Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109001) Kiss_R válasza tiborv (#109000) üzenetére


Kiss_R
tag

44,85% jelenleg a CDR nálam. Nem tudom, mennyi a kritikus, nagyjából ezt dobta a gép az alatt a tizenpár óra alatt, amennyit játszottam vele. Akaratnak az a 90 seces coooldownja valóban elég húzós, de azért ott van még az iron skin is. Nálam inkább az elemental resist a szűk keresztmetszet, arcane sentryt ez a karakter sem szereti, nemcsak a DH utálja (bár az legalább át tudja ugrálni) :DDD

(#109002) proci985 válasza Kiss_R (#108992) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igazabol az egyetlen build ami kenyelmesen elvolt magatalalosan mai standardok szerint az e summoner nekro volt, meg talan valamelyik sorcress varians (pl meteorb), ebbol az elso alapvetoen tetulassu uber gear nelkul, a masodik meg uber gearbe is papir.

ja meg mai szemmel nezve elfogadhatatlanul szornyu grindfeszt. a diablo2 mai szemmel nezve vanilla allapotban szornyu.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109003) Peppo válasza proci985 (#109002) üzenetére


Peppo
őstag

Igen, a summoner jó volt, és még nem is kellettek hozzá a nagyon jó cuccok. Pár bossnál azért megizzadt, oda már nem ártott a jó gear, de simán végig lehetett vele menni hell Baal-ig úgy, hogy nem kereskedett az ember és nem mások húzták. (Oké, baalrun nem számít. :D )

Azt mondjuk én sem tudnám elképzelni, hogy ezerszámra toljam a mefi runokat vagy a hasonlókat. Akkoriban is elég monotonnak találtam, és volt, hogy napokig csak kereskedtem, de ma már biztosan nem bírnám.

(#109004) Elemental válasza proci985 (#109002) üzenetére


Elemental
addikt

Nekem fire/orb sosom volt infinitys csicsóval. Sokáig megvolt, de sajna bementem vele publikba, és leölt egy pk.
Kövezzetek meg, de nekem tetszett a brun, főleg, mikor összejött a csapat, fullos partiban.

[ Szerkesztve ]

(#109005) Daelion válasza proci985 (#109002) üzenetére


Daelion
őstag

Én általában egy Blizzard Sorcival kezdtem Laddert és onnan farmoltam/bizniszeltem fel magam a komolyabb karikra/buildekre.

Torch farm 'Über Trist' meg amulett/Ring kraftolás volt mellékesen amiből sikerült 1-2x elég szépet össze hozni amit meg JSP-n adtam el és abból geareltem karikat.

Teljesen SSF módba játszani D2-be nagyon gázos volt,már ha ember akart ilyen fullos Rune Word gear-es karikat,nem is tudom hogy gondolták azt. :N

Ez mellet tényleg embertelen grind ment,amikor még nagyon benne voltam a D2 témába akkor még sulis voltam és szó szerint minden nap képes voltam órák hosszat csak farmolni és még úgy is volt ami nem akart esni soha.

Übert Tristre én csak egy úgy nevezett Tescós Smitert használtam mert szinte semmibe se került még is pár perc alatt meg volt vele Über Trist.

Volt 1x egy 200 FCR-es Light Sorcom Infinty-s mercel na az nagyon flash volt. :DDD

Enigmás Infys Trap Assa volt talán a kedvenc játszogatós karim meg a Javazon.

De ezt már én sem vállalnám manapság az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#109006) proci985 válasza Daelion (#109005) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez avagy igy 140 ora 98-99re.

amikor diablo3ban az a bajunk, hogy sok a grind :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109007) Daelion válasza proci985 (#109006) üzenetére


Daelion
őstag

D2-be 97 volt a max amit valaha is elértem de igazából szerintem nem is volt értelme csak 99 miatt grindelni.
90+ már bőven elég volt minden buildhez még kiszámolt statos/geares PvP-hez is.

