Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48701) .LnB válasza oriic (#48667) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezek majd a HotWheels játékba jók lesznek. :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48702) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Watch Dogs: Legion UPDATE #1
Ingyenes és season pass tartalom.
2021. május 4.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48703) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Május 11. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48704) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok

2021/ Május
(a store linkért kattints a képre)

május 1-től május 15-ig:


május 1-től május 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48705) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass tartalma

>>> Elérhető játékok listája <<<

Hamarosan bekerülő játékok:

Május 4.

Május 6.

Május 13.

Elhagyó a konzol:

Május 15.
• Alan Wake
• Dungeon of the Endless
• Final Fantasy IX

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48706) l.skywalker válasza l.skywalker (#48704) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha valakinek a Batman nem menne a Marketplace-ről itt a Store-link:
LEGO Batman beszerzése – Microsoft Store hu-HU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48707) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Next-Gen Fable will be using the ForzaTech Engine (dsogaming.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48708) oriic válasza l.skywalker (#48707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez varhato volt hogy sajat motorral dolgoznak majd. Kerdes hogy egy RPG-hez ez mennyire hasznalhato.

Live-Die-Respawn

(#48709) l.skywalker válasza oriic (#48708) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy inkább az lesz a kérdés, hogy a Fable-ben melyik oldalon közlekednek :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48710) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Wireless Controller – Daystrike Camo Special Edition

Ezen a linken volt, de már nem él:
https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-wireless-controller-daystrike-camo-special-edition/901jf2zptlxq

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48711) hombre[EU] válasza oriic (#48708) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lehet a végén sima akciójáték lesz, ma már mindenre rámondják,hogy rpg

Life, Uh, Finds A Way

(#48712) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na tegnap végig toltam a RE8 demót, és én a többséghez képest a másik pólus leszek , mert szép meg jó , de valahogy engem nem kapott el a "most azonnal kell" hangulat. Kell majd maximum 10k-ért, de semmiképp sem teljes áron . Így legalább nyugodtan megrendelhetem a Mass Effect-et.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#48713) S@c@ válasza mcwolf79 (#48712) üzenetére


S@c@
őstag

Detto, ezt éreztem én is. :B

(#48714) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

MauroNL on Twitter:
"Limited Run Games are now officialy Xbox partners. In an interview with the Xbox Expansion Pass Podcast LRG' Douglas Bogart and Josh Fairhurst commented on the Xbox situation:

"Xbox is interesting and we’ve been trying to get on those platforms for years. We’re officially Xbox partners now. We feel like the Xbox is a whole different audience and so we want to make sure we pick games that appeal to them. We work with Bethesda all the time and Microsoft just bought Bethesda and it’s really weird that the Doom releases we’ve done are not on Xbox. It doesn’t make any sense. We work with Double Fine pretty often. We’ve released a few of their games, so to not have those as Xbox releases physically is weird because they’re another first-party company now. So I think one of our big, initial initiatives on Xbox will be to correct those things."

Source: https://linktr.ee/InsipidGhost

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48715) pzstm válasza mcwolf79 (#48712) üzenetére


pzstm
titán

hát nekem jóval alacsonyabban van az a limit mint 10K. Abszolút meggyőzött a demo engem hogy ne vegyem meg...a Biomutant-ot is sokkal érdekesebbnek és jobbnak tartom, kíváncsi vagyok az milyen lesz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48716) Hunt3r22 válasza pzstm (#48715) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Resi 7-t ~7k körül vettem meg, gold kiadást. Ennyit megért, de teljes áron én sem veszek Resident Evilt. Főleg ilyen elszállt árak mellett. :(

Xr

(#48717) Zoleee83 válasza pzstm (#48715) üzenetére


Zoleee83
addikt

Biomutant és a Mass Effect Remaster nálam is a listán van, csak nem haladok, mert mindig jön a GP-be valami ami érdekel... :DDD
Most ott a Destroy, meg a Zombie, de lassan jön a Zsösztkóz4 is..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48718) l.skywalker válasza pzstm (#48715) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a gondom még mindig a zombis témakör. Most játszottam a Zombie Army 4-el is és jó meg minden, de nekem ezt a zombulást nem bírja a józan eszem. Pedig mindig megpróbálkozok vele...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48719) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ha valaki épp keresi, az izlandi store-ban megvehető a Forza Horizon 4 Ultimate Add-On Bundle magyar bankkártyával ~4500 forintért (itthon 7ezer)
Kaupa Forza Horizon 4 Ultimate Add-Ons Bundle – Microsoft Store is-IS

