Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) radi8tor válasza rongyi (#28300) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Attack Rate talán. De az inkább Attack Speed.
De lehet Arcane resistre gondolt. :)

jpeetr: All resist, hogy ez nem jutott eszembe. :DD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#28302) jpeetr válasza rongyi (#28300) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ha OWE-t írt, akkor nyilván all resist :)

(#28303) Gorneck válasza rongyi (#28300) üzenetére


Gorneck
titán

Ha összejönne egy rendes Bracer és dupla LS, akkor esélyed lehetne az OWE kihagyására... :) Monkra hiába tolod a resit az el fog feküdni...nekem sincs sokkal több és nem nagyon van gond, ha nem csinálok hüleséget...potit és serenity mentes a Monkom (mármint farmos build esetén).
De első körben 40k fölé kéne vinni a HPd...

Szal, ha nincs célnak kitűzve vmi iszony magas MPL, akkor tennék egy próbát a Pacifism passzívval...igen hasznos tud lenni...mikor többieket kettévágja a lézer börtönbe/fagyi alatt Te illen fejet vágsz: ;] . :)

Gorneck#1239

(#28304) rongyi válasza Gorneck (#28303) üzenetére


rongyi
aktív tag

A dupla LS iszonyú drága, főleg ha Furyn hozom be. Viszont ezt a Pacifism-et lehet kipróbálom és szerintem a vit növelésével sem lesz gond ;)

(#28305) tPedro_


tPedro_
őstag

Hogy lenne erdemes nekilatni a barbarom tovabbi oltoztetesenek?

Probalok jobb bracert craftolni, fogjuk ra, hogy sikerult is, de akkor ugye bukom a 12% movement speedet.
Gondoltam, hogy behozom inna gatyaval, de ugye akkor oda a blackthorne bonusz, meg nem keves loh is.
Akkor mar mehetne egy chest csere is.

A lenyeg, hogy akarhogy cserelgetem az itemeket, amennyit nyernek egy cserevel kb pont annyit is buknek. Nem is beszelve arrol, hogy jo lenne nem veszteni tobb resistet, igy sincs sok.
Jelenlegi cuccaim, hasonlo statokkal de magasabb resistel jocskan tobbe kerulnek, szal csak a dps rovasara tudnam. 200m a koltsegvetes.
Tul keves lenne ahhoz, hogy szamottevoen erosodjon a karakter?

Skorn hasznalataval jocskan none a dps, de nem igazan mukodott vele a ww rohangalas, ezert attol inkabb eltekintenek.

(#28306) Vismajor01 válasza tPedro_ (#28305) üzenetére


Vismajor01
addikt

ik chest, krites lacuni, inna gatya. Loh tökmind1, ww barbnak nem sokat ér, inkább ll-re gyúrj rá. ik csuka helyett mehet jégmászó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28307) Cyberbeni válasza tPedro_ (#28305) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kezdésnek war cry helyett overpower - crushing advance (vagy killing spree, ha azzal nem halsz)
passzívnak boon of bul kathos helyett bloodthirst
main handbe valami mace/axe minél nagyobb dmg/hit-el (chd+socket+str), offhandbe ls+chd+socket+str/vit dagger, 9% ias WH(ez a kettő azért, hogy WOTB alatt a 2.5-ös breakpoint meglegyen), HF helyett valami jó rare(chc/chd/avg dmg/str/vit/all res-ből ami belefér) vagy Litany (avg dmg)
aztán meg IK armor+rare gatya+crites lacuni se lenne rossz

(#28308) Muton


Muton
addikt

heló!
most vettem észre, hogy balra a nofication-öknél megjelent a karakterszövegek között egy kis kékes ikon, meg hogy "Muton has engaged és itt velemi szörny neve volt". Ez mi és mire jó?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28309) jpeetr válasza Muton (#28308) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ha elitet támadsz, illetve támad meg.
Treasure Goblint is mutatja.
Így elvileg az összes ember a partyban látja, nem kell már zászlókkal játszani merre az elit.

