Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) oriic válasza IntelKiller7 (#48100) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MS-nél legyen valaki ébren 0-24 és punktum. ;]

Live-Die-Respawn

(#48102) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Digital Foundry: FPS Boost at 120fps: Battlefield 1/4/5 - Titanfall 1/2 - Mirror's Edge Catalyst Tested!

hát ez a 120fpsboost nem 4K tv-hez van kitalálva :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#48103) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#48102) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én azt nem értem, hogy miért 1080p -ben tesznek fel ilyen videókat? :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48104) Wesder válasza ρσгτσ (#48103) üzenetére


Wesder
félisten

Mert mondjuk egyik sem fut 1080p felett?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48105) pzstm válasza hombre[EU] (#48102) üzenetére


pzstm
titán

Titanfall 2-t tegnap este toltuk. Velünk van a baj de a 60 és 120 FPS között semmi különbséget nem látunk/nem érzünk.

öregfiúk klubja :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48106) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Gwg majus

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48107) hombre[EU] válasza pzstm (#48105) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kontrollerrel nehéz. ha max közeli érzékenységen használod akkor látsz belōle valamit illetve az animációk simábbak...de az egerezésnél veszed észre igazán,hogy ég és föld

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#48108) ρσгτσ válasza Wesder (#48104) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkor meg édes mindegy. Amúgy is csak felskálázva megy 4K -ban a TV -n. Az meg olyan amilyen. Bár nyilván az nem mindegy, hogy miről kell feltolnia.

Jah félreértettem....most látom csak az FPS miatt írta. Vagyis az ingadozásra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48109) pzstm válasza IntelKiller7 (#48106) üzenetére


pzstm
titán

New Games with Gold for May 2021 - Xbox Wire

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48110) l.skywalker válasza pzstm (#48109) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És konzolra még mindig hiányzik az első három, én ilyenkor tökre örülök :D
#justhörcsögthings

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48111) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DyingLight 2 AMA ep.1

Life, Uh, Finds A Way

(#48112) Wesder válasza hombre[EU] (#48111) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mind szép és jó, de azt persze nem mondtàk meg hogy a prevgent remélhetőleg kukàztàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48113) axlfsi válasza hombre[EU] (#48111) üzenetére


axlfsi
veterán

Hoppácska, hát csak elkészül végre?!:Y:C
Mintha azt olvastam volna korábban (nem olyan régen), hogy zsákutca lett...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#48114) 30z.Samu válasza axlfsi (#48113) üzenetére


30z.Samu
félisten

Neeem, készül az. :D

Sic Parvis Magna

(#48115) Silεncε válasza IntelKiller7 (#48106) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát ez megint fosch...

(#48116) hombre[EU] válasza axlfsi (#48113) üzenetére


hombre[EU]
veterán

attól még készül valami :D ha az e3-mon nincs dátum akkor ebbōl max jövōre lesz valami...

Life, Uh, Finds A Way

(#48117) Oistrakh1 válasza Wesder (#48082) üzenetére


Oistrakh1
tag

Ha esetleg a kollega nrm nagyon fog ráérni, én is szívesen játszanék vele este 8- tól akár 02:00-ig :) ha esetleg ez az időpont jó neked akár ma is játszhatnánk nevem xXOistrakhXx

(#48118) pzstm válasza hombre[EU] (#48116) üzenetére


pzstm
titán

persze E3-on is bejelenthetik hogy jövőre :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48119) krx21 válasza pzstm (#48105) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem én is a klubban vagyok, de van különbség rendesen... :K
Milyen megjelenítőn próbáltad?

(#48120) Moby válasza pzstm (#48105) üzenetére


Moby
addikt

Én se látok semmi különbséget a 60 meg a 120 között.

