Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186693) Qtya123 válasza m3ss (#186689) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen, azt néztem, hogy azért a Standard számok is elég szépek már.
De azért ez is csak egy ilyen-olyan irányadó, hiszen ha csak a testtömeget nézzük, már teljesen más a kép. Ugyanolyan testzsír % mellett egy 75 kg-os embernek egész más a dolog, mint egy 85 kg-os ember esetén.

Nekem nézve a számokat jó nagy kilengések vannak. Egy vállból nyomás, fekvenyomás esetén a Standard opcióhoz tartozó súly és ismétlés simán megy. Mivel ezeknél kb semmit nem számít a túlsúlyom. De még a guggolásnál se nagyon.

Ellenben számomra 10 darab tolódzkodás saját súllyal nem menne szabályosan, pedig azt veszi minimumnak. Húzódzkodás meg 2 darab, több az mission impossible. Kollégám, aki mostanában velem jár egy időpontban edzeni, 82 kg és 185 cm. Mikor hátazunk, a húzódzkodásnál hozzá képest elvérzek, kell a gép rásegítése a térdem alá. Aztán átmegyünk mondjuk csigán evezni szűken, ott kb odáig jut, hogy azt, ami nekem az utolsó munkasorozatomnál lévő súly, azt annyira tudja megmozdítani, hogy felveszi vele a kezdő pozíciót és abban megszakad.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.