Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném megvásárolni a Dying Light 2-t a Series S gépemre. Nem csináltam még ilyen kitérőt, tudna segíteni privátban egy kedves tag esetleg a menetét és technikáját leírva pár lépésben, példaoldallal, hogy tudnék “kirándulni”? (Keresőt használtam, ahogy látom a folyamat maga érthető okokból privát beszélgetésre szorítkozik).

(#79302) Wesder válasza D1L1ZS (#79290) üzenetére


Wesder
félisten

Azért talált meccset a Gears 3, mert az 5-tel senki sem játszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79303) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

"Felejthetetlen streamingélmény. Kihagyhatatlan ajánlat.
Az HBO Max indulását azzal ünnepljük meg, hogy már meglévő és új előfizetőink számára kihagyhatatlan, 33%-os kedvezményt biztosítunk. Örökre*.

2390 Ft 1590 Ft/hónap
REGISZTRÁLJ MÁRCIUS 8. ÉS 31. KÖZÖTT"

Hivatalos. Az éves díj kedvezményesen 18.990 HUF lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79304) vg válasza ρσгτσ (#79303) üzenetére


vg
addikt

Ez hol van?

Megtaláltam, "nehéz" vót.

[ Szerkesztve ]

(#79305) .LnB válasza ρσгτσ (#79303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Disney+ pedig 3090huf/hó lesz.
HBO max nem rossz 1600-ért.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79306) ρσгτσ válasza .LnB (#79305) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A teljes ár se rossz szerintem. Bár majd megnézem a kínálatot. Nálam itthon az Amazon Prime és a Netflix fut. A többi nem sokáig volt. Disney viszont biztosan érdekes lesz nekem.

Kíváncsi vagyok amúgy, hogy ebből mi lesz Xbox -on. Mármint Disney és Max párosból.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79307) .LnB válasza ρσгτσ (#79306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bennem most kezd tudatosulni, hogy ez a Netflix milyen rohadt drága. :D Eddig is puffogtam már, hogy miért csak a legdrágább csomagban van 4K?! Mert nekem egy felhasználó és a 4K elég lenne. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79308) oriic válasza NoOne1976 (#79300) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyiket sem. Game Pass előfizetők az Catalyst kampányhoz kapnak hozzáférést, ha a másik kampányt is tolni akarják, akkor meg kell venni a nagy csomagot.

[link]

@XboxGamePass
members will have access to "Operation Catalyst" at no extra charge starting 2/10/22.

Live-Die-Respawn

(#79309) ρσгτσ válasza .LnB (#79307) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én szinte egyáltalán nem használom ezeket. Párom szereti az ottani sorozatok, meg a fél család rá van csatlakozva az account -omra. Szóval innen nézve annyira nem drága. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79310) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Hogy xboxhoz is köthető legyen a beszélgetés, a közlemény szerint Xbox One és Xbox Series S|X-en is elérhető lesz. Jön ezek szerint a hivatalos app?

(#79311) .LnB válasza NoOne1976 (#79310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, lesz konzolokra app. HBO MAX app.

"Amikor elindul az HBO Max, akkor az HBO GO applikáció letiltásra kerül, és megkérünk majd arra, hogy töltsd le az új HBO Max applikációt. Rengeteg új tartalommal várunk!"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79312) Wesder válasza oriic (#79308) üzenetére


Wesder
félisten

25€ az "Ultimate" kiadás. Hát akkor ez ilyen tényleg nesze semmi, fogd meg jól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79313) oriic válasza Wesder (#79312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KB 4 órányi sztori gameplay-ért plusz multis extrákért+season pass-ért kell fizetni 8700Ft-ot, vagy 25 dollárt. Döntse el magában mindenki hogy megér-e ez ennyit, vagy csak tolni akarja a free multit.

Package Contains:
- CrossfireX
- CrossfireX: Operation Catalyst
- CrossfireX: Operation Spectre
- CrossfireX Premium Battle Pass Season1
- GATLING GUN Gold Wing

Live-Die-Respawn

(#79314) ρσгτσ válasza .LnB (#79311) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Magyarországon ugye nincs Xbox -on HBO GO. Valószínű Max már lesz, de erről én nem látok hivatalos infót. Leginkább arról, hogy pontosan mikor érkezik.

Viszont nem ő az egyetlen, akinél így van. Néhány TV márka "saját rendszerén" is felmerül ez a kérdés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79315) NoOne1976 válasza oriic (#79308) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nem úgy van a három csomag, hogy egyik kampány, másik kampány és mindkét kampány? Mert akkor elég lehet az is, ami nincs a gpben.
Mondjuk a játékidő és az ár alapján nem éppen egy olcsó mulatság a kampány.

