Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) ProEvoFan válasza mikromanus (#59000) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem értem miért szapulod a WDvel játszókat.
Vicces karakter lett az a pet WD.Na meg főleg OP.Baj?Nem.Régen a búgócsiga Barbár volt ilyen, most a pet WD.

(#59002) Lokids


Lokids
addikt

Valaki linkeljen pls egy petes WD builded, hogy milyen skillek kellenek neki.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59003) ProEvoFan válasza Lokids (#59002) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#59004) mikromanus válasza ProEvoFan (#59001) üzenetére


mikromanus
veterán

NIncs gond a WD-vel, meg a petes builddel. Amíg nem fikázzák a noob buildjeimet az újonc petesek, hogy "nem effektív".:C
Nekem picit passzívnak tűnik + Szerintem jóval könnyebb egy tescósabb petes is mint egy "Közepes" másik build vagy kaszt aminek nincs fetishe. Csak ennyi. Igazán jó és T6-on gyors karakterhez meg elég sok jó cucc kell. Függetlenül attól milyen a build. Ebben nincs már szerintem különbség WD-nem wd-fetishes wd buildek közt.

(#59003) ProEvoFan
Jó kis anyag, jó kis felszerelés... GRatula! :K

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59005) Lokids válasza ProEvoFan (#59003) üzenetére


Lokids
addikt

Amúgy miért physical kell, mikor a dog és a nagy dög is fire-al sebez?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#59006) mikromanus válasza Lokids (#59005) üzenetére


mikromanus
veterán

Az passzív fetishek physicalok és az aktív is ami több fetisht ad. A sebzés nagyját ezek adják le. A garga bossok/elitek ellen ugyan jó, csak hamar kimúlik (15 sec?). +több célnál annyira azért nem arat mint a sok kis apróság.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59007) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Csak hogy én is hozzászóljak.

Ma reggel összeraktam egy pet wd-t a ládámban talált szarokból.
Jeramom, taskerem nincs, viszont figyeltem hogy minden cuccomon legyen gold find :D
1-2 óra tesztelés végére összeállt egy faék egyszerű build 500k dps-sel és 3 milla toughnessel amivel (csak a petes passzívval!, hautntal, locusttal) T3-on gyorsan (!) haladok. És emelett van 3400% gold find :D

Abban biztos vagyok hogy a végjátékban ugyanolyan nehéz a petes buildet összerakni és ugyanúgy kellenek hozzá a nagyon ritka cuccok, annyiban viszont mikronak van igaza hogy az odáig vezető út WD-vel sokkal egyszerűbb mint más karikkal.
Egyébként ez is azt az elméletemet támasztja alá hogy blizzard csak T6-on tesztelte a játékát, az hogy melyik build mennyi szívás árán jut el addig már nem érdekelte őket.

ínyenceknek megjegyezném hogy ugyanezzel a goldfinddal T6-on 9000%+ jön ki és act1 elején a zombikat szépen lehet vele farmolni goldért mert ha proccol a gold skin 10-30ezer gold pottyan ki ütésenként, így old tristam waypointtól a katedrálisig 350ezer arany jött össze :D ami miatt nem fogom ezt aranyszerzésre használni hogy jelenleg nekem még nem hatékony mert alig van sebzésem :)

(#59008) Blaze_ válasza ProEvoFan (#59003) üzenetére


Blaze_
aktív tag

A Vaxo-t mi proccolja? A piranhado? És a shadow clone-ok sebeznek, vagy mire jók?

sorry modok megint elkapkodtam, többet nem fordul elő :S

[ Szerkesztve ]

(#59009) czpitti válasza mikromanus (#58996) üzenetére


czpitti
senior tag

Nana:) Nem azért skipelem mert halok hanem mert lassu.Ha egy négyes partyban t6-on van két dps-kari amibol az egyik pet-es wd és jonnek a leporgosek meg a meteordobálok
állandoan csak castolok mert szinte azonnal pusztulnak a kicsik,Minek szenvedni?(Nem pazarlom az idot)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#59010) schwartz válasza mikromanus (#59000) üzenetére


schwartz
addikt

Tudom nehez megemesztened, hogy veled ellentetben vannak akik tudnak is karaktert epiteni s nemcsak a szajukat tepik. Ez van... :D Persze ilyenkor konyebb paraszt szemelyeskedessel nyomatekositani a mondandod de ettol meg nem leszel kevesbe nevetseg targya... :D (a sok husi mit fog fel ha az elso anarch csoport par sec alatt szettepte oket? Mert ugye te a WD-vel csak hatul szotyizol)

If he dies, he dies.

