Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) Bird válasza Huha81 (#66000) üzenetére


Bird
addikt

Nincs ilyen lehetőség.... Szabadulj meg a készletektől, ha nincs rá szükséged.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66002) morphologus


morphologus
csendes tag

Sziasztok tudna valaki segíteni abban hogy az új gemek mikor aktiválódnak mert raktam be de nem nagyon látom hogy bármi is változott volna.

(#66003) Blaze_ válasza proci985 (#65997) üzenetére


Blaze_
aktív tag

SoJ ritkább lett.

(#66004) Bird válasza morphologus (#66002) üzenetére


Bird
addikt

A másodlagos tulajdonságok level 25-től, az alaptulajdonságok rögtön a megadott értékig....

Blaze_:Az egyik legritkább item lett a maga 2,5%-ával. :U Még jó, hogy minden gear alapja....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66005) proci985 válasza Blaze_ (#66003) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

nem volt kb ugyanennyire ritka eddig is? ha ritkabb lett, akkor az unity is. yay.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#66006) Bird válasza proci985 (#66005) üzenetére


Bird
addikt

Ice climbers se semmi a maga 1,4%-ával. :Y Tasker viszont 3,7%.... Érzésre kevesebbnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66007) Blaze_ válasza proci985 (#66005) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Unity eddig is ritkább volt, most a soj is olyan ritka lett mint a unity.

Bird: minden 72. unique smart loot csizma ice climbers, jó keresgélést :D

[ Szerkesztve ]

(#66008) proci985 válasza Bird (#66006) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ez kb stimmel, ice climbers kijott 5000 shardbol, taskerhez 3000 is eleg volt:DDD.

WH viszont irdatlan ritka.

Blaze_: ja bar lehetne rosszabb is, ld rechel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#66009) mephi666 válasza mikromanus (#65995) üzenetére


mephi666
nagyúr

krider bakker, 50 legend bow-ból esik talán 1 ...ez szomorú

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#66010) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy sentry dh-nál miért is olyan jó 2h fegyót használni? Eddig nataly-val mentem, a profilon látható szerintem annyira nem rossz. Lvl 35ös grift 10 sec híján nem sikerült eddig ez volt a legjobb eredményem. Tegnap craftoltam 2h-t azzal is próbálgattam, de nekem nem tűnt fel, hogy sok különbség lenne. Eddig mindig azt hallottam, hogy a fegyver dps-e számít ill. attack speed. Hát ebben a 2-ben az 1 kezesem jobb.
Örülnék neki ha vki fel tudna világosítani miért is éri meg 2h fegyvert használni. Köszi.
[Profile]

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#66011) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Nem tudom ti hogy vagytok vele, nekem a patch óta nem volt semmi értelmes lootom, pedig jó pár órát beletoltam t5-t6-on. A korábbiakban t4-en egy rift alatt 2-4 db leg esett, mostanában viszont volt olyan, hogy két rift alatt sem esett semmi. Ha esett is, akkor az is kb kuka kategória volt. Kadala 2000 bs-ből sem adott semmit, ha valamit át akartam pörgetni, akkor a fire alapú karakternek folyamatosan coldot rollolt.

Írtátok, hogy T6 bountyn nagy eséllyel esik RoRG, kb 20 cache-et nyitottam. Mindegyikből ugyanaz (!) a 3 fajta item esett (a thorn dmg-s braci, valami fos vállas, meg a leoric amu), rorg a mesében sem.

