Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) Blizz válasza Sirandrish (#27400) üzenetére


Blizz
őstag

Gondolhattam volna. :DDD

No mistakes, just happy little accidents

(#27402) F-ECT$ válasza defede (#27365) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég jók a cuccaid, dps-t talán hozhatna egy zuni csizma, de akkor buknál ehp-t. Ugyanez a helyzet tal chest esetén is. Ahogy írták: egy 5.5 chc-s storm lehet jobb lenne.

Amíg sok a mob, addig egy csomó értékből (loh, apoc, chc, as) elég a kevesebb is, de ha csak 1-2 mobot tudsz ütni, akkor azért nem árt bizonyos értékeket meglépni.

Mpl 10 überre 2.74-es as, 50 chc, 18 apoc, 800 loh, 3-3.5k armor, 6-700 all res és 40k hp már elég lehet, de magdinál így is el lehet feküdni 1 sec alatt. Dps-ből minél több, annál jobb :)

Solora elég a 2.5-ös as, így nagyobb dps-t is el lehet érni, a többi érték nem árt ha marad.

Dive ever, work never.

(#27403) Sárpac válasza Sirandrish (#27400) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Battlenet, péntek óta a radi emeraldon kívül átmenetileg a topáz és a ruby ára is elszállt, topázt szombat reggelre 50m-ig húzták, szal valakik tudnak valamit! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27404) tomazin válasza Sárpac (#27403) üzenetére


tomazin
veterán

sok wizard és wd jött át usről? :U

27400: ;]

[ Szerkesztve ]

(#27405) radi8tor válasza tomazin (#27404) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hát persze. Egyszer csak átjönnek és mindent újra megvesznek maguknak. :D

⭐ Stella

(#27406) killerjohn válasza Sirandrish (#27400) üzenetére


killerjohn
addikt

jajjdejóóóóóóóó :C

juteszembe: Blizzard moderátorok elég tunyák... Tudjátok, ungarishe Prohardver Logouton nem lehet a HUD-ról írni, de az official BattleNet fórumon gond nélkül beszélgetnek róla az emberek, és még csak ki sincs moderálva :)

[ Szerkesztve ]

(#27407) tomazin válasza radi8tor (#27405) üzenetére


tomazin
veterán

jóvanna nem volt jobb öteltem, meg egész nap a dolgozatom írtam :P

(#27408) radi8tor válasza tomazin (#27407) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én éjfélkor kezdek. Remélem nyugi lesz és reggelig D3 :D

⭐ Stella

(#27409) Drizzt válasza jjc (#27369) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Utolsó build nagyon bejön! Így ha odafigyelek, kb. 380K körüli a kiírt DPS. De azért igen nehéz fenntartani, kell a billentyűzet-karate.

I am having fun staying poor.

(#27410) mikromanus válasza Sirandrish (#27400) üzenetére


mikromanus
veterán

Az unikornisok és plüssmacik földjén a szivárványhíd túloldalán :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27411) Sirandrish válasza Sárpac (#27403) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb egyértelmű hogy új cast csak a kiegészítővel jön, szóval ha tud is valaki valamit (amit kétlek) az marhára elkapkodta a dolgot mert legalább 8-10 hónappal előre bevásárolt (addig tuti nem jön kieg), és ami még szomorúbb hogy rengeteg hiszékeny embert is magával rántott.

De amúgy szerintem csak egy unatkozó milliárdos tehet mindenről..megvette a kavicsok 90%-át (vagy amennyit tudott), majd hogy azt haszonnal tovább is tudja adni elhintett 1-2 fals infót amit úgy néz ki, páran be is vettek, és most röhög a markában mert megtriplázta (legrosszabb esetben is) a pénzét :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27412) Sárpac válasza Sirandrish (#27411) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Pedig logikus lépés lenne, mert egy-egy új casttal pár hónapra ismét fel tudják pörgetni a diót, pláne ha meglepiként jönne úgy ugye sokkal hatásosabb mintha ptrn-en kijátszaná mindenki mielőtt megjelenne! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#27413) Sirandrish válasza Sárpac (#27412) üzenetére


Sirandrish
legenda

PTR valszeg nem lesz egy egész kieggel, de tuti hogy nem meglepetés lesz.
Kapni fog egy szép nagy Hype-ot és PONT azért hogy minél többen tudjanak róla, és minél több embert visszacsábítson :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27414) Tombi válasza Sirandrish (#27400) üzenetére


