Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) mikromanus válasza mikromanus (#28545) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt hiszem picit túloztam. Ennyi lehetett kb a "csúcson", bár itt már nincs ignore pain, tehát lehet voltam paranoiásabb is :D
2012 július eleji arc:

Armor móka leap után (2012.08.02):

Voltak komolytalan ötleteim SC-re :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28552) Gorneck válasza davidsito (#28549) üzenetére


Gorneck
titán

Ahhoz képest nem kevés jófélre kraftolt motyó van rajtad... :D

Gorneck#1239

(#28553) davidsito válasza Gorneck (#28552) üzenetére


davidsito
tag

:C
mások is mondták már, de akkor sem értettem

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28554) Gorneck válasza davidsito (#28553) üzenetére


Gorneck
titán

Mondjuk panaszra nekem sincs nagyon okom... :D Bár egy normális Barbi amu jöhetne már végre...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28555) Sirandrish válasza mikromanus (#28551) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nem mindegy hogy 1100resit 50-60K HP mellett tartasz vagy 20K mellett..

Illetve így is úgy is más világ..HC-n nincs alkalmad tesztelni..nincs olyan hogy "hm..kéne még egy kis armor mert ez meg az az elit kinyírt"

Itt a karaktert tényleg fel kell építeni..van már néhány óra játék és néhány gear/build összerakása a hátam mögött, de mint látszik én sem voltam mindenre felkészülve..

Senkit sem akarok HC-ra csábítani mert tényleg nem való mindenkinek..főleg olyanoknak akik folyamatosan szenvednek a laggtól vagy a netszakadástól, de az SC és a HC ég és föld..

Itt nincsenek DPS herok...itt nincsenek e-penis huszárok hogy így megyek MPL10en mert olyan kemény vagyok meg hasonlók!

Az előző hsz-edre visszatérve..
Pajzs+armor meg etc...te voltál az armorban az első helyezett...rémlik?
Volt egy barbárod most meg van egy kiherélt vénembered akinek a hp-ja 10-90% között ugrál és ha az adott mob 3babbal többet evett és nagyobbat fingik a kelleténél akkor ottmaradsz..
Emlékszem mikor tőled kértem tanácsot és mindenre csak az armort akartad pakoltatni..
Most meg luzer akinek sok van..
Már látom előre hogy fél év múlva a WW barbárt fogod népszerűsíteni és egy szerencsétlen lúzer lesz aki mást használ... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28556) davidsito válasza Gorneck (#28554) üzenetére


davidsito
tag

most ez komoly?
van 2 db 100-as kasztod?

OMG
+ 1 db 38-as barbár
+ HC kari

na neeeeeee

na ezt este megmutatom a páromnak, hogy még én játszom sokat
:R

Ebből este nagy balhé lesz!!
:))

[ Módosította: radi8tor ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28557) radi8tor válasza davidsito (#28556) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Te sokat vagy AH-ban :D ;]

⭐ Stella

(#28558) Gorneck válasza davidsito (#28556) üzenetére


Gorneck
titán

Én sokat? Pedig mostanában már fintorgok, ha oda kell ülnöm Dio elé... :D HC meg rém unalmas...izgalom és pörgés mentes... :D Hétvégén egyedül szenvedtem, de majdnem elaludtam felette... :D Mondjuk mikor lagoltam akkorát mint ház, akkor a nyálam kicsit visszább szívtam... :D

Amúgy tényleg nem játszom sokat...főleg mostanában...Barbival meg nem nagyon megyek mpl7-8 alatt ott meg azé jön rendesen az XP, illetve csapatba közlekedem ami szintén jót tesz az XP csíknak...

