Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94001) babak


babak
csendes tag

Köszönöm a segítséget, akkor estére megpróbálok összeszedni egy csapatot

(#94002) MegalodonS


MegalodonS
őstag

'' The line for the Diablo III demo stations still has the Reaper of Souls logo, but a larger, '' currently covered sign'' right next to it. '' :Y

Mi lehet letakarva??Lehet meg is lesz valami??

(#94003) mikromanus


mikromanus
veterán

Mikor lesz a Diablos rész Blizzconon? Hajnali egytől?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#94004) _ocsisajt válasza MegalodonS (#94002) üzenetére


_ocsisajt
őstag

AZAZ! most akartam beírni! :Y

Barto: Jobbulást kívánok neked! :B

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94005) dante3 válasza mikromanus (#94003) üzenetére


dante3
addikt

[link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#94006) J0shu4M1ll3r válasza MegalodonS (#94002) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

A letakarás szélén kilátszik egy nagyon kicsi rész, és mintha illene a korábbi "fanart" necro képhez.
Majdnem 5 óra múlva remélhetőleg kiderül .:D

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#94007) J0shu4M1ll3r válasza J0shu4M1ll3r (#94006) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Az igen.
So-so, kaptunk is meg nem is :)

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

(#94008) Hiftu


Hiftu
senior tag

Azt hittem azt jelentik be, hogy átnézték az adatokat és rájöttek, hogy miért játszanak olyan kevesen D3-mal.
Nem sikerült feltüzelniük, hogy érdemes még egyszer elindítanom a gépemen a D3-at.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#94009) dargelot


dargelot
senior tag

SPOILER

Évfordulós patch jön, jövőhéten PTR-en. Jövőre 2 új zóna adventure módban és külön megvásárolható Nekro kaszt.

(#94010) #32070144


#32070144
törölt tag

Nekromanta és az első rész remake a Diablo 3-ban :D Szépen megünneplik az évfordulót :R

(#94011) JSaN


JSaN
addikt

No megis csak necro lesz, de egyelore ennyi.(es fura hogy csak ugy magaban fizetos, lehet gyakrabban lesz igy herok??)
Jovo heten ptre jon valami aniversary patch diohoz. reszletek ejjel.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#94012) dante3 válasza J0shu4M1ll3r (#94007) üzenetére


dante3
addikt

Jaja, jövő héten ptr, teljes Diablo 1 a d3-ban, pár új helyszín, necro kaszt is jön, de fizetős pack lesz!
szerk:Lassú voltam :)

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#94013) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Diablo 3 Necromancer class bejelentésről album.

Akiket érdekelnek az instant hírek és további képek, jöjjenek Twitch stream adásomra, nyomom az infókat folymaatosan (bár pont most lesz kis szünet).

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#94014) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

úgy gondolom adok még egy esélyt neki, még ha fizetős is lesz.
NECROMANCER TRAILER

[ Szerkesztve ]

(#94015) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

hááááááááááááááááááááááááát :U :(((

ebben a formában, izé.... azt hittem egy komplett exp. lesz a nagy takargatás alatt :((( :((( :(((

necronak persze örülök meg minden, de...

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94016) adamgreen válasza _ocsisajt (#94015) üzenetére


adamgreen
senior tag

Mond ki nyugodtan ez idáig lo*asz esti fénnyel . GG Blizz :C

(#94017) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#94015) üzenetére


_ocsisajt
őstag

agyaltam a megtudott infókon: eddig végleg törlős, nem hiszem, hogy a maradék paneleken tudnak olyat mutatni ami miatt megtartanám a játékot aktív üzemmódban

:((( :((( :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94018) Tom5 válasza _ocsisajt (#94017) üzenetére


Tom5
addikt

(#94019) SQX_Barto válasza _ocsisajt (#94017) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hivatalos trailer
Oke, megvettek kilora :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94020) dargelot válasza SQX_Barto (#94019) üzenetére


dargelot
senior tag

Majd akkor is ezt mondod, ha ott lesz rajta a 39.99 euros árcédula ami évekig nem fog csökkenni? ;]

(#94021) kökény


kökény
aktív tag

Részemről is jöhet, naná, h megveszem a nekrót kilóra, ez az 1 játék, amire költök belefér ;)
Ez a D1 remake a D3-ba mit jelenthet?A grafikai részt fogja érinteni? :))

(#94022) SQX_Barto válasza dargelot (#94020) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Egyszer kell megvenni :)
Meg ugye kulcsos embertol olcsobb lesz. Nekem anno 8k volt a Diablo meg 8k a RoS is.
Eddig majdnem 3000 orat oltem bele es fene tudja meg mennyit fogok, szoval ugyerzem megerte a penzet.
Nagyon pofatlan osszeget meg nem fognak erte kerni nyilvan.