Ill. még pár említésre méltó cucc izlandról:
Kaupa Forza Horizon 4 Fortune Island – Microsoft Store is-IS ~1800 HUF
Kaupa Forza Horizon 4 Hot Wheels™ Legends Car Pack – Microsoft Store is-IS ~1800 HUF
Kaupa Forza Motorsport 7 Car Pass – Microsoft Store is-IS ~2700 HUF
Kaupa STAR WARS™ Episode I Racer – Microsoft Store is-IS ~1700 HUF

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48720) Bad Pritt válasza l.skywalker (#48718) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez már szvsz nem lesz túl zombis, inkább ilyen oldschool vámpíros-farkasemberes túlvilágias. Aztán meglátjuk. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48721) Norb79 válasza l.skywalker (#48710) üzenetére


Norb79
őstag

Mai naptól lehet kapni, nem? Vennék még egy kontrollert, aminek nem fehér a hátlapja és nem full fekete, mint amit az xsx-hez adtak, szóval ez az egyetlen reményem, hogy ezt vmelyik nap le tudom emelni az MM polcáról. Vagy megrendelni a neten valahol.

(#48722) pzstm válasza Norb79 (#48721) üzenetére


pzstm
titán

végre másnak is szempont hogy hátul ne fehér legyen :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48723) Zoleee83 válasza Norb79 (#48721) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ráadásul jól is néz ki. :K
Már csak 1 kívánságom lenne, a kikapcsolható "X" gomb világítás.
Jó lenne ha nem égetné ki a retinámat sötétben, éjjel játszva, és nem kellene leragasztani sem kókány módon.
+ bónusz kérés -> az idegesítő menüben lépkedés hang némításának lehetősége..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48724) Wesder válasza l.skywalker (#48707) üzenetére


Wesder
félisten

Ez probléma lehet, mert ebben az esetben repülni majd nem fogunk tudni a jàtékban. Persze lehet hogy igazítanak majd rajta hogy lehessen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48725) lastmohican2 válasza l.skywalker (#48719) üzenetére


lastmohican2
tag

Köszi. Be is húztam.

(#48726) hombre[EU] válasza Wesder (#48724) üzenetére


hombre[EU]
veterán

miért nem lehet repülni?

Life, Uh, Finds A Way

(#48727) Wesder válasza hombre[EU] (#48726) üzenetére


Wesder
félisten

Szétesik a vilàg egy bizonyos magassàg utàn.

A Super7-ben túl magasra építed az ugrarót és szétesik az egész.
Mondtàk is amikor bemutattàk azt a DLC-t hogy az a motor Forzàhoz tökéletes, de ha repülni szeretnél benne, akko szétesik az egész.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48728) balazs025 válasza Wesder (#48724) üzenetére


balazs025
senior tag

Pedig a flight simulatorban eléggé lehet repülni. :DDD

(#48729) Wesder válasza balazs025 (#48728) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de az nem kifejezetten ForzaTech, hanem valami hibrid.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48730) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#48726) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Korábban volt arról szó, hogy a ForzaTech nem alkalmas rá (valami renderelési gondja volt a motornak volt asszem), viszont azóta ha minden igaz, már maga a Turn10 ismeg tudta oldani a problémát és végül az Asobo Studios is ezt használta a MS Flight Simulatorhoz.
Nyilván a Fable is egy friss buildre fog épülni, az sem elképzelhetetlen, hogy az Asobo módosított motorjából is fognak használni elemeket (szerződés kérdése, ebbe nem látunk bele), szóval nem lesz akadálya a repülésnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48731) .LnB válasza Wesder (#48724) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor majd csak ugratni lehet. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48732) Wesder


Wesder
félisten

Hogy mi? o.O
.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48733) gduck válasza NoMagix (#48700) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a válaszokat, 3. gépen (mobilról se ment) egy Edge böngészővel sikerült végre :)

(#48734) icemad válasza Wesder (#48732) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem csak elírás.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#48735) pzstm


pzstm
titán

Sony registers trademark for Insomniac’s Xbox shooter Sunset Overdrive | VGC (videogameschronicle.com)

