Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76001) DjDanee87 válasza jolti05 (#76000) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor a seasons-t (mint régen a ladder) pont neked találták ki. Season3 most indul április 10.én, mindenki 0 paragon ponttal, 0 gearrel, lvl1-es kováccsal, és level1-es karakterrel vág majd neki a játéknak. szerk: vagyis azok akik indítanak új season karakterter. Nyilván nem mindenki, van aki marad a fullosan felszerelt normal karakterénél.

De ha te szereted a szintezést, nyugodtan húzhatod majd a későbbiekben a másik classodat is úgy, hogy nem adsz neki semmi itemet a lvl70es karakteredről, meg nagy gemet sem teszel a fegyverébe. Ez mind csak egy opció azoknak akiket az "endgame" érdekel. Az hogy a lehető leggyorsabban farmolják torment6-ot, illetve a legmagasabb szintű great riftbe eljussanak. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek így is kell játszania.

[ Szerkesztve ]

(#76002) jookomak válasza jolti05 (#76000) üzenetére


jookomak
őstag

Most nem értelek, vagy te nem minket. Végigviszed a játékot önerőből, nagyjából meg is van a 70. szint. Azalatt lesz rare, meg legendary tárgy is. Utána meg jöhet az ész nélküli grindolás a jobb cuccokért, különböző setekért. Utána meg annak vadászod a még tökéletesebb darabjait. Aztán jön az új patch, season, és kezdődik minden előlről.

(#76003) _ocsisajt válasza Bazsesz (#75998) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gondolom sc-zel... hc-n tudok(unk) mi is segiteni! :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#76004) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Ps4-en játszok, ott ha jol tudom akkor 2.1.2-es a játék patch száma.
Felhúztam a DH-mat 70-re, már paragon 97-es, most azon lennék hogy minél könyebben menjen a T6.
Már úgy ahogy megyeget de a cuccaimat még nem enchaltoltam, mert félek hogy elrontom őket. (Marauder set, fegyver)

A legfontosabb a fegyver lenne, végre esett egy Kridershot csak nem tudom hogy melyik statot mire kellene enchantolnom ahoz hogy a lehető legjobb damage-et érjem vele el.
Ezek a statjai:
1167-1404 Cold damage
669 Dexterity
6648 Life after each kill
Sockets 1
34,7% chance to inflict Bleed for 390% weapon damage over 5 sec.

2573.3 DMG a fegyver alap sebzése.
Most raktam bele egy 19-es piros gem-et, így most 2848.3 dmg a sebzése.

A másik kérdésem az lenne hogy hol lehet szerezni ilyen jó fegyvereket amiket linkeltek néha 3200 meg 3400 DMG-el? :Y
Köszi előre is a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#76005) TeeBee73 válasza Pöttön (#76004) üzenetére


TeeBee73
addikt

Elrontani nem tudod a cigányasszonynál. 2 új választható stat-od ad, a 3-ik mindig a régi. A fegyóba meg max-os zöld gem-et rakj.
Krider-hez nem értek, "sosevótolyanjó'" parittyám. :)

MOD: Mondjuk, a "Life after" helyett tekernék rá valami használhatót.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#76006) SQX_Barto válasza TeeBee73 (#76005) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez igy nem teljesen igaz, hogy nem tudja elrontani :)
Ha rossz statot teker, utana mar nem tud masik statot tekerni, es gallyra is vagta az adott itemet.

Life after Kill helyett +10% damage vagy esetleg Incrased Attack speed
a 4000 koruli dpses fegyverek azok a nemregi patch-csel bevezettem ancient (osi) fegyverek, amiknel magasabb statok lehetnek

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76007) Pöttön válasza SQX_Barto (#76006) üzenetére


Pöttön
őstag

Most néztem hogy van nekem is egy Ancient legendary gyűrűm.
852 Dexterity-t ad. :Y
Köszi a segítséget mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#76008) TeeBee73 válasza SQX_Barto (#76006) üzenetére


TeeBee73
addikt

Oké, igaz.
Épp a minap láttuk a "karón varjút" esetét. (Rossz stat helyett még rosszabbat tekerni.) ;]

MOD: Rosszul fogalmaztam: Felesleges helyett, másik felesleges stat. Teccikérteni'? :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#76009) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Ki hogy tervezi, indul vagy nem indul s3-ban?

