Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60201) Lauda válasza einstein (#60189) üzenetére


Lauda
félisten

Találó a nickneved. ;] :P

(#60202) daneel_hu válasza #16729600 (#60199) üzenetére


daneel_hu
addikt

Franciák hírből sem ismerik a higiéniát sajnos. :U :(((
:D

(#60203) bigdady


bigdady
nagyúr

Mindegy milyen vakcina, magyarok fele nem akarja beadatni felmérés alapján

[ Szerkesztve ]

(#60204) lacafaca


lacafaca
őstag

hehe[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60205) Elektrosokk válasza bigdady (#60203) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Mert félnek a mikrochip beültetéstől. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#60206) IG55 válasza IG55 (#59041) üzenetére


IG55
senior tag

Újabb részleteket közölt az iskola az online oktatásról, bár odaírták, hogy egyelőre ez csak terv. Azért eléggé részletekbe menően közölték a tudnivalókat.

(#60207) einstein válasza Lauda (#60201) üzenetére


einstein
senior tag

Nem véletlen. :DDD

(#60208) #75376384 válasza #86564352 (#60191) üzenetére


#75376384
törölt tag

megse huzhatod ra egyik megoldast se egy az egyben, mondjuk magyarorszagra, mivel eltero tarsadalmak elnek bennuk. es itt a tarsadalom alatt, a viselkedestol elkezdve a szabalykovetesen at mindent ertek.

plusz ugye a foldrajzi adottsagok: del-korea is egy sziget a maga modjan.

ezert nem jo hulyezni vagy ajnarozni egy orszagot se.

nekem pl a svajci tavaszi es nyari kezeles boven szimpatikusnak tunt, ha azt tartottak volna picit szigorubb szamokkal az oszi es teli "bezartsag" miatt, szerintem nem lett volna gond. csak aztan ugye visszajottek a nagyobb rendezvenyek, meg franciaorszagbol is kapta rendesen az ivet az orszag (ez volt a legnagyobb baj szvsz). igy lett az ami. viszont a most ugy tunik, megint sikerul megfogniuk. es nem zartak be az embereket ilyen este 8 - reggel 5 kozotti hulyesegekkel.

az europai orszagok jelentos resze egy atjarohaz. pl.: mondhatja a rendor az osztrak-magyar hataron az angliabol erkezo roman vendegmunkasnak, hogy nem allhat meg, ha az meg szarik ra es eleg 1-2 ilyen szuperterjeszto es maris kesz a baj.

(#60209) bigdady válasza Elektrosokk (#60205) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én nem félek a chiptől de én sem fogom ;)

(#60210) #16729600 válasza lacafaca (#60204) üzenetére


#16729600
törölt tag

És ezt hogy, tudományos szakértői magyarázat van-e rá? :DDD

(#60211) NavySeal válasza Elektrosokk (#60205) üzenetére


NavySeal
senior tag

Mert folyékony 5G-t kapnak :D

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#60212) lacafaca válasza #16729600 (#60210) üzenetére


lacafaca
őstag

minek az...megmondták oszt vanlesznincsvót :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60213) Elektrosokk válasza bigdady (#60209) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Influenza ellen sosem adattam be, de ezt beadatnám. Alig várjuk hogy utazhassunk újra, és azt sem szeretném hogy másokat esetlegesen megfertőzzek. Sajnos itt van tényleges kockázat.

#60211NavySeal :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#60214) bigdady válasza Elektrosokk (#60213) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én nem bízom a gyors elkészítésben

(#60215) Lauda válasza Elektrosokk (#60213) üzenetére


Lauda
félisten

Ennek a hirtelenjében kikotyvasztott oltásnak is lesz bőven. Szerintem.

(#60216) daneel_hu válasza Elektrosokk (#60213) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Influenza ellen sosem adattam be, de ezt beadatnám. Alig várjuk hogy utazhassunk újra, és azt sem szeretném hogy másokat esetlegesen megfertőzzek. Sajnos itt van tényleges kockázat."

