Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) Zola007 válasza Woodslave (#69100) üzenetére


Zola007
veterán

azt is szarrá unnád
egyik ismerősöm bő 2 hónapig "dolgozott" úszómesterként egy californiai óceánparti wellness hotelben, full ellátást kaptak, szóval nem az a megerőltető munka, de a végére már marhára unta

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69102) Coccolino_O válasza Zola007 (#69097) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Aki a kicsit nem becsüli... :U ;]

(#69103) Woodslave válasza Zola007 (#69101) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja valószínű, bár ha most felajánlanék lehet megkockáztatnám :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69104) hunoxo válasza Zola007 (#69101) üzenetére


hunoxo
csendes tag

Ja,szegény,mond meg neki jöjjön haza majd itt nem unatkozik (sokkal kevesebb pénzért). :D

[ Szerkesztve ]

(#69105) Tulku


Tulku
veterán

Kissé sok agyalás...persze ez egy fórum, ám a gyúrás leglényege is egyfajta ösztönből táplálkozó cselekvés nem pedig az agyalás...egy zen mestert megkérdezték magyarázza el a zen lényegét ő ìgy felelt: ha éhes vagyok eszem ha szomjas akkor pedig iszom...
És kedves nagyérdemű ennyi...nem több...az agyalás a cselekvés halála.
Érzem sok megkeseredett ember ìrogat, próbálja megtalálni az elixírt, a szent grált, de tudjuk hogy ezek nem külső forrásból meríthetők...bennünk van minden potenciál, mi teremtjük jövőnk itt és most...
Mire alapozom e nagyképűnek hangzó életbölcsességeket?
Shawn Rhoden szavai jutnak eszembe, aki hasonló kort tapos mint magam: ájm veri old men (majdnem így ìrják)...48 évesen mikor reggel 4-kor kelek mindenem fáj; térdem, köldöksérvem, vállaim, derekam, vesém, nyakam...etc. És felkelek és elmegyek dolgozni 8 órát ( kertészet; fűkaszálás, nyìrás, sövénnyìrás, kapálás...) aztán irány a terem....ahol lehetőleg maximális intenzitással lenyomok egy testrészt ami nálam nem apró súlyok megmozgatásából áll...
Persze könnyű nekem ( hallom sokaktól) hisz nemmegengedettszerekkel élek...de fel kell világosìtsam őket; ez sem a bölcsek köve, illetve ne sìrjunk...mert ez egy ilyen pálya...ha valaki kurvának áll ne ijedjen meg ha meg...

Tehát csinálni nagyrészt ösztönösen...nyomni az utolsó leheletig...csak ìgy lehet!

És minden elismerésem aki valóban tisztán végigcsinálja!
De ne feledje; ő is kurvának állt mikor ezt az ügyet választotta...ne sìrjon, tegyen érte!

(#69106) Zola007 válasza hunoxo (#69104) üzenetére


Zola007
veterán

ezzel arra akartam utalni, hogy attól hogy lógatotod a s.gged, sütteted a hasad egész nap, még nem biztos hogy mentálisan kielégítő hosszú távon
Főleg aki szellemi munkát végez/végzett, annak a vég tud lenni egy ilyen munkahely, mert rövid időn belül nem talál benne motivációt és semmi értelmeset
És igen, van aki otthagyja a jobban fizető munkahelyet egy kevésbé jól fizető, de személyiségéhez jobban illő melóért.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69107) hunoxo válasza Zola007 (#69106) üzenetére


hunoxo
csendes tag

Te nem látod a szmájlit a végén? :F Ne legyetek már ilyen bölcsek,túlgondolók, a nap minden egyes pillanatában,lazítsatok.. :D

Tulku ennyi. :K

(#69108) Rivaul


Rivaul
addikt

19. edzésen vagyok túl a közel 2 éves kihagyáson. Kicsi vagyok és vékony de lassan kezd emlékeztetni az alkatom egy jobb balerinára :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69109) LLam


LLam
senior tag

kitárgyaltátok már a "ki milyen multivitamin csomagra esküszik" témát? én multi pro-t ennék de a yellow pages-en nem rendelhető! mind meg fogunk halni!! :D

Stay hungry!

