Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Assdak válasza Vismajor01 (#28250) üzenetére


Assdak
őstag

Hát mert egy Axe 11% os atk speeddel 1.44 et üt, addig egy Sword atk speed% nélkül 1.40-et.

(#28252) Vismajor01 válasza Assdak (#28251) üzenetére


Vismajor01
addikt

Jó, hátha ennyi zsozskád van, hogy ll+str+cd+socket+high dmg mellé még egy 11 iast is bevállalsz, akkor hajrá :D De még azt is kétlem, hogy van ilyen ahban
Egyébként a swordnak a range is nagyobb(itt is van ilyen, nem?)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28253) Assdak válasza Vismajor01 (#28252) üzenetére


Assdak
őstag

Ezért tettem fel úgy a kérdést hogy:

"Axe + atk speed + cd + ls + socket 1000 dmg körül vagy Sword Magasabb dmg + str + cd + ls + socket"

Az Axe-ot STR nélkül képzelem el. A kérdés az, hogy a CC bonusz + magasabb Atk speed túlütheti e a Swordon lévő STR illetve a plusz ~100 dmg különbséget.

Amúgy 1/1 billt szánok ON / OFF handre.

BTW az Axe nál nagyobb a dmg range tudtommal. De aztán lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#28254) Vismajor01 válasza Assdak (#28253) üzenetére


Vismajor01
addikt

d3rawr
Hihetetlen, mennyit számít a str. Anno mikor én vettem a fegyóimat, itt számoltam ki, hogy hiába van egy sword 100 dpsel több(1130 mondjuk) és 100 str, az 1013as sword 160 strel több dpst ad...
Persze ez csak egy példa, de ha már annyi pénzt költenél rájuk, mindenféleképpen kisérletezd ki.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28255) granini válasza Vismajor01 (#28254) üzenetére


granini
őstag

Dehat ezek AH-ban ott vannak feketen feheren nem? Marmint a DPS amit AH-ban latsz abba minden bele van szamolva, a base dmg, AS meg a plusz stat is. Szal ha van egy fegyo 1230 DPS es van benne 100 str, akkor az bele van szamolva. Ha valasztok melle egy fegyvert ami 160 str, 5AS es 1030 DPs, akkor az rosszabb lesz, mert nekem szimplan az 1230 vs 1030-at kell neznem. Nem..? :F

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28256) mikromanus válasza Assdak (#28253) üzenetére


mikromanus
veterán

Dam-ban az axe jobb, mert lassabb :D
Proc-okban és szelecske ütésszámban nem egyértelmű. Többnyire DPS alapján van meghatározva a fegyver ára. (meg az egyéb tulajdonságokalapján persze, de az AS nem igazán dob szerintem). Így egy 1000 DPS-es AS nélküli és AS-es axe kb azonos árban lehet abban a valószínűtlen helyzetben hogy minden másban azonos. Nézzük az eltérést:
1. alap axe 1000 dps. Ütésenként 769,23 dam. Mainhand EF 0,25 AS-sel 1,55 AS és 1197,307 DPS
2. 11 AS-es 1000 DPS axe: Ütésenként 693 DPS. EF-fel 1,693 AS és 1173, 249 DPS
Nem nagy eltérés, de a lomhább fegyveren többet dob a fury. Ha szelek sebzését nézzük, akkor lehet épp a 11 AS-es verzió jobban jön ki a több ütés miatt. No, számolgasd ki! Én lusti vagyok az ilyesmihez. :DD

edit: magasabb alap és STR bónusz a kardon? Hajjaj, akkor szerintem ez a tompa vajazókés a jobb szélkeltésre (is) :D

#28255) granini
az AS-es fegyver DPS-ben csak a fix DPS növelők vannak benne. Min-max dam, fegyver sebesség, elemi sebzés, AS. Ezek alapján számol DPS-t és a keresés eredményeit ez alapján tudod sorba rendezni DPS alapján. Az összevetésnél mások lehetnek a DPS eltérések. A str és a chd is bele van ott már számolva. A socket neccesebb, mert a legtöbb fegyver nem tömött sockettel van a piacon.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28257) Assdak válasza mikromanus (#28256) üzenetére


Assdak
őstag

Hát jó. Akkor viszont még mindig nem értem a top barbok miért Axe al rohangálnak. Kénytelen leszek tényleg nekiülni számolgatni.