99 az már csak ilyen verseny/E-peen dolog volt szerintem.

Volt haverom aki akart 99-es Barbárt és ott rohadt/leechelt Baal runokba egy Ondal Staff-al a kezében a + exp miatt,biztos élvezetes volt. :U

Az mondjuk tényleg durva,hogy 98-99 kb tovább tartana mint amennyi idő alatt én össze rakok Season-be egy full Ancient+Augmentes karit. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#109008) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Huhaaa D4 info a Blizz altal :K [link]

[ Szerkesztve ]

(#109009) Daelion


Daelion
őstag

Azt hiszem ez a vége a PTR WW+Rend Barbáromnak.
Még mindig 0 Augment és NS ahol nincs a Season theme buff ami elég erős hogy nézem.

Itt azért már meg kellet játszanom pár gear/skill változtatást amit lehet nem vállalnék be HC-ba de ebbe a runba pl 1x se haltam. :)

[ Szerkesztve ]

(#109010) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

S19 Season buff

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109011) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Barb Xp meta (ha nem nerfelnek persze...)

1000 Kill streak in action :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109013) soo277


soo277
őstag

info

BT: wersoo#21211

(#109014) reelc


reelc
veterán

BlizzCon Schedule & Floor Map
Elég sok a Coming Soon!

(#109015) MegalodonS válasza reelc (#109014) üzenetére


MegalodonS
őstag

Diablo 3 demo WOW

[ Szerkesztve ]

(#109016) Vistaboy válasza MegalodonS (#108980) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ideje lesz már, bár még pár szezont tuti elleszek a D3-mal is, de azért csak jobb lesz az új rész. Remélem, ezúttal olyan végjáték részt fognak kitalálni, amiben egy kicsit több cucc lesz használható, és minden skillhez tudsz összerakni olyan buildet, amivel ténylegesen haladhatsz, nem pedig minden kaszt kap 2-3 setet, oszt cső. A Set Dungeon-t pedig kérem mellőzni D4-ben. :)

Engem mondjuk érdekelne a D2 remake, csak kérdés, mennyiért akarják adni - mert gondolom nem ingyen -, és hogy valós grafikai tuning lesz rajta, nem pedig csak szimpla felbontásnövelés, pár effekttel. Mondjuk ha elfogadható szinten lesz az ára, akkor utóbbit még elnézem. De azért legalább pixelesek ne legyenek a modellek (Ott még ugye 2D-sek). Az legyen a minimum. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#109017) reelc válasza MegalodonS (#109015) üzenetére


reelc
veterán

Na meg szemezgetés a Silicon & Synapse időkben készült játékokból.

(#109018) reelc válasza reelc (#109017) üzenetére


reelc
veterán

Inkább érdekesség, mint megbízható forrás :) játékeladások 2019 Q3-ig.
Nem OFF, mert a Diablo 3 is ott van.

(#109019) _drk válasza reelc (#109018) üzenetére


_drk
őstag

Kemény, hogy egy ilyen játékos bázist nem tudnak életben tartani.
Pedig ez nem csak single, hogy megvetted és játszod magadnak. Skineket meg minden sz@rt itt is lehetne árulgatni. Kissebb kiegek is működtek volna akár...
Na majd 4ben kitalálják hogy is kéne...

(#109020) soo277 válasza _drk (#109019) üzenetére


soo277
őstag

Nagyon de nagyon remélem ,hogy igazad lesz, :K

BT: wersoo#21211

(#109021) reelc válasza _drk (#109019) üzenetére


reelc
veterán

Főleg, hogy az ázsiai piacon a Diablo 3 mikrotranzakciós.
Talán ott követett el hibát a Blizz, hogy az AH kivezetése után nem vezette be a mikrotranzakciót a többi régióban is.
Kozmetikák, ládahely. Akkor nyilván nem jött volna szezonnal ládahely, pár $-t szerintem sokan kiadtak volna a kevés hely miatt.