(#69110) LLam válasza Tulku (#69105) üzenetére


LLam
senior tag

"az agyalás a cselekvés halála" - ha az agyalás ideje a cselekvés idejéből vonódik ki! rám nem igaz ez az állítás, mert amikor megyek edzeni nem agyalok én semmin csak az adott izomcsoport legyilkolásán.

a láb edzéses (fentebbi/lentebbi) részhez csak annyit, hogy a keddi guggolás/felhúzás kombó után szerdán még tudtam leülni és felállni, de a csütörtök-szombat időintervallum alatt NEM. csak kapaszkodva, kínlódva. tehát nekem nem való a heti 2 lábedzés, persze izmos sem leszek.

Stay hungry!

(#69111) BÁ Nutrition válasza Tulku (#69105) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#69112) Tulku válasza BÁ Nutrition (#69111) üzenetére


Tulku
veterán

Azt nem tudom milyen az a rezisztencia edzés meg hit edzés....azt látom hogy szétforgácsolódik minden és az esszencia szinte már nem látható...egyik barátom tanítványa kérdezgette minden ilyen kettlebellről és társairól de ő csak a testépítéshez ért így a tanìtvány - mivel vállalkozó szellemű nyughatatlan volt - elment ....majd fél év múlva lefogyva de túlsúllyal küszködve visszajött hogy mégis ez a jó neki...de legalább megpróbálta...

El kell jönni és lenyomni velem pár edzést aztán lehet pontozni hogy rezisztencia vagy odabaszós...én nem értek hozzá...

(#69113) Nightmare


Nightmare
senior tag

Betiltott éterndkiegészítők. Mai cikk... :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#69114) deniro2 válasza Tulku (#69112) üzenetére


deniro2
senior tag

Soha ne csinálj rezisztencia edzést! Veszélyes és nem is ebbe a topikba való...

;]

(#69115) Assdak válasza Nightmare (#69113) üzenetére


Assdak
őstag

"Nem engedélyezett új élelmiszer összetevőket (ginseng és máriatövis..."

rotfl

(#69116) Nightmare válasza Assdak (#69115) üzenetére


Nightmare
senior tag

A dohány és az alkohol mér' nincs betiltva? :F :(((

wood: :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#69117) Woodslave válasza Nightmare (#69113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor itt a nem kapható multi pro rejtélye :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69118) Ijk válasza Tulku (#69105) üzenetére


Ijk
nagyúr

De agyalni legalább kényelmes. Nem kell a teremben izzadni, nem kell főzni, nem kell ugyanazt az étrendet megint betartani hozzá. HA meg egy elmélet mögött van esetleg egy izmos ember a neten, akkor vele meg lehet védeni az egészet anélkül hogy próbáltam volna, energiát fektettem volna az egészbe.
Szóval én is inkább elmélkedni szeretek ha már választani kell. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69119) Woodslave válasza Ijk (#69118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én azért örülök, hogy az emberiség fejlődése eddig nagyrészt nem rajtad múlt :K :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69120) deniro2 válasza Woodslave (#69119) üzenetére


deniro2
senior tag

Jaja, ezt már beszéltük itt... ;] Ijk nem tud szabadulni attól aa tévképzetétől, hogy a gondolkodást valami helyett csinálja az ember, különben nem ismételgetné folyton, hogy aki agyal, az mindent szarul csinál, meg nyilván egy lusta szar is mellé... :)

(#69121) kukinyo válasza deniro2 (#69120) üzenetére


kukinyo
addikt

Agyra gyúr, mondjuk ez sem látszik rajta. ;]

(#69122) Woodslave válasza deniro2 (#69120) üzenetére


Woodslave
nagyúr

írni is akartam hogy "nem akarom denior2 helyét átvenni, de... " :D

ja valamiért az edzés és az edzésen való gondolkodás közti összefüggés úgy alakul, hogy gondolkozol rajta, akkor biztos nem csinálod keményen.... :U Ha az ember valamit kicsit hatékonyabb akar csinálni (vagy legalábbis keresi annak módját) akkor már hülye :C Kész szerencse, hogy mindent tudunk, már csak azt a pártízezer kutatót, meg edzőt bloggert és stb. kéne felvilágosítani, hogy feleslegesen agyalnak :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69123) _NCT


_NCT
őstag

Irigylem azokat akik agy nélkül edzenek és mégis izmosak. Lemennek, legyúrják amit le kell, utána meg mehet a parizeres szendvics meg a kóla.

