Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Gorneck válasza Bird (#40998) üzenetére


Gorneck
titán

:D

A kacsák minden jóból kimaradnak... :D

Gorneck#1239

(#41002) czpitti


czpitti
senior tag

Jah live-chateltem a ottaniakkal,fel is ajánlottam bárkinek a veséjét egy bétáért.A ember nevetett.Én meg kérdeztem hogy mi ezen olyan vicces??? Gyorsan vége lett a beszélgetésnek.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#41003) Gorneck válasza czpitti (#41002) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Gorneck#1239

(#41004) Pompi válasza ReFleXx (#41000) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Már reggel óta azt nézzük :P ;] [link]

De kösz, itt több a csenel, többet lehet nyálcsorgatni :DDD

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#41005) ReFleXx


ReFleXx
addikt

van esetleg mar valami info hogy mikor jon a RoS?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#41006) Sárpac válasza ReFleXx (#41005) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát mivel ez még nem nyílt ptr teszt akkor ahogy a diablo 3 fél év minimum!

Egyébként hozzáteszem a sima bétát teszteltem anno, szinte mindent megváltoztattak a végére szóval ebből kiindulni még nem lehet!

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#41007) mpierre válasza Sárpac (#41006) üzenetére


mpierre
veterán

Magyarán kapsz egy bétát, amiből tuti semmi se lesz. Tehát ez egy új játék a dio3-ból. Hmmm. Még jó, hogy nem jelentkeztem béta tesztre. :DDD A végén még k@rv@ ideges lennék.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#41008) killerjohn válasza mpierre (#41007) üzenetére


killerjohn
addikt

tekintettel arra, amilyen állapotban van, én azt mondanám, hogy már a java része készen van. Persze, tudnak még szórakozni sok dologgal, ki/be kapcsolgatni, de hűde hagy haccacáré már nem lesz itt,

Sárpac: mi van a tanúval? vagy beraktad tanúvédelmi programba?

(#41009) MrCsiT válasza Sárpac (#40929) üzenetére


MrCsiT
addikt

Miért ? Neked is van P100 wiz-ed, mégsem tudod feltételezni másokról, hogy ismerik a karijukat - mint ahogy Te sem ismered a fagyis wizt, hiába van archonod. Miért vársz el másoktól olyat, ami neked sem megy, nem értem ?

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#41010) Sárpac válasza MrCsiT (#41009) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szia!
(#40950) mikromanus : olvasgasd! :)

A fagyis wizzt ismerem használtam is, de nem volt hatékony, számomra az archon mérföldekkel jobb volt farmolni, arról nem beszélve, hogy nem kellett szétvernem hozzá a billentyűzetet sem! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#41011) P00By


P00By
nagyúr

Jó rondák az új kavicsok.

(#41012) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Minek kulcs, most is bétázhatunk. Ott a sima :D

Btw én se kaptam! Be se lépek addig :)

Egyébként én örülök hogy nem lesz cm. Jó lesz az anélkül. Úgyis eddig az volt meg az archon..

(#41013) Sirandrish válasza DeckardCain (#41012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így marad az archon..dekafa..
Van 30skillje a wizardnak amiből lehet használni 1et:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41014) mikromanus válasza DeckardCain (#41012) üzenetére


mikromanus
veterán

Van meteor és sleet storm is. Meg arcane torrent. Apoc marad azt hiszem, így nem sok változás lesz nekem. Kicsit stresszesebb lesz a cd-k miatt, de ha nem 1hit az ellen, akkor így is elég lesz a fagyasztás.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41015) Gyick


Gyick
őstag

bétára lehet még jelentkezni vagy már késő?

(#41016) tPedro_ válasza Gyick (#41015) üzenetére


tPedro_
őstag

Persze hogy lehet, meg epp csak elkezdodott.

(#41017) DeckardCain válasza mikromanus (#41014) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nekem a meteor jó lesz, kis glacial spike signature-rel :)
Meg HA apoc marad, mivel 4 passzív slot lesz lvl 70-en és nem lesz cm lehet választani ap töltő passzívot is.