(#59012) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Na megvan a 70 WD-vel. :))

Viszont fogalmam sincs, hogy mi jó neki és mi nem. :DD

Van jó pár craftolható setem a cain set elsőnek jó opció, nem?

Fegyó az 1h+mojo?

Valaki linkelje már be a kariját megnézegetném a cuccait meg buildját. :R

(#59014) Gyick válasza SzlobiG (#59012) üzenetére


Gyick
őstag

Mask of jeram meg tasker legyen a többi mindegy meg physical mindenre amire csak tudsz diohéjban ennyi a wd ;]

(#59015) schwartz válasza Blaze_ (#59013) üzenetére


schwartz
addikt

Na jah, a trash sosem gond. Vagy van, hogy a fetishek szetesnek mert te hatul szotyizol? Ahelyett, hogy a bunyo kozepen szenne CC-ed az ellent? Jah, hogy WD-vel azt is lehet nemcsak szotyizni? Mi az, hogy nem a petek CC-znek? De akkor az mar milyen OP-sag ha te nem hatul szotyizol... :DDD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#59016) SzlobiG válasza Gyick (#59014) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor gondolom vmi petes buildal kell nyomulni ha megvan ez a fejes.

Utána nézek neten mik a jó buildok.

Templart már felöltöztettem full epicbe az unityt még nem akarom használni megnézem anélkül először. ;]

(#59018) Gyick válasza SzlobiG (#59016) üzenetére


Gyick
őstag

ha nincs meg a fejes akkor is csak az nagyon sokat dob rajt..a fétises passziv legyen bent az a lényeg

(#59019) proci985 válasza Blaze_ (#59008) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ez egyebkent engem is erdekelne.

lgt sorcra / lgt DHra evidens, de masnal annyira nem latom at mi proccolja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59020) schwartz válasza Gyick (#59014) üzenetére


schwartz
addikt

Igen, valaszthatod azt a tipikus, altalaban 4-5 fetish-el szaladgalo esek kelek futottak meg kategoriat vagy Das Ubersoldat-hoz hasonlo felepitest. :D (a mask es a kesztyu alap, de ugyanolyan fontos az AS vagy egy jo aktiv/passziv skillsor hasznalata is)

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#59021) nejad


nejad
aktív tag

grat a blizznek, azért ha már plan meg legendery item meg 200k kell egy tárgyhoz az azért már ne szaros kéknek megfelelő tulajdonságokkal rendelkezzen meg hamár leg vmi egyedi tulajdonsága legyen

(#59022) Blaze_ válasza nejad (#59021) üzenetére


Blaze_
aktív tag

maradjunk tényszerűek, több rajta a mainstat és a vit :)

(#59023) mikromanus válasza schwartz (#59010) üzenetére


mikromanus
veterán

"vannak akik tudnak is karaktert epiteni"

Például? Méágis ki olyan ügyes? Neked biztos van ilyen haverod. Vagy streamen láttál ilyet? :Y :C

Az elején sok sárgával és pár legend-settel nyomorákképzővel T4-en nem hullottak el a szotyik és elég haladós volt. Vagy nem a fetishekre alkalmazod ezt a szakszót?
A T6-ról nem nyilatkoznék. Szerintem kérdezd meg czpittit, mer' neki olyan középszerű a wd-je, míg a tied überbrutál. Van neked jó kis WH-d. A harrington, meg a hexing gatya úgyis csak a núboknak való. Szaros kis 20-40 milla criteket tud vele egy-egy fetish elitre támadásonként és alig van belőle 15 darab. Kinek kell ilyen? Ráadásul szar is mer' percenként újra kell castolni a fetisheket és akkor megáll a karakter és 1.5 secig szar a sebzése. No ezért nem való komoyl karakterépítésbe a harrington és a hexing... :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59024) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kész vagyok a craftolásokkal.

Vélemény?

Gemek még nem fullosak tudom így is elment 30milla.