Igen, abban biztos vagyok, hogy kitaláltak valamit, mégegyszer csak nem követik el ugyanazt a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#109022) mpierre válasza _drk (#109019) üzenetére


mpierre
veterán

Mikrotranzakciós rendszer? Csak akkor, ha ingame zsetonnal fedezhető. Máshogy kenjék a hajukra.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#109023) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Immortalal letesztelik az emberek mit bírnak mikrotranzakcioba arpg-be😊

(#109024) reelc válasza Bazsi1987 (#109023) üzenetére


reelc
veterán

Már létezik a műfajban az üzleti modell, a PoE-ben.
A játék él és virágzik, úgy tudom.
Úgyhogy nem kell mobilos "teszt". A mobiljáték amúgy is külön állatfaj. :)

[ Szerkesztve ]

(#109025) Vistaboy válasza _drk (#109019) üzenetére


Vistaboy
veterán

Részemről örültem, hogy bezárták az AH-t annak idején, mert tönkrevágta az egész játékélményt, hogy csak akkor eshetett valami jobb cucc, ha magasabb szinten játszottál, viszont ott jó cuccok nélkül nem maradtál életben sokáig. Persze, akinek volt valódi pénze, az megoldotta, euróért megvette a frankóbb felszerelést, majd ment nehéz szintre, és ha esett neki valami, már pakolta is be AH-ba. Magyarán, akinek volt pénze jó cuccokat venni és azzal játszani magas szinten, az megszedhette magát AH-ból, ha berakta a jobb lootot.

Viszont akkor nem lett volna akkora a baj, ha valódi pénzért nem engednek felszerelést árulni, hanem csak kozmetikai cuccokat. Aki akar, fizessen nyugodtan akár 10-20 eurót is egy jobb transmog-ért (skin), de akinek nincs pénze, az ne legyen már hátrányban, mert nem bírja megvenni a játékmenetet befolyásoló, drágább cuccokat. Amennyiben megint ezt terveznék, hogy visszatér az AH a Diablo IV-ben, részemről addig nem fogom megvenni, míg ki nem veszik belőle.

Viszont!!!

Ha olyan Mikrotranzakciót terveznek beletenni, amiből származik némi extra bevételük, mondjuk skineket, vagy esetleg tárhelyet, szárnyakat, peteket, stb. árulnak, akkor az úgy rendben van. Mert azok nélkül is végig lehet játszani a játékot, és ugyanúgy lehet találni jó cuccokat, mindegy, hány szárnyad, vagy peted van a gyűjteményben. Ha pedig ezek elegendő bevételt hoznak, akkor viszont ők is adjanak vissza belőle valamennyit, kisebb ingyenes DLC-k, vagy nagyobb (akár fizetős) valódi bővítmények (Expansion Setek) formájában.

Ám ha engedik, hogy ismét csak pénzért lehessen jobb felszerelést venni AH-ban, akkor megint ugyanúgy fognak járni, mint korábban. Addig sokan nem veszik meg, amíg be nem zárják (én sem).

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#109026) persil válasza Vistaboy (#109025) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem kifejezetten tetszett az aukcios haz.
Egyreszt nem csak penzert lehetett kereskedni, hanem ingame currency-ert is, masreszt az egyszeruen nem igaz, hogy a nelkul nem lehetett haladni.
Erzek kellett hozza, meg szerencse, nem pedig valodi penz.
En konkretan visszakerestem a jatek arat es a kieg is abbol lett meg, kvazi ingyen.

Pedig egy filler valodi penzt nem raktam bele. Remekul lehetett flip-elgetni meg ugy en bloc az egesznek adott egy kis plusz izt.

"Ám ha engedik, hogy ismét csak pénzért lehessen jobb felszerelést venni"
Ez regen sem volt igy egy percig sem. Annak, amit mas valodi penzert adott el, ugyanugy ki kellett esnie. Az meg, hogy nehezebb szint kellett a jobb cuccokhoz evidens, most is igy van, szimplan akkoriban az egesz jatek picit nehezebb volt.

