Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49701) prokxy válasza .LnB (#49699) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor be is linkelhetted volna, köszi. :)
De már nem kell, ez megoldotta:
"Turn the xbox on, then hold the power light for 15 seconds. Then connect a controller via usb and press the home button on the controller. Once the box loads fully you should be able to disconnect the controller and everything should work normally again."

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49702) .LnB válasza prokxy (#49701) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én segíteni neked?! :F
Hamarabb rágom le a saját karomat... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49703) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Ma reggel végeztem a Mediummal, viszont játék közben pár alkalommal furcsa grafikai glitchekkel találkoztam, utánaolvastam és nem vagyok vele egyedül, kiváncsi vagyok, hogy itt is tapasztalta más is? Ilyenre gondolok pl: [link] bár ennyire durván nálam azért nem jött elő.
Egyébként nem volt rossz játék, kifejezetten tetszett.

(#49704) prokxy válasza .LnB (#49702) üzenetére


prokxy
veterán

Hát igen, elmond ez rólad mindent. :D De már megszoktuk. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49705) Steve1207 válasza KardosAttila (#49703) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyes részeken minimálisan megfigyelhető volt. Szerintem inkább a pályakialakítás, fények miatt lehet, de amúgy a Gears 5 alatt is megfigyelhető ilyesmi egy-egy szakasznál vagy bizonyos kameraszögben. Lehet pl UE4 engine "sajátosság", bár én csak tippelgetek.

.

(#49706) frankdelgado válasza prokxy (#49704) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha ajánlottál volna pénzt, akkor lehet, h segített volna neked :DDD

Egyébként korábban valakinek a teljes áramtalanítást követően jó lett egy ilyen proléma után. De azért messze van a 200-tól az ilyen esetek száma.

(#49707) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok, ismerösöm most vett egy series s-t tölem kér segitséget pass beállításhoz. Ezért szeretnék infot, hogy most mi a legolcsóbb módszer egy új beszállónak mondjuk egy éves ultimate-re?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#49708) prokxy válasza frankdelgado (#49706) üzenetére


prokxy
veterán

Ja igen, valóban, legközelebb így teszek. Kösz a tippet. :R
Mondjuk azért nem értem, mert elvileg erre jött frissítés és nekem minden up to date. Lényeg, h megy.
Tényleg nem ugrott be, hogy volt ilyen másnak, hasonló rémlik, de nem ez az eset és nem mind2 kontroller. Mindig tanulunk vmit, ha nem más azt, hogy vannak ilyen "segítőkészek" is. :D
ooobi: musztiii-t keresd hardveraprón, elmond mindent, segít beszerezni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49709) .LnB válasza frankdelgado (#49706) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs az a pénz... ;]
Na meg jól megy a konzolnepperkedés, nem vagyok rászorulva, de te ezt nagyon jól tudod ahogy olvasom. :U :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49710) EmThor válasza KardosAttila (#49703) üzenetére


EmThor
addikt

Ja ez nekem is volt Mediumban. Programhiba, a gép jó.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#49711) prokxy válasza .LnB (#49709) üzenetére


prokxy
veterán

Na ne offolj, mert sok lesz már. :R Jön a főnök és kivág. :D Én is befejeztem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49712) frankdelgado válasza .LnB (#49709) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ahogy a régi indián mondás tartja: "aki felépít 100 hidat, majd lex@p egy f@xt, arra az utókór nem hídépítőként fog emlékezni.......

(#49713) 3L1T3 válasza prokxy (#49708) üzenetére


3L1T3
addikt

Azért az ilyen musztiii ajánlásokkal még ha jó is az ár, hosszútávon több kárt okoztok mint hasznot! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49714) prokxy válasza frankdelgado (#49712) üzenetére


prokxy
veterán

Ezen szakadtam! :D :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49715) prokxy válasza 3L1T3 (#49713) üzenetére


prokxy
veterán

Kifejtenéd kérlek? Vagy Te is elenbé útjára lépsz? Biztos ez is le van írva itt 200x. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49716) 3L1T3 válasza prokxy (#49715) üzenetére


3L1T3
addikt

Régen rossz ha ki kell fejteni. :) Kérdéses forrásból származó kódokról beszélünk. Amiket különböző kupon akciók alatt akár lopott kártyákkal felhalmoznak. Naponta több száz fraud tranzakció van pont ezekből kifolyólag.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49717) prokxy válasza 3L1T3 (#49716) üzenetére


prokxy
veterán

Ki tudja mire gondolsz érted... Az ember itt már kérdezni sem mer, javasolni sem, mi a szar van ezzel a topiccal és lakóival? Vagy csak engem tisztelsz meg ezzel, mint a Zelenbé? :D

Én kifejezetten örülök, hogy így vettem a GP-t és több játékot, mert sokat spórol az ember vele. Azért nagyon nem mindegy, hogy évi 50e vagy 3 év ~40e. Ameddig pedig működik, addig jók vagyunk.

