Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Diablo 3 - Set Dungeon Locations (Patch 2.4)

Szerintem ki lehetne tenni az '' Osszefoglalo'' oldlra!!!

(#85002) Cadal válasza MegalodonS (#85001) üzenetére


Cadal
őstag

Kitettem, köszönöm. :)

(#85003) prokxy válasza _ocsisajt (#84956) üzenetére


prokxy
veterán

Hali!

Urasága mikor lesz online? :DDD Utóbbi időben szinte csak solozom, meg pubon keresek partyt...P600 megvan :C és van egy erősebb dögöm, mint ami elhullott! Szóval vmikor mehetnénk együtt, mert csak ismerősökkel megyek GR60 fölé. Másban nem bízom sajna. Dragon meg sokszor DC-zik, így a heal Monk necces, Neked van?

#84980) ToMM23: hogy kikkel nem futok itt össze... :D

Srácok, engem ez a 2.4 annyira nem mozgatott meg eddig, a wizardot próbálnám ki, de kb annyira ismerem a kasztot, hogy láttam már működés közben. :) Mik az eddigi tapasztalatok, ütőképes lesz a Mage? Mindenképp vmi odab@szós DPS karit akarok építeni.

PTR-en nem néztem a legújabb javítás óta, de az, h nincs heal, hogy boldogulnak partyban? Mindenki Esoteric-cel megy vagy több a Defense skill? :U Azt láttam utoljára, hogy a solo szint az magasabb volt, mint a 3-4P-es GR partyé...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#85004) granini válasza MegalodonS (#85001) üzenetére


granini
őstag

Köszi! Akárhogy nézem ez bizony content.. Minden kasztnak van min. 4 szetteje, ha mindbe beöltözve nyílik egy külön portál amit végig lehet vinni az bizony sok óra játék. :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85005) .OM.


.OM.
aktív tag

..csak most látom:
KADALA topikgazda. :)

ex .Oldman.

(#85006) prokxy válasza granini (#85004) üzenetére


prokxy
veterán

De az assignmenten kívül ez mire jó?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#85007) TeeBee73 válasza .OM. (#85005) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#85008) SimS válasza ToMM23 (#84980) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Nekem még nincs meg. Proci-val próbáltuk, de nem kaptunk értelmes map layout-ot. :(
U6 monkkal tudok jönni. Ha gondolod vegyél fel, írj rám, általában délután / este vagyok.

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#85009) kökény válasza granini (#85004) üzenetére


kökény
aktív tag

Megcsinálom minden kaszttal minden settel mit ad? Ha csak kozmetikát, akkor xa..ok bele, nem is értem a Blizzt, jutalmazzon egy ilyenért, adjon 5000-es fegyót vagy fullos amut vagy anci sett darabot, mert azért ez nem kis munka, de ha csak csinosítgatást kapok vagy megint hátba szúrhatom magam egy zászlórúddal az édes kevés :)

(#85010) prokxy válasza kökény (#85009) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt kérdeztem én is kicsit feljebb! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#85011) J0shu4M1ll3r válasza kökény (#85009) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Ha teljesítesz egy sethez tartozó dungeont, akkor kapsz egy acsit, ha még a master feladatokat is megcsinálod, akkor még egy acsi, és ha egy kaszthoz kész mind a 4 set, akkor egy fő acsit, és egy kaszthoz tartozó pennantot.
Illetve ha kész az egész, akkor egy szárnyat is kapsz.

[ Szerkesztve ]

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#85012) _ocsisajt válasza prokxy (#85003) üzenetére


_ocsisajt
őstag

a femes kivevos balhe csuzik vas-hetfore (22-23)... mert sikerult behuzni egy virusos torokgyuszit... az atment sima garatgyulladasra... es mivel szetq*tam a szervezetemet antibájotikkal (10 percnel tobbet ulok izzadok es zizi a fejem, tiszta nyomi vagyok, de mintha mar nem lennek lazas), meg vegre nem faj a torkom feszt ezert fexek es filmezek/sorizok... :(((

majd szerintem mutet utan jovok vissza rendesen .(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85013) _ocsisajt válasza J0shu4M1ll3r (#85011) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"ha kész az egész, akkor egy szárnyat is kapsz."

huha! skip! :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85014) kökény válasza J0shu4M1ll3r (#85011) üzenetére


kökény
aktív tag

Mijaz az acsi?