Tombi
senior tag

"SárpacLand-en" napi rohogogorcs :D

(#27415) Sirandrish válasza Tombi (#27414) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látom sokaknak tetszett :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27416) JSaN válasza Sárpac (#27412) üzenetére


JSaN
addikt

Van egy gyanum hogy nem kapunk semmit az 1 eves szulinapra. Na jo talan egy FoS acsit, vagy egy zaszlo cicomazo sigilt, de lehet utobbival is sokat mondtam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#27417) defede válasza F-ECT$ (#27402) üzenetére


defede
tag

Köszönöm a válaszokat. Már tisztult a látásom, tudom merre menjek. Hétvégén ugrottam vele vagy 6-7 szintet, kis gyakorlat is jött mellé. Jó a WD után egy kis felfrissülés. A gyűrű és a csizma Nati lesz az már tuti. Utána jöhet az APOC chantodo off és végül a CHC mempo. A többi asszem marad, csak ezekre kell már csak koncentrálnom. Így unbuff 200K DPS elégnek tűnik mindenhol CM-ként. Majd kipróbálom kicsit az archont is van hozzá cserecuccom. Megőrülök amikor látom hogy Edge elött MP10-en hogy olvad el minden :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#27418) Ifju válasza JSaN (#27416) üzenetére


Ifju
aktív tag

datamined info szerint ennyit tudunk:
Diablo 3 Anniversary Buff
Anniversary_Buff_EXPMF_0_desc - Your Magic Find and Experience gain are increased.
Anniversary_Buff_EXPMF_0 - Happy Anniversary, Diablo III

(#27419) Bird válasza radi8tor (#27393) üzenetére


Bird
addikt

A konzolos verzió megjelenése hatalmas meglepi lenne nekünk, sokra mennénk vele. ;]
Az új kaszt pedig egy szülinapi bohóc lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#27420) davidsito


davidsito
tag

Sziasztok!

Valaki leírja nekem, hogy tudok videót készíteni .. képpel és hanggal.
Azért kérdezem, mert nincs kedvem próbaköröket futni. (bevált dolog érdekelne)
Aztán youtube-ra tölteném.

A hardverem bírni fogja.
Nem privátba kérem, jöhet ide is, hátha másnak is jól jön.

ui:
fury, legyen veletek

Üdv.
Dávid
:R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27421) Assdak


Assdak
őstag

Mivel DH-t kezdem unni, ezért felhúztam egy Monkot illetve egy Barbot 60-ra. Viszont világ életembe csak DH val játszottam, a többit annyira nem is követtem. A kérdés, hogy melyiket lenne érdemes felcuccolni. MP10 solo farm a legkényelmesebben a cél.

(#27422) jjc válasza davidsito (#27420) üzenetére


jjc
aktív tag

fraps

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27423) jjc válasza Assdak (#27421) üzenetére


jjc
aktív tag

a dh cuccainak egy részét átpakolhatod a monkra.
én fordítva szoktam. olyan poison ellenállása van a dh-mnak, h ihajjj. :-)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27424) Assdak válasza jjc (#27423) üzenetére


Assdak
őstag

Igen, ezt tudom, hogy költséghatékonyabb, de kérdés lehet e Monkal olyan kényelmesen farmolni MP10-en mint egy Barbal.

(#27425) F-ECT$ válasza defede (#27417) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó a Nati 2 set bónusz, de iszonyat durva cuccokat kell belőle kifogni, hogy dps-ben ne veszíts sokat ahhoz képest, mintha ugyanez a 2 item Zuni lenne.

A csizmán jók a védelmek (armor, dex és all res), de mivel csak 1 random lehet rajta, ezért az int kevés.

A gyűrűn érdemes LOH-ot szerezni, jó ha van int, az AS alap, így még chc vagy chd lehet rajta max.

Az unbuff 200k dps szerintem solo mpl10-re kicsit kevés, inkább mpl8-ra tenném a kényelemes haladást ennyivel.

Dive ever, work never.

(#27426) Gorneck válasza Assdak (#27424) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem nem...persze kérdés mennyit kompenzál a Monk javára az általa kiosztott aoe dmg...de mivel elég könnyen hullik ez mindenképp egy tornádó barbi javára billenti a mérleget...

Gorneck#1239

(#27427) mikromanus válasza davidsito (#27420) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem volt már példa. Én PlayClaw-ot használok felvételre és Movie Makert tömörítésre vagy szerkesztésre. Amit kidob a PlayClaw az elég marcona méretűek, így kell egy kis törődés vele. De a felvétel jó és HD minőségben is elég szépen megy minden. Van aki valami Bandicam-ot használ. Mindkettőnél a trial verzióban ott a felirat, hogy bandicam, vagy playclaw trial. Ha full verziót állítasz be (khm, persze jogtisztán, ugyi?), akkor nincs felirat.