Ami kiveri nalam a biztositekot, az a Diablo 3 CE ara ebay-en...
Persze lottonyereny/gazdag nagybacsi halala eseten talan megvennem :D

#_ocsisajt: Gondolom mar jo ideje meguntad a Diablot, akkor lehet kar mar visszajonni. De en elegge aktivan nyomom (amig epp hajt a lelkesedes, motivacio)
Ez a klassz meg tetszik, D2-ben sem volt rossz.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94023) kökény válasza SQX_Barto (#94022) üzenetére


kökény
aktív tag

Akkor van gond és akkor lesz rossz szájíze az embernek, ha megveszed és kapsz egy olyan karaktert, mint a Crusi, ha már fizetünk érte legyen tápos, legyen helye a metában szvsz.

(#94024) _ocsisajt válasza Tom5 (#94018) üzenetére


_ocsisajt
őstag

magas a labda, mert linkelhetnék vissza egy good bye loseres memet... de inkább sajnállak... most őszintén? mi a fene tart még itt? Kieg? Negyedik rész? kis játéktechnikai újdonság? VALAMI? marad a végtelen paragonfarm, meg a lerágott bánti/rift kombók unalmas masszája? egy klassz meg a d1 dungi?... hááááááááát ez nagyon vékony sajna :(

Mindegy én pozitívan tekintek az eddigi több mint 4 évre, sok jó élményt adott nekem, majd D4 next time :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94025) _ocsisajt válasza SQX_Barto (#94022) üzenetére


_ocsisajt
őstag

meg hát, most beszéltem(ek) régi barátommal, aki már korábban kilépett a játékból... Volt egy mondata ami talált: "kiégésig farmolás"... hát ez perfectűű lefesti a játék-én viszonyát :)

mindegy, eddig max. D4-nél visszanézek a "frencsájzba" :) (ha lesz)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#94026) ReFleXx


ReFleXx
addikt

GR2 pusholas folyik a necro-val :D

par skill

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94027) ReFleXx


ReFleXx
addikt

ha valakinek van virtualis jegye es megtudna osztani az 1orasi musort az szoljon :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94028) ReFleXx válasza kökény (#94021) üzenetére


ReFleXx
addikt

D1 remake D3-ba , most komolyan a d3 motorjat butitjak pixelesre hogy retro legyen?

Ez a skillmanager es hogy a craft materialok kulon helyet kapnak mar hianyzott.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94029) Ellia válasza ReFleXx (#94028) üzenetére


Ellia
addikt

Elvileg opcionális a pixeles megjelenítés.

(#94030) mikromanus válasza _ocsisajt (#94025) üzenetére


mikromanus
veterán

GYere majd Archeage-et tolni dec10-től az új szerveren! Abban is sok időt el lehet szúrni, de legalább le lehet csapni a többi játékost is. :DDD
Persze lehet wow-ozni is, de nekem nem jön be a mobil game grafika most már. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#94031) SQX_Barto válasza ReFleXx (#94027) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Elvileg az illegalis, mivel fizetos tartalom

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94032) reelc


reelc
veterán

Ha nem árazzák túl, akkor lehet jövője a DLC dolognak... akár később más karikkal is. Persze benne van a pakliban, hogy rövid időn belül szinte használhatatlan lesz, mint a Crusi, ahogy fentebb is írta valaki.
Vajon ez lesz az új lagkari? Szinte mindegyikre mondták már, hogy okozott lagot a szerveren, még ha nem is a te partidban volt.