Néztem gyorsba egy T1 Belialt eléggé hamar elhalt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#59025) proci985


proci985
MODERÁTOR

Utobbi idoben kicsit sok lett az odamondas. Legyszivel tartsatok egymast tiszteletben, fogadjatok el a velemenyet es mindenki picit nezzen magaba. Topikot nem nagyon kell moderalni mert a tarsasag altalaban kulturaltan megvan: Ez egy nagyon remek dolog :R , szeretnem, ha tovabbra is igy maradna.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59026) czpitti válasza mikromanus (#59023) üzenetére


czpitti
senior tag

Gyorsan javitom mer bealszom holnap majd jol kibeszéljuk: mobokra ut 20-35 millákat,elitre 40-70 milla.Természetesen ezeket baba nélkul.Látok néha nagyobb számokat is de azok tuti valami álomszeru látomások:D-Most kicsit visszaugrottam gémbe megnézni.(Nem a doombringer volt fenn hanem manajuma mer már nemtom miért)DE:Ami tény más a játékstilusunk.Én gyors castolom a kiscsávokat,megyek és a hexing meg a harrington elvégzi a tobbit.t5 csak mennem kell és elhullik minden meg sem kell állnom kb.Azt a pár mp-et pedig amig castolnom kell elviselem a low dps-el.De utána amit aprit a nadrág-ov páros az brutál-Na joccakát maj holnap.

[ Szerkesztve ]

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#59027) schwartz válasza mikromanus (#59023) üzenetére


schwartz
addikt

Nalam buffolva 28M-at critel elitre egy fetish Harrington nelkul... (emlekezetbol mondom, pontosan nem tudom) Nem akarom pitti gearjet minositeni de az nem egy kategoria az enyemmel... ;) A hexing WD-n szart sem er. (kiveve ha szeretsz setalni full zuniban csak 8 fetish mellett vagy Kukrival ) (Harringtonbol es hexingbol is volt vagy fel tucat, megvan a zuni set, sot talan jobb is mint amit o hasznal, ki volt probalva az a mese is, ovvel pants-el egyutt. Kulonben a Jade WD-men Harrington van es nem veletlenul csak azon). Es igen. mindket WD-m uberbrutal.... A barbim is az volt, Mar akkor orokjetiben teptem mikor te meg Alkaizer haverod ket pajzsot hordtatok egy kezben... Ezek utan fogsz tudni aludni? ;] :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#59028) Bahama válasza thomeef (#58973) üzenetére


Bahama
aktív tag

Érdekes nekem működik a dh-n cluster mellé.(fut-lő-fut) Csak oda kell figyelni, simán lehet hozni a +25 dmg-t. És még 2 AS-m sincs.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#59029) mikromanus válasza schwartz (#59027) üzenetére


mikromanus
veterán

Ok. Van két véleményünk. A tiedet nem láttam, czpittié megalázó a monster társadalomra nézve. Szerintem mindegy hogy 28 vagy 30-50 milla, vagy több. 15-ös szorzóval ez kib.. szóval sok. Ilyet összsebzést akarok én is majd összedobni, csak barbival. No, ez szép kihívás lesz. :DDD
Békázgatással elég hamar pótolható az állomány és nem is hullanak olyan gyorsan ahogy "illene". Eh a régi szép idők mikor még a zuni set "kötelező" volt a fetish buildhez... :C

edit: T6-ra azért gondolom most is bőven hasznos kategória...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59030) T. M. válasza Bahama (#59028) üzenetére


T. M.
aktív tag

Valahol a ládámban van egy 60-as nekem is belőle. Ha jól emlékszem 1 sec után megy vissza a dam, ha megállsz.

(#59031) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Ehhez a játékhoz akkor most elég az 500 paragon szint hogy überbrutál karakterem legyen vagy doktori diploma is kell karakterépítésből? :Y
Én azt hittem elég az előbbi :(((

(#59032) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Van valami lista, hogy milyen set itemek eshetnek kadala-ból?

(#59033) Blaze_ válasza Fr3eWar (#59032) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Mindegyik?