A Movie Maker totál alap progi. Lehet több videót összemásolni, meglévőt vágni, hangot alámásolni (+ a meglévő hangot elnémítani), feliratot/kommentet hozzátenni,. Én ezeket használom, bár tuti van még sok-sok hasznos funkciója.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27428) jjc válasza Assdak (#27424) üzenetére


jjc
aktív tag

uannyi gempából felszerelt monk és barbi esetén sztem sokkal jobban lehet a barbárral haladni.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#27429) Assdak


Assdak
őstag

Köszi a válaszokat. A kérdés már csak az, hogy kb mennyi az a gold mennyiség, amiből egy ilyen "kényelmesen haladós" MP10 buildet össze lehet rakni? 4-5 bill?

(#27430) mikromanus válasza Assdak (#27424) üzenetére


mikromanus
veterán

Lásd az előző "szemléltető videómat"! Simán lehet haladni. Nem olcsó épp a buildem, de nem is olyan magas költséges mint amit felvetettél utóbbi megjegyzésedben.
Simán haladós a build. Picit jobban is éélvezem most mint a barbit. Megvan a hangulata egy veszett nagy tömegre rádobni egy nagy súlyos harangot. A barbi is jó, csak két egykezes fegyverrel lműködik a buildem igazán MP10-en. A Skorn, vagy nagy súlyos mace fegyverrel picit lomhának tűnik. Persze ettől még ugyanolyan jól zúz :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27431) Assdak válasza mikromanus (#27430) üzenetére


Assdak
őstag

Igazából, pont a videód miatt nem öltöztettem fel a Monkot, és húztam fel inkább gyorsan egy Barbot =) Nekem a video alapján elég lassúnak tűnik a haladás, illetve sok a "gépészkedés" =)
A cél az lenne, hogy kényelmesen hátradőlve lehessen farmolni.

(#27432) Gyick válasza davidsito (#27420) üzenetére


Gyick
őstag

Én fraps-el szoktam felvenni meg sony vegassal renderelni/vágni/zenét alárakni.Egy 2-3 perces videó 4gb "nyersen",a frapsel.(bár szerintem ezt mindegy mivel veszed fel mert mindennel annyi mert közvetlenül rögziti a 30képet másodpercenként).fraps müködése amugy baromi egyszerű,megnyomod az f9-et vesz,megnyomod az f10-et nem vesz kb ennyi :)

(#27433) mpierre


mpierre
veterán

Asszem elfogyott a motiváció... Hc-n is megdeglett Diabló ő k..vasága. [link]
Na, mikor lesz kieg? :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27434) Qru válasza mpierre (#27433) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gratula.

Akieg.-re várhatsz még egy kicsit... :U

#nincsbennetarcsi

(#27435) defede válasza F-ECT$ (#27425) üzenetére


defede
tag

Armory-n vagy progressen néztél rám? Progress nem akar frissíteni mint észrevettem. Egész hétvégén a Climbers volt rajtam és az EHP-m is lényegesen magasabb mint a jelenlegi progress alapján. A nati cipőnek az allrese és a MS-e nagyon fontos lenne (a Climbers helyet) és egy jó AS+CHC+Av.dam nati gyűrű kb 250m. már lenne. A csizma 100m körül és már nem kell a Lacuni ha megvan a 2.
A CHC Storm Crow meglesz ma ha hazamegyek, hallgatok rátok, igazatok van.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#27436) mikromanus válasza Assdak (#27431) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha kényelmes aratás kell, akkor a harang buildre kellene alap +50DPS szerintem minimum. Azzal már a "keményebb" fehér mobok is meghalnának 1 csapásra. 1 hit nem lesz mással sehogy. Bár ha van 400k unbuffed, akkor már lehet lazán haladós bármelyik builddel a monk és a barbi is.

