Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) vg válasza 3L1T3 (#49949) üzenetére


vg
addikt

Ez egy érdekes hajszerkezet csücsörítő szájjal.

(#49952) ρσгτσ válasza oriic (#49944) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igazából szerintem FM8 -nak kellene jönnie előbb. Függetlenül attól, hogy jóval több az FH5 leak, ami inkább spekuláció. Jeff Grubb az egyik főkolompos, aki sokat beszél a Horizon opciókról, de neki sem jön be minden tippje. Az sem, ami állítólag belsős leak.

Most is az új spekulációkban azt mondják FH5 idén jön, FM8 pedig csak 2 év múlva. Tehát inkább a 2023 sanszosabb.

Ebben is lehet valami, de szerintem sokkal nagyobb a kavar a témában. Így inkább várjuk meg mi lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49953) 3L1T3 válasza vg (#49951) üzenetére


3L1T3
addikt

Muszáj volt, amíg ezen a regisztrációmon nem lehet egyedi arckép. Már többszőr összekevertek másokkal, így azt hitték, hogy 1-1 infó valid. Közben nem... :D Pont a másik topikból volt egy ilyen eset tegnap.

Valaki beírta , hogy az új kontroller megjelenése 2021.12.31 ... ugyan olyan arcképpel mint amit használtam, és van aki nem nézte a nevet. Innen pedig már egyértelmű volt az infó megevése. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49954) 3L1T3 válasza ρσгτσ (#49952) üzenetére


3L1T3
addikt

Felesleges megvárni sajnos, az FM8 nincs kiadható állapotban és a 2023-as megjelenés sem hülyeség, főleg annak függvényében, hogy az FH5 milyen lesz. Amennyiben hasonló vagy jobb eladásokat és sikert tud elérni mint az FH4 akkor simán kaphat a Turn10 még egy évet a fejlesztésre így 2023-ra tolva a megjelenést.

Őszintén kell is nekik az idő és szánjanak is rá , mert az FM8 lehet nem ér el eladásban olyan számokat, de az egyik legmeghatározóbb játék főleg technikai oldal az XSX életciklusában. Látva a GTS és GT7 új változtatásait itt az ideje, hogy a Turn10 is csináljon valami érdemlegest. Mert az FM4 óta árnyéka önmagának a széria, az FM6 hozott egy kis életet újra de az FM7 gyalázat mind a mai napig.

Bár nem reprezentatív de egy kicsit talán még is!

Metacritic Metascore / Userscore

Forza Motorsport 92 / 7.6
Forza Motorsport 2 90 / 8.3
Forza Motorsport 3 92 / 8.1
Forza Motorsport 4 91 / 8.3
Forza Motorsport 5 79 / 6.0
Forza Motorsport 6 87 / 7.7
Forza Motorsport 7 86 / 6.3

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49955) ρσгτσ válasza 3L1T3 (#49954) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze. Nem is azt mondom, hogy hülyeség lenne bármelyik tipp is. Mert azt gondolom a 2020/2021 -es év minden eddigi trendet megbont. Az FM8 bétáról sincs igazából még pontosabb infó.

Én az FH5 -nek jobban örülnék, de igazából annyira sok infó kering minden féle titkos infókra hivatkozva, hogy jelenleg semmi sem biztos.

Sokan egyébként ebben hisznek, ami ha nem is teljesen, de részben igaz lehet:

Szerk.:
Van ami azóta már nagy eséllyel csúszik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49956) 3L1T3 válasza ρσгτσ (#49955) üzenetére


3L1T3
addikt

Bár még nem láttam az év végi lineupot én se. De az általad linkelt képel tudok a legjobban azonosulni én is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49957) frankdelgado válasza .LnB (#49943) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vagy azért, mert pont annyi profitot hoz az eladott PS5-öd és valamivel meg játszani kell.

(#49958) 3L1T3 válasza .LnB (#49943) üzenetére


3L1T3
addikt

Hát személy szerint a HALO és Forza szériák miatt van XSX-em. Ettől függetlenül bízom benne, hogy a Bethesda címek is exkluzívak lesznek mert én mindegyik játékukat szerettem és szeretem.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49959) .LnB válasza frankdelgado (#49957) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyira megsértődtél ezen, adjak kölcsön? Segítene? ;] Te Archaeopteryx...
ui.: Ha már folyamatosan a zsebemben turkálsz. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49960) .LnB válasza 3L1T3 (#49958) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na és ha nem lennének exkluzívak? Akkor nem játszhatnál velük?! Jó mondjuk GP-be jó ha jönnek, ez tény. De ha értéket teremtenek, azért fizetünk úgy is.