(#76010) TeeBee73 válasza DeckardCain (#76009) üzenetére


TeeBee73
addikt

Q: Indulhatok S3-ban?
A: Asszony: Mennyé' főzni!
Gyerek: Grbbbbbb. (Bekakiltam.)
Főnök: Megszerelted már az a switchet, amit péntek délután beküldtem?
.
.
.
Igen, indulok. ;]

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#76011) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

Valaki esetleg válasz a kérdésemre?

(#76012) TeeBee73 válasza Sturdiridge (#76011) üzenetére


TeeBee73
addikt

Igen. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#76013) Sturdiridge válasza TeeBee73 (#76012) üzenetére


Sturdiridge
tag

es az előzőre? :D

(#76014) SQX_Barto válasza DeckardCain (#76009) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En meg mindig vacilalok. Seasonban (szerintem) jobb a loot, jobb az enchant is.
De nem sok kedvem van megint 0rol indulni.
Meg ugye nincs atjaras ns - s kozott. Most is varom a zarast, mint a mikulast, hogy osszevonjak par dolgot.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#76015) JSaN válasza DeckardCain (#76009) üzenetére


JSaN
addikt

En szerintem maradok seasonban, idom ugyan keves. amugy ns azoknak valo akik vegtelensegig kimaxoltak a geart es kozelednek gr60 fele. Engem a gr nem erdekel, elvagyok a sima riftben igy ahhoz eleg a season is.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#76016) pruzsi


pruzsi
őstag

Hali!
[link]
melyik legyen coldos dh http://eu.battle.net/d3/en/profile/pruzsi-2879/hero/57653910
:)

(#76017) Thrawn válasza SQX_Barto (#76014) üzenetére


Thrawn
félisten

...there's no difference in drop rate between Seasonal and non-Seasonal characters in Diablo III...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#76018) Reinhardt válasza Thrawn (#75985) üzenetére


Reinhardt
őstag

Koszi, akkor az a jo ha lassu?

Mas, vegre esett a wizardnak egy jobb fajta wh, de gondolom meg 1 hetig lesz jo, aztan patch utan mindenki Tal ovet hasznal majd.

(#76019) noblem1983 válasza pruzsi (#76016) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ha a vitet áttekered 10% damra akkor Etrayu szerintem

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#76020) DjDanee87 válasza Pöttön (#76007) üzenetére


DjDanee87
addikt

SQX_Barto, TeeBee73 elég rossz tippet adtak.

Life on Kill secondary stat: nem lehet abból primary-t rollolni, tehát abból nem lesz %damage (primary) se attack speed (ami meg ráadásul nem is jó DHnak tudtommal!).

És hogy segítsek is: Ha van a konzolos verzióban RAMALADNI'S GIFT akkor a legjobb megoldás találni egyet. Majd a fegyveren lévő socketből csinálni 10% damaget, és a Gifttel visszatenni a socketet.
Amennyiben ez nem opció, akkor a bleed damage helyett 10% damage.
Mellesleg ha jól választottad a gearedet akkor magas crit esélyed és crit sebzésed kell hogy legyen már és ezesetben fegyverbe zöld gem a nyerő. 130% CHDnek a közelébe sem ér egy piros gem.

Másik tipp. http://www.diablofans.com/ Itt találni leírásokat a különböző buildekhez - csak válaszd ki a DHt és keress egy megfelelőt. Sok esetben még azt is leírják melyik 4 primary stat célszerű az itemekre, így ez segíthet a többi cuccod enchantolásban is.

[ Szerkesztve ]

(#76021) Edge válasza Reinhardt (#76018) üzenetére


Edge
veterán

Ptr alapján, most a serpent+tasker a tuti, úgyhogy ja, tal öv. De pl. semmi sincs kőbe vésve, én direkt másik buildal mentem, egy utars roarral és a coldos meteort spammoltam(wh befért), 47et lehoztam így is 10-11 perc körül. Szal tedd azt el nyugodtan :)

S3: csak akkor megyek ha a meteoros cipő s3 only lesz. Ptren kiteszteltem simán el lehet lenni a twisteres braci nélkül, az miatt nem kell s3ba menni.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76022) TeeBee73 válasza DjDanee87 (#76020) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én azt írtam, "valami használhatót". Pickup, resist.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#76023) MrCsiT válasza TeeBee73 (#76005) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ezt nem értem: miért adsz rossz tanácsot? Egy fegyón, amin 3 főstat+luk van, semmit nem tekerek addig, míg nem esik Ramalandi(?) lukasztó. Akkor pedig, socket helyett 10% damage, vagy, ha sokat hal, szerintem 22k LoH is jó lehet.. de 3 stat+luknál nem egy statot tekerünk.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#76024) Edge válasza MrCsiT (#76023) üzenetére


