Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56174) rwin5 válasza FIREBLADE78 (#56168) üzenetére


rwin5
őstag

Én már évek óta nem nézem a BBTV-t bár nagyon időm sincs, hogy csak pont azért beüljek a gép elé és egy órát végigüljek, de egyszer belenéztem és akkor is valami termék ismertető volt egy full fölöslegesnek tartott tápkiegről. 49 kiló voltam mikor elkezdtem az edzést, vitamin/fehérjén/tömegnövelőn/ízesített szénhidráton/edzés előttin kívül kb sosem vettem semmit aztán mégis meglettem 84 kiló valahogy anélkül, hogy zsírdisznó alkatom volna.. Most nyomtam be 1 kreatin kúrát, de fehérjét se szedek már olyan szinten amit anorex koromban benyaltam, hogy napi 4-et ittam, meg a trendeket se követem, hogy marhamáj protein meg aminó meg a f*sz tudja mik vannak

(#56173) NetTom: igazad van, de ami már szóba került itt a fórumon, hogy Zolika kinyitja a konyhaszekrényét és 65 fajta tápkieg befigyel, aminek a 70% még nem is bontott.. Az meg, hogy mindenhol ez megy, hogy versenyfelkészülésem van ez és ezeket a szarokat tolom be, de koxról még az életben sem esett szó a világon azt is nagyon gáz dolognak tartom

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.