Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79651) persil válasza craftsman01 (#79650) üzenetére


persil
nagyúr

lol :B

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#79652) tudi13 válasza craftsman01 (#79650) üzenetére


tudi13
aktív tag

Jó graffal? Úgy néz ki, mint egy 15 éves játék.

(#79653) craftsman01 válasza tudi13 (#79652) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nem a vanguardról beszélek az tényleg gagyi.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79654) mcwolf79 válasza craftsman01 (#79650) üzenetére


mcwolf79
veterán

:D :DD :D
Warzone mint jó grafika . Na azért ne túlozzunk! Lehet hogy nagy a map , de az egész egy steril élettelen fos .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#79655) krx21


krx21
nagyúr

Hogy, miért károgtunk a DL2 esetében az 1080p/60fps esetén?
Itt egy teszt és RTX2070-nel, (ami gyengébb a SX GPU-nál), 1440p-ben gyakorlatilag 120!!!fps-el megy SX performance részletekkel.
[link] 14:38
Köszönjük az optimalizációt… :W

[ Szerkesztve ]

(#79656) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Mit kell rugozni ennyit ezen a DL2 felbontás/fps sz*ron, én előrendeltem már több hónapja, és alig vàrom,hogy tolhassam holnap, és kb keresztbe sz*rom a teszteket meg videókat, kurva jó game lesz,pont. Akkor ezzel az erővel mindjárt vissza mondom az Elden Ring előrendelésemet, mert az is "csak" 1080p-ben fog futni😂 Ki a f"szt érdekel, ha a játék élmény mindent fog vinni a hátán, nos engem CSAK ez érdekel, A JÁTÉK ÉLMÉNY👍 Lehet felőlem egy játék 8K 240fps , ha maga a játékélmény meg egy kalap szar, akkor mit kezdjek az ULTRA beállításokkal...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#79657) tudi13 válasza craftsman01 (#79653) üzenetére


tudi13
aktív tag

Vanguard perpill ezerszer szebb S-en, mint a Warzone.

(#79658) krx21 válasza KoNZoLik@ (#79656) üzenetére


krx21
nagyúr

Valószínűleg ezen a területen mások az igényeink, ennyi… :R

(#79659) Wesder válasza krx21 (#79655) üzenetére


Wesder
félisten

Mindjárt megsajnállak. Menj ès játszd PC-n, ha ez ilyen hatalmas probléma neked.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79660) craftsman01


craftsman01
senior tag

De lehet csak én vagyok vak,de tényleg engem nem lehet graff..... nevezni mert akkor nem S-em lenne. De azért na. De ha azt mondjátok a felső képen szebbek a textúrák akk kiszúrom a szemem mert akk már mindegy,hogy látok e vagy nem. :DD Meg néztem gameplay vidiket,de ez a nagyon sárgás megvágítás se nagyon jön be,mintha mindig naplemente lenne. Nagyon zavaró. Számomra,teszem hozzá.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79661) krx21 válasza Wesder (#79659) üzenetére


krx21
nagyúr

Még az is lehet. Te meg menj vissza és vegyél egy X360-at… :R

[ Szerkesztve ]

(#79662) dunc válasza Wesder (#79659) üzenetére


dunc
nagyúr

Had legyen már igény egy Series X en a 4K 60 fps re!

(#79663) bLaCkDoGoNe válasza Wesder (#79659) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Te viselkedsz itt úgy, mint egy butthurt óvodás, mert bántják a kedvenc játékodat.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#79664) parandroid válasza KoNZoLik@ (#79656) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mit nem értesz azon, hogy 30 fps JÁTSZ-HA-TAT-LAN??????????
Hát hogy lehet valaki ilyen igénytelen, hogy ettől nem folyik ki a szeme?????

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79665) KoNZoLik@ válasza parandroid (#79664) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD :C

Az a baj, hogy sokan elfelejtik, hogy nem is olyan régen még FHD még 720p-s tévékkel toltuk és nem volt ez a felbontás/fps "sznobizmus" sőt tovább megyek, mi volt amikor CRT tévén játszottunk és élveztük a játékokat, nem pedig durrogtunk, de hát ez is többek között az internet rákfenéje, most már csak az Oled a legjobb választás játékra, ha esetleg mást veszel akkor te egy hülye vagy, hogy miért nem azt vettél, hiszen kispistajóska is megmondta a jutyubon,hogy az a legjobb, nem érted???😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#79666) Wesder válasza bLaCkDoGoNe (#79663) üzenetére


Wesder
félisten

Elsőre is értettŭk hogy sz@r, nem kell egész nap ezen lovagolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79667) parandroid válasza craftsman01 (#79660) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A második képen a bal alsó sarokban az animált karakter egész élethű, a többi része nem néz ki túl jól.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79668) Bad Pritt válasza parandroid (#79664) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem játszhatatlan, csak gáz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79669) krx21 válasza Wesder (#79666) üzenetére


krx21
nagyúr

Bocsánat, hogy betettem az első tesztet ami PC-vel is összeveti az eredményeket. Roppant unalmas lehet valakinek, igazad van…

