Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73561) Tomics válasza Woodslave (#73559) üzenetére


Tomics
addikt

Köszi, én is erre gondoltam :D

Na komolyra fordítva(azt hittem a régiek felismernek) pár éve írogattam ide és edzegettem is de az élet úgy hozta hogy abbahagytam. Most viszont úgy döntöttem újra elkezdem, mert már iszonyat mód felzsírosodtam és nem érzem jól magam a bőrömbe. Komoly terveim nincsennek, a következő fél év programja hogy valamelyest visszaszokjak az edzéshez, ledobjak egy 20 kilót sok kardióval heti 2-3 súlyzós edzéssel.

Találtam itthon kb 3 kg fehérjét aminek kb 1 éve lejárt a szavatossága de bepróbáltam, íze nem vokt rossz és a gyomrom is bírta :D
A biztonság kedvéért rendeltem még egy vödröt meg egy kis glutamint is.
Szóval 1-2 hónapig minden izomcsoport átmozgatása aztán majd szétszedem ha úgy érzem jobban bírom.
105 kilóról indulok(180cm), a cél 80-85kg és annak a tartása, de igazából a tükör lényegesebb lesz. Jelenleg a béka segge alatt van az erőnlétem, 1 hete edzettem először (2,5 év után) azt hittem ottmaradok, 4 napig mindenem fájt. Jelenleg ezt tolom: bic trip 1-1 gyak, fekvenyomás, tárogatás, oldalemelés, vállból nyomás, fűrészelés, döntött törzsű evezés, hasprés, guggolás. Próbálom szuperszettekben hogy pörgős legyen az edzés. Kardióra meg bicikli. Egyenlőre csak itthon bohóckodok úgy érzem egy ideig bőven elég.

Aki végigolvasta annak köszönöm! :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.