(#94033) ReFleXx válasza SQX_Barto (#94031) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem erre voltam kivancsi :)

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94034) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Blizzcon összefoglaló magyarul. Folyamatosan frissítem, megvárom az éjjel 1-kor kezdődő Diablo főpanelt is, az is benne lesz hajnal 2-re. Cadal, ha gondolod tedd majd be összedfoglalóba.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#94035) dargelot


dargelot
senior tag

Egy másik fórumon már kifejtettem a véleményem de itt is megosztom. :D

Jön egy patch amiben a D1 katakombái köszönnek vissza. Van egy sejtésem, hogy egy 16 szintes riftre fog hajazni 4 bossal. Ezen túl 2 új zóna jövőre. Nagy újítás....... Ki szokott elmenni az előző patchekben bejött új zónákra csak úgy? Lett 2-3 új szörnyfajta, s a riftek között van +2 lehetőség, kb ennyit jelent a 2 új zóna, semmi extra. Nekro külön pénzért ami gameplay vidi alapján WD más skillekel. Úgyan úgy petek rohangálnak körülötte, hullarobbantás......

Oks, hozott valami újat a Blizz, de ha a kasztok balanszolására is költene időt jobb lenne. 3 kaszt jelenleg nem kell magas GR-be. Ezen túl PvP 3 éve nem változott. Az itemek 80-90% használhatatlan. A skillek több mint fele nincs használva mert van jobb opció. End game contentre van egy rakat jó ötlet, de nem változtatnak semmin. Para cap? No way.

A játékot nem egy új kaszt és egy 16 szintes dungeon fogja megváltani. Ha pl a para max 2000 lehetne és lenne 5-6 fajta rift pl: csak boss, hullámokban jönnének és mennyit bírsz, objectives GR, stb akkor már többet érnének el. Ezen túl normális skillek, ne csak 7-8 használható skill legyen a 20+ból mint most, s az itemeket ami hasztalan tennének bele normális képességet, akár fun buildhez. S a GR variációkhoz nem kell fél éves készülődés, hanem csak pár hét. Hivatalos fórumon rengeteg jó ötletet mondanak a fórumozok, a blizz még csak nem is válaszol. Maintence mód. Az van, nem expansion....

(#94036) ReFleXx


ReFleXx
addikt

[link] necro stream most kezdodik ha valakit erdekel.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94037) Delávégá válasza reelc (#94032) üzenetére


Delávégá
tag

Itt is bevezetik az SC2-ben látható megoldást. Nova mission pack meg a commanderek mintájára itt is hasonlókat fogunk kapni. Valahogy még pénzt kell kisajtolni belőle érzésem van most, de ha jó lesz és nem eget verő ára akkor még jól is elsülhet. Csak nehogy valamelyik hős kopija legyen, ergó egy skint veszel meg 10-20-30 ojróért..

(#94038) Cadal válasza Dyingsoul (#94034) üzenetére


Cadal
őstag

Betettem! :)

(#94039) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nekem összességében csalódás a bejelentés. Egy új, rendes kieg kellett volna új acttal, az új kaszttal, level 80-ra emeléssel és apróbb finomhangolásokkal. Erre rádobhatták volna ingyenesen (mindenki számára az új kieg nélkül is elérhető) Anniversary Diablo 1-es contentet és mindenki örült volna.

Ezért a tartalomért örömmel fizettem volna. Ehelyett lehet venni egy fizetős karaktert. Lehet meg fogom venni így is, de nagyon nehéz lesz szájhúzás nélkül.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94040) AtHoS válasza KubanitoS (#94039) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én egyelőre várakozó állásponton vagyok a Necro-val kapcsolatban, mivel D2-ben sem játszottam ezzel a karakterrel és szerintem nem én vagyok vele egyedül, hogy valamiért nem tudott megfogni. Jelenleg a WD -vel is hasonlóan vagyok. Előző szezonban kipróbáltam és játszottam vele pár 10 órát, de egyelőre az a karakter sem jön be számomra. Mindegy, játszom más kaszttal. :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#94041) ReFleXx


ReFleXx
addikt

úgy néz ki felejtős lesz a pylon greater riftekben a bossnal, 100%nal majd egy portal fog nyilni a rift guardianhoz és amint belepsz levesz minden pylon buffot.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#94042) Shadowguard válasza Delávégá (#94037) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igen, nekem is hasonló érzéseim vannak. Majd ha bejön elég pénz akkor jön a druida és a többi régi kaszt is, tényleges tartalom nélkül, mert az Activi$ionnek kell a pénz.