(#85015) czpitti válasza kökény (#85014) üzenetére


czpitti
senior tag

Kozismertebb nevén zacsi.Semmi.Achievement roviden.Mondjuk van aki szereti ha a seggébol kilog egy zászlo vagy lábszáron possenti egy kottya.Kinek-mi a fontos:)

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#85016) J0shu4M1ll3r válasza kökény (#85014) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Achievement

@(#85013) _ocsisajt:
Csudijó szipi-szupi csilli-villi szárny, amit még az árusoktól se lehet megvenni. Tuti megéri :DDD :DDD

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#85017) kökény


kökény
aktív tag

Köszi srácok, akkor ez nálam majd ha nagyon unatkozok, időtöltésnek nekiesek kategória lesz ;)

(#85018) kökény


kökény
aktív tag

Valaki PTR-en próbálta már az új kocka recit? Minden rucira mainstatot pörgetnek vagy vitát is tekernek, szóval mik a tapasztalatok, GR szintekben mennyit jelent stb stb?

(#85019) granini


granini
őstag

En csak azt jegyeztem meg fentebb hogy ez kontent, tehat tartalom amivel celzottan lehet idot eltolteni, nem csak ugy riftezel meg farmolsz bele a vilagba. Az award reszevel nem foglalkoztam / nem neztem, hogy valojaban megeri-e vagy nem.. siman lehet hoy sajnos nem..

Ebben azert lett volna meg fantazia valoban. Pl a dungeon vegen lehetoseged lehetne 1 db itemet abbol az adott szettbol upgradelni, ugy hogy normal szettbol rollolhatsz (nyilvan random..) garantaltan ancient darabot.. ez meg valszeg azoknak is megerne akiknek fullos kozeli szettje van.. csak egy otlet.

Vagy lehetett volna az is hogy egy adott item egy adott sorat rollolhatod ujra fuggetlenul attol hogy elotte mi volt rajta a roll. Igy pl meg egy ancient fegyot is foljebb lehetne maxolni, mert forgattal ra korabban mondjuk +10% dmg-t most meg lehetoseged lenne a tol-ig dmg sort feljebb tekerni.. ez erdemben is elorelepes lehetne mindenkinek.

Korabban mar irtam hogy egy ilyen "keresd meg a questet, usd le a mobot es esik belole cucc" - tipusu jatekot nem lehet a vegtelensegig varialni.. elobb utobb minden erre vezetheto vissza.. mellesleg en nagy hive vagyok a kozmetikazasnak is, de teny hogy igazi jutalom csak az lehet ami effektive fejleszti is a karaktered vmely parametereit.

Alapvetoen az van hogy milyen kihivas ele is lehet allitani a jatekost ebben a jatekban. Noveled a nehezseget (mobok sebzese, hp-ja).. vagy idore kell vmit megcsinalni. Kb mas varia nincs.. a jutalmazas resz se fokozhato a vegletekig. Jutalmazhatod golddal, xp-vel, gearrel es kozmetikai csicsamicsakkal.. ennyi.. mondjuk egy GR-ben ebbol harmat kapasbol megkapsz.. akkor hat mit is adjon egy Season meg egy uj Dungeon elmeny.. :F maradt nekik a kozmetika..

Meg kellene nezniuk hogy az atlag jatekos mivel szenved / kuzd a legtobbet, es ott jutalmazni kicsit hogy konnyebb legyen az eletunk es ezaltal jobban elvezzuk a jatekot: pl konnyebb legend gem szintezes.. jo lenne.. vagy celzottabb drop, mert aki nem tol bele napi 5 orat az bizony nehezen farmol ki bizonyos dolgokat..

