Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) persil válasza mikromanus (#15000) üzenetére


persil
nagyúr

"Vagy a nem nagyon szar kategóriánál ott is óriási ugrás van árban?"
Hát a max dmg-es példányokat(9%, 49-50%) eléggé felteszik. Aztán ha dupla intet, meg esetleg vit-et is szeretnél rá, akkor azért eléggé fel tud szökni az ára.
Ilyen alapstatosat már 11-12 körül is kapni, egy "normálisabb" az viszont minimum ennek a 3 szorosa.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15002) JSaN válasza persil (#14986) üzenetére


JSaN
addikt

2 gearem van, a jelenlegit mp4 alatti farmolasokhoz hasznalom. Mert azzal gyorsabb es egyszerubb.
mp5tol felfele meg mar robbantos gearel farmolok, (vagy uber mp7-8-9)
A robbantos sem teljessen az amit masoltam mas runakal hasznaljak ahhonan neztem. Majd a jatekban irok rola.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15003) mikromanus válasza persil (#15001) üzenetére


mikromanus
veterán

a 8 AS 3x CHD azért elég low kategória. Egy sima 9 AS -43-45 CHD kombós verzió azért lehet lecápázható olcsóbban is. Az meg már nem annyira egészségügyi papír minőség :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#15004) Gorneck válasza Sirandrish (#14999) üzenetére


Gorneck
titán

A semminél az is több. Vhol kell szerválnod vitát, mert a vileward és kesztyű ugye kölibe van csak és arra a cipő jó.
Strongra nem kell resi, ott lehet hozni intet és vitát is...meg lesz life%+chc is.

Szal idővel a gatya kiváltható lesz és lesz MS (mennyi egy intes inna egyébként? ha jól rémlik elég drága). Én mondtam, hogy ne wizet kezdj...mert idővel kurva drága lesz és nem fogsz rá költeni. Oszt csak a szenvedés lesz... :D

Gorneck#1239

(#15005) persil válasza mikromanus (#15003) üzenetére


persil
nagyúr

"a 8 AS 3x CHD azért elég low kategória"
Igen az, erre mondtam, hogy 10-12 bo-val mindig találni tucatjával.

"Egy sima 9 AS -43-45 CHD kombós verzió azért lehet lecápázható olcsóbban is."
Hát legtöbbször már inkább a 20 felé vannak ezek, főleg ugye, hogy ha vit-et is akarunk rá. És akkor 9as, 45+chd, 70+ vit már 25+. De még mindig csak alap int-nél vagyunk :) Felkúszik az könnyen :D
Persze ezt-azt mindig ki lehet fogni olcsón.

Pont ezeket nézegettem minap(én is próbálnék fejleszteni, de már semmi nem lesz olcsó:D ) és arra jutottam, hogy szimplán a max dmg(9as, 50 chd) nem hoz túl sok sebzést egy átlag witching övhöz képest(nekem +3k). Egy max dmg, 150 intes példány adna rám 8ezret.
Szóval, ha cseréli, akkor csak valami jobbra éri meg, 2-3-4k dps-ért nem igen jó üzlet kiadni 20-30millát.

Amúgy ez pont olyan, mint az andariel-en a fire dmg. Mivel nem lehet rákeresni, így teljesen elvész a sok cucc közt a max dmg-es példány és lehet, hogy kifogod tök olcsón, de az is lehet, hogy az első 9/50-es, amit találsz az 100mill.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15006) Sirandrish válasza mikromanus (#15000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna nem nagyon tudom azt sem cserélni, komolyabb beruházás nélkül..
Főleg hogy azon van nekem a Pickup...ami meg kell :K

Gorneck23 Oké hogy Strongra nem kell resi de akkor kell az Inna gatyára..ha viszont az inna gatyán van resi akkor nincs int..és akkor kb bukok 80intet meg alsó hangon 100vit-et..
Csak azért hogy a move-m szinten legyen..

Am nincs ezzel semmi gáz..minden kari drága egy idő után..
Csak az a fura hogy 3 itemen kívül mind filléres rajta és még sem tudom cserélni csak 20M-ért..

Vagy csak rég fejlesztettem karaktert és most már ez a módi?
300K>20M>1-2Mrd? :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15007) persil válasza Sirandrish (#15006) üzenetére


persil
nagyúr

"Vagy csak rég fejlesztettem karaktert és most már ez a módi?
300K>20M>1-2Mrd?"