[ Szerkesztve ]

(#28310) Pompi válasza Muton (#28308) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Arra, hogy ha partyban játszol és összeakadsz egy elite pakkal, akkor ne kelljen fight közben beirogatni, hogy "e" és társaik, hogy felhívd a többiek figyelmét arra, hogy segítsenek, hanem ebből az üzenetből látják. Ugyanez történik ha egy zsákos hobbitot támadsz le. Többek közt ez az 1.0.8 egyik újítása. Érdemes lenne elolvasnod a patch notes-t.

Feel Good Inc.

(#28311) Muton válasza jpeetr (#28309) üzenetére


Muton
addikt

aham, értem. köszi a gyors választ!

neked is köszönöm, Pompi

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28312) Gorneck válasza rongyi (#28304) üzenetére


Gorneck
titán

Ne Furin hozd be... :)

Gorneck#1239

(#28313) Chiller


Chiller
őstag

CMWW-ket kérdezném, mindenki scripttel nyomja a skillezést, vagy vannak még olyan elvetemültek, mint én akik a gombokat nyomogatják, mint hülyegyerek a csengőt? :DDD

És ha igen, milyennel?

[ Szerkesztve ]

(#28314) Gyick válasza Chiller (#28313) üzenetére


Gyick
őstag

nekem meg sem fordult a fejemben ez a scriptezés..wowban csináltam olyat utoljára

(#28315) Gyuri27 válasza rongyi (#28296) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vegyél egy skornt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#28316) Gyick válasza rongyi (#28296) üzenetére


Gyick
őstag

Én nem vagyok monk szakértő de vállas meg kesztyű craftolással foglalkoznék..

(#28317) Vismajor01 válasza Chiller (#28313) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én is nyomkodok veszettül. mármint mit milyennel?
nálam: 1frostnova 2diamondskin 3teleport/bubi 4storm armor balklikk twister jobbklikk EB

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#28318) tPedro_ válasza Vismajor01 (#28306) üzenetére


tPedro_
őstag

@ Cyberbeni

Lacuni kb 39m, IK chest 50m, Ice Climbers 45m, összesen 134m.
Ezzel a hárommal a prot nem változik +10k dps és -2300hp (a +100 vita bonusz miatt).

Inna gatyákat nézegettem, közel 50m-os nadrág kb +500 dps-t adna -3400 hp-ért cserébe
Olcsóbb nadrágoknál a +dps nem változik de egyre kevesebb az élet amit kapok.

200m-ba nem fér bele a ruha+fegyver csere is, vagy ez, vagy az.

Normális axe min. 100m, offhand dagger meg a fent emlitett statokkal és magas dps-sel még ennél is több és ráadásul dps-t is bukok vele.

WH 15-és 20 között is megvan a legolcsóbb.

Ezek alapján inkább ruhát cserélnék mint sem fegyvert, de aztán lehet nem kapkodom el, hanem megvárom, hátha kifogok valami jó dealt.

(#28319) radi8tor válasza Vismajor01 (#28317) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem arra volt kíváncsi hogy milyen scripttel/makróval nyomkodják a gombokat.
Korábban már ajánlottam a pedálok használatát, felérne egy edzéssel! :D

⭐ Stella

(#28320) Chiller válasza radi8tor (#28319) üzenetére


Chiller
őstag

Igen, arra gondoltam.

A pedálokkal az a gond, hogy rossz beidegződés lesz belőle, aztán esetleg autóvezetésnél gond lehet :DDD

(#28321) killerjohn


killerjohn
addikt

én nem értem ezt a wotb-ot... bármit csinálok, semmi esélyem sincs fenntartani. elég felvenni a földről 1 cuccot, aztán csá. Nem hogy 2 percig (hogy lejárjon a cd), de sokszor még fél percig sem tudom fenntartani act2 MP1-en, throw builddel...

(#28322) buherka válasza killerjohn (#28321) üzenetére


buherka
addikt

Mennyi a chc-d? A Yeti-hez az nagyon kell, hogy minél több legyen a crit-ed.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28323) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Úgy bírom, hogy idióták tesznek szert ilyen cuccokra... 2 bill bidre beteszi.... Ezzel valaki nem kicsit fog szakítani.