Lehet jobb lenne neked, ha a KV-ből vennénk legál, csak akkor kicsit más lenne a leányzó fekvése. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49718) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Használ valaki ilyet series x-el, képes vele működni ? [link]

Sok játék támogat Bill+Eger kombót, na de ha ez megoldja hogy mindegyiknek legyen (főleg RTS jatekok), akkor az elég király lenne.
Auchanban most 10-11k helyett 5.4k az ára.

(#49719) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#49716) üzenetére


Zoleee83
addikt

Azért Musztiii nem a dzsunka indiai store kuponos bótjából' szerzi be ezt ugye tudod?
Jópáran vannak akik hivatalos Microsoft kódokat árulnak, és mivel nagy tételben szerzik be így nekik olcsóbb, de neked ezt pontosan tudnod kell. (Bár az üzleteteket rontja ez tény :))
Abban igazad van hogy keringenek kuponos szürke kódok is, az más story.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49720) 3L1T3 válasza prokxy (#49717) üzenetére


3L1T3
addikt

Nincs itt szó semmi cégről, a véleményem írtam le. Eddig is mind1 volt nekem , hogy honnan veszed. Se több se kevesebb nem lesz az életem. Szóval ne keverjük ide a baromságokat.

itt arról van szó, hogy vannak szürke kódok amin senki se nyer

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49721) frankdelgado válasza prokxy (#49717) üzenetére


frankdelgado
őstag

Teljesen normálisan működik a topik. A lényeges témák mindíg napirenden vannak: 30,60,120 fps, jó gép-e az XSS, stb. Rendesen megy smúzolás, de ha problémád van, jobb esetben csak elhajtanak, de főként azok, akiknek sunyítani kéne. Egyszer teljesen nyíltan mennek a trükközések, máskor lecsap a banhammer. Szóval rendben van minden, veled lehet baj.... :)

Azon meg ne parázz, ha olcsóbban akarod a dolgokat megúszni...szegény ember vizel és főz. (szintén régi indián bölcsesség)...

[ Szerkesztve ]

(#49722) S@c@


S@c@
őstag

Resident evil 8 bejezve 8 óra 10perc alatt.

Lenne pár kérdésem spoiler mögé rakva:

Most akkor Ethan oké, hogy már 3 éve hallott, de mi is volt ő igazából itt? Rose - Mia és Ethan szupergyereke? Mi alapján kapta a képességeit a család? Az egész Missisipiben kezdődőtt ez csak kicsit tiszta nekem. Miranda meg felvette Mia alakját és kábította a családot egy ideje ezek szerint.

Rose-t meg látom a kormány eléggé elkapta.

[ Szerkesztve ]

(#49723) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

DigitalFoundry:
FPS Boost Marathon: 15 Games Tested - Far Cry 5/Dying Light/Tomb Raider/Gears 4 + Many More! - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49724) 3L1T3 válasza l.skywalker (#49723) üzenetére


3L1T3
addikt

Anthem-re rá is pörgök így, hogy végre 60 fps.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49725) frankdelgado válasza S@c@ (#49722) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha három éve hallott, de már nem, akkor valszeg, vagy siket, vagy nagyothalló. :DDD

(#49726) S@c@ válasza frankdelgado (#49725) üzenetére


S@c@
őstag

Tényleg nem értem, leírod légyszi mi is történt.

(#49727) oriic válasza S@c@ (#49722) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ethan ember-mold hibrid lenyegeben, de nem kulon entitas, hanem ugyanaz a szemely.
A csalad anno Evelyn kiserletei voltak, ha jol tudom a kepessegeik eredete nem lett megmagyarazva. (Marmint hogy ki miert azt kapta amit)

Rose-t nem elkaptak, hanem lenyegeben a kormany tokeletes biofegyvere lett, igy harcolhatnak sikeresen pl a korabban elohozott BSAA lenyeivel vagy masokkal.

Live-Die-Respawn

(#49728) frankdelgado válasza S@c@ (#49726) üzenetére


frankdelgado
őstag

Poénkodni próbáltam bocs, ma ilyen napom van :DDD , amúgy fogalmam sincs, nem játszottam a játékkal.....

(#49729) prokxy válasza frankdelgado (#49721) üzenetére


prokxy
veterán

Tudom, h én vagyok a láma most, nincs ezzel gond, lehet többet kéne aludni és csak néha benézni, meg nem kérdezni, meg nem kell tanácsot adni. Szóval kussolok és csak olvasok. :) :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49730) Wesder válasza S@c@ (#49722) üzenetére


Wesder
félisten

Louisiana-ban lakott a Baker csalàd.
Egyébként ha a 7. részben hagyod hogy elkapjon a lapàttal Jack, akkor levàgja a làbad, aztàn ad egy medkit szlötyit hogy ettől majd helyre jön a làbad, Ethan meg ezutàn csak annyit mond hogy WTF miutàn visszarakta a làbàt. Ezért sem esett kétségbe, mikor levàgtàk a màsik kezét és simàn visszarakta.