Nah megint jo roviden ertekeztem a temarol mi? :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85020) malacka87 válasza kökény (#85018) üzenetére


malacka87
senior tag

Nekem pl vita kell. Invoker setthez. Akkhanhoz meg strengt.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85021) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok!

Játékélmény szempontjából van aközött különbség, hogy a játék merevlemezről vagy ssd-ről fut?
Tehát tegyük fel, hogy van két ugyanolyan gép, amik egyforma alaplappal, processzorral, és videókártyával rendelkeznek, csak éppen a bennük lévő lemez más.
(Hasraütésre írva egy hármast, ami kiröhögi a diablo hármat és full hd-ban is simán fut. i3 4330 proci, GTX750 1gb DDR5 video, B85 alaplap. A márkák lényegtelenek.)
Az egyes számúban mondjuk egy régi 5400RPM-es hdd, még a másikban ssd van.

Jobb lehet-e a játékélmény, ha ssd-ről pörög a játék?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#85022) J0shu4M1ll3r válasza LyonnaisFan1 (#85021) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A töltőképernyőn veszed észre a különbséget. Kevesebb ideig tölti az új pályát (pl. a taeguk buffot még fent tudod tartani ssd-vel, míg hdd-n leesik töltés közben).

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#85023) mikromanus válasza J0shu4M1ll3r (#85022) üzenetére


mikromanus
veterán

Pontosan. SSD-vel szerethető a játék. "hagyományos" vinyóról futtatva minden töltőképernyő megtörte nekem a pörgő ritmust. Biztos az is számít, hogy az oprendszer min van, de az mindenképp fontos, hogy a játék SSD-n legyen... már ha van. Meg ha nem javítottak az utóbbi egy évben ezen, mert nem nagyon váltogattam atelepítési mappát.

(#85014) kökény
A'zacsi az amolyan kis gyűjtögethető csilivili ikonocskák sokasága. ha valamit teljesíthesz (amire kirtak ilyesmit), akkor beugrik az achievement, azt' te meg örülsz. Már ha szereted az ilyen szép színes-szagos (amúgy semmi előnyt nem adó) elemeket... alias very-f'cking-HC (RPG) gamer vagy a hentelőverseny-játékban. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#85024) granini válasza LyonnaisFan1 (#85021) üzenetére


granini
őstag

Nem is a toltokepernyo az igazan lenyeges, hanem ott latni nagyon jol a kulonbseget az SSD javara amikor teleprtalsz meg portal kaput hasznalsz. Az SSD-t hasznalo jatekos kb masodpercekkel elobb "odaer" mint a normal HDDs..

Alapbol ez lehet nem akkora elony, de mikor vki bekiabalja a TS-be hogy "goblin!" es te masik palyan vagy mert eppen split bounty megy, akkor bizony szamit hogy kinek milyen gyors a rendszere. Siman volt mar hogy goblin dropra en meg odaertem a HDDs meg mar lemaradt rola..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85025) Edge válasza granini (#85024) üzenetére


Edge
veterán

a floppy-sról nem is beszélve :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85026) Bird válasza Edge (#85025) üzenetére


Bird
addikt

Használjatok MFM HDD-t, akkor garantáltan nem lesz lag!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#85027) Joezyka válasza MegalodonS (#85001) üzenetére


Joezyka
senior tag

A dungen settek bárhol esethetnek ugyan úgy? csak mert újra össze kell szedni őket, nem ?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85028) Tibe válasza Bird (#85026) üzenetére


Tibe
aktív tag

Nekem még van HD-s 1.2-es Floppy lemezem! :C Asszem még 1.44-es is egy bontatlan dobozzal :D

(#85029) granini válasza Tibe (#85028) üzenetére


granini
őstag

Keves vagy Csibe nekem C64 kazim is van, szevaaaaaa!! :Y :C
(de nemadomkolcson mert oda van pont tekerve a karatesjatekhoz..)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85030) rhonin válasza ToMM23 (#84980) üzenetére


rhonin
senior tag

Szia!