Nagy kérdőjel még mindig ez az Xbox. Persze én is azt kívánom, hogy érje meg az SX-re kiadott pénz. Szurkolok nekik. De eddig még nem történt érdemi előrelépés a korábbi évekhez képest.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49961) Wesder válasza ρσгτσ (#49955) üzenetére


Wesder
félisten

Az egész lista kamu mert a Grounded nincs rajta 2021-nél, a Psychonauts meg màr megjelent Classicra 2005-ben. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49962) 3L1T3 válasza .LnB (#49960) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez való igaz, és az is, hogy időt húznak a BC és FPS BOOST-al. Jó dolgok, szimpatikus is de az én igényeimnek ezek időhúzások.

Meglátjuk, az a baj, hogy a COVID is csak növeli a fejlesztési időket. Várni meg senki nem szeret. Közben ott egy Insomniac Games akik ontják magukból az AAA címeket... Spider-Man -> Miles Morales > Rift Apart és közben készül az SM2 . . . nem is értem, hogy ott mi történik. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49963) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#49955) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Wolf3 ?? van olyan projekt egyáltalán

machinegames deathloopon dolgozott utána Indiana

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49964) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#49963) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs amúgy, csak mindenki szeretné. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49965) ρσгτσ válasza .LnB (#49960) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az sem segít amúgy sokat, hogy mindkét oldalon vannak ellátási problémák az új generációval kapcsolatosan. Így sanszos, hogy ezért nem engedik el több játéknál sem az előző generáció kezét. Ami megint egy hátráltató tényező a fejlesztés során.

Főleg, ha valóban úgy fog kinézni a játékmenet például a Biomutant -nál is, ahogy az előzetes gameplay videókon (előző generációkon). Lesz még itt panaszkodás megjelenések után is.

Meg arra is kíváncsi leszek, hogy a kínai megjelenéssel mennyire lesznek korlátozott készletek a többi régióban. Mert szerintem így nehéz lesz egyensúlyba hozni a keresletettel a kínálatot. Ami más tényező miatt sem egyszerű.

Szóval szerintem lesznek itt még csúszások és meglepetések.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49966) Wesder válasza .LnB (#49960) üzenetére


Wesder
félisten

Annyira el lett b@szva a One generàció ezzel a teszetosza azt se tudjuk mit akarunk, de azt nagyon mentalitàssal hogy ebből nagy szerencsével a generàció közepére kilàbalnak. Jelenleg igazàn szerintem annak éri meg az Xbox, aki rengeteg jàtékot vett előző genben és nem akar lemondani róluk, illetve aki első konzolos, de akkor meg csak a Pass miatt.
Ez a legrosszabb, mert amikor volt idejük akkor nem csinàltak semmit, mikor meg màr mutatni kellene valamit, akkor időt kérnek. Lehet abban bíznak hogy a Halo majd megment mindent, mert az akkora név, illetve ugye annak ingyen lesz a multija, ami meg a jàték lényege a co-op story mellett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49967) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#49963) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez a lista pár népszerű és elismert ember infója alapján lett összerakva. Ami részben lehet igaz, de tartalmaz leak -nek nevezett spekulációkat is.

Sőt...mivel sokszor a fejlesztőknél sincs mindenre fix. ütemterv, így lehet valamelyik infó tényleg elhangzott például egy értekezleten, de lehet csak évekkel később valósul meg.

Szerk.:
Plusz vannak olyan játékok, amit hivatalosan levédenek (van amikor csak a nevet), de évek telnek el, mire lesz belőle valami.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49968) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#49964) üzenetére


hombre[EU]
veterán

unpopular opinion: vissza kellene adni az id-nek,mert inkább tininácicomedynek sikerült,mint wolfnak :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#49969) frankdelgado válasza ρσгτσ (#49955) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ami nagyon nem tetszik, az a 2025-ös dátum a State of Decay 3- nak.