A 20mill és 2 milliárd között van még a 300millás lépcső is :D
én a kardomat 10m-ért vettem (bid-el mondjuk), most meg, ha csak ugyanilyet akarok(tehát ne legyen dps minusz) de lifesteal-el, akkor 300mill a legolcsóbb :D (tegnap esti ah állás szerint)
Pár nappal ez előtt meg azt néztem, hogy az ah akkori legjobb chantodo source-a(700mill bo) adna 3800 dps-t :D
Ha triumot akarok dps vesztés nélkül, de mondjuk 8+ apoc-tel, akkor olyan 100mill :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15008) Sirandrish válasza persil (#15007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a Chantodo tegnap már "csak" 650M volt..
Az nekem 400...igen NÉGYSZÁZ DPS-t adna :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15009) persil válasza Sirandrish (#15008) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor az már egy másik, mert az enyém mindenben jobb, kivéve az int-et, amiből csak 68-cal van több a tieden, az meg(így, hogy a chc, elementál és átlag dmg kevesebb) szerintem nem ad 3-4 ezer dps-t :)

Szrk.:
Tehát arra gondolok, hogy a különbségekből fakadóan sokkal inkább hasonló sebzése kell, hogy legyen a két source-nak, nem hiszem, hogy bármelyik irányba is 3k+ lenne.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15010) Edge válasza persil (#15007) üzenetére


Edge
veterán

Azt a 150 intet old meg fegyón kívülről esetleg az alap chd-t is amit ad. Low intet keress ne egyből 150-et, pl hasonló dps+chd+socket+ll+int(ne add meg az értéket). Így se úsznád meg 100M alatt amúgy :) az én kardom amit találtam 50-70M lenne(vagy több, mert rendre 900 alatti cuccokkal van teli ah) ha eladnám és ráadásul kevesebb dps-es mint a te ll nélküli kardod. Gyakorlatilag jól "kiszúrtál" magaddal ezzel a fegyverrel sajna, nehéz erről úgy váltani ll-es fegyóra hogy legalább a DPS-ednél maradj. Merthát ekkora DPS-hez ami már neked is van ll kell, LOH-al nem nagyon tudnád kiváltani, minél nagyobbat sebzel annál jobb az életlopásod ezért faja az ll ugye.

szerk:
chantodo-t ne nézegessétek trium sourceval, igaz hogy black damage van rajta de fire damage-os így nem számolódik rá úgy a +dps% triumból mint egy black damage +min+max damos fegyver esetén.
Így persze hogy röhejes +DPS-t adna egy 800M-s darab is.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15011) persil válasza Edge (#15010) üzenetére


persil
nagyúr

Mindig 3 féle képpen nézek fegyvert, már elég régóta:
1. dps, chd, socket
2. dps, chd, main stat
3. dps, main stat, socket
Értéket csak ritkán írok be.

Mindig az nyer, amelyik a legolcsóbban adja a legtöbb dps-t. Most viszont akár merről nézem, ha ilyen sebzés mellett akarok lifesteal-t(ami most nagyon hiányzik), akkor nagyobb bukszára lesz szükségem.
Az meg nálam nem opció, hogy egy slot-ra elköltöm az összes pénzt. Ez sosem játszott, bármikor találhatok ah-ban valamit véletlen, amire jó lenne 1-5-20 milla.

"Azt a 150 intet old meg fegyón kívülről"
Ilyen meg eleve nincs, semmit nem lehet "pótolni". Ha valahol nincs, akkor az hiányzik, tök mindegy, hogy más sloton mennyi van, az nem helyette van, hanem legfeljebb mellette. Mikor már minden cuccra többtíz millió lenne egy kevés plusz main stat, akkor köll a fegyverre is, ha még többet szeretnél.

"chantodo-t ne nézegessétek trium sourceval, "
Chanto source-ról volt szó, nem pálcáról és az is csak szemléltetésképp, hogy az ah jelenlegi legbrutálisabb source-a is lófasz sebzést adna.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15012) Gorneck válasza Sirandrish (#15006) üzenetére


Gorneck
titán

Intből majd jön be...3-4 cuccodon meg majd lesz resi...

Olyankor van gáz mikor bevásárolsz olyan cuccokból amik pl rajtad is vannak oszt nem tudod cserélni...fejes, oh és cipő...mert vmit buksz velük...utána jöhet a matek...uez volt a WDnél is...sok sok küzdelem árán tudtam 1-1 cuccot cserélni...meg kell találni a balanszot...

Gorneck#1239

(#15013) 2csi válasza adrian360 (#14976) üzenetére


2csi
aktív tag

De pár napja megváltoztattam és azóta írja ezt ki.
Akkor sincsen túl sok reményem?

