Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) Thrawn válasza granini (#28150) üzenetére


Thrawn
félisten

Minden autentikátor egyedi, akár hardveres, akár szoftveres megoldásról van szó. így a generált számsorok is egyediek, az adott autentikátorra jellemzőek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28152) mikromanus válasza mikromanus (#28149) üzenetére


mikromanus
veterán

"oárja" = "párja"

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28153) Mr.Csizmás válasza granini (#28150) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

adott a sajat kodja, amivel parositottad a regisztraciokor, ebbol o egy titkos algoritmussal tudja, hogy adott idopontban (15? masodperces ciklusai vannak, ugye) melyik kod ervenyes.

kb. mintha azt mondanam, hogy gyere at, de 10.40-tol 10.50-ig csak a hatso ajton tudsz bejonni

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28154) granini válasza Mr.Csizmás (#28153) üzenetére


granini
őstag

A mukodesi elvet ertem. A kommunikacios csatornat nem ertem. Ha a mobiltelefonom nincs wifi-re csatlakozva, es nem megy a 3G kapcsolat, akkor hogyan tudatja a mobil authenticator a jatekkal, hogy ebben a 15 masodpercben ez a kod ervenyes..? Hogyan kommunikalnak egymassal..?

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28155) Mr.Csizmás válasza granini (#28154) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem kell, a kod a "megegyezes" alapja, mint az ajtos pelda.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28156) mikromanus válasza granini (#28154) üzenetére


mikromanus
veterán

Sehogy. Van egy alap kódja (meg valami restore kódja) az authenticatornak. Ez van beregisztrálva az accountodra is. Idő és ez alapján a kód alapján generál új kódot mindig. A bneten a bereegisztrált kód alapján legenerája a kódot. Ha egyezőség van, akkor mehet, ha eltérés akkor bukta. (mondjuk egy ideig elfogadja a szerver a korábbi számsort is). Nincs semmilyen adatkapcsolat a bnet szerver és az authenticator közt

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28157) Rayner válasza granini (#28154) üzenetére


Rayner
őstag

Aktiváláskor elindul a játékon és a mobilodon egy kód ami egyszerre generálja ugyanazokat a számokat.
ezért nem kell hozzá semmi online kapcsolat. párhuzamosan fut egyszerre a kettő.
Ez egy esetben csúszhat meg ha a mobilod kikapcsolod (ilyemnkor a játék generálja a kódokat de az authentikator értelem szerűen áram hiányában nem tudja.) ekkor a telefon bekapcsolása után csatlakozol netre és nyomsz egy szinkronizálást és utána tudsz belépni. ellenkező esetben nem fog beengedni. és mehet a ticket (közben csak user error) ugyanez az usb-s verziónál is ha lemerül benne az elem.

(#28158) nightmare13 válasza mikromanus (#28149) üzenetére


nightmare13
senior tag

Persze, biztos lesz, aki bukik, ez a versennyel jár, de egyensúly soha a büdös életben nem lesz akkor se. És azért monopolisztikus verseny, mert nem ugyanolyanok a körülmények mindenkinek, van sok nagyon nagy (több milliárdos tőkével), van nagyon sok kicsi, és van nagyon-nagyon sok még kisebb. Így kell érteni a monopolisztikust, nem úgy mint a monopolt. A költségek az adott pillanatban relevánsak csak, lehet, egy másodperc múlva már okés, lehet, még rosszabb. Az időtényező, és a rengeteg emberi döntés miatt nehéz kitalálni, hogy épp merre mennek el az árak. Persze, minden casual ki tudja számolni, hogy mennyibe kerül legyártani, ennek ellenére még a dupe-bandákon kívül is voltak olyanok, akik gyártási költség alatt adták el.