Tegnap kicsit visszamentem t3-ra néhány rift erejéig, volt vagy 200 bs-em mondom elkadalázom. Erre kb 5. után kidobta az első Hexing pantomat (str vit allres +socket) - erre már nagyon régen vadászom -, rögtön utána egy normális earth gatyát (str vit allres +2 socket). A bent lévő srácokkal mentünk egy 26-os GR-t, a végén esett egy leoric crown (str, vit, chc, socket). Mondom remek, minden megvan, amire vártam az utóbbi időben. :)

Kipróbálásként nyomtam egy solo t4-et, mondom variálom kicsit a leoric crown-t, hexing pantot, a magefistet, meg az earth setet. A bounty végén dobott egy str as chd loh-os RoRg gyűrűt. Átpörgettem chc-ra, úgyhogy azt hiszem elégedetten zártam az estét. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#66012) Bird válasza proci985 (#66008) üzenetére


Bird
addikt

Te jó ég 0,99% a wh. Lehet keresgélni... Mondjuk iceból eddig esett kettő intes wd-vel. Taskerből egy esett, egy kadala. Whból egy esett, sojból kettő drop, unityből talán három ha jól emlékszem.

Nektek?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66013) dobolan válasza Bird (#66012) üzenetére


dobolan
senior tag

Soj-ból nekem esett már vagy 6-7 darab, pedig nem játszom sokat.

(#66014) granini válasza Pocak89 (#66010) üzenetére


granini
őstag

'Eddig mindig azt hallottam, hogy a fegyver dps-e számít ill. attack speed. Hát ebben a 2-ben az 1 kezesem jobb.'
- klasszikus sentry buildnel egyik sem igaz.. illetve nem teljesen. Az attack speed szamit, es nyilvan hat a sentry sebessegesre, de vannak un. break pointok (korabban volt linkelve talbazat..) es mivel ez a build arrol szol hogy lerakod a sentry-t es az lodozget, nem pedig te magad, igy az AS nem annyira lenyeges, bizonyos break pontok alatt / felett / kozott nincs ertelme tovabi AS-t gyujtogetni mert nem hoz akkora javulast, cserebe elveszi a helyet.. Pelda: a jo kesztyu (legyen az tasker vagy marauder) ebben a buildben nem a klasszikus trifecta (as/chc/chd) hanem sokkal inkabb cdr/chc/chd.. a cooldown red. joval tobbet szamit mint az a 6-7 AS azon a sloton..

- ami viszont kritikus, az a fegyver dps range. Nem a felol naggyal kiirt dps (mondjuk legyen 2750) hanem ami alatta van kiirva dps range, a tol-ig ertek. Ott van a turpissag.. Lehet hogy az 1H sebez 2800-at 1.60-as AS mellett, de a range ugy indul hogy 1200-2400 mondjuk.. emiatt a turetek fognak neked critelni 15-25 milliokat, igen nagy szorassal..

- a 2H xbow viszont lehet hogy csak mondjuk 2500-2600-at sebez es mondjuk csak 1.10 - 1.15 AS mellett, de a dps range ugy indul hogy 2100-2500 ami lentebb ki van irva. Na, ettol fog a turet sokkal kisebb szorassal sokkal nagyobbat utni, critelni fog tipikusan mondjuk 25-40 M kozott.. ez a nem mindegy..
- egy jo 2H ij is lehet erdekes, de azoknak is joval alacsonyabbrol indul a dps range, tipikusan azok is ilyen 1500-2500 koze esnek, es ettol erezhetobben kevesebbet sebeznek

A sentry build arrol szol, hogy te magad soha az eletben nem leszel kepes annyi dps-t egyedul leadni, mint a 2 vagy a 4 turet amit leteszel a foldre.. innentol kezdve nem az a celod hogy minel nagyobb papir dps-e legyen a fegyverednek es minel tobb AS-t pakolj magadra, hanem az, hogy a sentry-ket minel jobbra tapold. Es ehhez kell tasker kesztyu, bombardier tegez, es a megfelelo slotokon (vallas, tegez, sisak, csimma) lehetoleg minel tobb +sentry % dmg bonusz es/vagy mondjuk cluster arrow bonusz..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66015) DaveNo1 válasza proci985 (#66008) üzenetére


DaveNo1
veterán

Crusamnak az Akarat pajzs még nem esett kiegészítő megjelenése óta, pedig elköltöttem már vagy 20-30 ezer shardot pajzsokra :C Nem mintha kellene, de azért ez vicc. Faith of the Fellből is csak egy esett, DH-mnak meg istenért nem akar esni a Tasker, közben Crusaderemnek már 3 is esett...