(#15014) Edge válasza persil (#15011) üzenetére


Edge
veterán

JA sry akkor benéztem a sourcét :)

amúgy ha meg source akkor ne black damos fegyverrel nézzétek, ele damos fegyverrel több dpst adna. Tudom mert nekem a mostani előtt volt eledamos fegyverem és arra egy chantodo adott volna mondjuk +5k-t ugyanolyan avgs trium meg +2k-t. Black damos fegyverrel fordul a kocka. (így a legbrutálisabb sourcét a triumok között keresd ;) )

Teljesen igazad van az intel kapcsolatban a fegyveren ezzel én is tisztába vagyok de félre értettél én nem erről beszéltem, hanem megoldást próbáltam adni hogyan legyen ll-es fegyvered, értelemszerűen a mainstatos példányok sokkal drágábbak arra céloztam nézz anélkülit hogy olcsóbban vehess és a kieső intet vhol hozd be. Persze ha több 100 millión csücsülsz ilyen megoldásokkal nem kell élned :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15015) Sirandrish válasza persil (#15009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy olyat mint a tied cseréltem le erre..
Annyi hogy a tieden mindhárom elemental 6%..nekem a régin csak az egyik volt..nah azon dobott a mostani 4K-t..
Mellesleg megnéztem..jelenleg a tied nekem minusz 1800 DPS-t adna, vagyis inkább venne el :K
Ergo szerintem ugyan arról a Chantodoról beszélünk :P

Gorneck23 OH-t nem akarok cserélni mert miért akarnék?
A gold AH jelenlegi legjobb Chantodoja adna 400 DPS-t..
A Cipit lecserélem majd egy 120-140es VIT-esre, az addig oké..
A Sapit meg néztem..a Tal rashat, 6% CHC+magas INT és minusz...mivel a mostanin ugye van %os DMG...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15016) persil válasza Sirandrish (#15015) üzenetére


persil
nagyúr

"jelenleg a tied nekem minusz 1800 DPS-t adna"
Vágom, akkor elég nagy az int súlya, nem gondoltam volna, hogy 68 ilyen sokat ér.

De, ha megnézed, sehogy nem jön ki :D Nekem az a(ezek szerint egyről beszélünk?) chanto adna 3800-at. Neked 400-at. Viszont, ha az enyémet vennéd fel, akkor -1800. Sehogy nem jön ki :D Valahol nem kerek :D

Edge
"amúgy ha meg source akkor ne black damos fegyverrel nézzétek, ele damos fegyverrel több dpst adna."
Igen ám, csak egy bizonyos dps fölött nincs elementál fegyver... :) Tehát a top dps fegyverek kivétel nélkül mind full fizikálosak. A chanto pálca is jócskán elmarad dps-ben egy jobb rare-től mivel csak egy random fér rá.
Az a baj amúgy, hogy dps-t sehol, semmiképp nem akarok bukni. Jelenleg csak a refisek ellen kell a lifesteal, tehát - ha szar is a hiánya - el vagyok nélküle.
"ha több százmillión csücsülsz"
Öhm, sajnos nem, szóval mindenképp valami hasonló megoldás lesz... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15017) Sirandrish válasza persil (#15016) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát jó..mindegy..
Akkor amit te néztél 700M-ért az adna akkor 2K-t..
Huha..2t kérek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15018) persil válasza Sirandrish (#15017) üzenetére


persil
nagyúr

Ja, nekem is kb ez volt az első ötletem :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15019) Sirandrish válasza persil (#15018) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy rúgóra jár az agyunk :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15020) adrian360 válasza 2csi (#15013) üzenetére


adrian360
őstag

akkor sincs. mindig is az volt, hogy egy darab névváltoztatása van mindenkinek. ezt elhasználtad, most várhatsz hogy esetleg majd valamikor adnak még egyet. Korlátlan névváltoztatás biztos hogy soha nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15021) 2csi válasza adrian360 (#15020) üzenetére


2csi
aktív tag

Ja, értem most már.
Köszi a válaszokat!

(#15022) vhunor


vhunor
őstag

Megtörtént a sírjak vagy nevessek. Az elmúlt 4-5 hétben már nem is játszottam (össz. bent töltött idő talán 1 óra volt), de zavart, hogy az IK chest armor nincs meg, ezért összekapartam valahogy egy kis pénzt és 22m-ért tegnap vettem egy tűrhető darabot. Némileg elégedettebben, ma ebédmelegítés közben gondoltam megyek egy röpke 10 perces kört vele, hogy szedje össze az első horpadásokat. Erre a második elitcsapat mit dob?