Értem én a logikádat, tisztelem és el is fogadom a véleményed, de a te elképzelésed inkább statikus modell, én a dinamikus részét nézem. Adott időpillanat költségeiből kell valami alapján a jövő áraira következtetni. Nagyon nagy a bizonytalanság (még ha nem is úgy tűnik), hiszen még az adott pillanat piaci árait se ismered rendesen, nem tudod, ha veszel mondjuk flawless square követ, az mennyi lesz. Ott van az elmúlt tíz tranzakció ára, meg egy piaci ár, de általában amikor megveszed, ezektől eltér, jobb esetben még marad pénzed, rossz esetben drágább, mert elfogyott az "olcsó" kő.

Szóval nagy a bizonytalanság, (nem kockázat, mert kockázatnál ismerjük a kimeneteleket és a hozzá tartozó valószínűségeket, míg bizonytalanságnál nem ismerjük az összes kimenetet, így valószínűséget se rendelhetünk hozzá), és ezt a bizonytalanságot kompenzálni kell, ezért van a profit. Persze, idővel kifullad majd a piac, akkor majd a kövek is mennek vendornak, már ha valaki összeszedi, aztán megint jöhet a konjunktúra. (mondjuk új kiegészítő, esetleg valami új csoda patch, stb.)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28159) F-ECT$ válasza Rayner (#28157) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nem kell generálnia a kódot folyamatosan, hanem az időből tudja számolni. Ergo ha pontos az órád, akkor hetekig is ki lehet kapcsolva a telefonod.

Dive ever, work never.

(#28160) mikromanus válasza nightmare13 (#28158) üzenetére


mikromanus
veterán

Hiába csűröd-csavarod. Akkor sincs se monopólium, se monopolisztikus helyzet. Egy-egy szereplő igen kis mértékben tudja csak befolyásolni az árakat. A birkahatás és a kereslet ingadozás sokkal erősebben érvényesül, de ez mind normális mozgás. A kínálat kissé rugalmatlan, így lassabban követi a keresletet. Ettől még szépen működik a "verseny". Persze lehet kisérletezni piacbefolyásolással sokmilliárdos újgazdagként, de rövid távon nem is leszel olyan milliárdos ha nagyot markolsz. Kicsit lehet módosítani az árakat felvásárlással vagy tömeges eladással, de ez nem jelentős. Mellesleg ez is kereslet-kinálat. ha többet "akar" a spekuláns ( nagyobb a kereslet). Ha kiadja magából a szemetet, akkor leesik a kereslet és túlkínálat lesz (mondjuk ezzel kb semmit se nyer, mert ha előtte magas felvert áron vásárolt). A kereskedők/milliárdosok inkább picit kisimítják a szezonális (napi-heti) áringadozásokat. Mondjuk felvásárolnak hétköznap olcsóbban, hétvégén meg eladják mikor nagy a valós felhasználók kereslete (vagy Ah-ban, vagy RMAh-ban, vagy feketén). Időtálló egyensúly nincs, de adott pillanatban van egyensúlyi ár ami fele mozogni fognak az árak (többé-kevésbé).

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28161) Rayner válasza F-ECT$ (#28159) üzenetére


Rayner
őstag

De, nekem ugyanaz az idő a gépen és a telefonon. és volt hogy a teló lemerült délután aztán csak este tudtam tölteni és el is csúszott.

[ Szerkesztve ]

(#28162) Blizz


Blizz
őstag

Ha a cold blooded-t használom a frost hydrával, akkor az hat egymásra nem?

No mistakes, just happy little accidents

(#28163) mikromanus válasza Rayner (#28161) üzenetére


mikromanus
veterán

HA csúszik fél percet, azt nem nagyon veszed észre az órán, de a bneten már soknak számít. Lemerüléskor azért picit elállítódik az óra úgy tűnik...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28164) radi8tor válasza Edge (#28146) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Éjszakás vagyok a héten, reggel 6ig melóztam.

⭐ Stella

(#28165) Edge válasza Blizz (#28162) üzenetére


Edge
veterán

A hydra nem fagyaszt, ha erre gondolsz, így nem működik együtt.

radi8tor1: ja vágom

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28166) Blizz válasza Edge (#28165) üzenetére


Blizz
őstag

Cold blooded-t mivel érdemes használni? Abszolút nem értek még a wizardhoz, nem rég kezdtem egyet.