(#48121) ProEvoFan válasza Moby (#48120) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintén zenész. :K
Ellenben múltkor bebugolt a Doom Eternal, mikor kiléptem a konzol főmenübe, majd visszatértem a játékba és eltünt a HDR.... basszus, mennyire ocsmány volt a kép hdr nélkül :Y
Sajnos, nem sajnos, innentől nem vehetek szarabb tévét, mert idegesíteni fog a normális hdr látvány hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#48122) Wesder


Wesder
félisten

Knockout City Will Launch with Xbox Game Pass Ultimate and EA Play on May 21

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48123) pzstm válasza krx21 (#48119) üzenetére


pzstm
titán

55” LG Oled CX-en

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48124) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Trueachievement ugyebár kijelzi már listában is, hogy mivel mennyit játszott az ember. Nálam ilyen az első oldal. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#48125) Bep válasza IntelKiller7 (#48106) üzenetére


Bep
senior tag

Ez mi? :DDD :DDD :C :R

(#48126) Wesder válasza oriic (#48124) üzenetére


Wesder
félisten

A legrosszabb Halo-val is tudtàl 680h-t jàtszani, az azért nem semmi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48127) oriic válasza Wesder (#48126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Multija remek szórakozás volt nagyon sokáig. (Sőt tulajdonképpen a mai napig az)

Live-Die-Respawn

(#48128) Bad Pritt válasza oriic (#48124) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a Mass Effect Andromeda 190 órájára kérdeznék rá, hogy wtf? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48129) oriic válasza Bad Pritt (#48128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Multizás nagyon ment abban is. :D

Live-Die-Respawn

(#48130) hombre[EU] válasza oriic (#48127) üzenetére


hombre[EU]
veterán

most a legjobb,mert nincsenek se noobok, se pc-sek :D
már csak a boost-meleet kell kikapcsolni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#48131) l.skywalker válasza oriic (#48124) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez tök jó. Top10-ben nálam van Game Pass játék is. Már megérte az árát, habár az Ori and the Will of the Wisps valahová elveszett a listáról. (Szerk.: nincs rajta idő... )

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48132) pzstm válasza l.skywalker (#48131) üzenetére


pzstm
titán

én nem találom ezt a nézetet :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48133) Zoleee83 válasza l.skywalker (#48131) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az a vicces hogy nekem csak GP játék van a listában, semmi más, annyi az elmaradás. :D

@pzstm - View and filter alatt ott a list view, úgy fogja dobni. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48134) ρσгτσ válasza pzstm (#48132) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jobb oldalon fent a profil ikonodra bökj rá, majd Game collection, aztán View and Filter. Utána rögtön az elején a List view. Ott tudod szerkeszteni a listád.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48135) axlfsi válasza pzstm (#48132) üzenetére


axlfsi
veterán

Igy nez ki nalad :)

...egyebkent kar, hogy nem pontos, mert tuti nincs benne minden jatek (es innentol kezdve pedig ki tudja, hogy mennyire megbizhato) ... The Division 2-ben tobb mint 2300 oram van es valamiert nincs a listaban (ahogy masnak sincs sehol ez a jatek :F )

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#48136) pzstm válasza Zoleee83 (#48133) üzenetére


pzstm
titán

meglettt...de Battlefield 4 -et 5 órát ha toltam és 1063órát mutat :DDD
Peggle2 691 óra és kipróbálva volt kb.

@axlfsi: és ez full kamu egy jó részénél

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48137) axlfsi válasza pzstm (#48136) üzenetére


axlfsi
veterán

Jajaj, pont irtam (szerkesztettem), hogy nem szabad neki hinni, egyaltalan nem a valos kepet tukrozi...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#48138) ρσгτσ válasza axlfsi (#48137) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ráadásul van akinek jelez egy játékot, van akinek nem. Nekem írja a Diablo 3. időt, de páromnak nem. Pedig együtt kezdtük. :D Nála nincs hozzá idő adat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48139) negyven2


negyven2
veterán

Nem biztos, hogy rossz a számláló hiszen azt az Xbox API-húzzak be. Valószínűleg azért így jelenik meg, mert ez az újfajta Xbox-os számláló magát a megvásárolt digitális játékkal eltöltött időt számolja, nem pedig a a profil szerinti valós időt. Vagyis lehet, hogy beleszámol minden olyan kópiát is amit ezen digitális licenchez tartozik (vagyis pl. Home profil esetén a másik idejét is neked számolja, de neki 0 lesz az idő is, mert neki nincs meg a játék)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48140) ρσгτσ válasza negyven2 (#48139) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van aminél igen, de van aminél nem. Nekem egyébként nem adja hozzá a másik account idejét. De valóban van olyan is, aminél 0 time played van valószínű a fenti ok miatt.

