Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48451) oriic válasza hombre[EU] (#48447) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ez bōven elég...ha így 4k kijelzōn tūéles lesz 60hz mellett az megfelel"

Akarod mondani 120hz. :) (Ok az csak multiban elvileg)

Live-Die-Respawn

(#48452) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#48450) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nem akarok ebbe beleállni, mert nekem is határozott véleményem van erről. Viszont többen is másképp gondolják és egyre több helyen dagad a balhé az EA és a Fifa körül.

Az biztos, hogy a PES a 22 -es szezonban grafikai szinten nagyot szeretne ugrani, amire minden esély meg van....de majd meglátjuk hogyan sikerül.

Ettől persze független a játék felépítése, amiről mindenkinek meg van a véleménye. Valamint az is, hogy elég komoly szerződéseket, jogokat birtokol az EA, ami nem valószínű, hogy mostanában meg fog változni.

Szerk.:
Én a 21 -es szezonnal biztosan befejezetem a 90 -es évek óta tartó focis játék rajongásom. :D Ahhoz nagy változásnak kell jönnie, hogy másképp gondoljom. Ami nem mostanában lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48453) Bep válasza ρσгτσ (#48452) üzenetére


Bep
senior tag

PS1 slim - PES 2 óta PES-s vagyok, de akkor még gyerekként sportújságokból kijavítottam az összes csapat és játékos nevet (túl sok akkor még azért nem volt), mely a kártyán az edit file 2db slot-t foglalt.
Viszont ma már, mikor közel másnap kijön az aktuál verzióhoz a komplett javított editor patch licenszek hiányában, de egyedül itt zöld oldalon nem lehet használni, sajnálom nagyon. Most erre nem fordítok időt, bár tudom vannak yt editor videók, de nekem az se lenne két perc, ezért kár számomra a moddolás hiányáért.

[ Szerkesztve ]

(#48454) hombre[EU] válasza oriic (#48451) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mi az ami natív 4K mellett 120-at tud és nem egy minecraft? :DDD semmi, ez sem fog

Life, Uh, Finds A Way

(#48455) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#48452) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez a balhé már évek óta ugyan úgy megvan, mint ahogy a COD körül is.
Aztán kijön az új rész, előrendelik meg megveszik iszonyat sokan, bezsebelik a pénzt, jönnek megint a károgók, aztán kijön az új rész és ez évről évre ugyan úgy megy.

Fizikája tetszett régen. Aztán a motoron is újítottak menet közben. A licens miatt sok esélyük nincs egyébként. Ez az évente bérlek 1 csapatot sztori meg csak hab a tortán..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48456) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#48447) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elfáradni? Dehogy, sőt!
Annyira élvezetes a gunplay, meg annyira kevés a Sci-fi játék manapság, főleg JÓ történettel, hogy azonnal must have! ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48457) balazs025 válasza hombre[EU] (#48454) üzenetére


balazs025
senior tag

Simán fogja tudni. Van is egy kiszivárgott video róla: [link] :DDD

(#48458) IntelKiller7 válasza Bep (#48453) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így van.
És régen még az arcok is úgy néztek ki, hogy jajj.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48459) ρσгτσ válasza Bep (#48453) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ez is egy erős tényező. Pont erre gondoltam én is, bár azt hiszem korábban is beszéltünk már a mod hiányáról.

Egyébként ha megnézed különböző Fifa csoportokat, a legtöbben azt sem tudják eszik vagy isszák a focit. Ismernek pár nagy nevet/csapatot aztán annyi. Így sok embernek indifferens lehetne, hogy kivel játszik, kivel lő gólt. Aztán mégsem.

Engem ezek a dolgok mindig zavartak. Az okokat pedig mind ismerjük, és ezért is mondtam, hogy mostanában ez biztosan nem fog megváltozni. A mod meg persze egy más dolog, szerintem az sem lesz.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48460) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#48456) üzenetére


hombre[EU]
veterán

milyen gunplay? nem a haloról szólt (de oda is írtam)
majdnem minden scifi absztrakt, semmi új ötlet...