WH-ból 1 esett de az fullos (50% chd), ráadásul mainstatot lehet rollolni rajta, úgyhogy bármelyik karakteremnek be tudom rakni. :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66016) mikromanus válasza Madn!ght (#66011) üzenetére


mikromanus
veterán

T6-on garantált az ott farmolt cachen a legendary reward. Azt senki se garantálja, hogy az 5-6-ból az esik ami épp neked lkell. Azt sem hog ynem lesz ratyi affix kombós.

A legendary drop valamennyire most is véletlen, de azért gyanusak az időbeli ingadozások. Tegnap olyan 8-10 közt este iszonyatosan sűrűn potyogott a legendary. Egy T6 riften átlag 4 legendary esett (vagyis 3+1 fs volt az átlag). vagy 22-25 összejött ez idő alatt. Utána mintha elvágták volna. Már a GR-en se adott semmit 1-2 körig (vagy 2-ből ha egy lett és nem alacsony gr-en). NAgy átlagban igaz mégis, hogy a cache reward látványosan jobban potyog, nehézség alapján növekszik a legendary drop esély, riftben jobb a drop mint azon kívül, trialban nincs drop és GR-ben a legjobb (számosságban). Alacsonyabb GR-en talán nem látszik, de lvl 20 felett szépen pakolgatja. Valami nerf itt lehetett. Szerintem visszavették a drop esélyt, vagy feljebbnyomták a szintet ahonnan elkezd növekedni az esély. Olyan 25-27 kell már lassan. Bár a tegnapi legend-set zuhany után ez nem teljesen igaz. :C

Kadalánál mindegy milyen nehézségű a játék. Normal nehézségen ugyanazt adja, mint T6-on.

(#66013) dobolan
A kérdés inkább a 2.1-re vonatkozik szerintem. Régebben gyakoribb volt. Seasonben nekem egy darab se esett. Mondjuk a többi célpont e nagyon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66017) dobolan válasza mikromanus (#66016) üzenetére


dobolan
senior tag

Akkor helyesbítek, mert 2.1 előtt esett 2 darab nekem, azóta a többi :)

Pont tegnap 8 és 10 között is egy. :D

[ Szerkesztve ]

(#66018) mikromanus válasza dobolan (#66017) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát akkó szíjjá' (kéj)gázt! Kis mázlista. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66019) dobolan válasza mikromanus (#66018) üzenetére


dobolan
senior tag

Ahha, ez relatív, mert ami kell, azt meg nem dobja :D

Na meg még valami, tegnap este dobott 2 darab Travellers akármi nyakláncot, és szinte hajszál pontosan ugyanazokkal a statokkal!!

[ Szerkesztve ]

(#66020) Thrawn válasza Bird (#66012) üzenetére


Thrawn
félisten

1 WH, 3 Ice Climbers, 3 T&T, 7-8 SoJ, 4-5 Unity eddig.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#66021) Bird válasza Thrawn (#66020) üzenetére


Bird
addikt

Szép gyűjteményed van papa különösen a SoJ-ok tekintetében. ;) A wh viszont nálad is ritkaság.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66022) mikromanus válasza dobolan (#66019) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnap cacheból nyaklánc esett, Majdnem azonosítatlanul bezúztam. Erre. MAgas dex, 9 chc, 99 chd, meg talán 100 allres... Hm. No jó, akkor épp maradhat. :C

A sok lom mellett azért esett sok hasznosnak tűnő item is. épp most nem használom ezeket, de van bennük lehetőség. Ami esetleg dobna a karakteren jelen állásban, az persze nem esik... Egy Top solo monk mezei generator - Fd kombós egyéb build simán kijönne. Van 97%-os depth diggersem, pár használhatóbb FD, meg kb minden monk cucc a setektől kezdve a jobb fejesekig. De inkább maradok harangozó. Esetleg majd bekóstolok mást, de ez a fő karakter. Sajna picit korlátozottabbnak tűnik atöbbi egyébhez képest. A dashing nekem nem tetszik, így nem is igazán érdekel a top100 gr. :Y