De majd mindjárt megkeresem hol is olvastam ezt a 4 slotot, mielőtt kapok a fejemre :D

Sirandrish : thx, akkor jól emlékeztem. Kezd sok lenni az infó

[ Szerkesztve ]

(#41018) Sirandrish válasza DeckardCain (#41017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kell...4 slot lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41019) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Egyik WoW-os ismerősöm életében nem játszott a Diabloval, még bétára se regisztrált de azért kapott kulcsot Diablora és HS-ra is...

A játék az nem játék!

(#41020) userxy


userxy
őstag

Moldran-t nézem 274 para szintje volt a régi rendszerbe most az újba 181 para szint.

barbi Moldran

(#41021) warcat válasza Lézerparaszt (#41019) üzenetére


warcat
veterán

Mondjuk HSre nem nehéz,3 kulcsot is kaptam,meg volt rengeteg giveaway is már.

EA: It's in the crate!

(#41022) Sirandrish válasza userxy (#41020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ő bezzeg kapott keyt...biztos a sok "hasznos infoja" miatt ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41024) Sirandrish válasza killerjohn (#41023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kaptál kulcsot?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41025) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na, masodszorra hekkeltek az accomat tavaly szeptember ota. Most tettek ra authenticatort is a kocsog csikszemuek.
Ezek tenyleg ilyen gyokerek?
Meg mindig nem jottek ra hogy hosszutavon ugyis aze az acc, akinel a termekkulcs, es a titkos kerdesre a valasz? :W
Megint johet a 2 nap levelezes a supporttal...
Komolyan mondom, adnek az ilyennek egy-ket csicskapofont, be is hugyozna...

(#41026) Pompi válasza Fitzgerald (#41025) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Neked volt fent authentikátor?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#41027) Fitzgerald válasza Pompi (#41026) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem, nem volt. Amugy ezt az egesz authenticator dolgot lehuzasnak erzem.
Kicsit olyan szaga van, mintha a Blizzard szandekosan "torne"/toretne fel az accokat, hogy eladjak az authenticatort.
Miert van az, hogy sem EA, sem UBI, sem Steam accountomat nem tortek fel meg sosem?
Azokon sem hasznalok semmi ilyesmit...
A legidegesitobb viszont az, hogy a supportosoknak kolektiv tudatuk van, mint a borgnak a Star Trekben:

minel tobben vannak, annal okosabbak. 1 representative egyedul meg sosem volt kepes megerteni hogy mirol is beszelek, pedig kozel anyanyelvi szinten beszelem az angolt.
Ugyhogy ha hosszura nyulik a ticket, mindig odairom az ujabb post elejere, hogy please read the entire ticket log thoroughly lol. Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#41028) Pompi válasza Fitzgerald (#41027) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor én kicseleztem őket, mert okostelefonra telepítettem az ingyenes authentikátor alkalmazásukat. Nem tudtak lehúzni. Mondjuk ha jól tudom unofficial windowsos megoldás is létezik.

Feel Good Inc.

(#41029) Thrawn válasza Fitzgerald (#41027) üzenetére


Thrawn
félisten

Lehúzás? :F Tökingyen fut az authenticator a telefonomon. :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41030) Fitzgerald válasza Pompi (#41028) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Arrol en nem tudtam, de akkor majd rarakom azt, koszi!

Ettol fuggetlenul meg mindig van nehany "maroknyi" ember, akinek nincs okos teloja es nem akar unofficial okositast, azok tovabbra is fizethetnek, mint a koles. :)

[ Szerkesztve ]

(#41031) Thrawn válasza Fitzgerald (#41030) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem kell okosteló sem, elég egy számítógép is. Az csak kéne hogy legyen, ha már játszani akar az ember :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41032) Pompi válasza Fitzgerald (#41030) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"azok tovabbra is fizethetnek, mint a koles"

Ja 6.5 dollárt... :U

Feel Good Inc.

(#41033) Fitzgerald válasza Thrawn (#41031) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De az wareznek minosul, ilyesmirol itt nem beszelunk :D
Csak csinaljuk.
Igen tudom, letezik teljesen legit droid emulator Windowsra, az is lehet megoldas.
Csak maceras.