(#69124) Nightmare válasza Woodslave (#69122) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igen, végülis lehet menni fejjel a falnak, mert azt mondják, hogy jó, de el is lehet gondolkozni, hogy miért fáj az annyira. :D

Nem árt néha a dolgok mögé látni, mert akkor tudod miért csinálod, amit csinálsz. :K
Bár nekünk úgyis mindegy. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#69125) Ijk válasza deniro2 (#69120) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én értem miről beszéltek, csak az a baj hogy nem látom semmi eredményét. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69126) Coccolino_O válasza Tulku (#69105) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Túl sok az információ, én ebben látom az egész dolognak a negatív oldalát. És ami sokkal fontosabb, nagyon türelmetlenek az emberek. Mindent, lehetőleg azonnal akarnak...

(#69127) Rivaul válasza Coccolino_O (#69126) üzenetére


Rivaul
addikt

Így van. Nem az a baj hogy ennyi minden lehetőség van. Ha nem hogy hü..e az ember ahhoz hogy megértse. Elolvas valamit. Használja jó esetben 2 hétig de azt is xarul mert oda se figyelt mit olvasott. Utána nem elégedett mert nem lett Arnold a 2 hét alatt és megy egy másik cikkre gondolkodás nélkül. Nem az infóval van a baj, hanem azzal hogy az ember nem tudja leszűrni mi az ami kell belőle. Nagyjából minden edzésmódszerben van valami valóban jó dolog. Ezeket kell magának kiválasztani és kitartóan csinálni. Előbb agyalni aztán gondolkodás nélkül nyomni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69128) Zola007 válasza Coccolino_O (#69126) üzenetére


Zola007
veterán

azért hiteles, dokumentált, validált eredményekkel alátámasztott információ nincs olyan nagyon sok :N

És itt nem feltétlen tudományos kutatócsoportok munkájára gondolok.

edzők, bloggerek is csinálhatnának tanulmányokat, ott vannak a kleinseik alapanyagnak. Csak kevésnek van gerince és elég sokrétű tudása, hogy rendesen, hitelesen dokumentáljon egy folyamatot, akkor is, ha az esetleg nem a várt eredményekkel fejeződik be.
Mert ugye sikertelenséget senki nem szeret publikálni, pedig ugyanúgy hozzátartozik a tudományhoz.

Jöhet nekem itt akármelyik Angelov, Kiefer, Mentzer a dolgaival, úgy tele van szakmai lyukakkal az okoskodásuk, mint egy ementáli. Innentől kezdve mondhat ami akar, nézhet ki görög félistennek, nem tudom pontosan hogyan jutott odáig. Mert nem csak a kirakatba tett információ a lényeges, hanem az eltitkolt is.

Ha kitesz a blogba
- 1 évnyi full étrendet grammra mindennel, amit a szájába vett
- edzések techikájáról videót
- edzéstervet a végrehajtott sorozatokkal, ténylegesen elvégzett ismétlésszámokkal, beleértve a bemelegítősorozatokat, pihenőidőket, teljes edzésidőt, stb
- pihenőidőket, alvásidőt, általános napirendet
- szedett vitaminokat, kiegészítőket, legalább 3 havonta kiegészített vérképet, validált drogteszttel.
- rendszeres, mondjuk havi erőszintmérést alapgyakorlatokban

akkor ebből már hellyel-közel lehet valamit sejteni, de még mindig ott van az ismeretlen egyedi genetika, előélet és amit nem mond el.