(#66020) Thrawn
2 WH (seasonés egy PTR volt), sok SoJ (tucatnyi kb, Season:0), 6-7 unity (mind dexes. Season: 0), Ice Climbers 2 (season 0). Taskere gy szál se.
Ramalandi season-ben: 3

(#66023) Madn!ght
Igen. Drasztikusan növekedett. Az esélye azonos a reward cache legendarykon belül, viszont a cache reward drop esélye iszonyat fel lett nyomva. Ami eddig volt mondjuk 20-25% T6-on, az most 100+.
átlag 5-6 Act 1-ből kijön azérst szerintem 1-1. Eleinte nekem is gyakrabb volt. 4 esett, azóta egy sem. Zsinórban vállas-amu-fegyver esik csak. Braci is ritka, de az amúgy se kell.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66023) Madn!ght válasza mikromanus (#66016) üzenetére


Madn!ght
addikt

Persze ezekkel tisztában vagyok, csak itt írták (1, 2, 3, 4, 5), hogy eléggé megnövekedett a RORG gyűrű esélye magasabb tormenten, mertem remélni, hogy azért 20-ból esik egy. :DDD :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#66024) Terrorista


Terrorista
senior tag

Nekem 1 WH, 2 IC, 1 Unity meg 5 Ramaladni. Illetve végre a rengeteg rift után Kadalától megszereztem a hydrás wandot. Esett egy Lacuni is Int-Vit-7% As, Crit 6% és rolloltam rá még % fire-t is :D

Más:
Wizardozom Season HC-ban és sok wizardnál 2H fegyót látok. Ennyire jó a 2H a Blizzard-Blackhole-Hydrás buildhez (firebird setben)? Egyáltalán mennyi fire %-ot kell összeszedni?

Itt a karim, Ti mit gyúrnátok át rajta? Van egy fasza magefistem és van firebird offhand is. A bracer és a goldos gem azért van berakva, mert goldot farmoltam.

[ Szerkesztve ]

(#66025) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

drop ratek erdekesek...

nekem eddig ketszazhatvaniksz paragon HC szezon:
- ami muris, hogy nata ring gusztustalanul sok esik meg a danettak :D
- 6-7 bombarider also hang
- 4 + 1 ramala (+1 sima HC realm)
- 3 unity
- kb. 3 SOJ
- 1 tasker kadala
- 0 krider
- 0 Climbers
- 0 WH, itt jegyeznem meg, hogy sima HC fronton sem esett meg (552p ott)..

imadlak random...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#66026) mikromanus válasza Terrorista (#66024) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem is esett egy szép lacuni.. aztán megnéztem elaposabban és tán mégse. Van chc-As, meg vita. Khm. No igen. Ha dex lenne, akkor nagyon durva dam növelő lehetne. Így viszont nem nagyon éri meg. Vagy dex, vagy elemi skill bónusz.

a kétlezes fegyver nagyon jó. lassabb, viszont jelentősen magasabb az ütésenkénti sebzése. Míg egykezesben 2500-2600 körül lehet az elméleti maximum sebzés (1,4-1,5 as-re), meg offhanden mehet rá 3-400dam, ami olyan +600 damot ad a fegvyerre, addig a kétkezesben a 3600 már átlagos szintnek nevezhető (1,1 körüli as-re). A maximum 4000-4100 körül lehet. Emellé még jönaz, hogy nagyon szép kétkezes fegyverek vannak.: maximus -> OP tüzes lánc, FRurnace -> elitek ellen +40-50% sebzés. Azért a másfélszeres dam elég kemény buff. És ezek secondary affixen, azaz nem vesznek el a damage affixektől helyet.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66027) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nekem már esett 9 SOJ ebből 3-at lepasszoltam másoknak, van 5 unitym, 2 ice climbers abból 1et lepasszoltam, amúgy sem lehet most használni, DH-mnak 2 sentrys tegez, és összese 1 WH.