(#28258) mikromanus válasza Assdak (#28257) üzenetére


mikromanus
veterán

WTF? Axeval nyomulnak? Azok csak kölykök. Nyers DPS-ben jobb egy picit. A top barbárok egy része lehet nem szelezget. :D
Ellenőriztem. A 5 topos véletlenszerűen váasztott DPS barbi közül volt EF-n felül egy mace, egy sword, egy spear, egy mighty weapon és egy axe. Szerintem nem teljesen igaz ez az állításod. :D

edit: top 10- DPS-ben a spear nyert fegyvertípusban. Skillezésben (bár nem frissítettem) első gyakorisáágban a DT, második a HOTA. Volt még egy ww-HotA hibrid és egy charge-leapes furaalak is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28259) Assdak válasza mikromanus (#28258) üzenetére


Assdak
őstag

Akkor helyesbítek. Streamerek közül, akit néztem és WW/Hotaval nyomul, azoknak 90% a axe al megy. Pl Kongor.

(#28260) mikromanus válasza Assdak (#28259) üzenetére


mikromanus
veterán

Jó, de azok casualok sok-sok pénzzel és kevés fantáziával. Ilyen erővel lehetne mind ww barbi is. ;]

edit: kongort láttam mással is. Nyomult sokáig Skornnal is (vagyis láttam egyszer-kétszer azzal).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28261) Edge válasza Vismajor01 (#28252) üzenetére


Edge
veterán

socket+chd+ll+as vagy +str
as vagy str, ugyanazon a random-on van a két stat. Range: én úgy tudom d3-ban mindegyik melee fegyvernek ugyanannyi a range-e(tán 12 yard?), amúgy meg ha lenne itemenként eltérés, akkor az fel lenne tüntetve mint d2 esetén az arreat summiton, de nincs.

szerk: fentebb most arról megy a értekezés hogy axe vagy sword offhandbe? szvsz dagger is lehet tuti, csak abból a magas dps-es ritka és drága.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28262) Gyuri27 válasza mikromanus (#28260) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkora arca van mint a busz eleje.
Kripp viszont szerény és okos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#28263) mikromanus válasza Gyuri27 (#28262) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, Kripp jó arc, bár mostanában nem sasoltam mit csinál. Mikor legutóbb néztem épp mindennel ügyködött, csak Diablóval nem :D
Ahogy másik fórumon írta valaki: tök jó ahogy rappel. ;] (gondolom az aktív kézmozgásra utalhattak duma közben)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28264) Rayner


Rayner
őstag

Nekem a két egykezes nem jött be, illetve nem volt goldom 1000+dps-re így kukáztam egy skorn-t.
Gondolkodtam már én is rajta mert ha ugyanezt a dpst le tudnám adni két gyors 1kezessel akkor gyorsabb lenne.
Jelenleg így áll a barbim.
(elég hatékony ,125 órám van benne HF és piroskavics nélkül csak mp10)

[ Szerkesztve ]

(#28265) tPedro_ válasza mikromanus (#28263) üzenetére


tPedro_
őstag

Kripp nemreg meg Neverwinterezett, de kibannoltak, mert allitolag exploitolt, de o se tudja, hogy pontosan miert. Amugy tenyleg jo arcnak tunik.
Rajta kivul Moldrant birom meg.

Kongor meg tenyleg egy nagy f@sz.
Meg ott van meg a gyerek (most nem ugrik be a neve), aki elhitette mindenkivel, hogy toloszekes, penzt is gyujtott, aztan egyszer veletlenul felallt stream kozben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28266) Gorneck válasza Assdak (#28253) üzenetére


Gorneck
titán

Onnét, hogy AS kerül rá úgy csökken...oszt lesz belőle kard vagy az se... :D
Nekem lándzsám van OH-ba, vagyis lesz, mert a kardom megy ismerősnek a Monkjára én meg bepakolom a lándzsát a helyére, ami jelenleg a Monkomon van.
Ami biztos, hogy a tornádók lándzsávval a Monkom Furijával kegyetlen mód darálnal...jobban, mint a kraddal. Legalábbis érzésre...persze a valóság lehet más...

Szal egy sima mezei Axe jó választás lehet egy olyan furi mellett, ami ad neki 0,24-0,25. LSből érdemes fegyóra pakolni egyébként, hogy erre ne passzív slotot használj, pl brawler/b rage mehetne a helyére..