Jahh, a DHmat töröltem... :D Az tán 60/15 volt... :D De nem bánom, hogy beáldoztam a Barbi javára... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28559) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

10 perc alatti inferno mp10 diablo kill mennyire számít jónak DHval/úgy általában?

csináltam tesztet DHval, inferno diablo mp10 9perc 31 sec. mindezt úgy, hogy alső fázis kb 125sec volt, második 250, aztán a harmadiknál picit lassítani kellett, mert a 770k EHP ellenére cagevel gyakorlatilag 1hitelhet és nem akartam kockáztatni.

elvileg 270millió hpje van, szóval kijön, hogy 473kt sebződött másodpercenként. mindezt 192k unbuffed DPSsel:) (és 211k játékbelivel, viszont a karin van +29% vs elite, +16% spike trap és +13% hungering arrow). amit még lehetett volna gyorsítani, az a vengenance helyett steady aim, naivan azt gondoltam, hogy mp10en annyira nem kell sokat futni előle.

(#28560) Cyberbeni: au:DDD.

radi8tor1: köszi:). végre ez is összejött.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28560) Cyberbeni válasza Gorneck (#28558) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miért törölted a DH-t? 1.7.15-ben buffolni fogják, és a barbár, a monk, a wd és a wizard után az lesz a legOPbb kaszt.

(#28561) radi8tor válasza Cyberbeni (#28560) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sőt a legolcsóbb is. :DD

proci: grat, ez szép volt.

⭐ Stella

(#28562) mikromanus válasza Sirandrish (#28555) üzenetére


mikromanus
veterán

Az armor kényelmes megoldás a problémákra és akkor még eléggé alul is volt értékelve. Egy kis armor jól jött volna, de te lelkesen kiherélt vénembert akartál akkor :D

Most meg annyira lenerfelték az egészet, hogy nincs értelme komolyabban védelemre hajtani (SC-ben persze. HC az azért komolyabban veendő). A standard überes cuccokban nem halok azért. Igaz van mellette 150k unbuffed damage, az armor se a régi és a resist se, de épp elég minden ahhoz, hogy még a leach meg egyéb több másodperces kihagyás bugoknál is röhögve túlél mindent. Gyengébb szinten picit DPS-re mentem. Ez igaz. Meg az is, hogy nem nagyon költök már ilyen "átlagos" buildre mint a HotA barbi, így eléggé átlagos a karakter. Csernobil buildben (nagy és veszélyes, csak könnyen okoz katasztrófát) van kb 200-250k unbuffed dps-em. Betonszarkofág-überezős buildben 150k unbuffed (+30% soJ). Felszerelésből meg se LoH, se leach az ingatag buildben. Überesben ott figyel 3% az övön. Barbival csak szórakozgatok. Arra meg ez a két véglet épp elég. A kisérleti nyúl buildeknél meg 3-4 sloton váltogatok. Azon felül meg a biztonsági és a borulós felszerelés közt szemezgetek.

Amíg 10 és 90% ugrál a life, addig nem hal. Az jó, nem? :DDD
Borulás csak skorn, vagy lassú kétkezes fegyverrel gyakoribb. Ott kicsit kiegyensúlyozatlanabb az utántöltés és egy-egy leach befagyos másodperc sokat számít. Ha nem veszem vissza a DPS-t a life javára akkor szarakodó szervernél elfekvés van... Gyalogkakukk mókában minden fegyverkombónál és felszerelésnél atomstabil a barbi...

edit: a ww egy érdekes dolog. De azért a barbár jobb kaszt ;]

edit-edit: ha belerugok picit a gép oldalába megszakad a netem (kimozdul a hálókábel). Nem nekem való a HC :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28563) Gorneck válasza Cyberbeni (#28560) üzenetére


Gorneck
titán

Igen egyszerű, WD, Monk és Barb után túl harmatos...és hiába pakolod rá a DPS-t jobb nem lesz. És aki tudja/emlékszik millen motyóim votlak hozzá az tudja, hogy nem épp egy átlagos DH-ról van szó...de nekem pont elég volt tapasztalni Barbira váltás után, hogy kiszolgáló személyzet nélkül már messze nem olyan hatékony egy DH és picit azé elveszik a tengernyi DPS.
Nekem ez meg annyira nem jött be és a cuccait bele fogom forgatni a Barbimba...ami reményeim szerint hasonló jószág lesz, mint a Monkom.