(#49970) Wesder válasza 3L1T3 (#49962) üzenetére


Wesder
félisten

Azért túlzàsokba ne essünk. Szép és jó hogy gyorsan jön tőlük 3 minőségi jàték, de a SM utàn egy MM-hez nem kellett full csapat, a Racheten meg dolgoztak a a SM befejezése utàn. 3 év bőven elég volt rà gondolom. Szimplàn csak jól lettek időzítve a megjelenések. Jó azt nem vitatom hogy covidtime-ban is tudtàk tartani a munkatempót, az dicséretes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49971) Wesder válasza frankdelgado (#49969) üzenetére


Wesder
félisten

Tavaly làttàl belőle egy CG trailert, és kb annyi is volt meg belőle. Àllítólag ez most nagy pojekt lesz nekik, nem ilyen szüttyögés mint az első két rész. Azt hiszem még a csapat is bővítve lett emiatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49972) .LnB válasza ρσгτσ (#49965) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elcseszett évek ezek a COVID miatt. De a PS5 lassan majd karcolja a 10 millát. Kérdés, hogy meddig ragaszkodnak az előző gen-hez. Nekem eddig a Forspoken az amiről azt gondolom, hogy az tényleg next-gen cím lesz külcsínre.

Xbox fronton idén meg fog jelenni a Halo, de csalódás lesz (na nem nekem) szerintem. Forza tűnik biztos pontnak minőségileg. És remélem a Flight Simulator nem lesz agyon butítva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49973) 30z.Samu válasza 3L1T3 (#49940) üzenetére


30z.Samu
félisten

FH 5-re csak be kéne az az upgrade X-re. :C

Sic Parvis Magna

(#49974) Bad Pritt válasza .LnB (#49972) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én titkon a Psychonauts 2-ben bízom nagyon idén, az első nagy kedvenc volt, a mostanihoz meg ez a Jack Black-es trailer ütött szerintem a maga pszichedelikus wtf módján. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49975) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok! Szeretnék venni egy Series X-et. Alzán néztem hogy 1 kontrollerrel 185-ért van, májusi érkezéssel, és két kontrollerrel 201-ért júniusival. Szerintetek ezek mennyire valid dátumok, ha a napokban foglalok le egyet?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#49976) i@lex válasza .LnB (#49960) üzenetére


i@lex
őstag

Menjél már innen, csak úgy öntöd a hülyeséged szakadatlanul...

(#49977) .LnB válasza Bad Pritt (#49974) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos kimaradt a Psychonauts. (2005 körül még a világlegjobb Counter-Strike játékosának készültem... akkoriban csak az ment, meg a WoW :DDD )
Azt tudom, hogy egy nagyon különleges, és jó játék. A PC Guru áradozott akkoriban róla (volt akkor még Guru?).
Szóval így nincs nagyon komoly várakozás részemről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49978) .LnB válasza i@lex (#49976) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nahát, már megint ilyen rendes volt veled a Marika ovónéni, hogy megadta a wifi kódot?! Egyemaszivit.. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49979) ρσгτσ válasza Wesder (#49971) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az is szerintem pont olyan infó, ami hiteles lehet...de én még a 2026 -on se lepődnék meg.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49980) 3L1T3 válasza Redneck (#49975) üzenetére


3L1T3
addikt

Valid.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49981) homerhamm válasza ρσгτσ (#49979) üzenetére


homerhamm
addikt

Addig jön az új Xbox. :U

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49982) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon jó játék ez a Sleeping Dogs, de ez a kamera heckelés, kódosdi szenvedés rohadt idegesítő benne. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49983) frankdelgado válasza i@lex (#49976) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vedd meg tőle 300k-ért az XSX-et és elcsendesedik.....

(#49984) GEIL válasza AMD Power (#49982) üzenetére


GEIL
addikt

Na kb 15 percet szántam a játékra....fiam gépén.....valami épületben kezdődik a játék, kék fények...irodaház.....nem tudtam kijutni....kiléptem és otthagytam......
Nem mindig van türelmem "gondolkozni" meg odafigyelni ennyire egy játékra....inkább egy pár kör Battle Royale vagy Save the world ( Fortnite), esetleg Forza Horizon 4 és
Mortal Kombat XL/11 .........ez a pár játék bőven "kielégít". :C :DDD ;] :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#49985) homerhamm válasza GEIL (#49984) üzenetére


homerhamm
addikt

Az nem a Watch Dogs 2 amivel te játszottál?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49986) GEIL válasza homerhamm (#49985) üzenetére


GEIL
addikt

Pfuu...de igen....Bocs !
Ezt benéztem... :DDD :DDD :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#49987) frankdelgado válasza Wesder (#49971) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sajnálatos, mert bizonyos időközönként szükségem van a zombikra. remélem, hogy haldokló fény 2. része közben még leköt egy ideig....

