Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Vismajor01 válasza radi8tor (#28000) üzenetére


Vismajor01
addikt

mp10re jönnék

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28002) radi8tor válasza Vismajor01 (#28001) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ok, meg is teltünk.

⭐ Stella

(#28003) czpitti válasza dzsonhee (#27998) üzenetére


czpitti
senior tag

Nem a dps a lényeg hanem : 3% közeli ls legyen rajta,minél több light% és lehetőleg socket.vegyél fel friendlistre és spórolok neked goldot:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28004) F-ECT$ válasza Vismajor01 (#27997) üzenetére


F-ECT$
titán

Inna pants a 2.74-es breakpoint miatt kell. Hiába nyerne ehp-t, ha dps-t és speedet is bukna.

A pox-os részével sem értek egyet, mert 2 zunija van: chest + gyűrű :)

Dive ever, work never.

(#28005) F-ECT$ válasza defede (#27994) üzenetére


F-ECT$
titán

A CM buildben az (is) a jó, hogy a skilleknél és a passzívoknál is van legalább 1-1 szabad slot, amire a gear, skill és kedv alapján lehet valamit választani. Ha megvan a 2.74-es as és 50 chc, akkor max überre kellhet az evocation, így a blur bőven befér.

A cuccaid elég jók, ha kevésnek érzed magad, akkor némi dps-ért cserébe tudnál nyerni 7k hp-t a kövek cseréjével. Ha nem akarsz dps-t bukni (ami érthető), akkor vegyél inna gatyát 150+ vittel, és akkor akár 2 int-es kő is mehet bele. (A bracerről is hiányzik a vit.)

Ha így sem elég, akkor meggondolandó a Storm Armor helyett az Energy + Pinpoint - Mpl10-re én is azzal megyek, mert ott már nagyokat ütnek.

Másik lehetőség, hogy nem Blurt teszel be, hanem Unstable Anomality-t, ez percenként 1x megment a haláltól, így ha csak kicsit vagy törékeny, akkor ez is megoldás lehet.

Dive ever, work never.

(#28006) Vismajor01 válasza F-ECT$ (#28004) üzenetére


Vismajor01
addikt

Amikor még én néztem még tal felső volt rajta, progressen is az van.
Vegyen lacunit akkor, azon van ias is, cc is, ms is. A bt nemcsak a statok miatt kell, a 400+ loh is rengeteget számít.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28007) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Nálatok megy a játék? Belépésnél nem tudok túljutni az authenticator részen. Beírom és onnantól csak tölt a végtelenségig. Van valami gigszer megint?

Szerk.: Sokadik próbálkozásra sikerült. Valami nem tökéletes most.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#28008) Sárpac válasza Bazzzs (#28007) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát igen.. kellet már egy kifingás rég volt, talán van egy hete is! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28009) jpeetr


jpeetr
aktív tag

CZPITTI segítségével megújítottam a WKL-t, meg a sapi is lecserélődött
14% FoT Bonus :))
[link]

mar csak az a f.s inna chest helyett kell craftoljak valami franko reses cuccot :)

[ Szerkesztve ]

(#28010) Cadal válasza jpeetr (#28009) üzenetére


Cadal
őstag

és a 365 allres mire elég? Mert szerintem, bár lehet, hogy tévedek de MP10-re kevés hiába van 5,4 LS-ed.
Az a fos inna chest adja jelenleg az EHP-d kb. 1/3-át. Kívánok neked sok sikert egy olyan chest kraftolásához, ami pótolni tudja azt, resistel együtt.
Amúgy jah savanyú a szőlő, szép az a WKL. :DDD

(#28011) Drizzt válasza jpeetr (#28009) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem is lett végre egy olyan Inna sisak, amire vágytam. Ugyan nem maxos az FoT, de a resist legalább szép.

I am having fun staying poor.