Őőőőő...arra figyelj még, hogy a geared magába Jeti nélkül is megállja a helyét...vmi nerf félét emlegetnek fórumokon wotb-nél...mondjuk annyira nem érdekelt, hogy utána is olvassak a dolognak.

Van már vmi meg a Barbidból egyébként?

Gorneck#1239

(#28267) mikromanus válasza tPedro_ (#28265) üzenetére


mikromanus
veterán

Moldran stílusa valahogy nem jön be nekem. Átlag 2 hét és egy hónap közt jelennek meg youtube-on nála "újdonságként" azok a bugok/exploitok/buildek, amiket korábban már pár kockább fórumon kiveséztek (a pvp WD XP exploit azt hiszem 2, vagy 3 hónapja fent volt már youtube-on mástól). De számolni azt tud (azt hiszem) :DD

#28266) Gorneck23
Pár napja vagy 1-2 hete volt valami fórumbejegyzés, vagy beszélgetés valamelyik fejlesztésben. Ott emlegették az örökös archont és yetit, mint isznotgúd. De még csak a homlokukat ráncolják és nincs semmi konkrét tervük szerintem. Mire hozzányúlnak a retkes kezeikkel addigra meg úgyis olyan op felszerelések lesznek, hogy MP10-en yeti nélkül is 1 hitelik az übereket (no jó, ez enyhe túlzás). Talán az ötéves évfordulón már be is lesz vezetve.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28268) Assdak válasza Gorneck (#28266) üzenetére


Assdak
őstag

StarGod#2446

Ami most rajta van, az kb 30 millás gear + craft + gemek. Egyelőre csak próbálgattam, hogy mennyire tetszik, ez a fajta játék, illetve, mennyire unalmas. Viszont úgy néz ki tetszik, így gondoltam felöltöztetem normálisba.

(#28269) mikromanus válasza mikromanus (#28267) üzenetére


mikromanus
veterán

fejlesztésben = fejlesztővel (bár lehet valami PR osztályos csóka válaszolgatott. fene se ismeri a táplálékláncot a Bliz D3 részlegében)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28270) Rayner válasza mikromanus (#28267) üzenetére


Rayner
őstag

vagy olyan urbanlegend mint anno monknál volt az OWE nerf...

(#28271) Assdak válasza Rayner (#28270) üzenetére


Assdak
őstag

Blue post van róla, hogy nem tetszik nekik.

(#28272) Rayner válasza Assdak (#28271) üzenetére


Rayner
őstag

monknál is bluepostba írták hogy változtatni akarnak rajta 1.03 környékén aztán 1.05-ben pedig "jelenleg elégedettek vagyunk mondattal le is zárták"

[ Szerkesztve ]

(#28273) Edge válasza Rayner (#28270) üzenetére


Edge
veterán

Hát hasonló a szitu mert owe-ról is voltak kékek hogy vmit majd kellene azzal kezdeni, azt nem lett belőle(szerencsére) semmi. Bízom benne, hogy az archonomat is békén hagyják most tuningolták erre hazavágnák az egészet semmi értelme nem lenne...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28274) Gorneck válasza Assdak (#28268) üzenetére


Gorneck
titán

Lehetne fargni rajta ahogy látom. :)

Én egy chds+lses+socketes baltát vagy lándzsát vennék. Sztem egyikkel se járnál rosszul. A Furiddal legalább tudnád is tesztelgetni...később, ha úgy van, akkor lehet azt is cserélni vmi izmosabbra.

Persze lehet jobban járnál a geared tennéd rendbe mielőtt fegyókat veszel. :)

Gorneck#1239

(#28275) Assdak válasza Gorneck (#28274) üzenetére


Assdak
őstag

Kb. egyszerre fog történni az egész. Csak a gearrel nagyjából tisztába vagyok, melyik slotra mit, milyet. A fegyverek azok, ahol kicsit elvesztem.

(#28276) Edge válasza Assdak (#28275) üzenetére


Edge
veterán

Sztem Gorni azért írta azt amit, mert a gear erősen befolyásolja milyen/melyik fegyver ad több dps-t pl.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28277) Gorneck válasza Edge (#28276) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem HotA Barbim van, szal csak azzal kapcsolatban tudok tanácsot adni, amit magam is tapasztaltam, miszerint a tornádók szeretik a gyors OH-t, de mivel ő eleve Furi gondolkodott így lehet picit lassabb fegyót is odapakolni...
Meg ami sztem fontos, hogy LS min 1 fegyón legyen. Az kell...mert passzívból van jobb is.