Én benne lennék. Már csak ez az 1 küldi van nekem is, de publicon nem találok megfelelő csapatot hozzá...

Rhonin#2565

Péntek délutántól ráérek vagy ma estig is akár.
Köszi a segítséget előre is. :R

(#85031) Bird válasza Tibe (#85028) üzenetére


Bird
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#85032) MegalodonS válasza Cadal (#85002) üzenetére


MegalodonS
őstag

;) Koszi

(#85004) granini

Igen,legalabb a gr-db farm kozott,egy ude limonade ;] Ami,biztosan nem lesz annyira konnyu,mint aminek latszik :) Quin69 a videoban mondja,nem egyszeru :K Azt viszont nem tudom,hogy lehet majd mindent megcsinalni, a 3 honapos szezonban :(

(#85015) czpitti

Szeretjuk a csilli-villi,semmire nem valo,de vagany cuccokat,ez olyan mint a trombita-rez-Rolex :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#85033) _ocsisajt válasza granini (#85029) üzenetére


_ocsisajt
őstag

fuuu szerintem azokat en mar kidobtam :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#85034) flash-


flash-
veterán

inkább blizzardos kérdés de,...

mikor törlődik egy account(hány aktivitás nélküli nap után)?
és elég ha a battle net profilba lépek be időközönként?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#85035) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Sziasztok!

5400 Ft körül korrekt ár újonnan a játékért?
Alapjátékról van szó, javításokat felteszem és már megy is. Nem kell a kiegészítő ugye? Vannak még sokan a sima D3 szervereken is?

(#85036) Lézerparaszt válasza kacsyx (#85035) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Diablo3-ban a kiegben van minden ami jóvá teszi a játékot. Nélküle is el lehet lenni, de olyan mint ha egy demóval játszanál. Se rift, se bounty, se greater, se semmi. Szerintem kieg nélkül értelme sincs.

A játék az nem játék!

(#85037) KubanitoS válasza kacsyx (#85035) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szia!

Ha teljes értékű játékélményt szeretnél, akkor "sajnos" elkerülhetetlen a Reaper of Souls kiegészítő beszerzése is. Ég és föld az alap és a kieg között a játékbeli tartalom.

Az ára amúgy reális ennyiért, ennél alacsonyabban nem igen lehet megvenni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#85038) kacsyx


kacsyx
aktív tag

"se rift, se bounty, se greater"

Igazából egyik sem mond semmit egyelőre :D
Pár napja vettem elő a 2-őt, de anno tetszett a demo, inkább játszanék már a 3-al.

Kieggel együtt 9 körül van most?

(#85039) Tibe válasza granini (#85029) üzenetére


Tibe
aktív tag

Interkarate volt az nem? Húú sokat toltam vele anno :D

(#85040) AtHoS válasza flash- (#85034) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én mondjuk erősen meglepődnék, ha maga az account "törlődne". Mégis csak ahhoz kötődnek a megvásárolt játékok, amiket valószínű nem ingyen osztogattak senki részére.

read-only mode on the forum

(#85041) malacka87 válasza kacsyx (#85038) üzenetére


malacka87
senior tag

Blizard shop:19.99 EUR = 6 195,90 HUF alap+ ugyanennyi a kieg. Cd galaxis:5990/db+még a szállítás. g2a:14.99euro.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85042) prokxy


prokxy
veterán

Beteg ez az új kockázás...1 slot kivételével mindenre legalább 55-ös követ bepakoltam, oké, h shitdamage 8M, de bakker:

60-on minden védelemi gem, skill, life per fury nélkül úgy végigszaladtam, hogy csak kamilláztam! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#85043) Edge válasza prokxy (#85042) üzenetére