Ne ertsd felre(de tenyleg), de azt, hogy az ah tonkrevagott volna barmit is, csak azok mondjak, akik nem tudtak valamilyen okbol rendesen kihasznalni. Ez lehet idohianytol elkezdve barmi, sokan ismeroseim kozul is ugy alltak hozza, hogy "ah nincs erre penzem" aztan el is temette es nem foglalkozott vele, igy meg nyilvan "tonkrevagja". Pedig nem. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109027) Vistaboy válasza persil (#109026) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azt nem állítom, hogy nem örültem volna, ha sikerül visszanyerni a játék árát, vagy a kiegészítőét, pusztán a játékban szerzett cuccok eladása árán. Ám ez nem sikerült. Lehet, hogy én voltam túl hülye hozzá, vagy csak szimplán nem volt elég időm farmolni, a lényeg, hogy egy idő után konkrétan abbahagytam a játékot, mert nem lehetett benne haladni. Hadd idézzek egy bekezdést a Reaper of Souls megjelenésekor írt cikkemből:

"Véleményem szerint a Diablo III a 2.0.1 patch után lett olyan játék, amilyennek már megjelenéskor lennie kellett volna. Annak idején gyakorlatilag minden az Aukciós Háznak és a tárgyakkal való kereskedelemnek volt alárendelve. Ezzel még nem is lett volna baj, de a rendszer nem úgy működött, ahogyan azt a Blizzard szerette volna. Gyakorlatilag senki nem ölte a szörnyeket, szinte mindenki csak az AH-t bújta, ahol pénzért brutális cuccokat vett magának, majd ment egyből legmagasabb Inferno szintre, ahol némi esélye volt rá, hogy ő is találjon értelmes felszerelést. De még így sem volt fenékig tejfel az élet, a RNG (Random Number Generator) valami elképesztően pocsékra sikerült, több száz óra játék után esett egy használható tárgy, ami ment is AH-ba, hogy ott milliárdokért keljen el. Ördögi kör a javából: ahhoz, hogy dobjanak valamit a szörnyek, magas nehézségi szinten kellett játszani. Viszont ehhez olyan felszerelésre volt szükség, melyet csak AH-ban szerezhettél meg sok-sok aranyért. De az arany összegyűjtéséhez szintén magas szinten kellett játszani (Kivéve, ha volt némi fölös euród, azért mindent megkaptál). A készítők rájöttek, hogy hibáztak, így bejelentették, hogy a kiegészítő megjelenése előtt végleg bezárják az Aukciós Házat."

Szóval alapvetően azzal volt a gond, hogy a Blizzard elcseszte a drop alapját képező RNG-rendszert. Ezzel tönkrevágták az egész játékot. Viszont abban igazad van, hogy ez nem az AH, hanem a Blizzard (a program) hibája volt. Maga az AH elfogadható lenne, ha játékmenetet befolyásoló tárgyakat nem engednének árulni benne, mert ezzel szintén tönkrevágják mások szórakozását. Ha csak skineket, peteket és ilyesmit lehetne árulni AH-ban, akkor nem lenne vele semmi gond.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#109028) Spyd


Spyd
csendes tag

(#109029) persil válasza Vistaboy (#109027) üzenetére


persil
nagyúr

"Lehet, hogy én voltam túl hülye hozzá, vagy csak szimplán nem volt elég időm farmolni, a lényeg, hogy egy idő után konkrétan abbahagytam a játékot, mert nem lehetett benne haladni."

