Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) hombre[EU] válasza frankdelgado (#49199) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én pont a days gone-nál éreztem azt,hogy a kevesebb több lett volna. nekem már túl ubisoftos volt az a játék, 50ó után még mindig megy a story (új térkép utáni visszatérésnél hagytam abba), tele van questekkel, eventekkel stb. a SoD-nek viszont nagyon jól állna az a sandboxos zombi gameplay,ami abban volt, nagyon bejött. a legjobb pillanatai nem a story vagy egyéb megtervezett/scriptelt jelenetek voltak, hanem amikor spontán összeállt a sok játékmechanika (mint a red deadben). a SoD-ben ilyen nincs, faék egyszerū, nem tud meglepni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49202) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Cyberpunk 2077 -el kapcsolatban mik a jelenlegi tapasztalatok? Rendbe tették már? SX-en gondolkodom rajt de a kezdeti problémák miatt még nem került rá sor.

(#49203) zkxdn válasza Fox Mulder (#49202) üzenetére


zkxdn
őstag

Legjobb döntés ha megvárod a next gen patch-t.

(#49204) hombre[EU] válasza zkxdn (#49203) üzenetére


hombre[EU]
veterán

emberek várják azt a nextgen patchet,mint a messiást, de az elmúlt fél évbōl kiindulva...attól jobb nem lesz :D
lehet,hogy nagyobb felbontás, effektet magasabb minōségben, de ez már innen sokat fejlōdni nem fog

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49205) IntelKiller7 válasza hombre[EU] (#49204) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Bugokat attól még kiszedhetik belőle.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49206) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#49204) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva én már kicsit meg is feledkeztem a játékról. :D

Sic Parvis Magna

(#49207) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#49201) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oh, Days Gone. Szerintem meg pont ideális volt a terület és a hozzá csapott fő illetve mellékküldetések. Mintaszerű. :K

(#49208) hombre[EU] válasza IntelKiller7 (#49205) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát nem a bugokkal van a legnagyobb baj, hanem azzal,hogy még egy far crytól is primitívebb ow alapokon nyugszik (miközben tudjuk mit szerettek volna), legalábbis nekem ez volt a legbosszantóbb. a storyt nyugodtan végig lehet játszani most is, annyira nem vészes a bug/glitch lista, hogy ne lehessen élvezni a történetet

Life, Uh, Finds A Way

(#49209) zkxdn válasza hombre[EU] (#49204) üzenetére


zkxdn
őstag

"lehet,hogy nagyobb felbontás, effektet magasabb minōségben,"

Tekintve hogy milyen bocsékul nézz ki most konzolokon (mert last gen BC-ben fut) csak ez a pár dolog sokat segíthet. Persze az alap game sokat nem fog változni, de ezt remélem mindenki tudja :))

(#49210) 3L1T3 válasza hombre[EU] (#49204) üzenetére


3L1T3
addikt

Egy újabb hülyeség! Ha valaki érdemi infót akar a Cyberpunkról akkor nézzen be a saját topikjába. Ott legalább nem ennyire bugyuta és lemondó hozzászólások születnek róla…

Elhiszem , hogy neked nem tetszik de ettől még folyamatosan javul és foglalkoznak vele.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49211) galaxys80 válasza ρσгτσ (#49191) üzenetére


galaxys80
veterán

Most teszteltem megint. Úgy látom játék függő a QR működése nálam.
Fortinte esetén teljesen megszűnt működni. ( korábban ment)
Van ahol meg tökéletes most is.

(#49212) 30z.Samu válasza 3L1T3 (#49210) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még annyira nem mondtam le róla, csak van más, amivel tudok játszani. Addig meg faragják csak. :D

Sic Parvis Magna

(#49213) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#49210) üzenetére


Zoleee83
addikt

+1 :R

Teljesen jó lesz, jöhet az a nextgen patch, de már most is jól játszható

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49214) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#49210) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, a topikja ->[link] :DDD
oda csak alufólia csákóval mernék visszamenni ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#49215) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ha már valamelyik nap szóba jött a Dragon Ball, ma van a Goku nap. :D

Sic Parvis Magna

(#49216) Steve1207


Steve1207
veterán

Outridersben, ha elkezdem valamelyik class-t fejleszteni és nem jön be, akkor visszavonhatom a pontokat és rárakhatom másik szálra?
Szerk.: mármint vissza tudom vonni jelenleg, csak kérdés, hogy utána is engedi, ha innen kilépek? :D

[ Szerkesztve ]

.

(#49217) Moby válasza hombre[EU] (#49214) üzenetére


Moby
addikt

Az élő és lélegző város?
Még mindig röhögök a végigjátszásomon, ahányszor eszembe jut :DDD
Patchek, mi? :D

(#49218) krx21


krx21
nagyúr

Megvettem a Rezi Village-et SX-re. RT-vel egész jól megy, vagy valaki inkább kikapcsolja. RT is natív 4K?