No meg sajna keveredtem már párszor olyan partiba, ahol a pörgettyűk úgy hullottak, mint légy...mert resi minek, ls minek...imba vok mert forgolódok...én meg lesek, mint Rozi moziba, hogy biztos WDvel kellett volna jönnöm solozni Csontit és Magda anyust. :D Persze szépen lassan lehoztam volna, de egyszerűbb volt vmi gyorsabb/keményebb megoldást keresni. :D Dupla LS, Rend oszt szögelés... :)
Mondjuk szerencsére az ilyen ritka...és más költségvetés is volt rá. :)

Gorneck#1239

(#28278) tPedro_ válasza killerjohn (#28227) üzenetére


tPedro_
őstag

Szabad tudni a rubberbanding okat vagy szakmai titok? :)

(#28279) tomazin válasza tPedro_ (#28278) üzenetére


tomazin
veterán

írta,h szr csomagokat küld a kliens.
(biztos tcp-n mennek újonnan a csomagok, és amikor kiesik egy, oda rak vissza, ahol az újraküldött volt :DDD )
azt nem írta le a Mágus Úr, hogy miért (meg azt sem miért wiresharkolta meg a forgalmat ;] )

[ Szerkesztve ]

(#28280) Assdak válasza Gorneck (#28274) üzenetére


Assdak
őstag

Tehát CHD + LS + SOCKET és Axe vagy Spear. Se STR se AS? 1150 dmg környékén ami van így az mennyire számít jónak?

(#28281) killerjohn válasza tomazin (#28279) üzenetére


killerjohn
addikt

Semmi köze sincs a csomagkezelőhöz - arrafelé nem szoktam járni, mert danger zone.
Arról van szó hogy a játékszerverek valamiért olyan attributumokat küldenek le a kliensnek ami invalid. Tele van a D3 memóriája olyan attribute-okkal amik miatt erősen kiakadt a HUD az 1.0.8 után. Sikerült "megkerülni" a problémát, de csak tegnap éjjel derítettem ki a konkrét okot.

Egy duplán linkelt listában vannak az attributumok (actor-onként), és ezek között nagyon sok invalid bukkan fel. Ami nem is lehetne ott, mert a game engine hash rutinja nem az adott indexet generálná az adott attributumnak. Ezért be kellett tenni a HUD-ba egy szűrőt, hogy ellenőrizzem hogy érvényesek-e az indexek.

Ami nagyon vicces, hogy kizárólag barbár karaktereknél látszik ez a hiba a memóriában, a többivel nem sikerült reprodukálni - igaz, hogy különösebben nem foglalkoztam a többivel. A konklúzió, hogy az attribute listáknál 2-3x annyi forgalom van így a kliens és a szerver között emiatt a bug miatt, és isten tudja, milyen vonatkozásai lehetnek még "odabent". Ha erre nincs rendes szűrésük a D3 kliensben, simán lehet hogy emiatt hiszi néha, hogy az actorok máshol vannak, így megsérül a koherencia a server és client state-ek között, így a szerver visszavágja az actort (a játékost) egy olyan korábbi pozícióra, amit a szerver utoljára érvényesként ismert el.

(#28282) tPedro_ válasza killerjohn (#28281) üzenetére


tPedro_
őstag

Kosz a magyarazatot.

Ahogy olvastam a forumon Blizzardeknak is sikerult reprodukalniuk, de ugy latszik idobe telik kijavitani.
Eleg idegesito, hogy kb 10 percenkent belehalok egy ilyen rangatasba.

(#28283) Gorneck válasza Assdak (#28280) üzenetére


Gorneck
titán

Str ha van rajta az csak jó, de AS szvsz nem kötelező rá...mondjuk jó lenne vmi pörgettyű is beszállna a buliba, mert nekem HotA Barbim van... :D

Gorneck#1239

(#28284) ImpersonatoR

Kb egy honapja nem jatszottam de most nezem hogy a 65 millamert kb kapnek 1,45 eurot. Akkor ez azt jelenti nyilvan hogy nagyon olcson meg is lehet venni a goldot. Az item arak is kovettek ezt szoval most egy jo cucc akkar 6x annyi goldert van bent mint egy honapja ?