Ha ezek közül bármelyik is hiányzik, akkor onnantól kezdve szakmai szemmel nézve bármelyik írásuk csak egy halom karakter.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69129) Woodslave válasza Zola007 (#69128) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor mondjál már egyet (Ijk-en kívül ;] ) :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69130) Ijk válasza Woodslave (#69122) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez egy olyan hobbi ahol a kitartás, szorgalom hoz eredményt nem pedig a logika és a gondolkodás. Egy hülye is össze tud magának hozni egy jó fizikumot ha szorgalmas.
Nyilván nem árt ha gondolkozik is az ember, csak azért itt nem kell agysebésznek lenni hogy elérj valamit.

Ha gondolkozás, agyalás, kreativitás, leleményesség amit szeretek akkor nem feltétlen a testépítés és erőemelés legmegfelelőbb hobbi.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69131) Rivaul válasza Ijk (#69130) üzenetére


Rivaul
addikt

Azért az fáj amikor nézek egy videót valami versenyzőről és egy tuskó szólal meg hogy: én lenni izmos mert az jó... Ilyennek felesleges a külső ha csak nem favágáshoz kell :((( Nem tudok felnézni rá és példát venni róla akár hogy is néz ki.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69132) Woodslave válasza Ijk (#69130) üzenetére


Woodslave
nagyúr

világos. Tüzet lehet gyújtani két fadarab szorgalmas dörzsölésével meg öngyújtóval is :D (jó mondjuk itt az öngyújtó valójában a kox ;] )

senki nem mondta (meg egyértelmű) hogy azért nem agysebészetről beszélünk, de ne mondd már, hogy nem valós kérdés, hogy ésszel kétszer edzek valamit, mert 48-72 óra az emelkedett fehérjeszintézis (vagy nem most tök mindegy) meg mert megvan annak is a határa hogy mennyi stimuláció kell, vagy szétbaxom magam aztán 1 hétig pihenek... Persze az eredményekből kell kiindulni, tök igazad van :K Kussolok :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69133) Ijk válasza Rivaul (#69131) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én leszarom a versenyzőket, sőt az egész testépítő világot. Abszolút nem érdekel, ahogy a különböző blogok sem hogy ki mitől lett izmos. Nekem nincsenek céljaim, nem ebben élem ki magam. Egy rendes, egészséges fizikum ami elvisz edzeni, maga a sport és az évek során egy fokozatosan beállított, fenntartható életmód. Nekem nem cél ez az egész bádis dolog csak egy eszköz ami előre visz.

Woodslave: Az a helyzet hogy nem vagyok eléggé penge ehhez, nincsenek megfelelő biokémiai ismereteim, a tudománynak nincsenek megfelelő biokémiai ismeretei jelenleg. Maradnak a statisztika alapú kísérletek és a blogolók, cikkezők egyéni hitvilága az edzésekkel kapcsolatban. Mindegyiknek részben igaza van és mindegyik részben téved. Soha az életben nem fogsz "módszert" találni, mert nem létezik.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69134) BÁ Nutrition válasza Ijk (#69133) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem a kéccá a cél csak nem megy :D
md kéne egy kis növivel aztán egyből meglenne ;]

de mondjuk nem is csoda mert kéccá kurva nehéz tud lenni.
majd jövőre, most pihenek meg hajtom a manit. úgyis most indul a szezon lassan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#69135) Woodslave válasza Ijk (#69133) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ettől függetlenül lehet egy módszer hatásosabb mint a másik (akármelyik) és az hogy erről egy fórumon normális keretek között beszélgetünk nem hiszem hogy bárkinek ártana. Aztán majd csinál ami akar. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69136) Coccolino_O válasza Zola007 (#69128) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Hitelességet keresel a testépítőiparban? :DDD