(#28012) jpeetr válasza Cadal (#28010) üzenetére


jpeetr
aktív tag

sapkacseren buktam majdnem 80 allrest
valószinű mivel a sisak coldos, átgearelem coldra, úgyis minden poison a craftolt itemeken van

(#28013) defede válasza F-ECT$ (#28005) üzenetére


defede
tag

Köszönöm a tanácsokat. Vismajor01 még az allres-es Tal chestet látta rajtam azért mondta, ezt közben kicseréltem zunira. Mp10-re beraktam az energy armort és a blur-t és gyönyörűen teljesített így zuni chesttel bár az AS leesett 2.55 körülire. Kisebb MP-n megy fel a TAL chest és az Inna gatya (már MP9-en is) és passzív csere is evocationra, storm armorral ami tökéletesen működik. Majd kiderül mire telik még hátha elég lenne 1 set öltözet is vagy csak egyszerűen felgemelem mindegyiket és beteszem a szimatszatyorba.
Vismajor01 köszi :D Fel se tűnt hogy elment a setbonus, cipőben zuni szokott rajtam lenni régen amit átcseréltem climbersre aztán a chesttel próbálkoztam de ezt meg nem figyeltem.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#28014) czpitti válasza Cadal (#28010) üzenetére


czpitti
senior tag

Van még wkl ha kell ócsón.Abból mindig van raktáron pár darab:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28015) nightmare13 válasza czpitti (#28014) üzenetére


nightmare13
senior tag

Mi nálad az olcsó? :D Én sajnos a droppom miatt ott tartok, hogy még a 20 millió is drága. Bármi jót nézek ki, amire senki nem licitál, valaki elviszi, és kirakja drágábban, én meg nem tudok jobb cuccokat venni emiatt :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28016) Zan


Zan
aktív tag

Reggelt mindenkinek!

A budget ww/rend barbimat szeretném átgearelni úgy, hogy a Skornt le tudjam cserélni és helyette 2 egykezes legyen. Ebben szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy hogyan kezdjek neki, milyen kardokat lessek, amivel kiválthatok egy Skornt úgy, hogy a dps megmaradjon, vagy nőljön!
A cél: Ugyan ez a ww/rend build megtartása, csak az OP helyére a HoTA-t szeretném berakni. Vagy majd meglássuk. Egyenlőre, mint azt már korábban itt kifejtetten pulyka-úrnak (mikro), ezt a kasztot jelen pill csak trash mob irtásra használom mp10-en, de most mivel tőkém az van, úgy gondoltam, hogy lehetne elitet is ölni már végre :K !

Minél jobb, annál jobb!

(#28017) Sirandrish válasza czpitti (#28014) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem érdekel egy "olcsóbb" darab ha tényleg van raktáron! :B

Privátban lökhetnél is egy ajánlatot :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28018) czpitti válasza nightmare13 (#28015) üzenetére


czpitti
senior tag

Nálam az olcsó az ah ár alatt 10% de csere-bere is jöhet persze értelmes cuccokra.így mindenkinek jó:)Beszámítás megegyezés kérdése.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28019) nightmare13 válasza czpitti (#28018) üzenetére


nightmare13
senior tag

:D Ezért mondom, az olcsó relatív :) MP4-es szintig kb fel tudok minden karakteremet szerelni, de onnan annyi, amire fájna a fogam, azt valaki flippeli :D

Mindegy, türelmes vagyok, de egy normális lacuni és witching kellene a wizemre.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28020) Foxmulder89 válasza Zan (#28016) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Rendre tudtommal egyáltalán nem hat az attack speed, külföldi fórumokon ezt találtam. A sebzése a main hand weapon damage-től függ, így az jóval gyengébb lenne 1h-val.

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28021) Madn!ght válasza Zan (#28016) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szeva!

Én már próbáltam a bul-kathos seteket, illetve a fury+axe kombókat is, végül az utóbbi maradt.

Ezzel a gearral a HoTA skillel is stabilan örökyetiben tudok maradni. ;)

A két fegyó kb 70 millában állt meg kövek nélkül.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#28022) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hiába potyognak a legendaryk ha alig érnek valamit :( napokban is esett egy cucc, ami kb 8 ezer aranytól kezdődik...

de ahogy nézem még mindig vannak bátrak akik középszerű cuccokat pakolgatnak fel 350 000 000 ért...