(#59034) Wolverine válasza Blaze_ (#59031) üzenetére


Wolverine
félisten

Az 500 paragon szint ugyan sokat segít, de ha nem ismered a játékot és nem tudod, mit mivel érdemes használni, akkor nem fogsz megállíthatatlanul pusztítani... mint egy tipikus Blizzard-játékban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#59035) Bahama válasza T. M. (#59030) üzenetére


Bahama
aktív tag

Kb annyi, csak kicsit érdekesen, mondhatni hibásan működik. Mert hogyha mindig ugyanazon 2 pont között mozogsz, akkor nem sokat él a buff, mert úgy veszi hogy akkor nem mozdulsz el, mert túl hamar visszakerültél arra a helyre.
Egyébként még a danettas bountyzós, perma vaultba buildbe is nagyon jó.

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#59036) Blaze_ válasza Wolverine (#59034) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Azt hiszem nem ment át az előbb a mérhetetlen cinizmus ami ma este árad belőlem.
De köszönöm az infót :)

Az előttem szóló aláírását olvasva viszont elszégyelltem magam és inkább csendben elvonulok.

[ Szerkesztve ]

(#59037) T. M. válasza Bahama (#59035) üzenetére


T. M.
aktív tag

Azt viszont nem tudtam, köszi az infót. :)

(#59038) schwartz válasza mikromanus (#59029) üzenetére


schwartz
addikt

Ha az pittie megalazo akkor az enyem meg sem merem mutatni mennyire dara.... :D Komolyan, hidd el, nem kell foglalozni lada nyitogatassal meg hexing setaval, Nincs mob tipus es palya skip, ha elhalnak a fetishek nem kell aktiv skill, hogy valami gyorsba legyen melletted mert az ujra castolas nagyon jol mukodik magas AS mellett. Lehet azertt hagytam a Harringtont is mert igy semmi masra nem kell figyelni csak arra, hogy ugyd jatszd a jatekot ahogy azt te szereted. Nekem az nem palya, hogy allok hatul es malmozom vagy setalgatok (amitol szerinted OP a pet-es build) hanem abban, hogy berongyolok SW-al a tomeg kozepebe majd elnyomom a Horrify-t es addig tapadok az elitre magammal huzva a fetisheket is mig ki nem purcan. Vagy ha nagyon kocsog a leosztas akkor partyban max lecserelem a Pig Stickert Rhen'ho Flayer-re es mehet pluszban egy ujabb CC az Addling Toads-al. Ettol a jatekstilustol lesz OP a build vagy maga a pet WD es nem pedig attol, hogy hagyom torlodni a fetisheket egy trashmob nyakan mert annyit tudok, hogy beraktam egy passziv skillt a sok kozul majd magamra raktam egy Harringtont es ha ugy adodik, akkor hasra fektetek egy hullat...

If he dies, he dies.

(#59039) mikromanus válasza schwartz (#59038) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem látom át mitől lesz a kevesebb sebzésed gyorsabb,d e biztos igazad van. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59040) schwartz válasza mikromanus (#59039) üzenetére


schwartz
addikt

Nincs kevesebb sebzesem, sot. De gondolod nehezemre esne atrakni a Harringtont a jade WD-mrol a petesre? Az az ov csak akkor er barmit is ha van mit borogatn. Ha pont nincs kozelben elit akkor mindegy, hogy a trasht Harrington-al vagy WH-al egyhiteled. Pitti elit dmg-e 1.5M az enyem 2.2M viszont en hasznalom a Gruesome Feast-et ami az elit fight kozepetol kb garantalt + 50% dmg mikor kiesnek a globe-ok. Akkor, hogy is all szemben a ket dolog? 1.5M + 130% es 2.2M + 50%? Kb eddig egyenlo. Es akkor mindezt konstans, Harrington tereptargytol fuggetlenul tudom leadni 15fetish-el es nem 8-al. (folyamatosan CC-zve es nem Hexing setazva) Mert azt, hogy pitti abban a gearben mindig 15-el szaladgal, azt meg se haragudj de nem hiszem el. :) Meg az aktiv skill segitsegevel sem (probaltam es azzal az AS-el lehetetlen) foleg ha Hexingben setalgat castolas helyett. A masik dolog, hogy nem biztos, hogy fele annyi toughnessel meg ugyanott marad ahol en ha megcsapja a frozen pulse szele... :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#59041) mikromanus válasza schwartz (#59040) üzenetére


mikromanus
veterán

Kb mindegy mennyi van amig átszáguld mindenen mint fos a libán. A csak ha van mit borogatni negatívumként kezelve riften épp életszerűtlen. Mindig van valami amit meg lehet birizgálni :DDD
Full zuni setje van (még), így nem nagyon kell újracastolnia ha nem hullik el a fix aktív skilles. Jungle fortitude mellett meg kevésbé hullik el az aktív állomány. Ez ilyen. ha nem hal, akkor nem kell újracastolni. A több mint dupla sebzés az övből meg akkor se überelhető riftben ha ez "csak ha van mit borogatni" tipus.
Persze lehet nagyon odateszed magad és akkora Ász vagy hogy alig fér ki egy A3-as papírra, csak azt még nem láttam élőben míg czpitti hatékonyságát igen.