Illetve van olyan játék, ami nincs a listában és mindkettőnknek van hozzá különböző time played az Xbox app -ban.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48141) negyven2 válasza ρσгτσ (#48140) üzenetére


negyven2
veterán

Vannak benne elég érdekes dolgok az tény. De pl. a Life is Strange első részébe biztosan nem raktam 70 órát. viszont tesóm és akkori barátnője külön külön is végig vitte (külön profillal), és így már valósabb lehet a íz idő. Vagy ott van az Elite ami itt és app-ban 1006 órát ír ki, de játékban csak 974 órám van. És emlékszem, hogy az egyedüli Home társ aki játszott vele annak korábban olyan 30 óra körüli ideje volt (31-et ír ki most rá a a régi app).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48142) ρσгτσ válasza negyven2 (#48141) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sok játékra egyáltalán nem is olvas be semmilyen időt, pedig az Xbox app mutatja. Pl. CP, Werewolf, WD Legion, Division 2, Dirt5...stb.

Mindegy, majd jó lesz. Legalább történik valami. Már így is lefagyott az arcom, amikor megláttam mennyit játszottam néhány játékkal. Pedig egyáltalán nincsenek akkora intervallumok, mint feljebb másoknak. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48143) krx21 válasza pzstm (#48123) üzenetére


krx21
nagyúr

Ott azét kellene látnod, ha jól van beállítva. Sajnos viszont a Titanfall 2 ilyenkor jelentősen visszaveszi a felbontást...(120fps)

(#48144) negyven2 válasza ρσгτσ (#48142) üzenetére


negyven2
veterán

A profilodnál nyomtál rá egy frissítést (scan), mert nekem csak ezután mutatta az időket. Addig csak a korábbi "kamu" időket adta be.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48145) Steve1207 válasza negyven2 (#48141) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem kb reális, így, hogy se home, se semmi pluszba, csak apróbb eltérések, hiányok. De enélkül is leszögezhető volt, hogy sokat játszok (bár inkább ritkábban, csak nagyobb etapokat) :D

Közben jött omega frissítés nálam, 2104.210423-1615.

.

(#48146) ρσгτσ válasza negyven2 (#48144) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nyomtam igen. Azt amúgy is szoktam, mert amikor achit nézek az oldalon, akkor mindig kell. Nem frissít rendesen. Illetve van hogy utána sem.

Szerk.:
Most kiléptem-beléptem, aztán újra frissítettem és jó lett. Amire nem ír időt, arra az Xbox app -ban sincs.
Jó ötlet volt. Köszi.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48147) l.skywalker válasza ρσгτσ (#48146) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Naponta 1x frissít a TrueAchievements ingyenes profillal. Kérhetsz soron kívüli frissítést naponta 3x.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48148) ρσгτσ válasza l.skywalker (#48147) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van amelyik csak most lett jó több hét után. Pl. GRID. A kilépés-belépés segített rajta. Lehet bekavart valami a böngészőnél.

Mindig be vagyok lépve mobilról.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48149) EmThor


EmThor
addikt

Úgy látom a heti akciókban jó ubi sale van megint.

Más: javíthattak megint a letöltési sebességen, mert 500as netből 420-szal is jött le adat, kábelen.

Plusz az X1/X Series játékoknál, ha felhívod azt az oldalt ahol a játék infót lehet megnézni, van közép tájt egy eredmények fül, ahol az acsikat mutatja és ha lefelé nyomsz, ott vannak a statisztikák, amit valamelyik játék támogat, valamelyik nem, de a lényeg, hogy most már mindegyiknél ott van mennyi időt játszottál adott játékkal. Retrospektív nem működik, tehát van amit végig toltam, most megkapta ezt a játékidő mérő funkciót, és 0ó0p mutat, de régen ez is csak bizonyos játékoknál volt meg. És aztán úgy rémlik ki is vették mindenhonnan. Lehet átdolgozták, és most már megmarad ez a funkció. X360 játékoknál nem működik. De a lényeg h már mindegyik X1 és az utáni jateknál ott van, én úgy látom.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#48150) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Resident Evil Village végső demója (Amely lényegében az előző két heti Castle és Village lesz egyben) nem csak 8 órán át, hanem egy egész hétig lesz elérhető. [link]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.