(#28023) Gyuri27 válasza whitezo88 (#28022) üzenetére


Gyuri27
félisten

Madstone minden nap esik. Meg empyrean messenger.
Még jó, hogy nem irányitott a loot.

A baj az, hogy a legendaryk 10% ha használható kategóri (normális roll esetén).
Annak a 10%-nak meg talán 1-2% elfogadható roll.

Át kellene hívni egyéb projektektől embereket. Az értéktelen szemét cuccokat újra rajzolni, jobb statokat kitalálni. Settekkel dettó. Classonkét kellene 3-4 használható set.
Valaki észrevette már, hogy a rare loot jobb lett (a karakterhez megfelelő cuccok esnek)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#28024) killerjohn válasza Madn!ght (#28021) üzenetére


killerjohn
addikt

ezen a szélpörgettyűs builden kívül a barbár tud mással is fent tudja tartani a WoTB-ot, vagy felejtsem el? Épp throw/slam builddel kísérletezgetek, de a wotb teljesen esélytelen :)

(#28025) #92888064 válasza killerjohn (#28024) üzenetére


#92888064
törölt tag

hammer nálam bevált. persze megfelelő mennyiségű mob is kell hozzá, hogy működjön a dolog, de a mostani patch kedvezett ilyen téren.
2 itemben van attack speed, de így is bőven elég. mondjuk egy lacunit fel szoktam venni ha rohangálni kell, azzal sűrűbben csapkod.

[ Szerkesztve ]

(#28026) killerjohn válasza #92888064 (#28025) üzenetére


killerjohn
addikt

hammer és mellé micsoda?
jelenleg iszonyat nagyokat funolok a 0 fury-ba kerülő throw+No Escape párossal. Mellé slam és pár alap cucc (battle rage, sprint, overpower), és egy tetszőleges free slot (jelenleg rend). Nagyon jópofa :) Igaz, hogy még a DH-m is leveri sebességben a dobálózós barbárt, de keyfarmolni MP3-on egész pofás a drága :)

(#28027) Sárpac válasza whitezo88 (#28022) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát igen pont pár napja aszem pénteken tettem fel egy cuccot véletlenül elárazva(nem küldtem be a stashbe az itemet) hanem egy hasonlót ami ért vagy 300-400m-et 2mrd-ért raktam ki, majd elmentem lefeküdni és reggelre elvitték.A sokkal jobb még most is kint van 700m-ért azóta se ment el! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28028) radi8tor válasza czpitti (#28018) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindig meg mosolyogtat ez az AH alatt 10%. :C

AH-ban nem viszik, de fórumon is csak annyiért adod, amennyit AH-ban kapnál érte? :)

⭐ Stella

(#28029) #92888064 válasza killerjohn (#28026) üzenetére


#92888064
törölt tag

linkeltem a karaktert, ott mindent látsz.
amúgy frenzy-t részesítem előnyben maniac rúnával, ezt elég könnyű fenntartani (8-9 hammer után 1 frenzy), és cserébe ad 20% sebzést mindenre. ezen kívül még intenzíven nyomkodom az overpowert (killing spree), és így 90% körül adja a hammer a crit-et, ha max közelben van a fury-m.
igazából 2 ikont kell nézni csata közben:
1.: frenzy
2.: overpower

ha sebeznek vagy 2 ellenfelet tudok egyszerre ütni, akkor maxon van a fury.

(#28030) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#28023) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, erre már én is gondoltam:
"Az lenne az igazi, ha ebből a dmg, main stat, chc, as, chd ötösből csak max 1-2-t tudnál elfogadható szintre fejleszteni (ez azt jelentené, hogy a top cuccokon csak 1-2 ilyen stat lenne), és a többi szinte 0 maradna. Persze ehhez az is kellene, hogy chc-ra épülő gear teljesen máshogy működne, mint egy as-re épülő, de mindkettő hatékony lenne."

Dive ever, work never.