Barbin egy leach item kellhet. Ha fegyveren szerzek, akkor bukok 100, vagy 250 erőt, de övön nyerek AS és chd-t. Kb ugyanott lennék. Esetleg az armort cserélhetném. Azzal sok life és a setbónusz meglenne + mehet egy jobb ice climbers. A Tyrael viszont ad +15% damot démonokra. A mostaninál erősebb itemek már irreálisan drágák. Azt hiszem a 250k induló DPS-es barbim olyan 430-620k DPS-ig tud felfejlódni skillektől függően. Az már elég jó, de azért nem kés a vajon tipus. Mp7-8-ig vicces buildben szerintem mehet akár only forgószél a sprint után módszerrel is. Persze a hammerral odacsapós módszer gyorsabban öl. MP 4-6-ra csak eliteket kellene ütnöm a mostani sebzésem mellett. A többit elfújja a szél. :C

(#27432) Gyick
Playclav: 29-30 perc videó kb 8,5-9 GB. 10 percnyi kerekítve 3 giga. EZ picit jobb azért. Tömörítve/konvertálva 1,5 giga lett a 29,5 percnyi videó.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27437) radi8tor válasza davidsito (#27420) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fraps fizetős változattal felveszed mondjuk 60 FPS-ben.
Utána Sony Vegas Pro-val átkonvertálod Internet HD formátumba. Esetleg előtte világosabbra állítod a videót.
Ezt feltöltöd Youtube-ra.

⭐ Stella

(#27438) F-ECT$ válasza defede (#27435) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem néztem armory-t, csak általánoisságban mondtam.

Zuniból mind MS-es, egy 150 intes a 7-8% posion dmg miatt már több dps-t ad, mint egy 250 intes ice. Vit és all res is lehet rajta, szóval az ehp se nagyon csorbulna.

Dive ever, work never.

(#27439) mephi666 válasza mpierre (#27433) üzenetére


mephi666
nagyúr

én múlt héten tettem el hc-n... barbival... most arra álltam rá, hogy az acsikat is 100/100-ra megcsinálom, de ehhez kell még, hogy a 2. wd-m is felmenjen 60-ra

...majd csinálok képet, ahogy acsik 100/100-on és profilon mindkét nemből egy 60-as :) talán 1éves évfordulóra is meglehet, de ha nem, nem dől össze a világ

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27440) tomazin válasza mephi666 (#27439) üzenetére


tomazin
veterán

beteg vagy :))
mennyi idő amíg felrántasz egy karit?

(#27441) mephi666 válasza tomazin (#27440) üzenetére


mephi666
nagyúr

szólózok folyamatosan és úgy durván lehet olyan 50perc/act... act4 pedig 20perc körül... 8-9 óra játékkal fent van hell act3-4 és lvl60-on... :K persze közben ah-ból fillérekért ruházva, hogy menjen azért

annyira nem gyors ez a sebesség, de így élvezem

ui: azért gondolom látszódik, hogy a dh volt végig az elsődleges karakter... a többit csak szórakozásból vittem 60-ra, de a végén egyikben sem éreztem azt, hogy jobban feküdne az én stílusomhoz

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27442) mpierre válasza mephi666 (#27439) üzenetére


mpierre
veterán

Ez aztán a gyalogkakukk.. :Y +36% mov speed. Shirne + fear-re kiszalad a világból. ;]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#27443) mephi666 válasza mpierre (#27442) üzenetére


mephi666
nagyúr

marathon+shrine és szedi a lábát becsülettel :DDD épp acsihoz vadászgattam vele a rare pakkokat (3 hiányzik még act1ben és +1acsi) ...jól jön a speed

ui: a 36%ms valóságban "csak" 25, mert úgy tudom, hogy ahhoz a caphez nem nyúltak, viszont az oldal így hozza... érdekes

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27444) radi8tor válasza mpierre (#27442) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

25% a max MS. A többi felesleges egy karakteren.

⭐ Stella

(#27445) davidsito válasza Gyick (#27432) üzenetére


davidsito
tag

köszönöm :R

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27447) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#27444) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

buffolva is? (1.0.5 ota nem jatszottam nagyon)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27448) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#27447) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Buff az más, de gearből 25% a max.

davidsito: Kell venni pár pedál kapcsolót (mint amilyet a kormányokhoz adnak) és arra állítani a gombokat.
Azt lehet rugdosni, még sportnak is jó! :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#27449) davidsito


davidsito
tag

gyerekek .... 3 nap wizard építés/készítés/fejlesztés = ínhüvelygyulladás

most nem tudom kire legyek piszkosul mérges:

ÉN
TE
Ő
MI
TIK
ŐK

1000 óra barbár zúzás, no problem
20 óra wiz, totálkár
:))

azt hiszem a kasztok előnyeinél/hátrányainál ez mérvadó lehet: melós dolog wizzel farmolni
ráadásul, milyen drága :Y

[ Szerkesztve ]

64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

(#27450) Gorneck válasza davidsito (#27449) üzenetére


Gorneck
titán

Nem Archon Wizt építettél?

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.