+1.
Viszont a korona-vakcinát csak akkor adatnám be - így utólag -, ha kiderülne mennyi ideig tart a természetes védettség. Mivel ez nem tisztázott, nem fogok tülekedni a Szputnyikra. :D

(#60217) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Azért azt ne felejtsük el hogy az orosz elvtársak összetudtak tákolni egy űrállomást, ami évekig működött, egész jó kis mérgeket gyártottak amit szeretettel alkalmaznak. Ezekből kiindulva egy vakcina elkészítése csak nem fog ki rajtuk. :)

(#60218) #16729600 válasza daneel_hu (#60216) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nálunk adnak ki igazolást arról, hogy ha valaki átesett a virnyákon. Sok országban jobban elfogadják, mint egy friss negativ tesztet. Én optimistán utazási szabadságnak fogom fel a virnyákot. :D

(#60219) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Ha esetleg még érdekes az állapotom, bár nincs semmiféle utólagos orvosi vizsgálat.

29 - 30. nap (fertőzéstől számítva)
Most először éreztem úgy, hogy egészséges vagyok, - nincs gyengeség stb. 6 óra könnyű fizikai munka is ment, kicsit elfáradtam de nem vészes. (dekor)
Tegnap a teljes menüt bezabáltam az étteremben, ez sem volt így eddig.
Szóval határozottan javulás tapasztalható.

1 hónap, eddig tartott ez a rohadék betegség.
:((( :O
De továbbra sem fogok pattogni.

(#60220) dr.bubo


dr.bubo
őstag

[Álláshirdetés annak, aki olyan helyen szeretne dolgozni, ahol nincs koronavírus] ;)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#60221) Lauda válasza daneel_hu (#60219) üzenetére


Lauda
félisten

Tegnap a teljes menüt bezabáltam az étteremben,

Nocsak nocsak. :DD :P

(#60222) Parci válasza Lauda (#60215) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazából nem hirtelen kikotyvasztott, olyat nem is tudnának. sars vakcina is volt félkész, mrns vakcina is régóta polcon van, most lett ezekre pénz. az oroszok meg sima adenovírus alapú cuccot csináltak, az zsiguli és tényleg tudnak űrhajót is.

érdemes megnézni kemenesi gábor vakcinás összefoglalóját. :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60223) Parci válasza Lauda (#60221) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

te jelented fel vagy én? ;] ;] ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60224) lacafaca válasza daneel_hu (#60219) üzenetére


lacafaca
őstag

öööö...milyen étterem? ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60225) Lauda válasza Parci (#60222) üzenetére


Lauda
félisten

Okés! Megnézem! Facebookos cucc? :)

#60223 Parci ;] :DD

(#60226) speter33 válasza dr.bubo (#60220) üzenetére


speter33
aktív tag

Pont melót keresek.
Lehet hogy kéne oda kesztyű és sapka? :DDD

(#60227) Parci válasza daneel_hu (#60197) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne is mondd, amióta megvannak a gyerekek, nem voltunk a franciáknál síelni, piszok mód hiányzik. és ugye idén valószínűleg sehol sem fogunk síelni, ami pedig az én fénypontja számunkra. :(

(rohadék osztrákoknak már semmit sem hiszek el, már tavaly márciusban eladták a lelküket a síterepeken pár nap plusz bevételért :()

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60228) lacafaca válasza #16729600 (#60190) üzenetére


lacafaca
őstag

nyaralni sem fogtok, ha nézzük az eltolódását a hullámoknak, akkor romániához képest ti pont jun-júl lesztek lockolva...meg mi is :DDD :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60229) Wn2tl válasza Jablocskov (#60105) üzenetére


Wn2tl
tag

"Dél-Korea nem diktatúra mégis megfogták a járványt ráadásul eltérő módszerekkel"

Az szerintem eléggé közre játszik, hogy az ázsiai országok lakosságának az IQ szintje kiemelkedően magas.

(#60230) philoxenia válasza einstein (#60177) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk is autoriterebb rezsimekben könnyebb. De alapvetően a nyaralásokkal és a nálunk nyaralókkal terjedt szét szvsz. Ott nem féltek lezárni a határokat, de kapnak is kompenzációt a turizmusban dolgozók.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60231) lacafaca válasza Parci (#60227) üzenetére


lacafaca
őstag

menj az antarktiszra...másfél év háváj :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60232) lacafaca


lacafaca
őstag

öröm-bodottá, megjött a rakettya

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60233) snecy20 válasza Parci (#60227) üzenetére


snecy20
veterán

Parci...azért szerintem túlélitek, hogy nem lesz síelés.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60234) philoxenia válasza Wn2tl (#60229) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem az IQ szint más, hanem a mentalitás.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60235) #16729600 válasza lacafaca (#60228) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jaj de kis csecse vagy, de ezt benézted, mert minden évben szept.03-okt.05 ig nyaralunk, ha meg találnál linket erre az időpontra való bezárásról qrvára tartsd meg magadnak. :D