(#79670) craftsman01 válasza parandroid (#79667) üzenetére


craftsman01
senior tag

Mit ajánlasz szemkiszúrásra?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79671) axlfsi válasza craftsman01 (#79660) üzenetére


axlfsi
veterán

Engem csak az érdekelne, hogy ... DoggyAndi-t ismered? ;] :DDD :DDD :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#79672) F_Peter válasza dunc (#79662) üzenetére


F_Peter
őstag

Én lehet hogy - ha játék feledteti - a 30fps -t is megszoknám, de cserébe örültem volna 4k és RT-nek együtt.

(#79673) Alexios válasza KoNZoLik@ (#79665) üzenetére


Alexios
veterán

Még régebben meg szintén képesek voltak 60fps-re, értsd mondjuk a super nintendo idején, biztos akkor is az internet miatt kellett az fps sznobizmusból

(#79674) craftsman01 válasza axlfsi (#79671) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nem,mert?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79675) parandroid válasza craftsman01 (#79670) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja a felső kép még nagyobb gáz, már ami abból a 320x240-es képből kivehető. Amúgy ha élvezed a játékot, játszd nyugodtan, simán lehet jó, akárhogy néz ki, pont erről van szó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79676) minilego


minilego
senior tag

89 óta jatszok konzolokon, gépen... Hogy bírtam jatszani 60 fps alatt... Nem is értem. Szerintem ez már túl van ez tolva. :R

(#79677) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Filmeknél miért nem zavar senkit az alacsony képkockaszám? :F

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#79678) Bep válasza minilego (#79676) üzenetére


Bep
senior tag

Én a 2000-es években 4T Trabi volánja mögött nem értettem miért kell sokmillás full extrás kocsi sokaknak, mikor az is teljesen megfelelt és sose hagyott cserben.

[ Szerkesztve ]

(#79679) craftsman01 válasza csuvicsuva (#79677) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ne keverd a szezont a fazonnal. Teljes más a kettő.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79680) csuvicsuva válasza craftsman01 (#79679) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az lehet, viszont engem a film jobban zavar. Ez még mindig jobb, mint az alattam lévő hasonlat.

krx21: én meg azt nem tudom, miért kell értetlenkedni azzal, ha valakinek elég. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#79681) krx21 válasza minilego (#79676) üzenetére


krx21
nagyúr

Akkor gyere, ülj be mellém a fotelbe, és megmutatom milyen a 30fps egy 65”-os képernyőn 2,5 méterről…
Én nem tudom miért kell értetlenkedni azzal, ha valakinek nem elég a 30fps. Ha neked elég örülj neki… ;)
Az fpsboost a Microsoft részéről is csak azért történt meg, mert senkinek nincs igénye rá, biztos.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79682) KoNZoLik@ válasza krx21 (#79681) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor fordítsuk meg, miért kell értetlenkedni azzal akinek meg elég a 30fps😉👍
Érdekes, hogy prevgen csak 30fps volt, még sem ment ez a sok értetlenkedés amikor volt, hogy beesett akár 10fps-re is egy adott játék, akár😂

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#79683) krx21 válasza KoNZoLik@ (#79682) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha vissza olvasol, akkor bizony ez nem így történt…
Én elhiszem, hogy valakinek elég és már le is írtam régen, hogy egyszerre irigylem és sajnálom is azokat. Nem látunk egyformán, az biztos…

(#79684) Bep válasza csuvicsuva (#79680) üzenetére


Bep
senior tag

A vita abból van, hogy vannak akiknek magasabbak az igényeik. De ettől (most a játék) még nem lesz xar. Az egyik tábor tudja, hogy régen csöves tévén X360-n még ilyen se volt, de változtak az igények. Az egyén általában meg olyan, hogy az elért színvonal alá nem megy szívesen, vagy legalább is hosszabb távon törekszik arra, hogy újra magasabb szintre térjen vissza. A másik tábor akinek az adott színvonal tökéletesen megfelel meg egyenesen sértésnek/támadásnak veszi, ha valakinek az ő általa használt (jelen esetben játék) nem felel meg maradéktalanul.