Ami viszont feltűnt: múltkor nem játszottam 1 hónapig, visszajöttem patch napján, 2 nap alatt kiesett full roland set, kb full akhan set, 2 unity, 1 soj, és egy csomó jó neck. Szóval tényleg van abban valami, ha az ember egy ideig nem játszik akkor több a jó loot.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66028) Bird válasza DaveNo1 (#66027) üzenetére


Bird
addikt

Nagy átlagban szinte mindenkinek csak egy wh pottyant. Azt gondoltam volna, hogy jobb lesz az arány. Valóban ritkás "ván pörszent" cucc...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66029) Devoured


Devoured
tag

tegnap levezetésképpen grift után futottunk pár über kört.

RoS megjelenés körül voltam utoljára überezni, akkorról úgy rémlett, hogy ez egy lassú folyamat. most meg bementünk T6-on, pikk-pakk lerendeztük őket, talán fél percet sem voltunk bent 1-1 portal-ban cuccok fölszedésével együtt :D

azért az organ drop a megszokott volt. ami kell, abból senkinek sem dob, ami nem kell, az meg gyűlik tovább :(

[ Szerkesztve ]

(#66030) _ocsisajt válasza mikromanus (#66026) üzenetére


_ocsisajt
őstag

ja lacuni kiesett gyari dex-el itt is.. de betortem, mert nekem jobban kell a stun meg nakbekk immu :(

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#66031) Terrorista válasza mikromanus (#66026) üzenetére


Terrorista
senior tag

Kösz, van 2 maximusom megnézem majd. Bár elég sok intet-vitet és chc-t bukok.

[ Szerkesztve ]

(#66032) Thrawn válasza Thrawn (#66020) üzenetére


Thrawn
félisten

Átnéztem az inventorym, pontosítanék:
SoJ: 11 db
T&T: 3 db
WH: 2 db
Unity: 8 db
Frostburn: 3 db
Ice Climbers: 3 db
Hexing: 1 db
Ramalandi: 3 db

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#66033) Muton


Muton
addikt

a magasabb szintű griftnek mi az értelme? jobb lesz a végén a drop (több, leg/set, vagy jobb kő)?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#66034) Bird válasza Thrawn (#66032) üzenetére


Bird
addikt

Én is csak annak a statisztikának hiszek, amit saját magam hamisítok. :D Egyébként gz, Te átlag feletti. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66035) Sárpac válasza Thrawn (#66032) üzenetére


Sárpac
nagyúr

SoJ: 8 db
T&T: 1 db 5as areadam.. :D
WH: 1 db 6as 32chd..
Unity: 6 db
Frostburn: 0 db
Ice Climbers: 1 db
Hexing: 1 db
Ramalandi: 2 db

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#66036) Madn!ght válasza Sárpac (#66035) üzenetére


Madn!ght
addikt

SoJ: 4 db
WH: 1 db
Unity: 5 db
Ice Climbers: 0 db
Hexing: 1 db
Ramalandi: 0 db

:D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#66037) Sárpac válasza Madn!ght (#66036) üzenetére


Sárpac
nagyúr

P615 vs P365 bőven van még mit behoznod, úgy cirka 5x annyi játékidőt! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#66038) Bahama válasza Madn!ght (#66036) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nem tudom teljesen pontosan mert sokat törtem, de max +- 1

SOJ: 10+
Unity: 10+
Frost: 3
T&T: 3
Wh: 3
Ice: 6
Hex: 5
Rama: 7
Calamity: 4
Chanon bolter: 5

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66039) Bird válasza Bahama (#66038) üzenetére


Bird
addikt

Mindezt napi hány óra játékkal?