Gorneck#1239

(#28564) davidsito válasza Gorneck (#28563) üzenetére


davidsito
tag

ezt nagyon jól megfogalmaztad
köszönjük

úgy érzem én is egy picit mellélőttem a wizzel, inkább monkot kellett volna építenem
:(

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28565) Qru válasza radi8tor (#28561) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor örülhetsz. :)

#nincsbennetarcsi

(#28566) granini válasza Gorneck (#28563) üzenetére


granini
őstag

Pontosan. En anno monkkal kezdtem, de valahol plvl 16 korul atvaltottam DH-ra. Elotte a monkom kis tank volt, 1200 allres, pajzs es valami 15-20K DPS.. sima infernora jo volt. Aztan a DH-val elmentem plvl 55-ig, es most van neki papir 270K DPs-e, progress szerint unbuff 215-220K. Oltem bele idot es goldot is nem keveset..

Aztan visszavaltottam a monkra es fillerekbol csinaltam egy skornos harangos buildet es felhuztam plvl 30 fole. Van neki papir 175K DPS-e, de eg es fold.. Annyira durvan tarol es stabil a DH-hoz kepest, hogy gyakorlatilag haragszom a Blizzre amiert ezt tettek a DH-val.. Oke a rapid fire buff vicces lett de ez se menti meg.. Nemszar a DH-m meglatasom szerint de meg igy is annyit kell mozogni mp8 felett hogy nem tudja rendesen leadni ezt a dps-t. A monk meg beall, leb*sz zsinorban 5-6 harangot, es mind sebez cirka 900K - 1M criticalt, es a komplett 50K life-ot visszatolti ha kell.

Ettol meg imadom a DH-m es surun viszem alacsonyabb levelre, olyan mp6-7-re meg azert idealis, de szerintem mar ott is erzesre lassabban ol mint a monk..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28567) Cyberbeni válasza proci985 (#28559) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem ezzel a skill kiosztással 6:20 alatt ment le (bevezető animáció skippelésétől addig, amíg harcképtelen lett Diablo, közben a másik két animációra is ment az autóskip)
itt egyszer fel is kapott, szóval az kb 10 másodperc veszteség. (csak 0 közeli hp-ra sebez le, instant poti és gloom+ha ezerrel, és túlélhető)
+28% vs elites
+24% spike trap
222,5k unbuffed, 242,3k archeryvel

egyébként még shadow diablo és a klónok életét is bele kéne számolni, nem?

ezzel meg 3:19 alatt ment le
+11% chc RF-hez
+28% vs elites
213k unbuffed, 261k caltropssal

[ Szerkesztve ]

(#28568) szallasi007


szallasi007
őstag

csak mint érdekesség kérdezném, nézem Kongor csoda streamjét /2 percet bírtam/, de valami csoda pettel rohangál :Y . esetleg valaki tudja hogy az mi? jó e valamire? egyáltalán honnan van olyan nála?

murlock pet

[ Szerkesztve ]

(#28569) Cyberbeni válasza szallasi007 (#28568) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem jó semmire, minden más benne van a videóban

(#28570) proci985 válasza Cyberbeni (#28567) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lehet, shadow diablo / klónok még mennyit jelentenek?

infokat köszi, akkor még lehetne javítani. és így már értem, hogy miért is használják annyian a rapid firet:).

Gorneck23: nekem egyre inkább az az érzésem, hogy magas mpre tankot kell építeni a DHból is. picit nehezebb, de a gloom fenntartható, a turret sugarában állni megintcsak megoldható, az meg már együtt 35+15% damred. ez kb szembemegy mindazzal, ahogy olyan mp5-6ig gearezni kell a DHkat, de gyakorlatban igazán magas output dps szerintem úgy érhető el, ha nem kell megmozdulni. és mivel jellemzően AoE skillekkel lehet a leginkább damolni, ezért a tömeg közepébe kell állni. amit a DHnak bírnia is kell.

magas dps egy dolog, más vállassal és andyval lehetne még 25k dps a karin... de úgy maradna kb 500k EHP, amivel meg már borulna.