(#79316) Bad Pritt válasza oriic (#79313) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ha a játék jó, akkor megérhet ennyit. :D
Ez azokkal kicseszés, akik csak a kampányt játszanák, ha az tényleg nem lesz elérhető külön. Az ilyen árukapcsolás amúgy is elég gáz szerintem, főleg ha ilyen kamu bundle-be van csomagolva, úgy téve, mintha megérné.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79317) .LnB válasza ρσгτσ (#79314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Félve idézem a gamestar-t, de ott ezt írják:

"Az HBO Max applikációja okostévéken (bizonyos Samsung, LG és Android TV platformon), streaming eszközökön (Apple TV 4K és Google Chromecast), játékkonzolokon (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One és Xbox Series X/S), mobiltelefonokon és táblagépeken (iPhone, iPad, iPod Touch és Android) lesz elérhető"

Igaz, egy másik mai cikkben, van egy ilyen is:

"Amazon Prime Video alapvetően 1890 forintos havidíjjal rendelkezik, de 2022. január 31-ig még 890-ért lehet rá előfizetni."

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79318) oriic válasza NoOne1976 (#79315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. A kampány csak a legdrágább csomagban van. A három csomag ezeket tartalmazza:

Originators Package - 3500Ft

- CrossfireX
- [Character] Gordon
- AUSTEYR-88 Desert
- EXP Boost (30%) 3 days

Founder's Package - 5200 Ft

- CrossfireX
- [Character] Knox
- SC-556 Pearl Craft
- 500 CFP
- EXP Boost (30%) 7 days
- GP Boost (30%) 7 days

Ultimate Package - 8700 Ft (megjelenés után 10 400Ft)

- CrossfireX
- CrossfireX: Operation Catalyst (1. kampány)
- CrossfireX: Operation Spectre (2. kampány)
- CrossfireX Premium Battle Pass Season1
- GATLING GUN Gold Wing

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#79319) pzstm válasza .LnB (#79305) üzenetére


pzstm
titán

van már Disney+ hivatalos info is??? :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#79320) Scholes9 válasza i@lex (#79294) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#79321) NoOne1976 válasza pzstm (#79319) üzenetére


NoOne1976
őstag

Az infó szerintem innen van: link

(#79322) .LnB válasza pzstm (#79319) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hivatalosnak azért nem hivatalos. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79323) Bogyi007 válasza .LnB (#79317) üzenetére


Bogyi007
veterán

Amazonra kíváncsi leszek hogy tényleg változni fog-e mostmár.
Anno amikor előfizettem rá úgy volt csak az első 3 hónapban lesz 890 forint. Ez volt tavaly áprilisban.

Mondjuk az 1890 Ft is oké, mivel a Prime mellé jár egy grátisz Twitch feliratozás is ami önmagában 1499 Ft lenne.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79324) Bad Pritt válasza Bogyi007 (#79323) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg Prime Gaming loot, meg még sok egyéb apróság meg kacat, szóval ott gamerként elég jó kis csomagot kapok az áráért.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79325) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#79326) Bogyi007 válasza Bad Pritt (#79324) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az a része annyira nem mozgat meg mivel a Pc-n nem játszok.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79327) Bad Pritt válasza Bogyi007 (#79326) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én se, konzolos játékokra is vannak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79328) homerhamm válasza oriic (#79325) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is szeretem a Fradit. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#79329) oriic válasza homerhamm (#79328) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#79330) Becksman


Becksman
őstag

Elment a vezetekes netem... Mobilnetet osztanek meg, rais megy stb cdatlakozva oké. VISZONT xbox hálózat nem megy. Pl youtubet tudok nezni, de az xbox store nem megx illetve mas se... Mi a gond? Keresgeltem de nem talaltam ra a gondra.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#79331) Bogyi007 válasza oriic (#79329) üzenetére


Bogyi007
veterán

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#79332) Steve1207 válasza oriic (#79318) üzenetére


Steve1207
veterán

Itt várható még kampány amúgy későbbre vagy ennyi is volt?

.

(#79333) Becksman válasza Becksman (#79330) üzenetére


Becksman
őstag

Valamint amit latok hogy azt irja UPNP sikertelen.

Samsung A54 5G 8+256GB

(#79334) oriic válasza Steve1207 (#79332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez ennyi, Remedy csinált két kampányt, de alapvetően ez multiplayer cucc.