(#49988) homerhamm válasza GEIL (#49986) üzenetére


homerhamm
addikt

Azzal én is eltököltem kicsit. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49989) lastmohican2


lastmohican2
tag

Mennyire bukó, ha megveszek egy játékot lemezesen, majd kipörgetem, s én is továbbadok rajta? Most a RE8-at néztem: 21-ért volt újonnan, s 16-ért adják használtan. Vesznek egyáltalán még lemezen játékokat?

(#49990) .LnB válasza frankdelgado (#49983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[kép]

Nem eladó az Xbox Series X. Nem is kapnék annyit érte.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49991) vg válasza frankdelgado (#49983) üzenetére


vg
addikt

Gonosz vagy! Majd meggondolja magát. Moby is írt jó pár hónappal ezelőtt valami olyasmit, hogy "nincs semmi létjogosultága az xboxnak a piacon"... Aztán meg veszi rá a 20e forintos mass effect-et. :DDD

(#49992) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#49952) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De amúgy ez a Horizon 5 leak is nagy baromság. Valaki kiböfög valamit twitterrel és felkapják.
Motorsport-ról meg legalább valami videó volt már. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49993) Wesder válasza vg (#49991) üzenetére


Wesder
félisten

Az ilyen szànalomvàsàrlàaok nem szàmítanak. Én se veszek semmit PC-re hogy csak legyen miért hasznàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49994) Wesder válasza IntelKiller7 (#49992) üzenetére


Wesder
félisten

Horizon 4 is csak E3-on lett megmutatva júniusban, szeptemberben meg màr jàtszhattad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49995) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#49992) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, amit feljebb is írtam. 2020/2021 -es időszak a nagy csúszások és átszervezések éve. Ami szerintem még 2022 -ben is ki fog tartani.

Így semmit nem jelent egy olyan infó sem, ami valóban belülről jön (vagy szándékos szivárogtatás). Mert nem ritka, hogy egy játék csúszik, vagy átszerveznek feladatokat azért, hogy ne csússzon, vagy ne sokat. Ami megint másik játékra lehet hatással.

Tehát szerintem a leak-nek mondott híreket vagy a korábbi trendeket is sokkal nagyobb fenntartásokkal kell kezelni, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49996) ProEvoFan válasza Wesder (#49994) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Legyen így most is! Ámen!

(#49997) frankdelgado válasza ρσгτσ (#49995) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért én se tartom olyan vészesnek a helyzetet, mint az a sirámaimból kitűnik. Annyi játékom van, amivel játszani kéne, hogy ha évekig nem jönnének újak, akkor sem lenne ezekre sem elég időm. Ráadásul STALKER 2, Battlefield 6, Elite Dangerous Odussey kiegje mind eléggé időraboló játék lesz. És még PS4-re is jön egy-kettő, szóval nagyon még kiverni sem lesz időm..mármint a balhét... :DDD

(#49998) ρσгτσ válasza frankdelgado (#49997) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én is így vagyok vele. :)

Ez a generációváltás ilyen, amire egyébként senki nem számított még akkor, amikor az üzleti terveket állították össze. Vagy éppen a gyártási, komponens kapacitásokat foglalták. Fejlesztői oldalon sem volt(?) sokkal jobb a helyzet a korábbi időszak miatt.

Mi teljesen más piacon is csúszunk forgalmazóként...illetve rengeteg átszervezésre van szükség. Most kezdjük magunkat utolérni 2020 eleje óta, de még így is instabil az ellátási/gyártási/munkaerő piac.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49999) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem szoktam online játszani, de nem rossz ez a Red Dead Online. Sztori jellegű feladatokban eddig kb csak olyannal találkoztam, hogy a csapat fele elindult az ellenkező irányba, de ez nem befolyásolt semmit, mert ettől még el lehetett végezni. A deathmatch és hasonló lövölde, ha már ott vagyunk pörgős és korrekt.
Pár óra alatt egyedül az volt a bajom, hogy kényelmesen farmolgatok az erdőben, erre valami gyökér lelőtt, respawn és ua, bár kb mindenre lőtt, ami mozgott. A-ból B-be jutni viszont elviszi az időt itt is, az online játékidő felét így is az tette ki, hogy mászkáltam, lovagoltam mindenféle akció nélkül. A 30 fps nem kellemes, de elviselhető, viszont csak erre a mókára a 100+ gb-ot soknak találom.

.

(#50000) Redneck válasza 3L1T3 (#49980) üzenetére


Redneck
veterán

Akkor holnap rendelek egyet. Valószínűleg a 2 kontrollerest, úgyhogy kénytelen leszek várni... :(((

Kérdés, vajon mikor június az a június?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.