(#60236) Parci válasza snecy20 (#60233) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pláne, amikor emberek éheznek

persze, hogy túléljük, fel sem merült bennem, hogy lenne realitása. igazából én keményebb lockdownt "várok" már egy ideje, és azt is túléljük, megy 1-2 év kényelmetlenséget is. csak elmerengtem, hogy milyen klassz is szokott volt lenni ott, 7 évvel ezelőtt utoljára...

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60237) lacafaca válasza #16729600 (#60235) üzenetére


lacafaca
őstag

az már a 4. lesz :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#60238) azbest válasza philoxenia (#60234) üzenetére


azbest
félisten

Az iq amúgy is lokálisan átlagoltat vesz 100-nak. Szóval nem összehasonlítható. Nem is tudom mi lehetne jó mérője.... hm a wc :D [link]

(#60239) t72killer válasza daneel_hu (#60196) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1 nap alatt elég kicsi a valószínűsége, hogy előjöjjenek a tünetek, ezt úgy tűnik, ti terítettétek a vendégkörben.

Engem most készül a család karóba húzni, mert ellenzem, hogy elmenjünk egy zárttéri gyerkőcös szülinapi buliba.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#60240) Z.É.T. válasza daneel_hu (#60196) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Minimum 48, de inkább 96-168 óra után jelentkeznek tünetek, az első 48 órában a továbbfertőzés valószínűsége is elenyésző.

(#60241) Wn2tl válasza philoxenia (#60234) üzenetére


Wn2tl
tag

"Nem az IQ szint más, hanem a mentalitás."

Mind a kettő kell hozzá.

Top5 2020
Hong Kong (108)
Singapore (108)
South Korea (106)
China (105)
Japan (105)

(#60242) Ezekiell válasza Parci (#60236) üzenetére


Ezekiell
veterán

igazából én keményebb lockdownt "várok" már egy ideje

lesz is december közepétől

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#60244) philoxenia válasza Wn2tl (#60241) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Magyarország 110.
Ez így semmire nem bizonyíték. Az IQ tesztek amúgy sem igazán képesek szerintem egzakt eredményt adni egy emberről. Az átlag meg a népességről semmit. Pláne, ha tíz magasra jut egy alacsony, aki magában simán terjesztheti a vírust. Engedd ezt el, mert lassan már az is konteó lesz, hogy a fertőzésre mekkora IQ-val mekkora az esély. Teljesen más kultúrák, fegyelmezettebb állampolgárok, maszkviselési kultúra stb. Más kormányzás.
Hong Kong eleve Kína része például már, de a demokrácia ezekben az országokban nem európai amúgy sem. Olvass utána kicsit...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60245) Ezekiell válasza #20749568 (#60243) üzenetére


Ezekiell
veterán

"Legyen a karácsony a családé, a szeretet ünnepe, befelé fodruljunk, stbstb blabla kereszténység blabla Jézus blabla" és kész is a kommunikáció. Én a pénzem egy dec közepén zárásra tenném most (zárás=követjük az osztrákokat): majdnem vége a suli félévnek, év végi vakációk/kötelező szabadságolások elkezdődnek lassan (már ahol maradt szabi/van kötelező szabi/úgyis leállás van), így lehet mitigálni a gazdasági hatást. Ha zárni akarnak (márpedig adatok alapján vszeg kell), akkor dec közepe a nyerő.

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#60247) Parci válasza Ezekiell (#60245) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

aug. 20-a után is nyerő lett volna és az őszi szünet mentén is nyerő lett volna, oszt mégsem..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60248) #16729600 válasza Ezekiell (#60245) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát ha a labort akarjátok követni : nem lesz itt karácsony környékén lezárás. Salzburgi, bécsi karácsonyi vásár is meglesz tartva.

(#60250) Drizzt válasza #16729600 (#60248) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ahhoz a laborhoz kepest mi tobb hetes kesesben vagyunk.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.