(#28031) czpitti válasza radi8tor (#28028) üzenetére


czpitti
senior tag

privi akart lenni

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28032) Zan válasza Madn!ght (#28021) üzenetére


Zan
aktív tag

Köszönöm a szemléltetést! Már csak azt mond meg, hogy miért fontos, hogy az EF az off-handben legyen...?

Minél jobb, annál jobb!

(#28033) killerjohn válasza #92888064 (#28029) üzenetére


killerjohn
addikt

na ezt mindjárt átrágom, új még nekem ez a barbárosdni...

ahogy elézem, itemizációs patch majd úgy egy év múlva lesz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28034) #92888064 válasza killerjohn (#28033) üzenetére


#92888064
törölt tag

(#28035) killerjohn válasza #92888064 (#28034) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi!

azt hiszem kezdem érteni. arra megy a játék hogy nagyon magas legyen a crit%, és így minden crit visszaad 15 fury-t, ami nem mellesleg növeli a wotb időt. jól aszondom?

ráadásul minél több a fury, annál jobban critel a hota. hmm...

[ Szerkesztve ]

(#28036) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tegnap voltak jó pillanatok:

Kösz a partynak. :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28037) nightmare13 válasza radi8tor (#28036) üzenetére


nightmare13
senior tag

Az szép :) Legalább ért is valamit valamelyik? :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28038) radi8tor válasza nightmare13 (#28037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Természetesen nem, de legalább csilingel már szépen a legendary.

⭐ Stella

(#28039) davidsz válasza radi8tor (#28036) üzenetére


davidsz
őstag

Szép! Nálam meg egy hete nincs legend :W

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#28040) Drizzt válasza davidsz (#28039) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Magic findod? Eléggé érdekes, ha épp most nincsen legended, anniversary drop weeken.

I am having fun staying poor.

(#28041) Gyuri27 válasza davidsz (#28039) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hiányod van brimmből?

Amd - Radeon - Ryzen

(#28042) davidsz válasza Drizzt (#28040) üzenetére


davidsz
őstag

+418% aztán sehol semmi ... random drop ... nagyon elegem van :(((

Nahh most hogy leírtam esett egy használhatatlan kétkezes kard.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#28043) mikromanus válasza Zan (#28016) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem igazán tudom, hogy az avataromnak, vagy nekem szól a pulyka megszólítás, viszont ezúton jelezném, hogy ez csirke! :DDD

Tescos árban a kétkezes és azon belül a skorn a megfelelő. Egykezesből hasonló sebzés jóval magasabb áron hozható össze. A fegyverben az egyikre nagyon jó lehet a Fury. A másik lehet axe/ mace, vagy gyors fegyver is (kard, vagy tőr). Lassú fegyvernél a main handben jó a plusz fegyver, gyors fegyver esetén az offhandben.
Az ok: a ww a main handből számol többnyire azt hiszem. Azt meg a fury szépen megdobja a sebesség bónusszal. Az offhand a sprint szeleinek ütsésszámánál jó.

Öröyeti téma: Bármivel fenntartható az örökyeti. Annyi nehezítés van, hogy kétkezessel picit macerásabb, viszont az egyedi sebzés magasabb lesz (a kétkezes fegyver hasznos lehet rend, charge, revenge, Overpower támadásra. High MP run HOtA runra kb semleges/versenyképes. Lassabb ütés, de sokkal nagyobb sebzés).
Fury újragenerálásnál a gyors fegyver a jó. A seismic-throw kombó is nagyon jó. Passzívból BR crit bónusz nélkül is jól termelhető a fury, de BR bónusszal még könnyebb a gyorssegély. A SS-WT kombó tánpicit lassabb, de ugyanúgy feltápolható minden MP szintre.
A bash is jó termelőnek. Önmagában is fent tudja tartani a yetit, csak kellő fury fogyasztás kell mellé. Így a bash+ furyzabáló skill kombinációk bármelyike jó lehet. Bash-hammer kombó is jól működik, esetleg sprinttel, vagy renddel. Csak a termelésre és fogyasztásra is figyelni kell és bárhol "újratölti" a yeti időt :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28044) nightmare13 válasza radi8tor (#28038) üzenetére


nightmare13
senior tag

Sejtettem :) Én tegnap előtt este mentem egész napos munka után 2 gyors kört (ez nálam breeched keep lvl1-3, publicon). Ennyi alatt 3 legendt és 2 set esett ki, persze mind kuka, de aznap estére kicsit boldogabb voltam :) Mindez MP4 és plvl35 mellett.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28045) P00By válasza killerjohn (#28033) üzenetére