En ugy gondolom, hogy nem is hulyeseg, vagy benasag, inkabb csak az idohiany miatt hamar feladtad, ami persze ertheto, ezzel sokan voltak igy, de alapvetoen nem az ah volt szar otlet, nagyon sokan, meg innen a forumrol is "kerestunk" vele, nem keveset. Bar hozza kell tenni, hogy volt vele melo is, az teny. :)

A cikkedet termeszetesen olvastam anno, reszint egyet is ertek. :)

Megmondom oszinten es ezzel valszeg kisebbsegben vagyok, de en amugy kifejezetten elvezem, ha szar a drop rate. Nekem sosem az end game az igazan erdekes/elvezetes a hasonlo jatekokban, hanem az odavezeto ut. :)
Szoval ez is benne van, hogy nekem miert tetszett az ah es miert sajnaltam, amikor kikerult. Azota borzaszto egyszeru lett a jatek, par ora utan mar paragont gyujtesz es 70-80gr-eket mesz, a kihivas pedig olyan gr 100-nal kezdodik.
Anno meg mindenki orult az elso inferno diablo kill-nek, mint majom a farkanak, jottek a hsz-ek ezerrel, hogy vegre sikerult. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109030) sith7 válasza Spyd (#109028) üzenetére


sith7
nagyúr

ööö ... nekem kicsit tetszik :B

(#109031) Daelion válasza persil (#109026) üzenetére


Daelion
őstag

Ez attól is függ,hogy milyen karit játszottál mint main.

DH-val én Inferno Act 2-be adtam fel megjelenés utáni időszakba mert egyszerűen már nem bírta sehogy megcsinálni pedig agyon farmoltam Act 1-et amit még elbírt.

Ez után csináltam egy Monkot mert az is Dex-es kari és bizonyos dolgokat át tudtam adni,azzal befejeztem Infernot egy kis haveri segítséggel és utána farmoltam vele Act 3-at mint kb mindenki más.

Na most Monknak van egy ilyen skill hogy Harmony és régen az nem úgy működött mint mostanság hogy akármilyen resistel jó.
Nekem csak Lightning res volt jó itemeken és amin nem az volt az vagy kuka vagy ment AH-ra fel.
Én meg naponta túrhattam AH-t,hogy találjak nekem megfelelő itemeket aminek az alap statja is jók és még Light res is van rajta.
Mert abba biztos lehetsz,hogy nekem olyan szinte soha az életbe nem esett pedig akkoriban játszottam a legtöbbet a játékkal.

Mire befejeztem azt a karit akkori standard-hoz képest jó gearbe konkrétan 1 dolog volt rajtam amit én találtam magamnak és minden mást a Gold AH-ból guberáltam ki és már szó szerint többet voltam ott mint játékon belül.

Hát nekem ez nagyon nem hiányzik és örülök,hogy kivették a fenébe. :)

De ugye mint tudjuk Blizzard is egyet értett,hogy nem volt túl jó hatással a játék miben létére az AH és valahogy nem hiszem hogy vissza hoznák akár egy következő részben. 'remélem'
Blizz fórumon is nagyon kevesen vannak akik azt mondják,hogy hiányzik nekik.

Mikro tranzakciókkal nincs bajom amíg csak ilyen jelentéktelen dolgokat lehet venni mint skinek,stb.

[ Szerkesztve ]

(#109032) rumkola válasza sith7 (#109030) üzenetére


rumkola
veterán

Én egyből megveszem, fika ide vagy oda. :D :B

(#109033) Bazsi1987 válasza Spyd (#109028) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én rámegyek majd első nap ahogy kijön 👌😁

(#109034) sith7 válasza rumkola (#109032) üzenetére


sith7
nagyúr

Miért ???
Nem ingyenes lesz ? :Y

:D :DD

Lehet én is ... :B

(#109035) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Immortal:
[Kisujj eltart]
Én akkor sem fogok vele játszani! :P

(phaszt nem :DDD :DDD :DDD )

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#109036) reelc válasza MegalodonS (#107520) üzenetére


reelc
veterán

Visszakerestem, mert rémlett, hogy hívtak meg streamereket.
A BlizzCon Schedule & Floor Map alapján tolniuk kell a Diablo 1-2-3-at. ;]