(#28571) Cyberbeni: caltropsot próbáltam, szerintem egyszerűbb és jobb megoldás közelharcban tartani az ellenfeleket, tehát a DHra húzni mindenkit, aztán alájukpirítani.

problémások azok az ellenfelek, akik nem a DH felé, hanem elfelé futnak, pl a fallen vakarózós sámánok, a dagadt vakarózós sámánok, meg a szúnyogok. ill azok amik közelharcban túl sokat ütnek letankoláshoz, de azok kb A2 keywarden, SK és Diablo.

magas mpre szerintem is egyértelműek spike trap, AoE miatt csoportok ellen (ami 1.08ban kb alap) hatalmas a kimenő damja, plusz az echoingnak elnyújtott a sebzése, tehát fagyasztás közben is van miatta elég masszív életvisszatöltés.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28571) Cyberbeni válasza proci985 (#28570) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem tudom mennyit adnak
fire support csak single targetre jó
ja és vault helyett +10% crites caltropsot használtam a második menetben
trash/elitek ellen érdemes kipróbálni bombardmentet, esetleg a 80% lassítós caltroppal, hogy ne csak a lábnyomukat hugyozd le :D (nekem spike trap még mindig jobban bejön, főleg akkor, ha egy kör aknával eltüntethető egy elitpakk, de MP10-re is inkább azt viszem, ha olyanom van)

[ Szerkesztve ]

(#28572) radi8tor válasza Qru (#28565) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

El ne hidd már. :)

Ma vissza kellett adnom a notebookot, így ismét csak félgőzzel leszek játékban.

⭐ Stella

(#28573) Cyberbeni válasza proci985 (#28570) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a túléléssel nagyrészt nincs baj, MP10-en is majdnem minden mocsokban benne lehet állni, mégse hal gyorsabban az ellenfél.

itemizáció után meg majd lehet buriza+bola shot kombóval trash mobokat farmolni ;)

(#28574) Gyick


Gyick
őstag

Ez azért már beteges

Na most még stream is van..

[ Szerkesztve ]

(#28575) Kasya válasza Gyick (#28574) üzenetére


Kasya
nagyúr

HC-n jobb barmivel is a drop?

Radi8tor: :R

[ Szerkesztve ]

(#28576) radi8tor válasza Kasya (#28575) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

⭐ Stella

(#28577) ngohthenry


ngohthenry
csendes tag

Sziasztok!! nincs valakinek fölösleges 1 órája normal szintezésre??!!! lvl 20-60ra csak nincs kedvem végig questelgetni :DD van Hell ring + Cain's set szal pik pak meg lenne :))

Diablo 3 tag Henry#2501

(#28578) radi8tor válasza ngohthenry (#28577) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Több az, mint 1 óra, legalább 2.
Én is megálltam 55-ös szinten. :O

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28579) F-ECT$ válasza MrCsiT (#28531) üzenetére


F-ECT$
titán

Van chc-s lacunim, hogy meglegyen a 2.74-es AS, de az csak überre kell. Farmra bőven elég a 2.5-ös AS is.

Dive ever, work never.

(#28580) ngohthenry válasza radi8tor (#28578) üzenetére


ngohthenry
csendes tag

hát nem tudom nincs két óra legalább is nekem soha nem volt 2 óra se a Wd-m se a barbim

Diablo 3 tag Henry#2501

(#28581) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Craftoláshoz:
Természetesen én nem kraftoltam 10nél többet egyikből se!
vállas+kesztyű+amu amiket krafoltam, talán a hc wd-n van kraftolt bracers
armory

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28582) mpierre válasza radi8tor (#28578) üzenetére


mpierre
veterán

Mivel álltál meg 55-n?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28583) radi8tor válasza mpierre (#28582) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Férfi DH karakterrel. :)

⭐ Stella

(#28584) mpierre válasza radi8tor (#28583) üzenetére


mpierre
veterán

:D Jer bé, bár mp10-n küzdelmes lesz velem... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#28585) radi8tor válasza mpierre (#28584) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meló van most éjfélig. Utána meg... ;]
Majd legközelebb, köszi! :R

⭐ Stella

(#28586) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az uj patchek ota hogy valtoztak a craftolas viszonyai? gondolom alap, h 6s receptbol kell, egy loketben mennyivel erdemes probalkozni? gondolom ilyen 4-6 db-os ciklusokkal nem eri meg szenvedni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28587) Gorneck válasza Mr.Csizmás (#28586) üzenetére


Gorneck
titán

Van mikor 5 kraftból kijön vmi szép, de van mikor 600 is kevés ehhez. Sztem ez teljesen rád van bízva és a DE/Gold/Alapanyag mennyiségre mennyit kraftolsz.