(#48457) balazs025 várj, ez nem az e3 videó? ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#48461) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#48460) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akkor mesélj, hogyan kellene kinéznie egy sci-fi-nek? :U

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48462) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Thx az infókat!

Go Gunners!

(#48463) oriic válasza hombre[EU] (#48454) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FullHD monitorom van, szóval ez nem érint. ;]

Live-Die-Respawn

(#48464) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#48461) üzenetére


hombre[EU]
veterán

concept artist vagyok? :D
ott a bioshock, új/friss volt...ott vannak a final fantasyk, outer worlds stb. a scifi egy zsáner, csomagolhatod bármibe

Life, Uh, Finds A Way

(#48465) Wesder


Wesder
félisten

Fall Guys-t eltoltàk hatàrozatlan időpontra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48466) modflow válasza l.skywalker (#48428) üzenetére


modflow
veterán

Na ez jó. :)

(#48467) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

2 hét után visszakaptam a gépemet.. természetesen semmit nem csináltak rajta, csak visszaállítottak rajta valamit. (gyári visszabeállítást nyomtam mielőtt elküldtem, nem tudom azon mit állítanak vissza..)

Warframe ugyanazon a pályán, ugyanaz a probléma, villognak a textúrák. Direkt jeleztem az MS felé, hogy küldhetek videót ahol látni lehet mi a probléma. Pont ezt akartam elkerülni, hogy fölöslegesen 2 hétre elküldtem a gépet a semmiért. Sebaj, ismételten megy vissza. :U

Kár érte, eddig elégedett voltam az MS supporttal, de ez csapni való sajnos. :(

Xr

(#48468) IntelKiller7 válasza Hunt3r22 (#48467) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És ez inkább nem játékbeli probléma, ha pont ugyan ott, ugyan akkor villog a textúra?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48469) Voy15 válasza Hunt3r22 (#48467) üzenetére


Voy15
tag

Nekem anno gariztatni kellett a one x-emet, és ugyanezt a bullshitet írták le. Visszaállították a gépet gyári beállításokra...
Elküldés előtt persze én is factory reseteltem vagy háromszor, mert a troubleshootingban írták is.

Szerintem nekem vinyó problémám volt, mert corrupt local save-k voltak, illetve volt, hogy teljesen szétesett a kép, és ki is fagyott a játék. Gondolom kicserélték a vinyót, csak nem ezt írták le.
Még mindig Frankfurtba kell küldeni a cuccot?

(#48470) csumpa93 válasza Hunt3r22 (#48467) üzenetére


csumpa93
tag

Milyen TV-d van?

(#48471) craftsman01 válasza Hunt3r22 (#48467) üzenetére


craftsman01
senior tag

Azért egy játék miatt gariztatni a gépet. :F

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#48472) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#48468) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Több játéknál is voltak neki problémák, ami másnál nem jött elő. Azért küldte be garanciába. Több crash is.

Egyébként Warframe -ben sehol nem tapasztaltam textura hibát, de szívesen megnézem ott, ahol ez a jelenség van neki.

Viszont többen is írták korábban, hogy nem túl normális, ami nála van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48473) Moby válasza IntelKiller7 (#48468) üzenetére


Moby
addikt

Nem, az a gép nagyon tipikus ramhibás tüneteket produkál

(#48474) Hunt3r22 válasza IntelKiller7 (#48468) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Series S-n nem csinálja, direkt behívtam coopba ugyanarra a pályára, ott nem volt probléma.

@Voy15 Frankfurtba ment a gép

@csumpa93 Samsung qled 60t

@craftsman01 Borderlands 3 // Medium // Warframe mind csinálja. Nem 1 játék miatt gariztatom.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#48475) csumpa93 válasza Hunt3r22 (#48474) üzenetére


csumpa93
tag

Kapcsold ki a konzolon a video beállításba a variable refresh ratet.

Nekem Q80T-van és ugyanez volt a baja, hogy warzone-ba, siege-be villogtak a tesztúrák.