(#79685) SaGa59 válasza Golyo69 (#79560) üzenetére


SaGa59
őstag

Megy az S-en is, csak rá kellett tenni egy frissebb firmware-t a monitorra. Az eredetivel nem működött, a legújabbal (reddites fórumok szerint már a 02-vel is), csont nélkül megy, ráadásul úgy, hogy a VRR is aktív a FreeSync-kel együtt. A box saját HDMI kábelével. Mondjuk közben rendeltem két 2.1-es HDMI kábelt, a fiókban elférnek, jó lesz tartaléknak.
Az eredeti FW−rel, ha nem álltam rá a Box beállításainál, hogy automata helyett HDMI alapon próbálja összeszedni az adatokat, akkor a 1440p felbontás meg se jelent, csak a 720, 1080 és a 4k, ha bejelöltem a 4k módot, de mindig visszaugrott 60Hz-re. Az új FW egyből hozta a 1440p-t a listában a 120Hz-cel együtt, és a FreeSync is megy.
Köszí mindenkinek, aki hozzászólt.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79686) krx21 válasza Bep (#79684) üzenetére


krx21
nagyúr

Pont ez történt. Szépen összefoglaltad. :K

(#79687) hombre[EU] válasza F_Peter (#79672) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én játszanám 1080p rt-vel is csak ne legyen 30 :D (nem bírja a gyomrom firstpersonben)

Life, Uh, Finds A Way

(#79688) Steve1207 válasza krx21 (#79686) üzenetére


Steve1207
veterán

Akkor én tovább gondoltam, de amúgy +1. Ha az ilyenre azt mondja mindenki jajjdejó, akkor legközelebb még ennyire se veszik a fáradtságot. Nálam így nem is az fps-ekről és felbontásról szól, de máshogy nem is tudnánk összehasonlítani elvégre. Simán játszanék így is vele persze, bejön, tetszik, mint játék, de a 7 éves vga-m hozza közel az SX szintet, akkor hol a fejlődés ugye...

A lényeg, hogy a Stalkeresek már dörzsölik a tenyerüket, hogy örülni fognak az emberek 1080p45-nek (a'la Village az előző gen mintájára). A Rockstar meg örömtáncot jár, hogy lockolhatja továbbra is a játékait 30-ra, még ha képes is a konzol a futtatásukra 50+ -on (lásd, előző generációs hack) :D

.

(#79689) csuvicsuva válasza Bep (#79684) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én értem, meg nem is akarok vitázni senkivel (csak kipróbáltam, hogy milyen, de nem sok értelmét látom :DDD ). Tök jó közösség vagytok és közben ilyeneken képesek vagytok napokig, ne adj'Isten hetekig elvitatkozni. Én meg amúgy sem tudok hozzászólni, mert 6 éves a pécém és mellette One S-sel hasítok. ;)

De itt egy példa: A Forza Horizon 4-et konzolon kezdtem el, aztán mivel fantasztikusan lett optimalizálva pc-re, utána eszembe nem jutott többet a konzolon elindítani. Illetve amikor csak4K@30Hz-em volt és vettem egy 60Hz-es átalakítót, leesett az állam. Akkoriban a Fifával játszottam és mintha kaptam volna egy teljesen új játékot.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#79690) F_Peter válasza hombre[EU] (#79687) üzenetére


F_Peter
őstag

Szépen osszehozták, hogy van 3 választás, de igazából senki nem tud találni megfelelőt. :D
Amúgy ettől függetlenül lehet hogy beleugrok én is holnap. Garantálták nekem hogy nem lesz rossz. :DDD

(#79691) Wesder


Wesder
félisten

Így 8 óra jàték után azt mondom, hogy megérte várni a Dying Light 2-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79692) F_Peter válasza Wesder (#79691) üzenetére


F_Peter
őstag

Várásban jó vagyok (a játékipar hozzászoktatott :D ), kérdés hogy a teljes árat megéri e. :)

(#79693) Golyo69 válasza SaGa59 (#79685) üzenetére


Golyo69
senior tag

Örülök hogy sikerült :)
Jó játékot :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#79694) Wesder válasza F_Peter (#79692) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy jó kérdés látod. Nem tudom rá a választ.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79695) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nem tudom, hogy a mai napon volt -e már téma a DL2, de POPe tervezett hozzá egy kontrollert. Megszáradt rajta makaróni, már lehet vele játszani.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79696) KoNZoLik@ válasza ρσгτσ (#79695) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jól néz ki👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#79697) Phoen|x válasza ρσгτσ (#79695) üzenetére


Phoen|x
őstag

Gagyi hatása van számomra.

Go Gunners!

(#79698) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

GRID Legends | Features Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79699) bLaCkDoGoNe válasza ρσгτσ (#79695) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Origi Doom artwork feeling.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#79700) GalaHU válasza ρσгτσ (#79698) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát itt lehet hogy elpattintanak belőle pár darabot, de hogy a kékeknél a lőtéri kutyát sem fogja érdekelni 1 héttel a GT7 előtt, az ziher… :)

Kár érte, a karácsonyi szezonban jobban vitték volna, én az összes előzővel játszottam, de ezt bevárom a GamePass-ba…

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.