No mistakes, just happy little accidents

(#28167) nightmare13 válasza mikromanus (#28160) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem írok inkább többet, mert nincs értelme.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28168) granini válasza mikromanus (#28160) üzenetére


granini
őstag

Nagy erdeklodessel olvasom soraitokat. Ez az AH mar kicsit lassan monopoly meg gazdalkodj okosan kezd lenni, de szerintem ez is a jatek resze.

Amirol ti beszeltek azt azert nagy vonalakban a Blizzard is atgondolta elore, es van kulso szabalyozas is. Pl miert van az hogy a 64 millio vagy mennyi userbol (most adtak ki vmi statisztikat..) miert nem mindenki euro milliomos? Hat mert nyilvan par zseniagyu botprogramozo, kinai csaladokat rabszolgakernt farmoltato egyenen kivul senki sem tud eletvitelszeruen, egyedul, kulso segitseg nelkul megelni a D3-bol.

Vagy pl mivel limitalva van a stash, igy azert kvazi eleg nehez lenne fullos emeraldbol monopol helyzetet csinalni. Annyit senki nem tud felvasarolni es egyszerre maganal tartani, hogy azzal erdemben es komolyan befolyasolja a gem arat pl az EU szerveren.. Ha nem lenne bizonyos szempontbpol korlatozott a user szabadsaga e teren, akkor azert lenne otletem.

Pl mi lenne ha nyitnek en most egy gem-ertek-tozsdet. Ma a ruby ara mondjuk 25M. Adtok nekem Y x 25M goldot, es en azt nektek Rubyba fektetem. Es ezt nagyon sok embernek teszem. Igy aztan lassan nagyon nagyon nagyon sok rubym lesz a stashemben, es a vegen - nyilvan csak elmeletben - mar annyira uralni fogom a Ruby piacot hogy arulhatom 35M-ert is mert el fog kelni mert nincs mas forras. Aztan visszafizetek nektek 27.5M-t ami baratok kozt is 10% haszon, es nekem is marad a zsebemben 8M :K

A dolog mint fentebb irtam ott bukna el hogy 1) a teli stash ruby sem akkora tenyezo.. illetve 2) 35M-ert senki nem venne meg tolem akkor sem ha mar csak en arulok Ruby-t. Mindenki gyartana maganak 18-ert sajatot..

De azert vhol ez szep, hogy ebbol a jatekbol meg ezt is ki lehet hozni..

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28169) czpitti válasza granini (#28168) üzenetére


czpitti
senior tag

majdnem.a - 15% sarc azért mérvadó:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28170) tomazin válasza granini (#28150) üzenetére


tomazin
veterán

állítsd el az órát ;)
máris nem fog menni.

nálam anno amikor Symbianos telefonom volt az auth és az óra elmászott fél percet(mire erre rájöttem), akkor nem tudtál belépni. ezután szépen beállítottam,h adótoronyból szinkronizálja az időt (a tmob pont tudta, voda nem), úgy ráengedtem egy reszinkront az authra és jó volt.

szerintem az összes auth így működik, hogy idő+saját uniq idból valamilyen algoritmussal (pl. hash) előállítja a kódot.

mod: na közben látom már meg lett válaszolva

[ Szerkesztve ]

(#28171) Mr.Csizmás válasza granini (#28168) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt kihagytad, hogy egy embernek nemcsak egy acc-ja lehet. nemcsak farmolni, kereskedni is.

persze ez szabalytalan, de joparan igy toljak.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28172) mephi666 válasza granini (#28168) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, most ezt ügyes flipekkel viszont meg lehet csinálni, ha valamennyire képben van az ember... pl látod, hogy hasonló jó rollal van bent 10 cucc, amiből 2-3db 5milla alatt van 1d10h körül, a többi meg 15-20-25milla fölött indul... megveszed az olcsókat és visszateszed 13-15milla fölé, aztán fél órán belül már örülsz is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28173) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#28171) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem szabálytalan ha több accod van (sajnos).
Lásd: multiboxing is megengedett.