Már a múltkor szerettem volna kérni egy battletaget. :) Köszi. :R

UPDATE: Köszi szépen. 12 óra az nekem család mellett vállalhatatlan. ;) Az esti 4-5 óra nekem is megvan, hétvégén 1 órával több.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66040) Madn!ght válasza Sárpac (#66037) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szerencsére mondhatni elég kevés időm van játszani, úgyhogy nem mostanában leszek p600+ ;)

Megjegyezném, én úgy érzem azért, hogy a szerencsésebbek közé tartoztam mindig is, mert szinte mindent elég rövid időn belül kifarmoltam, amit szerettem volna. Anno az első RORG gyűrű kb 30 cache-ből kiesett, SoJ is jó rollal jött rögtön az elején, IK, Earth set, pattanós csuka, szóval azért egyáltalán nem panaszkodom. :B :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#66041) Bahama válasza Bird (#66039) üzenetére


Bahama
aktív tag

Amikor kijött a ROS akkor sok 12h/nap (nolife-nojob).
De mostanában napi 2-4 között mozog.

Bahama#2331

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66042) Bird válasza Bahama (#66041) üzenetére


Bird
addikt

Uhhh az a hellfire amu betyáros. Mennyi idő alatt kukáztad össze?
Gz a karidhoz, nagyon szép. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66043) Gorneck válasza proci985 (#66008) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor az én közel 100k shardom nulla tacskóval egész jó nem? :D

Gorneck#1239

(#66044) Bahama válasza Bird (#66042) üzenetére


Bahama
aktív tag

Köszi :B
A hellfire amu csak sima játékra van, mert a passive az kb kuka rajta. Egyébként olyan 15 körül lehetett.
A gf miatt használom főleg :D GR-be kötelező a Julia amu, abból várok egy jóra még.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66045) Bird válasza Bahama (#66044) üzenetére


Bird
addikt

Hát a passzívért tényleg kár... Az avarice band gyűrű is igen hasznosnak tűnik. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66046) _ocsisajt válasza Bahama (#66041) üzenetére


_ocsisajt
őstag

kar, hogy nem HCzol olyan komolyan, mint SC :)

szerk: kesobbi valaszodhoz... en is nagy Julia fan (voltam) de amiota jobban erzem szivatasnak a thunderstromot meg a 2 masik villamot, azota inkabb xephizek (eleve statisztikailag tobb az esely erre a haromra, vagy egy-egyikere)... na nekem is abbol kellene valami jo itt HCn :(

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#66047) proci985 válasza Gorneck (#66043) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jo de te mazlista vagy(:DDD), meg ahogy emlekszem ha csapatban vagy akkor viszont esik WH;).

soj: olyan 4-5
unity: 4
tasker: 1
ice: 1 kadalatol
ramalandi: 1
focus + restraint 2+2
bombardier: 3 ebbol egy HC lvl61en
chanon: 1
krider: 1
etrayu: 1
retchel: 1
furnance: 1, de az uber rollal
lacuni, hexing, wh: 0

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#66048) Gorneck válasza proci985 (#66047) üzenetére


Gorneck
titán

:D

SoJ: 3db (1 használható)
T&T: 0db (közel ~90k ment el rá)
WH: 2db (1 kuka, másikat nem hordom)
Unity: sok
Frostburn: 1db
Ice Climbers: 0db
Hexing: 2db
Ramalandi: 1db

Napi 3-4 óra játékkal, és volt mikor 7-8 is beficcent (szabi fos idő). Miközben akikkel napi szinten beszélek/játszok azok még válogathatnak is...

Egyébként azt tudni, hogy pl a jailer mit sebez? Arcanet?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#66049) mikromanus


mikromanus
veterán

Napi lol és kacagás topic. Alias statistic, B!tch!:
Greater Rift Leaderboards Show Diablo 3 Class Imbalance?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66050) Bird válasza Gorneck (#66048) üzenetére


Bird
addikt

A kis mocskok. ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.