(#15023) persil válasza vhunor (#15022) üzenetére


persil
nagyúr

Most ezen nem tudom mi a baj ... :)

Esett egy sokkal jobb. Örülj neki. A gyengébbet eladod bukó nélkül, a jobbikat meg hordod széles mosollyal.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15024) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kimatekoztam a tutit és kb 10M-nél meg is áll :DDD

Tal rasha sapi..bukom az AP on Critet de lekakálom mert a CM amúgy sem a szívem csücske..
Némi DPS-t is bukok viszont nyerek 50-60 All resit amit majd a gatyán bukok ha Innara cserélem a gyatát..
Amin bukok ugyan INT-et de azt meg egy 200+INT-es Strongarmon hozom be :DDD
Amit bukok AS meg move a lacunin azt behozom a gatyán..ami VIT-et bukok a gatyán azt meg behozom a sapi %os life-jával + socketbe %life-os kavics :DDD

Még nem adtam össze mindent de 10M után talán kijövök nullára..jó nem?:DDD

Szerk: kiszámoltam..kakás..
DPS-t vagy 5K-t nyernék összességében de buknék vagy 4K Hp-t...ejj ejj :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15025) persil válasza Sirandrish (#15024) üzenetére


persil
nagyúr

Fú nekem ebből az jött le, hogy kifizetsz 10 millát azért, hogy elveszítsd az ap on crit-et... :DDD

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15026) Gorneck válasza Sirandrish (#15015) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor itt a vége a jelenlegi gearednek... :D ahogy mondtam... :)

Ezért is írtam, hogy a sok elem dmg-es cucc miatt nem fogsz tudni statot gyűjteni... :) Így nehéz balanszot találni, hogy nem tudsz semmit se cserélni...mert dpst buksz...

Szal kezdj egy DH-t... :D

Gorneck#1239

(#15027) Sirandrish válasza persil (#15025) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mindenképp bukó, de mint mondottam ez így nem jó mert túl sok HP-t buknék :K
Ap on Crit nélkül milyen buildet javasolsz?
Acrhon marad csak arra a kis időre kéne valami amíg épp nem vagyok archonba :D

Gorneck23 Van 60as DH-m...megyek felgearezem :DDD

De amúgy nem..szépen lassan kezdem el..cserélek egy sapit :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15028) persil válasza Sirandrish (#15027) üzenetére


persil
nagyúr

"Ap on Crit nélkül milyen buildet javasolsz?"

Fú, hát ap on crit nélkül cm-elek, de mint fahrii felnyitotta a szemem "ez a build apoc nélkül halott" :D (sic)
Hát nem tudom, ez a 9-10, ami rajtad van szerintem minden wiza build-hez kell, kivéve az archon-t.(meg az ilyen elvetemülteket, mint az enyém)
"arra a kis időre kéne valami "
Nem lehet az túl sok a critmass miatt, szerintem kis túlzással bármelyik signature megteszi egy kis frostnova és/vagy diamond skin-nel, 90%-ban úgyis lila vagy.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15029) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah így kell ezt!
4.5M sapiért és nyertem rajta majdnem 5K HP-t meg 2700 DPS-t :C

Persil: szétnézek :K
Meg is van..Dájmond skin+teleport+madzsik miszül :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15030) Sirandrish válasza persil (#15028) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kifutottam a szerkből..
Passzívot mit ajánlanál?
Így is kell még a critical mass?

MM repült...Electrocute lett helyette :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15031) persil válasza Sirandrish (#15030) üzenetére


persil
nagyúr

Hát szerintem az archon-hoz mindenképp kell a critmass, amilyen sok alapból a cooldown és ugye az optimális az az, hogy ha - bármi miatt is - lejár, akkor azonnal vissza tudj változni, ha szükség van rá.
Védelemtől független mehet a blur/glass cannon.(értelemszerű, hogy melyik mikor, vagy akár együtt is).
A harmadik meg nagyjából opcionális. Ha jól sejtem, akkor az archon végig arcane típusú sebzés, szóval egy temporal flux is hasznos lehet, de ezt inkább a build többi részéhet alakítanám.
Írod, hogy betetted a teleportot, akkor az illusionist is elég jó lehet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#15032) Gorneck válasza Sirandrish (#15029) üzenetére


Gorneck
titán

Mit vettél?

Gorneck#1239

(#15033) Edge válasza persil (#15031) üzenetére


Edge
veterán

Én most a galvanizing ward-ot használom így 4 percig is rajtam maradhat az energy armor mivel sokszor 2 percnél tovább archonozok folyamatosan, nem mellesleg szép lifregent is ad(most máshogy nemtudom megoldani a ~1000 regent és az biza jó dolog).