Inkább raktak volna bele plusz egy actot, plusz pár szintet és lenne kétféle verzió a kiegből: csak a küldetéseket veszed meg és utána megveheted a plusz kasztokat vagy drágábban előre megveszed kieggel együtt a később jövő karaktereket is. Bármennyire is utálom ezt a megoldást (Season Pass), de beruháznék rá, mert néha-néha szeretem elővenni a játékot. Még ha nem is vagyok egy nagy fanatikus :U Bár arra azért van egy közepes tétem, hogy megjelenés után 4-5 GR-t simán ráver a nekró a többi kasztra, elvégre valahogy muszáj eladni ;]

És kis OFF: az SC2 megoldása meg szimplán gusztustalan a plusz coop karakterekkel. Minden részt megjelenés környékén vettem meg, teljes áron és néhány plusz commanderért még van pofájuk pénzt kérni. :(( Igen, alapvetően nem sok a cirka 1500 Ft darabjáért, de tényleges plusz content nélkül, úgy, hogy 30k fölött fizettem eddig a játékért azért enyhe túlzás.

(#94043) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Gyerekek... Ez mi a kettéb******tt... miújság....

...elmúlik...

(#94044) dargelot


dargelot
senior tag

A nekro 2017 második felében jön........

(#94045) JSaN


JSaN
addikt

En is ezt kerdem, ez mi a lofa... volt?
Menjunk sorba:
1. Retro diablo 1 megvalositas ugy gagyi ahogy van, sima rift dungeon kicsit meg moddolva. semmi egyedi. Egy diablo 2 HD felbontas noveles es kis UI finomitas, bnet kompatibilitassal ezerszer jobban jartunk volna. :U
2. Necromanta, nem rosz de csak igy magaba jon? volt par erdekes skillje, pl: aktiv pet, az jol jonne a dokinal is a gargakhoz mashova nem is kene. Mert nagyon nehez igy jatszani a vekony barlangokban.
3. uj teruletek, haat kb olyan lesz mint a ruins of secheron, olyan semilyen, es cserebe a faktol se latsz semmit, max akkor jarok arra ha bounty van rajta. Az ujak is olyanok lesznek.
Es ennyi, ez volt a nagy 20 ev? :F :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#94046) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Köszönöm azoknak akik velem tartottak a streamen és sajnálom, hogy csak ennyit kaptunk. :( A fent linkelt cikket még bővítettem az anniversary színpad képepeivel és tovább bővítem a plusz infókkal bár igazából a hivatalos Blizzard blogpostban minden benne van...

Azért az kicsit durva, hogy tolódtak a programok, de így is sokkal hamarabb véget ért a Diablo a főpanelen, ~30perc volt az egész 45 perc helyett... Igen, annyira semmi ez a content, hogy még azt az időt sem tudták kitölteni, amit eredetileg szántak rá... :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#94047) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Komoly, hogy ennyi volt?!
Ez vicc..
Áhh.. -.-'

...elmúlik...

(#94048) Vistaboy válasza JSaN (#94045) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csatlakozom. :W

Sajnos nagyon is úgy látszik, hogy a Blizzard kezd ráállni a fizetős DLC-k kiadására. :( Pedig pont a Diablo III lenne az a játék, amihez még egy teljes árú, 15K-ba kerülő kiegészítőt is lazán megvennék az első napon, ha az minimum akkora (olyan mértékű) fejlődést / javulást / bővülést hozna, mint annak idején a Reaper of Souls tett bele az eredeti játékba.