Én 20-30-at szoktam egyszerre kraftolni...majd váltok más receptre és abból is 20-30...

Gorneck#1239

(#28588) granini válasza Gorneck (#28587) üzenetére


granini
őstag

En 10-es blokkokra eskuszom. Az pont elfer 1 sorban a stash-ben.

szerk.
Marmint 10 vallas - 10 kesztyu - 10 bracer, aztan lehet atnezni hogy mi zuzda es mi elgondolkodtato :)

Megmondom mi van a craftolassal. Amikor meg nincs craftolt cuccod, es elkezded csinalni ezeket az archon dolgokat akkor egyik jobb lesz mint a masik, ugy fognak villogni a zold +damage meg +life szamok hogy orom nezni. :K

Na aztan haladsz kicsit meg fejlodsz az uj cuccaidban es elerkezik az ido, amikor ismet craftolni kell hogy fejlodni tudj, mert AH-ban a craftolt cuccaidat mar csak milliardokbol tudnad uberelni. Es akkor jo a fekete leves, hogy bizony nincs mar item csere kemeny kompromisszum nelkul. Ez a kesztyu adna +7500 dps-r, de bukom a 78 allrest, meg ki lifeot.. Fu es a vallas kiraly lenne de akkor nincs pickup radius es azt most hogyan potolom.. etc, etc.. zsenialis mondjuk, en a hajam szoktam tepni, hogy miert van az hogy 4 tokeletes roll sort 3 itembol lehet osszehozni.. Olyankor kene nyomni printscreen-t es windows paint-ben osszeollozni es bekuldeni Blizznek hogy wazzatokmeg eztakarom kicraftolni, MOST! :))

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28589) Muton


Muton
addikt

na, kb 360 óra játék után esett végre egy legendás sapi, ami nem a létező legalacsonyabb értékekből és leghasznavehetetlenebb mágikus tulajdonságokból áll, ahogy az a pár, ami eddig esett.
ja, és persze egy halott katonától Ghom előtt

és az öröm dupla, mert sikerült összehozni az első 1 milló feletti eladásomat :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28590) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Mutattam nemrég ezt a gyűrűt: [link] Ez lett a sorsa: [link] :W Tipikus AH hiéna a gyerek. Annak jobban örültem volna, ha olyan kaparintja meg, aki használja is. Aki meg berakta ennyiért az így járt, egyáltalán nem sajnálom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28591) granini válasza Muton (#28589) üzenetére


granini
őstag

ja, és persze egy halott katonától Ghom előtt

Mé halt meg ha vót ilyenjó sapija..? :F
:D

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28592) Rayner válasza Pekkk (#28590) üzenetére


Rayner
őstag

Azt ne feledd, hogy nagyon sokan nem használnak RMAH-t... mondjuk itt azért bele lehetne kötni a blizzbe egy jó ügyvéddel:) ugye azt mondták, hogy az RMAH nem kötelező!!! minden megvehető sima goldért is...
Ehhez képest a legutóbbi patchel eltüntek a 6chc-s mempok stb...GAH-ból és csak és kizárólag RMAHból lehet beszerezni, ha véletlenül mégis beugrik 1 (ugye aki nem használja) azonnal megveszik és megy át... itt azért megkérdőjelezhető az egyenlő feltételek bekezdése az egész dolognak :) nyugodtan meg lehet nézni hogy a top-end cuccok nincsenek már GAHban... itt azért fel kellett volna tornázni a GAH cap-et gold/eur árfolyamnak megfelelően :) úgy hogy ha jobb lenne az angolom tuti bedobnám ezt a témát hivatalos fórumon, hogy mit reagálnak rá :)

[ Szerkesztve ]

(#28593) davidsito válasza Pekkk (#28590) üzenetére


davidsito
tag

Szia!