(#109035) _ocsisajt: Én nem fogok játszani vele, 100%. Még akkor se ha itt mindenki extázisba esik, és törli inkább a D3-at és a folytatás se érdekli, mert annyira jó mobilon. ;]
Talán 2 éve nem játszok mobilon, nem fog meg a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#109037) DjDanee87 válasza reelc (#109036) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lehet a kisebbséghez tartozunk majd? :U Én egyedül Hearthstonenal játszottam mobilon, de azzal is alig. Hiába volt minimális eltérés a PC és a mobil változat között, akkor is inkább a kényelmesebb PC verziót választottam. Nekem ez a miniatűr kijelzőt taperolva játszani nem adja. Inkább nem játszom, amíg nem vagyok otthon az asztali gép előtt. Nemtudom titeket mivel győzött meg a linkelt videó.

[ Szerkesztve ]

(#109038) persil válasza DjDanee87 (#109037) üzenetére


persil
nagyúr

Harman vagyunk, ne aggodjatok! :D

Tepsi meretu telom van, es lefekves elott szemfarasztas gyanant szoktam is jatszogatni, de az immortal tokre nem erdekel. Ha "komolyabb" rpg-t akarok, akkor gep, ha telora valami hulyeseget, akkor megvannak a bejaratott cimek, ez nem az a mufaj. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109039) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Én sem játszanék telefonon, nekem az kicsi! :) (Redmi 7, 6.26")

De viszont van egy '16-os Ipad prom (9.7"), azon azért már egy fokkal jobb lesz. Majd meglátom. :)

(Persze a tuti az lenne, hogy PC-Bluestacks és ott a mentést tudnám importálni oda-vissza gamecenterre, csak hát...)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#109040) Daelion


Daelion
őstag

Engem a sztori miatt érdekelne max az Immortal mert elvileg a D2 és 3 közt lévő részt dolgozza fel.

Ha ingyenes lesz akkor talán csak az miatt játszom vele de annyira nem vonz engem se a telefonos játék.

Már több mint 6+ hónapja be se kapcsoltam játékot telefonon mert akármivel játszottam eddig mind pay2win egy idő után és most már inkább nem is pazarlom rá az időmet
Inkább játszom PC-n 'rendes' játékokat ha már itt van és költöttem rá nem keveset.

Eleve nincs egy 'erőgép' telefonom és nem is tervezem még 2-3 évig lecserélni ha csak nem történik vele valami.

[ Szerkesztve ]

(#109041) shotika


shotika
őstag

Kipróbáltam én is a megújult barbárt, legalábbis a ww Rendeset, és örülök, hogy végre ő is kapott egy olyan buffot, amivel nem csak a GR-t tudja püfölni, hanem viszonylag gyorsan írt T16-on is. Sose szerettem vele farmolni, mert míg vele tötyögök, addig egy harangos monk egy kattintás letörli a pályát, egy DH meg már nyitja is az új riftet. A WW-s buildje pedig iszonyatosan cucc függő, és még akkor se annyira hatékony, mint ezek. Szóval most helyreállt a rend. (mármint nem az a Rend :D ) PTR-en solo 140-es gr-t ütöttek ki vele, ez nem tudom mennyire áll messze a valóságtól, de szerintem nyugodtan hagyják így. Én látok benne fantáziát. Ahogy a többi új cuccában is. Ahogy láttam, a Hota Immortal build is szárnyra kapott az új Remorseless miatt, és végre kiütötte a megszokott zöld setes kardot, a másik lapra pedig az Echoing Fury került, így még gyorsabban szalad és csapkod.
Egyébként - lehet már felmerült régebben - de egy megváltoztatott legendary (nem setes item) ha kézben hordom, akkor az működik még? Mert pl a Remorlesessből nekem van egy klasszikom, ráadásul fullos panci, és hát ha azt nézem, hogy ott ugye Hotára termelődik mellém egy barbár, akkor nem kell használnom ezt a skillt, hanem berakhatok a helyére másikat. Ötlet?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#109042) _ocsisajt válasza shotika (#109041) üzenetére


_ocsisajt
őstag

"de egy megváltoztatott legendary (nem setes item) ha kézben hordom, akkor az működik még?"