[ Szerkesztve ]

(#28285) Assdak válasza Gorneck (#28283) üzenetére


Assdak
őstag

1157 dps
38% dmg
54 CD
3 LS
Socket

Találtam egy ilyet 100m ért, próbának jó lesz. Nem tűnt rossz árnak érte.

(#28286) radi8tor válasza ImpersonatoR (#28284) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Így van. :K

De azért ki lehet fogni jó cuccokat is 500M alatt. :P

⭐ Stella

(#28287) mpierre válasza radi8tor (#28286) üzenetére


mpierre
veterán

Ja! Csak potom 348 milla kéne gatya cserére. tökre megéri. Mondjuk kifarmolni is rengeteg esélyem van. :DDD

Más: Az msi afterburnerrel vigyázzatok, nekem ma sikeresen összeakadt a D3-mal. Kapásból csak 50%-n ment a karim. 29 és 60 fps között ugrált a játék. A fix 60 helyett. :W Nem tudom hogyan lehetett, de kilöttem az ab-t, azóta minden rendben.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28288) ImpersonatoR

Ok es act 3 siegebreaker utan meg mindig beakad a game neha konfigtol fuggetlenul ? Sry csak meloban vagyok igy nem tudom kiprobalni

[ Szerkesztve ]

(#28289) F-ECT$


F-ECT$
titán

Úgy látom, hogy belépés gond még mindig van...

Dive ever, work never.

(#28290) mpierre válasza F-ECT$ (#28289) üzenetére


mpierre
veterán

Eddig nem volt... :U Vagy nem tűnt fel.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28291) Joci93 válasza mpierre (#28290) üzenetére


Joci93
senior tag

Kora délután volt kb 20-30 perc leállás. Azóta nekem "rendesen" belép. :U

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#28292) radi8tor válasza mpierre (#28287) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is ezt tapasztaltam, fene tudja miért. :F

⭐ Stella

(#28293) mpierre válasza radi8tor (#28292) üzenetére


mpierre
veterán

Fogalmam sincs, lehet az 1.0.8.xxx pecs haragszik valamire az ab-ben... :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28294) F-ECT$ válasza mpierre (#28293) üzenetére


F-ECT$
titán

Kis szenvedés után végül beengedett.

Dive ever, work never.

(#28295) mikromanus


mikromanus
veterán

Proc rate dolgokban ez a hely egész jónak tűnik
Skill Proc rates

Ha nincs ilyesmi még bent, akkro lehet hasznos lenne első hozzászólásba. Néha-néha hasznos infók ezek...

edit: bár a leirások nem épp naprakészek, de a proc rate állításuk szerint az.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28296) rongyi


rongyi
aktív tag

Sziasztok!

Van 400 M aranyam, mit fejlesszek a monkomon?

Bulma

[ Szerkesztve ]

(#28297) mikromanus válasza rongyi (#28296) üzenetére


mikromanus
veterán

Első körben a kavicsokat. Az offhand 100%-osra, mega gatyában többszögletűre minimum :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28298) LLKobe válasza rongyi (#28296) üzenetére


LLKobe
veterán

Sztem kraftolj egy max krites bracert, az offhand fegyóba is százas kő, úgy komplette a többi cuccba is 50 dexes kő legalább, és vértből is lehetne kraftolni egy három socketest. Itt a karim, szemezgess hogy mivel tudnál még előrébb lépni.

Mod: sztem vért krafttal kezd, azzal nyersz 100 dexet meg egy plusz socketet legalább.

(#28299) Gorneck23 : Tényleg, a WH-ba sincs dex....

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28299) Gorneck válasza rongyi (#28296) üzenetére


Gorneck
titán

Vicsing (ebbe dex több as több chd)
Cipő (ebbe vita)
Strong helyett vmi kraftos ar-es motyó kéne és vértből lehetne venni innat. Life% hasznos rajta.

És Guardian helyett Seize the Initiative.

Mennyi AR-ed van OWE nélkül?

Gorneck#1239

(#28300) rongyi válasza Gorneck (#28299) üzenetére


rongyi
aktív tag

AR mit is takar? Resistet? :B

Szerk: Ha all resistre gondoltál, akkor OWE nélkül 322

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.