Edge
veterán

Hagyd, benézte :)

Egyénfüggő, de amúgy én mindig előre tekerek, hogy lássam megéri-e majd a ramát.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76025) BeYourself válasza pruzsi (#76016) üzenetére


BeYourself
csendes tag

Buriza szerintem. Lassab ezért többet sebez. A lövedékek 2szer atmenek plusszban az ellenen. A 10% elitdam meg a 10% freeze on hit az a 15% cold damnal jobb ami ugye nem is 15% mert ha van mar a bracin meg gyűrűn meg amuletten is akkor a relativ sebzesnövelő értéke kb 10-11%. Amúgy csinálj pár trialt meg Ghom killt ès akkor látod hogy melyik jön be.

(#76026) Gyick válasza Edge (#76024) üzenetére


Gyick
őstag

pedig ha előtte kilyukasztod akkor növekszik annak az esélye hogy azt tedd rá amit szeretnél mert ugye akkor a socketet már nem adja be mint választási lehetőség

(#76027) Joezyka válasza Edge (#76021) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem a braci nagyon bejött, nagyon sokat lendített a játékon, hogy van valami CD n-élküli skill ami összerántja a mobokat. GR-ben folyamat az a bajom, hogy ugribugri szaros mobokkal van tele a pálya és eddig mind ráröppent, most meg a twister összerántja, fagyis meteor meg lefagyasztja, és mindenki boldog, főleg én !

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76028) Edge válasza Gyick (#76026) üzenetére


Edge
veterán

alapból lukas cuccról volt szó :)

Joezyka: nem azt mondom hogy szar, nagyon is jó, viszont lehet nélküle élni. (pl.: strongarm, parthans) ... meteor cipő nélkül nem.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76029) Tibe válasza Edge (#76028) üzenetére


Tibe
aktív tag

Dani, az új patch csak a sezlonyba hoz változást, vagy a simába is?

(#76030) Edge válasza Tibe (#76029) üzenetére


Edge
veterán

sima is viszont sok átdolgozott leg illetve új leg nem lesz egyelőre csak S3-ban, itt egy lista, ami elméletileg nem teljes (és én már jó ideje azon szurkolok hogy a meteor cipő ne kerüljön fel erre a listára)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76031) Joezyka válasza Edge (#76028) üzenetére


Joezyka
senior tag

én úgy értettem, hogy számomra a braci amolyan szopoknyalokbaszokérte item lett :'(
persze meteoros cipő nélküli GR az új settben háááát, mint ne mondjak a hajam majdnem kihullott..

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76032) Edge válasza Joezyka (#76031) üzenetére


Edge
veterán

túl sok top itemem van nsbe, semmi kedvem s3-ban nulláról megint mindent, egyedül a meteoros cipő kényszeríthetne bele a dologba.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76033) Pöttön válasza DjDanee87 (#76020) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi a segítséget.
De már sajnos rá enchantoltam a Life on Kill-re... :O
És most experience per kill-en van. :(
Ez a leírás szerint van PS4-en is RAMALADNI'S GIFT.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#76034) Joezyka válasza Edge (#76032) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem meg pont az a bajom, hogy ami kéne pár item azok b@sznak esni, így nem jutok 1-ről a 2-re :( hiába vannak jó gemeim, meg jó gearem, de nem hogy anci nem esik, az adott slotra még normális se. pl chestnől ancit még nem is láttam, nem hogy tal vagy fb van cinderot-t anciból. :O

inkább HoS-ozok vagy dotázok...

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76035) pruzsi válasza BeYourself (#76025) üzenetére


pruzsi
őstag

Hali! Csináltam pár trialt, burzia 35 etrayu 37,etry még nem tekertem...

(#76036) Edge válasza Joezyka (#76034) üzenetére


Edge
veterán

Nekem csak serpentből nincs anci pedig PTR alapján eléggé BiS megint, bár PTR-en mi van: egy csávót másol mindenki :D 50 fölé serpent nélkül is el lehet jutni, vagy ép non anci serpenttel is(az alapján amit tegnap PTR-en csináltam egy anci utars-al, gr47-en a boss-t 1perc alatt öltem le).