(#49219) Moby válasza Steve1207 (#49216) üzenetére


Moby
addikt

Akárhányszor pakolgathatod, de szerintem jobb, ha lescreenshotolod a mostanit, ha vissza akarsz térni rá. Egyébként van topikja.

(#49220) Wesder válasza Moby (#49217) üzenetére


Wesder
félisten

Él, meg lélegzik az, amíg a gépre van kötve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49221) 30z.Samu válasza krx21 (#49218) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én S-en kipróbáltam, de elég gyatra úgy a teljesítmény. A tesztek szerint 35-40 fps között van, de én ezt a gyakorlatban sokkal kevesebbnek éreztem. Szóval nem erőltetem, RT nélkül 60fps megvan simán.

Sic Parvis Magna

(#49222) Wesder válasza 30z.Samu (#49221) üzenetére


Wesder
félisten

SX-en mehet nyugodtan RT-vel, ha a TV tudja a VRR-t. SS-hez a RT egyàltalàn nem ajànlott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49223) krx21 válasza Wesder (#49222) üzenetére


krx21
nagyúr

Eddig én is meglepően ezt tapasztaltam.(XSX, VRR) Pedig érzékeny vagyok a mozgásra. Iszonyat jól néz ki amúgy. :C

[ Szerkesztve ]

(#49224) 30z.Samu válasza Wesder (#49222) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ugyan láttam a különbséget RT és RT nélkül, de őszintén szólva megvagyok nélküle. Majd talán a kövi végigjátszásra meglesz már az X és akkor bekapcsolom. :))

Sic Parvis Magna

(#49225) Steve1207 válasza Moby (#49219) üzenetére


Steve1207
veterán

Az remek, köszi. A mostanit még nem nagyon kell, 1 pontom van :D

.

(#49226) hombre[EU] válasza Moby (#49217) üzenetére


hombre[EU]
veterán

peccsek,minek? a topikja szerint day1 is minden tökéletesen rendben mūködött :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#49227) zkxdn válasza Wesder (#49220) üzenetére


zkxdn
őstag

Thats deep bro :DDD

(#49228) IntelKiller7 válasza hombre[EU] (#49226) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Max a official videóban. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49229) Bep válasza 3L1T3 (#49210) üzenetére


Bep
senior tag

Jah, ha a saját topikjából indulunk ki akkor minden kategóriában díjnyertes game amilyen díj csak van. Tehát mindenkinek kötelező.
Amúgy szerintem abban a topikban van beavatási szertartás is. :DDD

Én SX-n 1.2-ig semmilyen rendszer szintű javulást nem vettem észre a megjelenéshez képest ami az összképet illeti, pedig alaposan megnéztem az összes javítást. Csak sztorira és mellek küldik adta magát nekem egy idő után, mert a kiegészítő dolgokhoz nem volt ingerenciám. Next-gen változatot újra felteszem majd, mert addig érdemi javulás már nem lesz.
De ez az én szerény véleményem.

Amúgy a topikjában is kihalni látszanak a konzolosok. Többször visszanézve inkább csak tipikus hardver/win/cpu-gpu temp. megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#49230) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ránéztem én is a Village-re, beszarás, mit tud ez a RE engine, pont olvastam a hírt délelőtt, hogy PC-n még egy IGP is elviszi normális sebességgel, nagyon jól van optimálzva minden célplatformon, a másik oldalról meg gyönyörű maga a játék RT nélkül is, rendkívül szépek a textúrák, minden szép nagy felbontású (kivéve a törött tojásokat valamiért :D), nagyon jó minden effekt, főleg a fény-árnyék hatások, horrorjátékban amúgy is ez a legfontosabb és alig 30 GB helyet foglal a játék, hihetetlen komolyan.
Már a VII során lehetett olvasgatni róla, hogy nagyon modern ez a motor, azóta még jobb lett, telitalálat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49231) Wesder válasza Bad Pritt (#49230) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel szemben a CoD ugye... Vicc az a helyigény.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49232) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#49230) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akárki mond akármit, szerintem a Capcom az egyik legjobb fejlesztő cég jelenleg minden téren.

Sic Parvis Magna

(#49233) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#49232) üzenetére


hombre[EU]
veterán

majd,ha elkészül a Dino Crisis reboot...majd akkor :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49234) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na lement Resi 8. Jó volt ez kéremszépen, jöhet a folytatás pár év múlva. Volt itt minden, horror, akció, fordulatok. Imádtam.

Live-Die-Respawn

(#49235) Moby válasza oriic (#49234) üzenetére


Moby
addikt

Olyan ijesztően gyorsan lemegy ez mindenkinél, hogy nem is tudom mi lenne az az ár, amit szabadna érte adni.