Live-Die-Respawn

(#79335) Bad Pritt válasza oriic (#79334) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ránéztem store-ban, azt írja 7,8GB a mérete, hát ez elég kis mókás manapság. :D
Néztem videókat a zárt bétából, nem tűnik rossznak a multija, egy próbát megérhet, amíg fel nem töltik a Halo-t contenttel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79336) minilego válasza Bad Pritt (#79335) üzenetére


minilego
senior tag

A sima Control és a series verzió között nagy a különbség? Series xen játszanam. :R

(#79337) Bad Pritt válasza minilego (#79336) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nézz róla videókat szerintem és döntsd el, hogy számodra nagy-e a különbség.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79338) Wesder válasza minilego (#79336) üzenetére


Wesder
félisten

Igen

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79339) oriic válasza Bad Pritt (#79335) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ránézhetünk majd együtt is ha gondolod majd.

Live-Die-Respawn

(#79340) NyMRooD válasza .LnB (#79305) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha jól értem a Disney+ azért lett 3090 Ft/hó mert a Star tartalom nem opcionálisan lesz benne, elvileg rengeteg dolog jön majd oda ami USA-ban a Hulu-n van.

#79314 ρσгτσ: A teljes közleményben benne van, hogy Xbox és PS konzoloknál érkezik az előző gen-re és a jelenlegire is az app, tehát, hogy eddig nem volt GO nem számít MAX már lesz.

Bizonyos okos tv-kről a hó elején lekerült a GO (meg twitter szerint tegnap volt még1 kör tisztogatás) na azokra már nem jön a MAX, minden olyan tv-re amin most van GO pedig igen.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#79341) .LnB válasza oriic (#79318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker. :D Azért ez..: [link] Mintha játszottak volna a fejlesztők már de_inferno-n. :U :)
Ez ennyi? Egy CS lite edition konzolra?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79342) ρσгτσ válasza NyMRooD (#79340) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem erre gondoltam. Van olyan TV (márka), ahol GO sem volt. Úgy egyáltalán.

Hol van amúgy ez a teljes közlemény? Az sanszos, hogy jönni fog Xbox -ra. A kérdés az, hogy pontosan mikor.

Szerk.:
Amúgy Samsung, LG és sima droid (TCL, Sony) felületen amin néztem ott fent van a GO.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79343) Bad Pritt válasza .LnB (#79341) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kb. Pont ebben a videóban beszél Jackfrags arról, hogy is készült az eredeti koreai játék, most csak kidobják kicsit szebb verzióban konzolra. Végülis ha belegondolsz nincs CS-szerű játék konzolra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79344) Bad Pritt válasza oriic (#79339) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Február 25-ig szabad vagyok, úgyhogy simán. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79345) oriic válasza Bad Pritt (#79344) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én Február 22-ig :D

Live-Die-Respawn

(#79346) NyMRooD válasza ρσгτσ (#79342) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ign, Gamestar, Telex, WideScreen - sok oldal lehozta a sajtó közleményt, de már az hbomax.com is magyarul jön be ami leír egy pár dolgot.

Az HBO GO egy európai fejlesztés volt azért nem volt elérhető mindenhol, a max viszont már globális termék, szóval én úgy értelmezem, hogy amelyik eszközön külföldön van max azokon itthon is lesz. A közleményben a tv típusokat nem részletezték, viszont a konzolokat igen.

Az hbomax.com/hu/hu szerint induláskor lesznek elérhetőek az appok.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#79347) ρσгτσ válasza NyMRooD (#79346) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezeket olvastam, de továbbra sem látom a hivatalos HBO közvéleményt, amiben szerepelne az Xbox vagy a PS. Akkor valószínű csak a sajtónak küldték körbe.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#79348) .LnB válasza Bad Pritt (#79343) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj, akkor ez az ami volt PC-re is már ezer éve. Full CS koppintás. Most már tudom, hogy mi ez. És ehhez csinál a Remedy Single részt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#79349) toompa válasza NyMRooD (#79346) üzenetére


toompa
őstag

Itt van tv lista is:
[link]

(#79350) NyMRooD válasza ρσгτσ (#79347) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mert az HBO a hivatalos közleményt nem tette közzé, hanem megküldte a sajtónak, tehát amikor ezeken az oldalakon olvastad akkor azt olvastad :D Egyébként ahogy írtam, mivel külföldön van itt is lesz, a szolgáltatás indulásának a napján letölthető lesz majd, ugyan úgy ahogy most már az hbomax.com-on is a magyar oldalt kapod az ön régiójában nem elérhető üzenet helyett.

toompa: na ennek viszont nem örülök, mert a tv-m WebOS3.5-ös elvileg, de legalább is 2017-es és nálam a GO még mindig megy, (csak) emiatt nem cserélek tv-t, vagy nézem konzolon vagy lemondom.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.