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#15034) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Sziasztok,

Ti is kaptatok WoW kulcsot wotlk kiegészítőig 30 nap játékidővel? Ha esetleg lenne valaki akinek nem kell és oda adná, akkor azért nagyon hálás lennék.

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#15035) ReFleXx válasza davidsz (#14978) üzenetére


ReFleXx
addikt

En probaltam mar és olyan 1MB/perc forgalmat fogyasztott ha jól emlékszem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#15036) Sirandrish válasza Gorneck (#15032) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy ilyet:

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15037) JSaN


JSaN
addikt

Mission Accomplished, johet a kulcs farm. :))

Amugy egesz hc alatt, 1 aktivalodott a passziv spirit. Ponta vege elott act4es keywarfenel. Baszott kemenyen nekem rontott, be is fostam. :DDD szerencsere pasziv jott, futottam is hazaig. :DD aztan ujra neki estem szepen tavolrol.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15038) vendingo válasza JSaN (#15037) üzenetére


vendingo
veterán

GraT!
Én is épp húzok egy HC WD-t. Még csak 40-es vagyok :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15039) mpierre válasza JSaN (#15037) üzenetére


mpierre
veterán

Gratula! Én még Ghom előtt állok, kevés a resim, így nem merek bemenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#15040) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

hello,

segítségre lenne szükségem:$

Megpróbáltam paypal-al összekötni a battlenetes-acc-ot. sikerülni éppen sikerült.

A paypal-t is most csináltam.

De az aukciós házban nem tudok semmit se piacra dobni mert hibát ír miután megpróbál sms-ben küldeni egy kódot..

Hol a bibi?? ezek alapján tudtok valamit mondani?

(#15041) fahrii válasza Gyíkac (#15040) üzenetére


fahrii
őstag

Milyen hibát ír ki?

(#15042) Gyíkac válasza fahrii (#15041) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

elvileg egy security code-ot küldene nekem.... de nem sok sikerrel.. :S

(#15043) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

jaaaaj... úgy néz ki a régi számom van megadva..:S ami már nem él.. ezt mennyire necces átírni?

(#15044) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

mennyit érhet? 70k-ért vettem, szerintem megérte :DD

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#15045) F-ECT$ válasza Sirandrish (#15027) üzenetére


F-ECT$
titán

Archon wiz esetén 3 kérdés van:
-mennyire legyen glass cannon, azaz mekkora védelemet érdemes beáldozni a dps-ért cserébe
-mivel védekezel, ha az archon cd-n van
-mivel támadsz, ha az archon cd-n van

Ha a támadás a kérdés, akkor nem feltétlenül kell signature spellt használni, de hasznos, különben gyorsan elfogysz. Elég nagy a választék, mert van ami kicsit többet sebez, és van ami kicsit többet critel. Én ezeket használtam már: piercing orb, living lightning, deep cuts, healing blades, forked lightning, lightning blast. Esetleg meg lehet próbálni a mistral breezt is.

Dive ever, work never.

(#15046) radi8tor válasza sunnymarcell (#15044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ideális esetben 1 M.
Sokkal jobbat nem visznek tőlem 1 hónapja.

⭐ Stella

(#15047) proci985 válasza radi8tor (#15046) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kb.

allrest nem kesztyűn kell pótolni, as/chc/chd -azokból is minél több- kell inkább a magas mainstat/vit mellé. vannak spec esetek, de általában olyankor egyszerűbb az inna öv/gatyáról beáldozni a vitet.

JSaN: grat!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15048) sunnymarcell válasza proci985 (#15047) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BasedSwag420-2997/hero/17253182

kb. mindenen van allresem, így is alig üti meg egyes resi az 500-at, amuletre, és a legendarykra pedig millióba kerül egy normális amin van allres.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#15049) proci985 válasza sunnymarcell (#15048) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

demon hunternél kb a karaktered szintjére elég 300 allres, a 60k dps alapján mp2-3 fölé nem hinném, hogy nagyon tudsz menni. 500 allres és 42k life megfelelő dammal olyan mp8ig elég. vagy mp7 überre.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15050) sunnymarcell válasza proci985 (#15049) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Mp1-ben próbáltam még csak, ott act 3 elején Ghom-ig megy mint kés a vajban, utána meg csak akkor para ha valami nagyon szivatós elite pack összejön, az eddigi legrosszabb a vortex teleport fast extra health hulking phasebeast volt, ott tovább is mentem.

szerinted le lehetne cserélni valamit ami akár 1-2k +DPS-t jelentene 600k-ért?

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.