(#28324) execute93


execute93
őstag

Sziasztok. Kb fél éve nem játszottam. Mennyien maradtak a játékban? PvP funkció van? RMAH megy?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#28325) duronx válasza execute93 (#28324) üzenetére


duronx
senior tag

Én is fél év kihagyás után tértem vissza. Újabb patch-ek, könnyebb játék menet, több és szarabb legendery esnek. Olcsó a gold, drágák az itemek az AH-ban.(de ez játékos függő) RMAH megy.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28326) Chiller válasza Pekkk (#28323) üzenetére


Chiller
őstag

Aztarohadt, nekem kiesne valami ilyesmi... :W
Mondjuk Zuni gyűrű is lehetne :U

(#28327) duronx válasza Chiller (#28326) üzenetére


duronx
senior tag

Ezzel sokan vagyunk így. Semmi használható/eladható nem esett már egy hete :(((

[ Szerkesztve ]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#28328) Attix82 válasza Pekkk (#28323) üzenetére


Attix82
őstag

Én is megnéztem, nekem 17k dpst adna. Durva cucc.....szerintem 100 000 ből ha 1 ilyen lesz.

(#28329) Sirandrish válasza Attix82 (#28328) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nyugodtan tehetsz még a 100.000 mögé vagy 2-3 nullát :K

killerjohn Hol a pihenő? Hol a leszarom a barbit és a monkot mentalitás?
Ejj..most csalódtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28330) Pekkk válasza duronx (#28327) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Alapvetően nem sajnálom senkitől a jó droppot, mert nekem is lehet szerencsém, de az ilyen balf@szoktól égnek áll a hajam. Annak az illetőnek viszont igen nagy mákja van aki először bidelt rá. A kis hülye meg nézni fog, hogy miért nem megy feljebb a péz. ;] Remélem olyan kaparintotta meg aki használni fogja, nem Rankerz féle. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28331) Drizzt válasza Pekkk (#28330) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hogyan lehet ezeket legalisan tobbert eladni jelenleg? Trade ablakban lehet bizniszelni tetszoleges goldert? Kijavitottak mar az azzal kapcsolatos bugot? Mondjuk jo ideig nem lesz olyan cuccom, ami miatt erdekes lehet, de hatha egyszer... :D

I am having fun staying poor.

(#28332) Pekkk válasza Drizzt (#28331) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Trade ablakban el lehet adni többért is. :K Már nem lehet átvágni a másikat.

(#28333) buherka válasza Drizzt (#28331) üzenetére


buherka
addikt

d2jsp...itt cserélnek gazdát több 10milliárdos itemek is.
Ha valami csúnyát találsz itt kell meghirdetni.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28334) Sárpac válasza buherka (#28333) üzenetére


Sárpac
nagyúr

10mrd gold is lófax eladva 270-30% euro, akkor inkább 250-15%-1euro itemként! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#28335) killerjohn válasza buherka (#28322) üzenetére


killerjohn
addikt

nem sok. 41% owerpower nélkül.

Andrish: a throw build NAGYON fun, még jó hogy rátaláltam. Viszont kérdeztem okosakat, és monk-al nincsen ilyen ranged fun build, szóval abból már tényleg nem lesz p100 ;) Ráadásul kedvem támadt überezni (wd és dh uber buildek tesztelése miatt - a bonus HF ring teljesen hidegen hagy), viszont ahhoz key kell, az archontól 1000 óra után már a hideg ver, a WD-vel nincs kedvem, a DH unalmas, úgyhogy ez a funoljunk-a-throw-builddel-és-hamár-ottvagyunk-keressük-keyeket most bejövős :)

[ Szerkesztve ]

(#28336) Muton


Muton
addikt

heló! van 7,5 misim fejleszteni. mit lenne érdemes lecserélni ennyiből? ha nagyon kell még 1 milliót hozzá tudnék rakni, ha eladom a craft összetevőimet

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28337) killerjohn válasza Muton (#28336) üzenetére


killerjohn
addikt

Most nem, de ha hétfőn rámírsz, akkor tudok adni pár cuccot ami jelentősen javítana a helyzeteden. Megnéztem, és úgy nagyjából minden slotodra van néhány brimelendő vacak nálam...

