Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56177) rwin5


rwin5
őstag

"Nemsokkal a VB rossz hir utan a Scitec jott azzal, hogy felfuggesztik a szponzoraciomat, mert nem versenyzek...holott ez csak egy kamu erv volt...egyertelmu az volt a baj (es akar meg mas is, ki tudja), hogy akkoriban a Scitec meg nem szponzoralta a versenyzoit keszpenzzel...csakis tapkieg... Namost 20ezer Ft, 30ezer Ft OK...de Johnny es az en szintemen ez 80-100ezer Ft erteku cucc volt havonta...ki a banat eszik annyi tapkieget egy honapban??? Dehat nekik igy erte meg, megertem. Viszont nana, hogy eladtam. Tobbek kozott a Fitness 2000 bufebe is, majd a penzt persze a felkeszulesemre koltottem...es biztos vagyok benne hogy vmelyik ”jobaratom” ezt jelentette es meg akar mas kamukat sztorikat is...es igy a Scitec-nek elege lett...ezt igencsak nevetsegesnek tartottam, hisz akkor en naivan azt hittem, hogy a bajnokok KOMOLY sportolok es a ceg arcai...mit tudtam en akkor, hogy ez mekkora business es a sportolok csak apro csavarok a gepezetben...barmikor kicserelhetok...nem oszt, nem szoroz..."

kb benne van ebben a valódi arca az egész cégnek..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.