(#69137) deniro2 válasza Ijk (#69130) üzenetére


deniro2
senior tag

Most mondok valamit, amit ha félreértesz, akkor akár saját megerősítésednek is vehetsz.
Agyalni, tájékozódni alapvetően azért szükséges, hogy az ember kiszűrje a valóban lényeges dolgokat a fostengerből.
Én több, mint 3 év kihagyás után kezdtem újra edzeni 2,5 éve úgy, hogy onnantól 30 évig nyomom teljes harmóniában a többi dolgommal, nem égek ki 2 év után, nem játszom profi testépítőt. Így nyilván igyekszem kerülni a szélsőségeket és az ebben a sportban jellemző, a több, mindig jobb bullshitet. Ha kutatások bizonyítják, hogy 1,8g/tskg fehérje fölött naturálban nincs további növekedés, akkor nem eszem 3 grammot, ha a tribulus soha nem mutatott izomnövelő potenciált, akkor meg nem szedem, mint ahogy a többi szart sem.
Nyilván, ha valaki mindent túllő, akkor növekedés szempontjából maxolhatja magát, de nekem nem rövidtávú terveim vannak, úgyhogy inkább gondolkodok és optimalizálok.

(#69138) Rivaul


Rivaul
addikt

Mostanaban tobbszor gorcsolok. Hatam, oldalam szoval nem allando helyen. A repanak nem art de a tobbi zavar :) Vitamin vagy mi az amit kene ra szednem? Feherjen kivul csak a valtozatos kaja ami megy semmi mas.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69139) Coccolino_O válasza Rivaul (#69138) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Orvos?

(#69140) deniro2 válasza Rivaul (#69138) üzenetére


deniro2
senior tag

Magnézium

(#69141) Ijk válasza deniro2 (#69137) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igazából arra lennék kíváncsi mi a célotok? Mert amikor én elkezdek valamin agyalni akkor azért mert van egy cél amihez utat kell találni. Lehet hogy én nem figyelek itt pontosan mindenkire, de nem világos számomra mit akartok. Wood még nemrég azt mondta hogy heti 2-nél többször nem akar és nem ér rá edzeni, most meg ilyen heti többszörös edzésterveket bújik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#69142) SchumiBácsi válasza Woodslave (#69117) üzenetére

Remek, épp feltankoltam belőle 3hónapra elegendő mennyiséget... Mi van akkor ha minden második napon szedem? Egyébként is ez volt a terv: egyik nap MultiPro, másik nap D és C vitamin és így kiad fél év kúrát. Gondolom 1év alatt nem változott az összetétele, elősször minden nap szedtem, ha akkor nem volt gond most a fél dózis csak biztonságosabb annál... :F

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#69143) #79621120


#79621120
törölt tag

(#69144) deniro2 válasza Ijk (#69141) üzenetére


deniro2
senior tag

Hogyhogy mi? Most írtam le... 30 évig edzeni kiégés, a magánéletem és az egészségem szétbaszása nélkül, lehetőleg egy jó fizikummal... :U

(#69145) Woodslave válasza Ijk (#69141) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Célom a szórakozás. 😃 de pont attól hogy 2x vagy 3x megyek pont annyira fontos kérdés (sőt) hogy hányszor edzek le egy testrészt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#69146) Zola007 válasza SchumiBácsi (#69142) üzenetére


Zola007
veterán

mondtam neked akkor is hogy megadózis

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69147) Rivaul válasza deniro2 (#69140) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Ki is szaladtam venni egy levéllel. Remélem kicsit jobb lesz.


Coccolino_O

Arra nem gondoltam. Napi 2x2 órát alszom és elég kemény munkát végzek. E-mellé jön az edzés. Emiatt gondoltam hogy valami kifogyott a szervezetemből inkább.


dadawa

TRIBU X: Pszichotróp összetevőt tartalmaz :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69148) userxy válasza Rivaul (#69147) üzenetére


userxy
őstag

Hogy a rákba bírod napi 4 óra alvással az életet ? :DDD

(#69149) Rivaul válasza userxy (#69148) üzenetére


Rivaul
addikt

Kva nehezen. Az az igazi kérdés hogy a feleségem hogy bírja emiatt a jellememet :N Sokszor alig állok a lábamon amúgy de ez van. Néha azért becsempészek még 1-2 órát ha van lehetőség de mostanában ritka.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69150) Coccolino_O válasza Rivaul (#69147) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Izomgörcsöd lehet amúgy attól is, hogy nem iszol eleget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.