edit: ja és elit-elemental damban +12k dam előnyöd van. nem frissítetted a dprogresst. Csodáltam is hogy lesz ekkora előnyöd 8xx k vs 9xx k dam hátrányból... :Y

edit-edit: egyébként meg abbahagyhatnád az ePenis méricskélést... Inkább rittyents valami bemutató videót, hogy legyen valami haszna legalább a vitánknak. talán megjön még pár fórumtársnak a kedve a komoly építkezésre... ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59042) Fr3eWar válasza Blaze_ (#59033) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Lehet hogy velem ilyen szenyó, hogy még egy sem esett, párezer shard elment már, kb 60-70 legend esett is, de zöldet közel-távol nem láttam tőle.

(#59043) schwartz válasza mikromanus (#59041) üzenetére


schwartz
addikt

Te nem vagod ezt a WD-s dolgot. Az a gear es skillezes ami most piitinek van az nalam a futtottak meg kategoria. Kb egy honappal ezelott toltam ugy. Most mar van jobb, haladosabb es igazi party arc...
Riftben nem allok le hullakat forgatni mert nincs ra ido. Rohanas van, erted? :D Kulonben is ha felforgatnak mindent elotted mire mesz az ovvel? Es linkeltem mar itt egy par videot amitol kereshetted az alad, ugy barbarral mint WD--vel, igaz meg expansion elott, de most sem lenne maskent, nyugodt lehetsz...A Harrington ov (mindent osszevetve) engem csak hatraltat petes WD-vel, barmennyire is hihetetlen.
Mit frissitsek? Jah, hogy pitti kukazta kozben a zuni setbonuszt es megkevesebb fetish-el Hexingel castolas helyett? Van egy picivel jobb Doombringerem, rakjam fel hamar? Es a Harringtont is? Majd lojjek el egy aktiv skillt a fetish armyra es szaladgaljak fele annyival mint elotte? :D Vagy tegyem be a Jungle Fortitudeot a Gruesome Feast helyett, hogy a 20sec-es Army biztos kibiirjon annyit? :D

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#59044) mikromanus válasza schwartz (#59043) üzenetére


mikromanus
veterán

"meg expansion elott,"
lul.:C Innen komolytalan. Exp előtt még a lut socksos pattinka barbi a la natur is OP volt T6-on, meg lehetett némelyik kaszttal alaptámadással is haladni. Az bizony veszettül nem az a nehézség ami mérvadó. Frissítsd az albumod valami ütős aláfestőzenével és videóval. Lvl 60-ról annyit, hogy egy videómat linkelték máshol. Szürke kis semmiség volt még március 22-én a kieg előtt. Naná hogy jön minden amcsi megmondóember, hogy lol, ez lvl 60 és non effective. Olyan tündi-bündik, hogy öröm nézni. (mondjuk tényleg szar, de abban a pár hétben classicban annyi esett csak) No, tőccsé' frisset! Nekem csak középszerű anyagom van :DDD

"pitti kukazta kozben a zuni setbonusz"
majd talán holnap. Most még megvan neki a 3+gyűrű neki . ;) Az aktív skill fix darabszámos. A passzív meg a max 15-ig töltheti csak ki a létszámot. Felette lecseréli a régieket (az aktív örököseket). Nem nagy üzlet. Neked nincs zunid, így marad a passzív spamelése és a 20 sec aktív ha beteszed. Ha működik, akkor az is bizonyítja, hogy ezt is túlegyszerüsítették (azaz OP letta dupla proc rate-tel).
Ne váltogass semmit. ÍGy is jó vagy. Videót csinálj arról ahogy tibeti serpaként hátadon viszed T6-on a négyes partit. Az a tuti. Nekem barbárral is menne... ha lenne +1-2 ütős WD a csapatban. :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59045) schwartz válasza mikromanus (#59041) üzenetére