⭐ Stella

(#28174) mikromanus válasza granini (#28168) üzenetére


mikromanus
veterán

A kis kavicsok folyamatosan termelődnek és más is tarthat/vásárolhat belőle, vagy akár fel is halmozhat. 35 millás árhoz nagy gebasznak kellene már hogy legyen. Nem lehet monompolhelyzetet elérni, se pedig jelentős befolyást ami felnyomja ennyire az árat, mert folyamatosan áramlik be új és idővel elfogy a hely és a suska azért. A 15% "ÁFA" miatt amúgy is kisebb a haszon. Ha nem mozdul 15%-nál többet az ár, akkor csak bukta van vele.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#28175) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#28173) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jah, bocs, en kerek elnezest

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28176) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Wizard kérdés
Ha time warp bubit használok, a 20% dmg mindenki sebzésére vonatkozik, aki azt a szörnyet üti aki a bubiban áll, ugye?
Nade a cold blooded passzívval is ez a helyzet? Ugyanúgy mint a bubinál, csak azzal a változóval, hogy nem bubiban kell állni, hanem fagyasztva kell lenni hozzá a szörnynek?
Tehát ha van egy 30%os sojom, bent van a 20%os bubi, 20% a cold blooded, 4% jön az unityból, akkor a 240k sebzésemet 74%al meg kell szorozni? Szóval a 240k sebzésemből 418 ezer lesz?(elitek ellen persze)

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28177) Gorneck válasza Vismajor01 (#28176) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól rémlik:
- Bubi mindenkinek
- Passzív neked
- Fagyi megfelelő rúna mindenkinek

Elvileg jahh...

Gorneck#1239

(#28178) F-ECT$ válasza Vismajor01 (#28176) üzenetére


F-ECT$
titán

Tehát ha van egy 30%os sojom, bent van a 20%os bubi, 20% a cold blooded, 4% jön az unityból, akkor a 240k sebzésemet 74%al meg kell szorozni? Szóval a 240k sebzésemből 418 ezer lesz?(elitek ellen persze)

Neked igen, de a többiek is kapnak +20%-ot.

Blizz: érj fel 60-ra, ott lesz majd érdemes beszélni skillekről.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#28179) P00By válasza mephi666 (#28172) üzenetére


P00By
nagyúr

Pontosan. Firewalkers-el, már nem egyszer csináltam(180 srt, 60 all res) :B

(#28180) Edge válasza P00By (#28179) üzenetére


Edge
veterán

na akkor miattad nem lehet normális áron venni már hetek óta :DDD

wiztéma:
-cold blooded a mobokra hat, vagyis mindenki profitál belőle aki a partiban van amikor fagyasztasz.
-warped bubi alá csak a moboknak kell beállni, partitagoknak nem.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28181) F-ECT$ válasza Edge (#28180) üzenetére


F-ECT$
titán

A cold blooded tudtommal csak a te sebzésedet növeli - btw ezt egyszerű lenne letesztelni.

A bubinál a +20dmg-nél a moboknak kell benne lenniük a +10as-nél meg a partitagoknak.

Dive ever, work never.

(#28182) Gorneck válasza Edge (#28180) üzenetére


Gorneck
titán

hmmm, akkor Bone Chill az amiből csak a Wiz profitál, ha jól rémlik csak az egyik hat csapat szinten...vagy akko rosszul emlékszem? :B

Gorneck#1239

(#28183) Vismajor01 válasza Gorneck (#28182) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szerintem te mondod jól, és ő rosszul. A bone chill, ugyanúgy mint a a convision mantra a monknál, nem sebzést ad, hanem "enemies take X% additional dmg...", ahogy a time warp is. A cold blooded viszont "All damage dealt to chilled and frozen targets is increased by 20%."