(#49236) Wesder válasza Moby (#49235) üzenetére


Wesder
félisten

8.5h a story. 15h ha mindent is megcsinàlsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49237) 30z.Samu válasza Moby (#49235) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam azért nem fog olyan gyorsan lemenni, sajnos nincs annyi időm erre a hobbira, mint amennyit rászánnék. De ez nem csak ezzel van így. :(

Sic Parvis Magna

(#49238) Moby válasza 30z.Samu (#49237) üzenetére


Moby
addikt

Ezt értem, de ettől még a játékidő nem lesz több. Ez tipikusan az a játék, amit digitben ésszerűtlen day1 megvenni. Vagy lemezen kell, ha erre van mód, vagy az első nagyobb akciót kell megvárni. Egy 8 órás játékért 24e forint akkor is nagyon durva, ha az amúgy nagyon jó minőség.

[ Szerkesztve ]

(#49239) 30z.Samu válasza Moby (#49238) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez mondjuk valahol jogos. Alapvetően én sem rendelek már elő annyi mindent, mint anno PS-en, sőt...viszont ennél nem akartam várni. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49240) mcwolf79 válasza Moby (#49235) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én majd az első nagyobb akcióban megveszem brazilból 8-10k környékén.
Addig talán rá tudom venni magam, hogy befejezzem a 7. részt. Ott tartottam, hogy legyőztem a rovarasszonyt. Nem tudom, mennyi lehet még hátra. Gyanítom nem olyan sok .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49241) 30z.Samu válasza mcwolf79 (#49240) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az kb fél táv, ha jól emlékszem.

Sic Parvis Magna

(#49242) Moby


Moby
addikt

Ja igen: a kontrollerem kb 1 hét alatt rendeződött. Frankfurtba ki, majd egy új vissza. Egy szavam sincs. Az új minden szempontból kifogástalan. Nem recseg -ropog kézbevéve, nem csattog a ravasza, és nem is ragad, ill. Nem driftel. Köszönöm ismételten a segítséget :R

(#49243) Bad Pritt válasza Wesder (#49231) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sok példa lehetne, nyilván motorfüggő is, de a Codot tök jogosan fújták fel, mert már tarthatatlan helyet foglal. De mellette ott a Last of Us 2 a túloldalon, vagy a Gears 4 itt, ez utóbbi ékes példája annak, hogy az optimalizálásnál a tömörítés mindig kevésbé fontos szempont lesz, ha kifutnak az időből
Főleg azért látványos, mert a Gears 5-öt a Coalition több idő alatt rakta össze, többet dolgoztak az Unreal 4-gyel is, hopp, rögtön összement a játék úgy, hogy sokkal szebb a játék, hosszabb a kampány, nagyobb a játéktér és bővült a multi is. :D

Még egy gondolat a Res 8-hoz azért: azt viszont hozzá kell tenni, hogy töltőképernyők vannak, még ha kevés és nem hosszúak, de a manapság tök menő seamless transition láthatóan nem volt szempont.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49244) Wesder válasza Bad Pritt (#49243) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ràadàaul modulàros a telepítése is. Persze ha mindent telepítesz, akkor csak kb 30%-kal foglal kevesebb helyet. 100GB S-en a Gears4, a Gears5 meg 72GB.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49245) oriic válasza Wesder (#49236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10 óra volt nekem.

Live-Die-Respawn

(#49246) Steve1207 válasza oriic (#49245) üzenetére


Steve1207
veterán

Lol, most nézem, hogy már van 2 óra 20 perces speedrun is :D

.

(#49247) NoMagix válasza Moby (#49242) üzenetére


NoMagix
addikt

Az jó!
Nálam is gyorsan jött ment a csere, de már a második volt a soron és ez sem lett jobb! :Y
Már kételkedek benne, hogy egyáltalán csináltak e velük bármit is!
Ugyan úgy beragad az RT, de most nem 2 perc Forza után, hanem másfél óra elteltével!
2 hete vettem egy kék Series kontit az hibátlan és a gyári fekete is, de a fehérek egyszerűen selejtek!

(#49248) Elderath válasza Moby (#49238) üzenetére


Elderath
őstag

Resi tipikusan nem egyszer végigvivős. Itt van NG+ rakat unlock, merc mode stb. Bőven megéri az árát szerintem

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#49249) adise


adise
őstag

Van valami megoldás arra, hogy ne 100 alatti legyen a storebol valo letoltés sebessége? Vagy ez ilyen? (gigabit,kabelen)

(#49250) 30z.Samu válasza Elderath (#49248) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azért is írtam, hogy lesz minimum egy második végigjátszás is, de a 7 óta mindegyiket legalább kétszer végignyomtam már. Kivéve a 3-at, de ami késik, nem múlik, majd X-en szeretném azt is végignyomni, meg a Village-nek is a második végigjátszását. :))

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.