P00By
nagyúr

Oh, az nagyszerű... :U

(#28046) Zan


Zan
aktív tag

(#28043) mikromanus: Köszönöm válaszodat! Így már világosabb egy pár dolog, mint pl. az, hogy haver miért nem tudja fent tartani a jetit, ha sokkal jobb gear van rajta, kb. ugyan annyi as-el...! Tehát ezek szerint, ha tele van a fury gömb, nem kapsz fury-t a battle rage-ből, ezért nem is hosszabbodik a jeti..! (mondjuk ez logikus...)

Más:

Összedobtam egy Archon Wizz-t, nagyobb részt a WD-m cuccai vannak rajta. Nekem elsőre nagyon tetszetős! A spectral blade life visszatöltése nagyon teszi a dolgát! :K Nem tudom milyen builddel szoktak archon mellé menni az emberek, de nekem ez most egészen bejött. Kb. mp7-8-ig jó vagyok vele. A gearben szerintetek mit lehetne még cserélni (fegyón kívül,mert azt tudom, hogy nem egy nagy eresztés)? Igazából itt mehetne még több AS,nem? Vagy akkor nagyon emészti az arcane power-t?

Minél jobb, annál jobb!

(#28047) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Refi agya visa

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28048) killerjohn


killerjohn
addikt

Érdekesség annak akit érdekel: 35 játékos múlt heti logolt adataiból számított átlag drop. A játékosok felszerelése, kasztja, skillje teljesen összevissza van, mégis, accountonként ugyanez az arányosság tapasztalható. Az egyetlen amit kértem a srácoktól, hogy kizárólag Act3 MP0 és act1/2 MP1-en menjenek.

MP0 Act3: 80 item / hour
MP1 Act1: 58 item / hour
MP1 Act2: 67 item / hour

(technikai kiegészítés: az item/hour egy megszűrt adat, mely bizonyos típusú itemeket nem számol. Például 2 kezes rare fegyvereket, meg follower itemeket teljesen figyelmen kívül hagy)

Mindez úgy, hogy ugye szépen megnövelték a density-t act1 és 2-ben. Csakhogy sokan figyelmen kívül hagyják az apró betűs részt az 1.0.8 patch notes-ban, miszerint a kisebb szörnyek droprate-jét masszívan nerfelték, hogy arányos legyen a HP-jukkal. Köszönjük, Blizzard! :R

[ Szerkesztve ]

(#28049) ReFleXx válasza Foxmulder89 (#28020) üzenetére


ReFleXx
addikt

"Rendre tudtommal egyáltalán nem hat az attack speed"
Már hogy a viharba ne. Ha két egykezessel nyomok rend-et sokkal gyorsabban csinálja.
Kétkezesemmel lassabban üt, de nagyobbat, illetve azért jobb kétkezessel, mert egy rendnyi furyt fogyasztok csak, futok tovabb addig a mobok elhalnak.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#28050) Sirandrish válasza killerjohn (#28048) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez engem pl érdekel!
Mostanság HC-zom és nagyon alacsony MPLen..konkrétan MPL1-en ACT1en.
Sokat gondolkodtam hogy vagy MPL1 ACT1 vagy MPL0 ACT3..
De act1 mellett döntöttem, de úgy néz ki hogy hiába.
Tudom hogy nem egy nagy átlag amit te most ideraktál de nekem 35 játékos már elég..
ACT3-n szerintem több jóféle és sok mobos hely van...szóval I'm go Back to Act3 :K :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.