Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159609) benfolds


benfolds
őstag

két hónap és egy hét után, minden másnap való edzéssel mennyire okés az 5 kg plusz (178/65-ről 70-re)? hogy ebből mennyi a víz meg a zsír, nem tudom, de én a combomra és a derekamra szoktam hízni, ha hízok, viszont a feszülős gatyáim kb. ugyanúgy rám jönnek. persze megközelíthetném a dolgot úgy is, hogy tükörbe nézek, de attól nem vagyok nagyon elragadtatva. szerintem túl lassan haladok, kicsit úgy is érzem, hogy tévúton járok, mindenki mást mond, hogy mit kéne csinálnom, most kiderült, hogy egész testes edzéseket kéne tartanom minden alkalommal, én meg kezdetektől háromfelé szedtem. a jobb vállamat már a legelején elcsesztem, másfél hete kipróbáltam egy új vállgyakorlatot (terpesz, előre dőlsz és oldalra emeled a súlyt), akkor a bal lett még a jobbnál is rosszabb. tartok tőle, hogy a következő vállazás és hátazás nem fog menni, sőt biztos. kenegetem, szedem a tablettákat, pihentetni kéne, de ahogy a regenerációs képességeimet ismerem, ez minimum két hét lenne.
ami jó: tök erős lettem magamhoz képest, elkezdek fekvőtámaszozni és nem bírom abbahagyni. mellezésbe be szoktam venni, 200-at lenyomok (vö. 70 db-bal kezdtem :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.