Kikapcsoltam és megoldódott

(#48476) Hunt3r22 válasza csumpa93 (#48475) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Szürkén van nekem, be kapcsolni sem tudom.

Xr

(#48477) ggbuffon1897


ggbuffon1897
őstag

Rossz topik sry

[ Szerkesztve ]

(#48478) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Legjobban igazából az dühít, hogy a jeleztem az ügyfélszolgálatnak a problémám és az ügyintéző is hardver problémát mondott. Direkt jeleztem is neki, küldök videókat mert nem szeretném, hogy hibásan visszajöjjön a gép. Nem kell az, mondjak 1-2 címet és kész. Erre visszajön, tátott szájjal az erdőbe esete. :U

Na mindegy, remélem másnál a gép javítása nem ilyen szerencsétlen módon fog majd zajlani. ;)

Xr

(#48479) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez a second extinction sem egy jó játék :D csak a létszámot növeli

Life, Uh, Finds A Way

(#48480) ProEvoFan válasza Hunt3r22 (#48478) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnálom ami történt.
Sonynál szerencsére nem volt ilyen probléma.
PS5 tönkrement, elküldtem a hivatalos szervízbe, egy hét múlva jött az új gép
.

(#48481) Wesder válasza hombre[EU] (#48479) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a Second Extinction sem egy kész játék :D csak a létszámot növeli.

Nem mellesleg ez egy 25$-os jàték, nem kell tőle csodàt vàrni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48482) Wesder


Wesder
félisten

Vége lett az It Takes Two-nak.
Erre a jàtékra nincsenek szavak. 11h tömény szórakozàs. Nem szoktam ilyet mondani, de ez egy KÖ-TE-LE-ZŐ darab. Teljes àron is bőven megéri.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48483) hombre[EU] válasza Wesder (#48481) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha kész és ingyen adják akkor sem lesz jó :D

más: ESO-ban istenért sem tudtunk együtt küldetéseket csinálni. mindkettōnknek más helyen voltak a quest giverek, más helyen a objectives...groupban voltunk, megpróbáltuk a questet megosztani (share), anélkül is, de nem jött össze
ebben csak ilyen raideket lehet együtt csinálni?

a NMS viszont hétrōl-hétre,hónapról-hónapra egyre jobb :) hihetetlen mekkora lett ez a játék

Life, Uh, Finds A Way

(#48484) Def26


Def26
félisten

volt valami áremelés, vagy mi ez hogy a telekom is 241k -ért árulja a konzolt? :D ennyire drága a plusz kontroller meg a 3 havi izé?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48485) Grawens válasza Def26 (#48484) üzenetére


Grawens
senior tag

A matek ezt hozza.
Az általad említett +feltétek nélkül 21 kiló az ára.

Ez viszont nem meglepő, mert a belső infók is azt mondják, hogy a magenta majom politikája részrehajló és nem a zöldek irányába. :U

Nekik megéri, mert így is lesz aki elviszi, pusztán csak azért, mert megkapja részletre.

[ Szerkesztve ]

(#48486) 30z.Samu válasza Wesder (#48481) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na várj, ha nincs kész a játék, akkor mit tudsz vele kezdeni? Egy bizonyos részig el tudsz jutni és kész? Vagy csak a multi van? Engem alapvetően érdekelne ez a játék, de félkész állapotában nem biztos, hogy vonzana. :D

Sic Parvis Magna

(#48487) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#48486) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azt jelenti,hogy még komolyabb javítás,finomhangolás alatt áll...de mindegy,mert nagyon buta a játék :D
van egy aréna amibe körbe-körbe spawnolnak a dínók, korcsolyáznak jobbról-balra, néha fejjel lefelé, valamelyik elbambul éscsak a falat nézi, kb 2 darab támadásuk van...rossz a gunplay, a hangok, csúnya, nincs stílusa,hangulata. egyszerūen béna az egész :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#48488) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#48487) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen amúgy, itt azért azt is érdemes látni, hogy koncepciójában is egy elavult gagyi ez a játék, nem csak bugos. :D Voltak azért közepesnél jobb meg vicces multi dínós játékok, Dino D-Day meg Primal Carnage pl.
Inkább csinálnának egy 64 fős battle royalt dínókkal, na azt adnám, Sniper Raptor, T-Rex rakétavetőkkel a hátán, ilyesmik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48489) AMD Power válasza Zoleee83 (#48456) üzenetére