schwartz
addikt

Aktiv Fetish Army-t es full zuni set-et a legutobbi patch ota csak Kukrival erdemes tartani. Harrington ovvel es 1.4-es fegyoval meg a budos eletben nem lesz meg a 15 fetish. A passziv petek mar nem epulnek be az armyba az onnan elhullok helyere meg zuni set-el sem igy tobbnyire ujra kell castolni ha kell 8-ra a Force Armor( (de azzal a tobblet is megsemmisul) Annyival viszont nem birjak tovabb, hogy megerje szarakodni veluk mert magas AS mellett single targetre is jobban jarsz ha passzivokat idezel. Ha megnezed a gear-em, kb dupla annyi toughness-re jon a Horrify FA + elit fight soran kb. minidg + 450 All Res (a Gruesome Feastbol) igy nem nagyon van az, hogy el kell bujnom a kamyar moge "hexingeln" igy viszomylag gyenge partyban sincs fakereszt, Soloban mar fele ennyi dmg es toughness is overkill. Akkor mire kelljen a Harrington? Hogy a ladakra figyeljek? :)

(#59044) mikromanus
Az expansion elottit ugy ertettem, hogy MP10-es.

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#59046) mikromanus válasza schwartz (#59045) üzenetére


mikromanus
veterán

MP10. Az még kevésbé időszerű. Akkor még holmi firebat, meg maciamálnásban volt a menő, nem? Hol van az már, A régi szép idők...

A kukri +full zuniban hol a logika? Az egyik szükségtelenné teszi a gyakori castolást a másik leszedi a cd-t? Mi szükség lenne együtt a kettőre? Vagy egyik vagy másik.
Azt nem tudom javították-e a lecserélős bugot. A saját létszámkorlátot (az aktív és passzív különválasztást) csak következő patchre igérték.

"Harrington ovvel es 1.4-es fegyoval meg a budos eletben nem lesz meg a 15 fetish"
Mi köze a harringtonnak a fetis castoláshoz? Az a kis AS különbözet? Az aktív skill feleslegessé teszi a kapkodást. Kivitelezhető a 15 simán.

"mert magas AS mellett single targetre is jobban jarsz ha passzivokat idezel"
Mi ebben a szarakodás és miért járnál jobban? Egyszer ellövöd, megvan 8 és már csak hetet kell passzívkodni. 15 tisztán passzívból sokkal melósabb. Dupla idő. Szerintem húzzunk aludni. Ha reggel/délután nem mosolygod meg ezt a kommentedet, akkor folytathatjuk.

edit: az EHP szerkezeted alapvetően hibás. Gyakorlatilag kevés előnyt ad a kétharmad HP-s másikhoz képest. 740k life? Komolyan? Magasabb resist-armor kombóval többet érnél. Persze skillből is megoldható, de a toughness-EHP-ban a sok life csak parasztvakítás. Kell némi alap, de ha nincs korlátlan regened/visszatöltésed, akkor kb az első sebzésig van csak ennyid. Két ütésnél már sehol sincs a life alapú többlet.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59047) mikromanus válasza mikromanus (#59046) üzenetére


mikromanus
veterán

Á, hagyjuk. Nem tudom minek hergeljük itt egymást. Mindkét karakter szép és erős. Én meg lesz@rom a WD-t. MAradjunk ennyiben! ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#59048) czpitti válasza schwartz (#59045) üzenetére


czpitti
senior tag

Azigena kis osszevitatkoztok a hulyeságen:D. Részemrol: zuni set:fáradtvagyoktokmindegy mivelmegyekmert kényelmes.Kitolom ezzel is amig lehet a dps-t de mellette már régen szedegetem a ládában én is az as-brutálokat.Peace inkább gameljetek.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#59049) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Keresek T2-T4 rift-re, csapattársakat. Nem vagyok profi játékos, de igyekszem. Egyenlőre csak ennyire tellett, de majd lesz jobb is remélhetőleg Sura . Akinek van kedve, és szeret játszani, az dobjon egy üzenetet.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#59050) h.adam.92


h.adam.92
őstag

A cindercoat-nak lehet roll-olni a fire skill dmg-et más dmg-re?
Vagy van valami más chest, ami arcane skill dmg-et ad?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.