így már 90%-os game lesz és nagyszerű ha nem Xbox exkluzív lesz ;]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48736) Norb79 válasza Wesder (#48732) üzenetére


Norb79
őstag

Vagy elírás, ahogy icemad is írta, vagy egyszerűsítik a termékpalettát.
A Gamepass lesz a mostani GPU az ea-s rész nélkül, a GPU-ban meg továbbra is ott lesz az ea-s résszel is.
Bár akkor csak cikkeznének erről vhol, ha a konzolos meg pc-s gamepass egyesülne, szóval inkább elírás.

(#48737) zkxdn válasza Wesder (#48732) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem lehetne kicserélni az EA Playre a Goldot? :DDD

(#48738) hombre[EU] válasza Wesder (#48727) üzenetére


hombre[EU]
veterán

&(#48730) Bad Pritt szerintem azt frissítik, ha a gameplay designba szeretnének repülést.

Life, Uh, Finds A Way

(#48739) 3L1T3 válasza pzstm (#48735) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez egyértelmű, minden ami PS First Party cím az 70%-ról indul. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48740) Voy15 válasza l.skywalker (#48718) üzenetére


Voy15
tag

+1

Én speciel ki sem próbálom az ilyen zombis témakörű játékokat, annyira gagyinak tartom az egészet.
Ugyanígy vagyok a Marvel “univerzummal” is, az összes szuperhősös játékuk instant skip.

(#48741) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#48739) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ahol adnak a minōségre... :D

Life, Uh, Finds A Way

(#48742) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#48739) üzenetére


Zoleee83
addikt

Van az a fanboy mennyiség ahol alapból 70%-ról indul minden. :DDD
Aztán majd kasza a folytatásnak, ha ott is marad.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48743) AssAssynn válasza Zoleee83 (#48723) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez a világító gomb engem is nagyon zavar, amikor sötétben játszom. Vagy lehessen kikapcsolni, vagy a fényerejét nagyon minimálisra visszavenni.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#48744) IntelKiller7 válasza AssAssynn (#48743) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De, hogy a fenébe látjátok ti, ha a TV-t, monitort nézitek? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48745) Zoleee83 válasza IntelKiller7 (#48744) üzenetére


Zoleee83
addikt

Úgy, hogy nem mindig ülve, egyenes háttal játszom, van hogy ágyból, amikor ugye felém néz valamilyen szinten a kontroller. Jellemzően ülve is bántó, sötét szobában is nagy fénye van, sokszor a tv képernyő is visszaveri a fényét. :N Bár lehet csak engem zavar.
Nálam a PS4 DS kontrollere is le volt ragasztva Alis rávaló matricával, pedig annak még állítható fénye is van.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48746) Wesder válasza AssAssynn (#48743) üzenetére


Wesder
félisten

Leveheted minimàlisra, csak Elite S1 vagy S2-t kell venni. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48747) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#48744) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű fekve játszanak sötétben. Múltkor hozott erre valaki példát képekkel együtt. Bár nem mondanám túl egészséges dolognak. Leginkább azt, hogy más fényforrás nélkül használják a TV -t.

Tudom, egyes háztartásokban nehéz megoldani. Ahol valaki akkor tud játszani, ha mindenki lefeküdt. Erre egyébként tök jó a változtatható színű LED lámpa. "Nyugtató" fényt bekapcsolva.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48748) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#48747) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát nem tudom. Én alapból nem tudok fekve játszani. Iszonyat kényelmetlen. Meg a gerincednek is nagyon jót tesz. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48749) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#48748) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akinél a hálóba van téve konzol és nem túl nagy a szoba, vagy csak szimplán magasabbra van szerelve a TV, ott sajnos más opció nem nagyon van.

Egyébként engem sem érint. Én sem szeretek fekve játszani.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48750) AssAssynn válasza IntelKiller7 (#48744) üzenetére


AssAssynn
őstag

Igen, ahogy írták is, fekve szinte feléd fordul a kontroller, de különben még ülve is látom a szemem sarkából, igaz, akkor kevésbé zavaró.

#48746wesder Jó lenne megoldani ezekkel is. :DDD

#48747ρσгτσ Új név? :Y

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.