AMD Power
titán

Ma reggel elértem a végére az Zombie Army-nak. Élveztem! :) Kb 20 óra volt maga a játék.

Te neki estél már?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48490) Def26


Def26
félisten

Mióta van cloud game ios -re?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48491) Hunt3r22 válasza Def26 (#48490) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kb. ~1 hete indult a béta win 10 és ios-n.

Xr

(#48492) Wesder válasza hombre[EU] (#48483) üzenetére


Wesder
félisten

Na de ezt mondom, hogy làtszott rajta hogy kis gagyi hordalövölde lesz, ha egyszer elkészítik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48493) Moby válasza hombre[EU] (#48487) üzenetére


Moby
addikt

Nem szabad ilyet írni, mert rögtön jön az, hogy csak azért szar, mert nem uncharted. :DDD

(#48494) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

live gold kulcs beváltásánál azt írja were are having trouble processing your payment...
ez mi lehet? kulcs régió egyezik

Life, Uh, Finds A Way

(#48495) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na befutott ide is xCloud tesztelés \o/

Live-Die-Respawn

(#48496) persil válasza hombre[EU] (#48483) üzenetére


persil
nagyúr

Gondolom a main story-t probaltatok, aminel 3 meteres betukkel van kiemelve, hogy solo, vagyis vegig instance-olt. :)
Plusz eleve mindharom frakcional mashol van a quest giver hozza(ertheto okokbol).

Minden mast(delve, public dungeon, group dungeon, daily quest, zone story, side quest, battleground, cyrodill, imperial city, world boss, MINDENT), ha egyutt felvesztek, akkor pontosan ugyanott van. Fura is lenne, nem is ertem az egeszet. Van egy quest giver egy adott ponton, odasetaltok hozza es felveszitek questet, hogy lehetne mar mashol?

Ahhoz, hogy barki mashol legyen, ahhoz adott ponton kell becsatlakozni egy mar folyamatban levo dologba. Tehat, ha en mar megcsinaltam ezt-azt egy quest lancban, akkor xy lehet mas helyen, ha te meg nem tartasz ott. De ez ritka is, meg evidens is.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48497) Hunt3r22 válasza ProEvoFan (#48480) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ez van sajnos, szerencsére Mediumban is produkálja, felvettem, majd egy kicsit keményebben fogok fellépni.

Elég is, ne az én nyomoromról szóljon csak a topik. :B

Xr

(#48498) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#48499) hombre[EU] válasza persil (#48496) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem main storyk...pl. beszéltem xy-nal, kell neki 3tojás. megosztottam a questet, másiknak az npc-t a map túlsó oldalára rakta (talk to xy). odamegyünk, megkapja a questet és az ō tojásai máshol vannak,mint az enyémek (irl ez az optimális :DDD ). nem találtuk user friendlynek és mentünk a no mans skyba :)

Life, Uh, Finds A Way

(#48500) persil válasza hombre[EU] (#48499) üzenetére


persil
nagyúr

Ott valamit teljesen biztos, hogy elneztetek es/vagy nem jol ertelmeztetek. X ev jatek alatt nem sikerult ilyesmit talalnom, szoval ja. :) De, ha jatekcserevel megoldodott, akkor nincs mirol beszelni! :) Ennel "user-friendly-bb" mmo nem letezik btw.

Sokat fejlodott a no mans sky, anno botranyos volt, most mar jol be tudja szippantani az embert. Mondjuk csak par tiz orat jatszottam vele, de a kezdetekhez kepest igy is latszik, hogy eg es fold. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.