De így, hogy jóformán semmit sem kapunk... :(( Könyörgöm... Egy új kaszt, egy új pet, két extra karakterhely, két ládahely (PC-n), egy portrékeret, pennant és banner... pff... ez lófasz. És ezért még fizessek is? :W
Hát kösz, de kösz, nem. :(((

Mi a franc van veletek, ott a Blizzardnál? :(( :F Kezdtek kifogyni az ötletekből, hogy nem tudtatok a Necromancer mellé is olyan bővítést készíteni, mint a Crusaderhez? Vagy szimplán csak lusták vagytok elkészíteni egy rendes kiegészítőt, viszont a pénz meg kellene, ezért ráálltok a DLC gyártásra? Mert így ez az egész csak egy szimpla fizetős bővítmény lesz, semmi több. :(( Ezzel csak azt fogjátok elérni, hogy még tovább esik a játékoslétszám. Már a szezonokkal is csak a hardcore arcok játszanak, egyre kevesebbeket érdekel a folytonos Paragon-farmolás. Ugyanis ez így baromira UNALMAS, tetszik tudni? :U

De most őszintén? Ki a fenét érdekel olyannyira egy új pet, egy portrékeret, két ládahely, vagy egy banner, hogy képes legyen ezek miatt fizetni egyetlen új karakterért? :W Hát engem nem (Ebben a szent pillanatban töröltem is le a gépemről a Diablo III-at.). Amúgy is, már a szezonok sem érdekeltek túlzottan, annyira unalmas folyton ugyanazt ismételgetni, zéró újítással... áhhh. Pedig már kezdtem örülni, hogy jövőre érkezik egy új kiegészítő, addig valahogy majd ellettem volna vele, de így... Hogy pont a Blizzard adjon ki egy fizetős DLC-t, ezt sosem hittem volna róluk. :(((

Ezt az egészet minimum ingyen kellene adniuk azoknak a rajongóknak, akik az eltelt 20 év alatt kitartottak a sorozat mellett. Nemhogy lehúzni őket, csak mert lusták készíteni egy rendes, normális kiegészítőt. A Blizzardból is EA lesz hamarosan, ha így folytatják... :(((

Talán még a Diablo HD Remake lett volna jó, de hogy ezt is ennyire elcseszik... ha valaki retró érzésre vágyik, akkor vegye elő az eredeti kiadást, de azért 2017-ben már senki nem akar pixelhegyeket látni a monitoron. Az lett volna a minimum, hogy a 20. évfordulóra kiadják az eredeti részek modernizált kiadásait, FullHD / 4K felbontással, tűéles textúrákkal és ezekhez igazított kezelőfelülettel, a többi pedig maradjon úgy, ahogy eredetileg is volt. De így, hogy egy riftet csináltak belőle, egy vicc. :(( Ezek komolyan azt hiszik, hogy majd ezért valaki pénzt is fog adni? Hát nem. Vagy ha igen, hát meg is érdemlik, hogy mostantól fizethetnek az újabbnál újabb DLC-kért.

Köszönöm, Blizzard. Megspóroltál nekem újabb 4-5 ezer forintot, mert, bár árat nem mondtak még rá, de szerintem minimum 15 Euró lesz, amennyi általában szokott egy DLC. Ha ettől is több lesz, akkor meg pláne örülni fogok, hogy nem kell megvenni... :U

További kellemes napot, inkább megyek vissza játszani a Skyrim Special Edition-nel, azt legalább ingyen adta a Bethesda azoknak, akik egyszer már megvették. Igaz, abban sincs sok újítás, de legalább nem volt akkora pofájuk, hogy ezért pénzt kérjenek...

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#94049) SQX_Barto válasza Dyingsoul (#94046) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En is neztem a streamedet es koszonom, hogy megcsinaltad. :R
Masokkal ellentetben en nem vagyok annyira csalodott.
Lesz egy uj kaszt, lesz egy uj patch nemsokara PTR, szoval meg nem teljesen irtak le a jatekot.
Az armory fejlesztesek tetszenek. A necrot valoszinuleg megveszem, talan ha marha dragan adjak, akkor morci leszek, de nem hinnem, hogy egy szal karakterert lenne pofajuk mondjuk 50€-ot elkerni.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94050) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Erre aztán megérte várni xD
Nagy troll volt most a Blizzard, ekkora hűhót csapni a semmiért :D Mondjuk lehetett már látni a Diablora szánt időn is hogy nem lesz nagy dolog. Kár érte, akkor jó ideig nem kapunk megint semmit, mert most ezt "adták".

A játék az nem játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.