[ Szerkesztve ]

(#28338) Muton válasza killerjohn (#28337) üzenetére


Muton
addikt

köszi előre is! írok majd :)

azért vagyok nagyon tanácstalan, mert nézem egy 160 millás láncot, ami vagy 4000 plusz sebzést tudott csak. ha ilyen kis előrelépéshez ennyi pénz kell, akkor nincs sok értelme a fejlesztésnek...

ami biztos, az vitality-m nagyon kevés, a fák mérge és az óriás szúnyog izék mini libasorban repkedő fakkjai (:DD) pillanatok alatt lebontanak mp2-n is

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#28339) nightmare13


nightmare13
senior tag

Sziasztok!

Most mi a legnépszerűbb (és leghatékonyabb) Monk Build?

Az is megfelel nekem, ha valaki belinkeli a sajátját ide :)

Előre is köszönöm!

Üdv:
Bálint

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28340) buherka válasza Sárpac (#28334) üzenetére


buherka
addikt

Csak egyet azért ne felejts el...sokan még most is játszanak a játékkal és tömören sz@rnak az eurodra. ;)

(#28335) killerjohn...Az lesz ott a bibi. Kevés a chc-d. Nekem 65% Battle Rage-el. Yeti-ben ugye 75%.
Sokat kell Crit-elni, hogy fennmaradjon a Yeti.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#28341) Pekkk válasza nightmare13 (#28339) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én most így tolom magas mp szinten. [link] Nekem elég hatékony. Kicsit eltér a szokásostól, de meg vagyok vele elégedve. Az explosive light iszonyatosakat critel, viszont még mindig nem értem miért lő nagyobbat mint a többi rúna.

[ Szerkesztve ]

(#28342) Rebourne válasza buherka (#28340) üzenetére


Rebourne
aktív tag

RMAH-n akkor is ötször többet kap, ha goldot akar.

(#28343) Chiller


Chiller
őstag

http://i.imgur.com/hRzoLdo.png
Makrót nem akartam telepíteni, de megsérülni sem akartam, így maradt ez a megoldás. Ja, és gyorsabb, mint a sima billentyűpüfölés, valószínűleg makróval még gyorsabb lenne, de annyira már nem érdekel a dolog.

(#28344) nightmare13 válasza Pekkk (#28341) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ehhez hasonlót használtam én is, viszont most inkább dual wieldingre állok át. Azért köszi, hogy fáradtál vele!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#28345) killerjohn válasza Muton (#28338) üzenetére


killerjohn
addikt

valamit elnéztél, a karid nagyjából fillérekből megduplázható. nincs itthon a család, egész nap játszom - dobj egy pivit ha vagy.

(#28346) czpitti


czpitti
senior tag

Nincs valakinek kölcsönbe egy bika mantija?Csak mennék pár kört vele mielőtt milliárdokat beletolok a dh-ba.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28347) Assdak válasza czpitti (#28346) üzenetére


Assdak
őstag

Hiába tolsz bele milliárdokat, hidd el szenvedni fogsz MP10-en. Mantival vagy anélkül, tök mindegy. És ezt tényleg csak azért írom le megint, mert én már átestem ezen=)

(#28348) czpitti válasza Assdak (#28347) üzenetére


czpitti
senior tag

Tudom.De szeretek szenvedni mert egy mazo vagyok:)

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#28349) Chiller válasza Assdak (#28347) üzenetére


Chiller
őstag

Barátom profilja, vele szoktunk menni mp10-en, és elég ritkán hal:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/PunkZoli-2309/hero/9983236

Persze 95%-ban van velünk CMWW (általában én :D), de mp10-re szerintem csak amúgy is csak azzal érdemes.

Ritka, mint a fehér holló a barbár/monk tank mp10-re.

[ Szerkesztve ]

(#28350) killerjohn válasza buherka (#28340) üzenetére


killerjohn
addikt

nekem Battle Rage-ben 44%, OP-al 54%. Sajnos a throw build miatt jelenleg nem úgy nézek ki hogy össze tudnék szedni még 10% crit-et :( Mondhatni teljesen kizárt, ugyanis szükségem van a SOJ-ra, és azon kívül már nem nagyon tudok mocorogni. Amura talán valami csoda perfect roll-al mehetne még 3%, aztán úgy nagyjából ennyi... Hogy a francba van neked 65% ? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.