És?
Benne áll neki 2 milliárdja, azaz 10-20-30 ezer Ft.

El fogja adni 22 milliárdért?
Tehát meg tízszerezi a pénzét?

Olyan hihetetlennek tűnik.

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28594) Gorneck válasza davidsito (#28593) üzenetére


Gorneck
titán

Sokan vagyis inkább úgy fogalmaznék vannak akik így vásárolnak cuccokat (pl ebay, diabloprogress). A top cuccok java sose látott még AH/RMAH-t.

Szal igen, esélyes, hogy el fogja tudi adni...persze idő kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28595) davidsito válasza Gorneck (#28594) üzenetére


davidsito
tag

De mégis mi alapján, pont 22 milliárd annak a gyűrűnek az értéke?

Akkor én is a hasamra csapok, kiírom a barbárom eladó 75 milliárd ... elkezdek malmozni, dörzsölöm a tenyerem, mekkora király vagyok ... még 1-2 fórumon beszélnek is rólam ... :)

Őrület!!!

Kívánom neki adja el, abból vehet az ah-ba újabb 11 itemet 2 milliárdért!

Húúúúúúúúúúúúúúúúú, ma nagyon ball lábbal keltem fel!!!
:W

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#28596) Muton válasza granini (#28591) üzenetére


Muton
addikt

mert ideológiailag nem volt elég képzett, hogy használja :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28597) F-ECT$ válasza Rayner (#28592) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy vágtak egy 10-est a gold áron, úgy a max bidet is meg kellett volna szorozniuk 10-zel.

Dive ever, work never.

(#28598) Gorneck válasza davidsito (#28595) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet épp hasraütés, vagy épp progress alaján megnézi mások mennyiért adják a hasonló cuccukat...

Az én volt ar-es nati gyűrűmet pl anno 300ért vettem, 450-ért vitték, majd 2mrd-ért is árulták...heteken keresztül...hogy a vége mennyi lett nemtom, mert egy idő után már nem érdekelt a dolog, de valszeg volt rajta nyereség.

Engem az jobban bosszant, hogy az uccsó peccsel a kicsit jobb itemek átvándoroltak RMAH-ba vagyis fogalmazok inkább úgy, hogy nem elég, hogy ott jobb cuccok vannak, de még messze nagyobb is lett a választék és mivel a gold eladást kb értelmetlenné tették olyanoknak, mint pl én aki nem hiénával bottal akármivel fossa a goldot. Szal kicsit is jobb gear kari prezentációja így még nehezebb lett, hisz euro szinte már csak euros eladással lehet prezentálni...
Szerencsére a DHm 1-2 cuccából és némi tartalék goldból a Barbim is valszeg egy jól gearelt kari lesz, de sokkal neccesebb módon, mint a Monk.

Szal most HCzgatok, nem sok sikerrel, meg levezetésképp DE-t próbálok farmolgatni...ezzel így még egész jól elvok...bár nem repesek az örömtől, hogy ezért az egyik karim cuccait kellett beáldoznom...

És ezzel a lendülettel meg is köszönöm Thrawnnak, Birdnek, Ad-m-nek a tegnapi pikk pakk übert, hogy náluk volt lehetőségem kicsit rontani a levegőt kezdő Barbiként... :) Igyekszem ACT2-ön pótolni az iszony kulcslemaradásom és visszahívni őket. :R

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#28599) Drizzt válasza F-ECT$ (#28597) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor pont ott lennenek, mintha nem csinaltak volna semmit. :) Az arak moge is bekerult volna egy nulla, s kesz.

Oke, olyan szempontbol lenne kulonbseg, hogy a jatekban megtalalhato arany "kevesebbet erne" ebben a dupla atallitos dologban.

Ui.: 23.00 ora korul mennek uberezni. Olyan MP8-ig eletkepes most a Monkom. Persze ha lenne legalabb egy CM wiz, felolem mehetnenk feljebb is. Machineom kb. 10 darab van.

A diabloprogress link alapjan tud addolni akinek kedve van.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#28600) Mr.Csizmás válasza Drizzt (#28599) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azert jo lenne a 2500 euro max RMAH :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.