Szóval ja, halott volt, de igazàból ő sem tudta, míg Evelin el nem mondta neki. Mia meg Ethan is fertőzött volt, gondolom ezért lett Rose is képes arra mint Evelin, csak nem öregedik 25x gyorsabban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49731) S@c@ válasza oriic (#49727) üzenetére


S@c@
őstag

Kemény...Valami hasonlóra gondoltam, de akkor összesgében:

Ha Ethan teste már tényleg csak Mold-ból áll, ahogy Eveline állítja, akkor miért nem tudja visszanöveszteni a leharapott ujjait? Mikor a Lady a pincében levágja a kapcsolót markoló kezét, utána simán "visszaragasztja", egy kis gyógylötyi, és kész.
Spoiler 2: A VII. rész végén Ethan elkészít egy adag szérumot, és azzal kigyógyítja Mia-t a Mold fertőzésből. Az End of Zoe DLC-ből kiderül, hogy a BSAA-nak van még az ellenanyagból bőven (Zoét is sikerült kigyógyítani vele), akkor hát Chris miért nem adta be Ethannek a szérumot?
Spoiler 3: Mia honnan tudta, hogy Ethan már halott? A cellás jelenetben elárulja Chrisnek a titkot. Talán a Mold közös tudata árulta el neki? Ezek szerint évek óta tud róla, hogy egy embernek látszó penészlénnyel él együtt, és gyereket is szült neki? Akkor ez így nem kicsit beteg...

Jöhet a 9-edik rész, kiváncsi vagyok hogyan tovább. Bár van sejtésem és a stáblista végén is céloznak rá.

[ Szerkesztve ]

(#49732) Wesder válasza S@c@ (#49731) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon rövid az az időablak, míg hatàsos az ellenszer, utàna szimplàn megöli azt akinek beadod. Mondjuk érdekes hogy Mia nem halt bele úgy, mint Jack, pedig ő is màr 3 éve ott volt a hàzban a csalàddal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49733) Voy15 válasza GEIL (#49696) üzenetére


Voy15
tag

Feltéve ha nem aludt a raktárban egyik polc tetején. :DDD
Egyszer mutatta lol, még ébresztőórája is volt ott neki :DDD

Sorry, utolsó off részemről.

(#49734) Phoen|x válasza .LnB (#49694) üzenetére


Phoen|x
őstag

1 nyarat énis diákmunkáztam ott, utána meg kettőt a Nokia-ban.

Go Gunners!

(#49735) krx21 válasza Darth_Revan (#49718) üzenetére


krx21
nagyúr

Ez nem egy "sima" usb elosztó???

(#49736) krx21 válasza l.skywalker (#49723) üzenetére


krx21
nagyúr

A Gears 4-nél mit hozott az fpsboost? Ott amúgy is volt performance mód, nem?

(#49737) Wesder válasza krx21 (#49736) üzenetére


Wesder
félisten

X-en volt, S-en nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49738) prokxy válasza krx21 (#49735) üzenetére


prokxy
veterán

YT-os videók + leírás alapján több annál. Van hozzá driver, pc-n bekonfigolod, bedugod a konzolba helyesen és örülsz. Elvileg...gyanúsan olcsó, meg ahogy láttam nem minden perifériát támogat.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49739) frankdelgado válasza Darth_Revan (#49718) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vannak ezek a xim apex és társai, amik ilyen célra vannak, de azok ilyen 30-40-50 ezres kategória...azokra mondják, hogy stabilak. Az ilyen filléres vacakokkal csak magadat sanyargatod. Legalábbis nekem ezt mondták, amikor érdeklődtem...aztán nem is kellett, mert hozzászoktam a kontrollerhez....

#49738prokxy

szerintem ez is már vagy 213-szor le lett írva itt............. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49740) persil válasza Wesder (#49732) üzenetére


persil
nagyúr

Erdekessegkepp vegigolvastam, amit beszelgettetek a jatekrol.
Hat ize... :D Ez szerintem valami irtozat, eddig is epuletes baromsagnak tartottam az egesz sorozatot, de ez annyira cringe, hogy leepultem. :D

Nah most meg annyira sem fog erdekelni a 8, mint eddig. A 7-tel jatszottam max par orat, de annyira untam, meg irritalt az egesz, tenyleg nem volt fent sokat.
A 2 remake-je olyan ertelemben tetszik, hogy mit hoztak ki belole, de nem jatszottam vele, csak egy orat, hogy megnezzem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49741) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