Tal setből az amu(int/socket/chd/chc szerencsére) meg övön kívül minden megvan már anciban, patch után felpattintok egy rorg-ot hogy legyen meg 6-os bónusz azt első körben kiszedem kadalából a meteor cipőt, köv tal gatya és mehet fel focus+restraint, majd kadalából új verziós anci tal source(beteg az 5.(!) stat azzal a 20-25% meteor dammal).
Persze mindezt simán keresztül húzhatja blizz, ha minden új leget S3-ba pakol.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76037) jookomak


jookomak
őstag

Akik jobban benne vannak a ptr-be: barbárnak mi lesz a legjobb gear+skill?

(#76038) DjDanee87 válasza Pöttön (#76033) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen akkor a socketet kellett volna pörgetni (amint esik egy gift), addig meghagyni így. Mindegy is igazából, mert szerintem jobban járnál valószínűleg azzal, ha craftolnál egy ancient Arcane Barb 2H crossbow-t aminek jóval nagyobb lehet a sebzése (mert crossbow - ami lassabb)

Ne a DPSt nézd fegyvereknél, hanem ami alatta van szám (xxxx-xxxx). Abból derül ki mettől meddig sebez a fegyver, és ebből számolódnak a skillek. Gyors fegyver azonos DPSel azt jelenti, hogy jóval kisebbeket lősz majd vele, de gyorsabban. Az meg azt eredményezi, hogy hamar kifogysz hatredből, ami nyilván nem jó. Lassú, de nagyot sebző fegyver a nyerő mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#76039) jolti05 válasza DjDanee87 (#76001) üzenetére


jolti05
őstag

Köszönöm a tippeket. Próbálom majd kihasználni a játék adta lehetőségeket :)

jookomak: Értem én, csak nehezemre esik elfogadni :))

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#76040) Edge válasza Edge (#76036) üzenetére


Edge
veterán

bakker most olvasom hogy bugos PTR-en a hydra, ugye volt egy bugfix hogy mostmár hydrara is számolja a tal set dam bónuszt, csakhogy elqrták a szorzót és 7x multiplier helyett 49x-est kap a hydra...omg ezért van mindenkinél serpent bot, tehát akkor nem az lesz a BiS, csak most jelenleg PTR-en az.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76041) Edge válasza Edge (#76040) üzenetére


Edge
veterán

(#76042) Joezyka válasza Edge (#76036) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem tal szetből semmim se anci.. pedig kb 1 hónapja csak azokat vadászom...
szerencsére a tal amum az eléggé fincsi, meg az övem is, de a többi az hjajj...
van 1 serpentem, non anci, nem valami fullos de van. a vicc, hogy ptr-en nem hogy anci de sima se esett :D
én amúgy 47-es gr-t letoltam serpent nélkül, igaz kb 14p de lement.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#76043) Gorneck válasza Edge (#76041) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor már lehet nincs is olyan nagy különbség a kasztok közt...

Gorneck#1239

(#76044) Edge válasza Gorneck (#76043) üzenetére


Edge
veterán

jaja sztem se lesz, ha ezt fixálják... kvázi jó lesz a "balansz" :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#76045) drdoom


drdoom
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődnék az patch-ről mik lesznek az újdonságok mire lesz érdemes vadászni váltani?

(#76046) -FreaK- válasza Edge (#76044) üzenetére


-FreaK-
veterán

Milyen build lett nálad a nyerő mostanában a PTR-en? Mammoth Hydra + Meteor?

Kell a full tal set (focus-restraint miatt), source-al meg egy 1h fegyó ugye jól emlékszem?

A frozen orbos megoldást nem próbáltad?

Szeretnék patch után újra wizardozni, mert a monkot kezdem unni :)

(#76047) Cadal


Cadal
őstag

Egy kicsit azért izgultam a végén..! :DDD

:)) Jah és a zöld kesztyű Akkhan lett... :(((

[ Szerkesztve ]

(#76048) sith7 válasza Cadal (#76047) üzenetére


sith7
nagyúr

gg, karakter lapot pls :R

(#76049) Cadal válasza sith7 (#76048) üzenetére


Cadal
őstag

Tessék! Az amum csak 2-3 napja esett, de sajna full sz@r roll lett. de a linken látható gearben toltam le. (a titok, már ha még valakinek az, az eliteknél nem szabad megállni csak a nagyobb trashmob csoportoknál. Aztán a főbossra hamar össze lehet szedni 4-6 perc időt, és ha szerencséd van akkor le is tudod gyilkolni.) :)

(#76050) sith7 válasza Cadal (#76049) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi
aha ... értem, na én mindenkit le szoktam gyilkolni ... lehet ezért nem merek feljebb menni ... :B

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.