Edge
veterán

ptr-en a 60 az új 50 bizony

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#85044) kökény válasza prokxy (#85042) üzenetére


kökény
aktív tag

Na erre voltam én kíváncsi, nekem is ez a terv, hogy 55-60 gemek bele az ancikba, nekem is hota barbim van, jól hangzik a GR60 alap, úgy érzem, az jól be lenne lőve és akkor 70-75 lehetne solo GR-ben a cél erre a peccsre... nekem ez így megfelelne :)

(#85045) granini válasza Tibe (#85039) üzenetére


granini
őstag

:K labsopres megvan?! oriasi volt.. ;]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85046) granini válasza prokxy (#85042) üzenetére


granini
őstag

Na, meselj csak.. szoval van a 60-as legend gem, es azt raheggeszted egy adott itemre, es akkor cserebe a gemmert kapsz + 250 mainstatot ami lehet barmi a 4-bol vagy mondjuk barbar eseteben str vagy vita..?

Es mi van ha csak 50-es gemmet rakok ra akkor kevesebb a max stat pl csak 200..? Vagyezigymosthogy?

Tovabbi kerdesek:
- ez utolag valtoztathato..? tehat mondhatom hogy oke str helyett megis vit-et akarok a vallasomra?
- ha igen akkor ujabb 60-as gemmet kell bezuzni erte..?
- a roll random 0 - 250 kozott..? vagy hogy alakul a plusz ertek, gem level fuggo?
- hogy jelenik meg (csinajjmaerscreenshototlecci - ezt se gondoltam hogy neked fogom irni :DDD ) a secondary sorok alatt beteszi hogy +250 str.?

Azert kerdezek ennyit mert en nem ptr-ezek, viszont ez a forum pont erre van hogy infot osszunk meg, szoval aki meg veszi a faradtsagot es probalkozik az ossza meg mit lat mit tapasztal. Nagyon koszi elore is!
:R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85047) kökény válasza granini (#85046) üzenetére


kökény
aktív tag

Én sem ptr-zek, de megpróbálok válaszolni, a 60 gemnél kapsz 300-at, ha csak 50 gem, akkor 250, ez nem random, a leg gem szintje*5 ennyit kapsz rá fixen az anci cuccosodra, ha jól láttam a primaryk legalján fog megjelenni egy plussz soron.
Lehet rajta később változtatni, akár nagyobbat is berakni, de a már beletett gemet nem kapod vissza és ha jól olvastam a változtatásnak költsége is ven (lesz).Amilyen drágakövet raksz bele olyan mainstathoz ad hozzá ;)

(#85048) Reinhardt válasza granini (#85046) üzenetére


Reinhardt
őstag

5x szorzóval számol a gemre. 50-es gem az 250 main stat.
Új sorba kerül, ami megváltozik ha új gemet áldozol rá, ez persze lehet más is, szóval ha először str volt attól a köv még lehet vit.

(#85049) granini


granini
őstag

Koszi a valaszokat. Ez elsore jol hangzik, de lehet csak tovabb melyiti majd a szakadekot a top playerek meg a casualok kozott.. hacsak nincs cappelve a gem szint, siman lesz aki bevag 10 x 80-as gemmet aztan helovilag..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#85050) MegalodonS válasza granini (#85046) üzenetére


MegalodonS
őstag

Minden gem lvl + 5 main stat 50gem = 250 main stat!!

A full gear,az 13 item,arra lvl50 gem-el szamolva = 3250 main stat,strenght,vit,dex,int,

Amelyik gem-et felhasznaltad,tobbet nem visszanyerheto!!

Minden gem felulirja,egy ujabb minimum eloirasnak megfelelo vagy magasabb szintu gem!!A lvl requirement weapon lvl 30,armor lvl 40.jewelery lvl50

Amilyen a Flawless Royal gem olyan lesz a main stat az itemen!!!

Az ite!men egy kulon main stat felirat jon letre a gem szintjetol fuggoen!

Mit hagytam ki? :F Elnezest a hibrid irasert ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.