(#49742) Wesder válasza persil (#49740) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàból amiket leírtunk a jàték főszereplőjével kapcsolatban, annak tökre van értelme ha a 7. részben felépített vilàg keretei között hagyjuk, bàr még így is vannak benne hülyeségek, vagy nem lett rendesen megmagyaràzva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49743) oriic válasza S@c@ (#49731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom az ujjak visszanövesztése nem megy tudatalatti, hanem irányítani kellene, és ugye Ethan sem tudta magáról ,hogy micsoda. A lötyis téma meg már ismert, hiszen a 7-ben is ott volt, akkor pedig be is szólt, hogy WTF, hogy meggyógyult a lába.

Spoiler2-re: Ha volt is még gyógyír, nyilván azt az Umbrellás akciókra nem viszik magukkal, így valszeg Chrisnél sem volt. Ő meg ugye nem tudott Ethan állapotáról, Mia mondta el neki a celláknál, meg is lepődött rajta. De amúgy tök felesleges is lett volna, hiszen kitépték a srác szívét, nem biztos hogy életben maradt volna a későbbiekben.

Spoiler3: Szinte biztos, hogy Mia már a Baker ház után tudott Ethan állapotáról, hiszen amúgy sem egy hétköznapi nő, emlékezz vissza az előző részre,benne volt ugye az Evelyn projektben.
Együtt éltek igen, mert attól még Ethan részben ember volt (ezért is tudta Miranda kitépni a szívét), más kérdés, hogy volt benne némi "extra". Más kérdés, hogy a csaj nem igazán bírta a titkolózást, mert bár a játék elején Mirandát láthatjuk a szerepében, attól még Ethan laptopjában ott volt a szöveg, hogy sokat vitáztak az utóbbi időben. Mia nyilván szerette a férjét, ezért próbált meg együttélni vele még így is.

A folytatás sok fele elmehet. Egy részről ott van a BSAA biofegyveres dolga ami bármibe kifuthat még. Az biztos, hogy Rose az most Chris-szel együtt dolgozik (Ugye Ethan kérte meg az ürgét anno a hídon, hogy vigyázzon a lányára) és együtt hajtanak végre akciókat az Umbrellával. A kocsis jelenetet amúgy simán félreértik pára a neten ahogy nézem, mert úgy tűnik, mintha elkapják Rose-t, közben meg a fülében ott van a katonai headset, szóval alapból ismerik egymást. (A mesterlövész meg nyilván biztosítéknak kellett csak, végül is mégis csak egy tökéletes biofegyverről van szó. :D )

Live-Die-Respawn

(#49744) ρσгτσ válasza persil (#49740) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én azt sem értem miért Resident Evil a neve. Biztos valahogyan levezették ezt a szálat, amiből vérfarkasok és vámpírok lettek...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49745) oriic válasza ρσгτσ (#49744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Én azt sem értem miért Resident Evil a neve."

Miért, a réginek miért az volt? ;] Mármint a klasszikus trilógia után a 4-5-6 és a spinoffok is jöhettek volna más címmel, mert közük nem volt az első részekhez. :DDD

(Amúgy igen, van magyarázat a lycan és vámpír dologra is, sőt még régebbi Resi játékokra is kapunk visszautalást)

Live-Die-Respawn

(#49746) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Amennyire féltem hogy mégsem fog annyira teszteni az Electric Volt kontroller pont annyira lett a kedvencem... :D A daystrike camo is versenyben volt, de ez legalább vitt egy kis színt a nappaliba :)

(#49747) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#49744) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a resident evil =|= zombik
biofegyverekrōl/biohazardról szól. már az elsō részben is volt pl. gyíkember :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49748) ρσгτσ válasza oriic (#49745) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem az a lényeg, hogy a réginek mi volt. Hanem hogy annak az volt, és elég érdekesen alakult a sorozat története. Teljesen más eredetű történetet vontak be.

Nekem ez az egész olyan, mintha Darth Vader -ről kiderült volna van még egy eltitkolt fia: James T. Kirk, aki most már Spok -kal üldözi a sötét erőt.

Nem azt mondom egyébként, hogy sz*r. Biztos jó játék, jól meg is van csinálva. Csak nekem ez az egész kicsit erőltetett.

hombre[EU]:
Ez oke, nem is kifejezetten a zombizással azonosítottam.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49749) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#49747) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanezt akartam írni lol, gyíkemberekkel, mutáns növényekkel és cápákkal kezdtünk, ezek után semmi nem elég elrugaszkodott. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49750) Wesder válasza ρσгτσ (#49748) üzenetére


Wesder
félisten

Ha jól tudom a 7. rész reboot is volt, innentől kezdve meg igazàból mindegy mi volt az előző kb 10 részben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.