"Működik", de sajna a régi cuccok maradnak rajta, újra kell farmolni. :(
(eddig egy gyevi bíró volt ami "átalakult", az egy wd ring volt)

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#109043) DjDanee87 válasza shotika (#109041) üzenetére


DjDanee87
addikt

Működnek a régi legendaryk később is, amiket időközben megváltoztatnak esetleg.

Nem játszottam már régen a barbárral, szóval nem értek hozzá igazán. De a Remorseless fegyvert egyik build sem használta tudtommal eddig a régi formájában. Tehát csak akkor válhat hasznossá, ha valamelyik buildet úgy változtatják, hogy hirtelen beleillene. Te a hotát írod, amihez az átalakított Remorseless passzol, a tied nem. Én nem igazán értem hogyan lenne jó neked az a panci :F

(#109044) shotika válasza DjDanee87 (#109043) üzenetére


shotika
őstag

Arra gondolok, hogy adott esetben az új Remorseless extra sebzéséhez egyszerre kell aktívnak lennie a yetinek és a barbároknak, és ha a kockában az új képességet használom, kézben pedig a régit, akkor felszabadul egy skill. Viszont most jobban átgondoltam, és az a baj, hogy a barbár régi hotás fegyoja viszont 2 kezes, szóval a kettőt együtt nincs értelme használni. Két ugyanolyan nevű legendary meg nem lehet a kézben :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#109045) reelc válasza DjDanee87 (#109037) üzenetére


reelc
veterán

Engem nem zavar, ha ahhoz tartozom.
Csak azért írtam le, mert konkrétan nem a Diablo Immortal ellen szól a dolog, a mobilon játszás nem jön be.
(#109040) Daelion: Igen, a sztori biztos érdekes lesz, majd a Youtubeon megnézek egy cut-ot belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#109046) philoxenia válasza reelc (#109045) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne má', hogy a Diablo, mint regény..... Warcraft film is techdemo lett.... Bár mondjuk szerintem a SW "univerzum" is elég gagyi kompletten komolyabb sci-fi-hez képest...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#109047) Spyd


Spyd
csendes tag

Újabb mobil gameplay 16 percen át :)

https://www.youtube.com/watch?v=lhwXm_F4mkY

(#109048) Elemental válasza reelc (#109045) üzenetére


Elemental
addikt

Én sem vagyok a képernyő püfölés híve. Szerintem kimarad nekem is a mobil verzió.

Viszont feltettem a d2-őt. Most vagyok gyuri papa előtt :)

[ Szerkesztve ]

(#109049) faragojof


faragojof
senior tag

Ez a PTR-s WW barbár rend-esen tetszik! :DDD
Kíváncsi vagyok, mi marad belőle S19-re?

"Formicate Under Command of the King,,

(#109050) reelc válasza philoxenia (#109046) üzenetére


reelc
veterán

Nem regény.
Cut alatt azt értem, hogy számos játék intro-átvezetők-outro videója össze van vágva, így filmként nézhető. Egy játék szériát néztem meg így. Mert ha valami csoda folytán lenne egyszer konzolom, a régi részek nemigen jönnek ki rá, vagy majd jó drágán remasterelve. Szóval nem fogok találkozni velük.
Azért írtam, mert említette az Immortalt a sztori miatt, szóval max. így nézek rá.

(#109049) faragojof: 6,5 perc alatt GR100. Miért ne maradhatna?
Most végre lehetőségük lenne, hogy ne "csak" supp szerepben, meg mások mellett legyenek, ha haladni akarnak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.