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28184) Edge válasza Vismajor01 (#28183) üzenetére


Edge
veterán

sry ugyan nemtudom alátámasztani linkel de sztem kevertem a tüzes passzívval az hat minden partitagra amikor ég a mob akkor annyival több sebzést szenvedhet el amennyit a passzív biztosít.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#28185) quex válasza Vismajor01 (#28183) üzenetére


quex
tag

Ja, bocs, benéztem, Te is azt mondod.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#28186) vvega30


vvega30
senior tag

én már semmit nem értek ki mit mond :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#28187) Sirandrish válasza Gorneck (#28182) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól mondtad..a passzív csak a Wiz-re hat, a runa meg mindnekire..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28188) killerjohn válasza Sirandrish (#28187) üzenetére


killerjohn
addikt

ha számít, akkor ezt csak megerősíteni tudom...

(#28189) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az MF bonust nem le kellett volna már szedni? Úgy rémlik, május 21-ig ígérték.

I am having fun staying poor.

(#28190) czpitti


czpitti
senior tag

Hogy mi a furcsa?Vettem egy laut,majd látom hogy betette bidre is.Ha szerencsém van kettőt kapok:) Ilyet...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28191) radi8tor válasza Drizzt (#28189) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már az is baj ha van? :D

⭐ Stella

(#28192) duronx


duronx
senior tag

Kíváncsi vagyok hogy csak nekem esnek használhatatlan itemek (beleértve a legendary-s itemek is) ???
MP5-7en tolom 413%os bónusszal s mégis az elmúlt egy hétben (átlag napi 6 óra játékkal) semmi használható nem esett :((( csapatban és egyedül is farmoltam.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28193) radi8tor válasza duronx (#28192) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem 1 év alatt kb 10db eladható legendary esett. Ezek közül 1-et raktam fel saját karakterre.

⭐ Stella

(#28194) Blizz


Blizz
őstag

Murlocket mennyit ér? A pet summonos

No mistakes, just happy little accidents

(#28195) duronx válasza radi8tor (#28193) üzenetére


duronx
senior tag

F@sza kilátások :F akkor érdekelne, mégis miből csináljak több 100 millió goldot???
farmoljak látástól mikulásig? Hobbi játékos vagyok és én is szívesen hordanék super itemeket, amik MP10-en elvannak de nincs rá goldom s úgy látom esély sincs rá hogy pénzhez jusson az ember csak farmolással.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28196) radi8tor válasza duronx (#28195) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

RMAH-ban is lehet venni cuccokat illetve goldot is.
Ez van. :(

⭐ Stella

(#28197) duronx válasza radi8tor (#28196) üzenetére


duronx
senior tag

igen, ezt tudtam. Hát akko bízom a szerencsémben (talán megtalál ;] )

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28198) buherka válasza duronx (#28195) üzenetére


buherka
addikt

Ha szuper itemeket akarsz hordani akkor két fő lehetőség van hogy gold-hoz juss..
1. Veszel goldot pénzért
2. Flippelsz az AH-n, majd eladod drágábban és a haszonból veszel magadnak "szuper itemeket"

Lehet egy 3. lehetőség is, de az ritka mint a fehér holló...
Találsz egy olyan cumót a játékban amit durci áron tudsz értékesíteni és abból vásárolsz.

(#28197) duronx ...engem egyszer durván megtalált a szerencse... :B

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28199) Horbal válasza duronx (#28195) üzenetére


Horbal
őstag

Minimális arany vásárlás nélkül csak nagy mákkal, vagy flippeléssel de ahhoz is kell kezdő tőke. Rajtam jelenleg semmi talált nincs csak a kraftolt cuccaim vannak úgymond saját erőforrásból.
[link]

Ez elég MP10-re csak nem haladós. Überek lemennek, bossok lemennek, és alig halok, azért néha előfordul.

2-4 milliárdból tudnék 5-10K sebzést felszedni na azt nem fogok. Hetek óta nem találok 4-5 millánál többet érő cuccot, lengendary mind brim. 35 milla volt a legnagyobb eladásom 800-órám van a barbiban,

[ Szerkesztve ]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#28200) #79621120


#79621120
törölt tag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.