(#41035) Thrawn válasza Fitzgerald (#41033) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom milyen warezről beszélsz :F Mindegy is...

Melyik a macerásabb? A droid emulátor vagy a levelezgetés a supporttal?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41036) Fitzgerald válasza Pompi (#41032) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szamoljunk csak 5 millio bnet accal amire fizetos authenticatort tettek (nem mondtam sokat szerintem), es tegyuk fel, hogy csak 30% a tiszta nyeresege a Blizznek (megint nem mondtam sokat). Az 10 millio dollar, csak ebbol. :)
Ez bizony mar fejes. :)

(#41037) Sárpac válasza userxy (#41020) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerencsétlen iszonyú béna! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#41038) sto1911 válasza Fitzgerald (#41036) üzenetére


sto1911
veterán

Milyen fizetos authentikator, mikor a weblap is irja, h free? Nem az accountlopok a benak... OMFG

[ Szerkesztve ]

(#41039) Fitzgerald válasza Thrawn (#41035) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Unofficial Windowsos megoldast irt a forumtars.
Melyik a macerasabb? Az tenyleg csak a mindsettol fugg...van aki klikkelgetni szeret, van aki gepelni :D

(#41040) Pompi válasza Fitzgerald (#41036) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bocs, de az előbb per fő írtad, hogy fizetnek, mint a köles. Erre írtam, hogy 6.5 dollár az autentikátor, ha nincs más megoldásod rá. Bocs, hogy nem ingyen adják. Képzeld a játékkal is pénzt keresnek. Ha esetleg nem lett volna egyértelmű eddig, akkor ez egy üzlet.

Feel Good Inc.

(#41041) Fitzgerald válasza sto1911 (#41038) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ehh...szemuveged? A 6.5 dodos stickrol volt szo.

(#41042) sto1911 válasza Fitzgerald (#41041) üzenetére


sto1911
veterán

Rajtam van, de rajtad nem volt, amikor nem lattad, h az osszes mobilplatformra van :P

(#41043) mikromanus válasza Sárpac (#41037) üzenetére


mikromanus
veterán

KOngor is visszavett a nehézségből, vagy elment picit malmozni az egyik bossfight alatt miután kétszer elhullott. Ő most ép csúzaderrel nyomul. Nagyon nem megy ezeknek az arcoknak a taaktikázás és kitérés ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41044) Fitzgerald válasza Pompi (#41040) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Igazad van, nem biztos hogy erdemes ebbe az iranyba vinni a beszelgetest. Lehetne ezt a vegtelensegig ragozni, hogy most melyik cegnek melyik huzasa mennyire pofatlan vagy nem az. Ugyhogy over & out.

[ Szerkesztve ]

(#41045) radi8tor válasza userxy (#41020) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Treasure Guardian: kiveri belőled az aranyat. Mekkora poén. :DDD

⭐ Stella

(#41046) Fitzgerald válasza sto1911 (#41042) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezek szerint akkor van uiq-ra is, meg Palmra is. :D
Na mindegy.
Jo hentelest mindenkibe!

(#41047) sto1911 válasza Fitzgerald (#41046) üzenetére


sto1911
veterán

Igen, meg Nokia 3310-re is. :C

(#41048) mikromanus válasza mikromanus (#41043) üzenetére


mikromanus
veterán

Moldran: esik egy marquese topáz. Úgy otthagyta a földön rohadni mint a sz*rt. :D
Azt hiszem nem nagyon kell kavicsot tartalékolnunk, meg sokszázmilláért craftolgatnunk...

Első legendaryja: butcher sickle - 2500 DPS. ööö. Ok :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41049) mikromanus válasza mikromanus (#41048) üzenetére


mikromanus
veterán

azaz 2500 DPS (nem minusz).

Most meg: cuki rózsaszín tatyó a földön. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41050) Thrawn válasza mikromanus (#41048) üzenetére


Thrawn
félisten

A leget pont láttam, elkerekedett a szemem a dpsen rendesen... :DDD
Mióta játszik azt nem tudod? Elég jól jöhet az xp ha már lvl69-es, nemsokára 70 lesz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.