Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49801) pzstm válasza Wesder (#49781) üzenetére


pzstm
titán

Mindketto BC kicsit csalodas :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49802) ρσгτσ válasza Steve1207 (#49800) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak március óta játszom vele, így én már nem találkoztam problémákkal. Amiket olvastam az is inkább One -nál volt tavaly. Pl. crash. Azon nem használtam...illetve kb. csak 20 órát raktam bele.

60 fps mondjuk kellett...városban közlekedés, menet közben hack és pörgős részeknél.

Szerk.:
Utóbbi természetesen csak erre a generációra jön.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49803) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#49799) üzenetére


30z.Samu
félisten

S-en is? Remélem, mert gondolkodtam ezen a játékon és a 60fps azért kell neki, 60 frame-mel játszhatóbb lenne.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49804) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#49803) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt nem tudom, mert csak "next-gen" -t írnak. Valószínű igen, csak más felbontáson. A megvalósítás módja majd később kiderül.

"TU 4.5 also brings the Tactical Op, Project OMNI, as well as one of the biggest requests from our next-gen console players, 60FPS performance mode. We’re very excited to bring this to the game!"

Annyira egyébként nem zavaró, mert van gyorsutazás és egész jó elérések vannak. Illetve autózásnál be tudod tenni automatára a vezetést, ha kijelölöd a célpontot.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49805) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#49804) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha olyan smooth lenne az a 30fps, mint a Valhallában (igen, én Quality mode-ban tolom, mert Performance mode-ban ritka sz@r a felbontás S-en), akkor nem lenne vele semmi gond. Viszont félő, hogy S-en is a felbontás rovására fog menni a több frame. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49806) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#49805) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én csak SX -en használtam, így nem igazán tudom milyen Series S -en vagy One gépeken. Volt múltkor ingyenes hétvége. Akkor nem próbáltad? Még márciusban. Én is akkor, illetve pont ezért vettem meg. Mert tetszett már úgy is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49807) pzstm válasza ρσгτσ (#49804) üzenetére


pzstm
titán

Lehet lassan valami nagy akcioban megeri beszerezni :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49808) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#49806) üzenetére


30z.Samu
félisten

De, onnan tudom hogy sz@r 30fps-sel. :D Írtam is akkor, hogy a 60fps jobban illene ehhez a játékhoz, vagy egy kicsit jobb optimalizálás. Maga a játék egyébként nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49809) ρσгτσ válasza pzstm (#49807) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem már 50% -os kedvezménnyel is megéri, mert van annyira jó játék. Pont azok közé tartozik, amit nem bántam meg. Ez nyilván saját vélemény.

30z.Samu:
Jah tényleg....emlékszem már beszéltünk róla anno.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49810) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#49809) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak az az érdekes, hogy a Valhalla is 30fps-sel fut Nálam és az sokkal gördülékenyebb, élhetőbb. A frame time-al lehet gond a WD esetében. Vagy a Ray Tracing-el, mert most jobban belegondolva Resinél is ha bekapcsolom a RT-t, akkor elvileg 35-45 fps között van. Ami elvileg még élhető is lenne, de gyakorlatilag eléggé szaggatós a történet.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49811) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

2106 -os alpha insider -ben már benne van a Dolby Vision frissítés.

30z.Samu:
Más azért a játékmenet, a környezet a két játékban. Függetlenül attól amit írsz és simán igaz lehet. Egy WD Legion -nál talán sokkal zavaróbb lehet a 30 fps, mint mondjuk egy Valhalla -ban, vagy RDR2 -ben. Pl. városban, amikor nem a forgalommal haladsz.

Szerk.:
Utóbbiban talán még kevésbé, mint a fentieknél. Meg ugye ennél és Legion -ban is autón becélozza az ellenfeleket. Nincs szükség finomkodásra, amit bezavarhat a nem sima játékmenet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49812) hadam98


hadam98
senior tag

Ez a BC 120FPS mód zseniális :D
Korábban játszottam TV-n a BF4-el most pedig tegnap óta tolom Monitor@120Hz és akkora élmény, hogy hihetetlen. Lehet darálni rendesen és a mai napig nem öregedett sokat a játék ráadásul sokan játszák.

(#49813) persil válasza ρσгτσ (#49791) üzenetére


persil
nagyúr

En ezt meg a regi nemet sat1-en neztem. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49814) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#49811) üzenetére


30z.Samu
félisten

Minden esetre örülünk a 60fps-nek, de remélem nem fog nagyon a látvány rovására menni.

Sic Parvis Magna

(#49815) ρσгτσ válasza persil (#49813) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azaz. :D Régen a német és osztrák adók elhozták nekünk a fejlődő nyugat termékeit. Még ha nem is mindig a frisseket... :D Meg a bajor lányokat a szalmakazalban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49816) persil válasza ρσгτσ (#49815) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk valamilyen erthetetlen es hulye okbol a zorro der schwarze racher-t is neztem ugyanezen csatornan... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49817) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Elvileg nem, de semmi infót nem találok arról hogy új konzollal működik e vagy nem kapott fw frissítést és még se mukkan új konzollal :(

(#49818) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Azért tök jo dolgok ezek, hogy ilyen irányban is vannak fejlesztések.

Szerk.:
Mondjuk az a magyar figura (4LimbsParalyzed) is durva, aki szájjal és arccal jobban Fifa -zik kontrolleren, mint én valaha is fogok.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49819) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok!
Just Cause 4-nél be lehet állítani,hogy ne ellentétesen forduljon a karakter?ha igen,akkor hol?Egyszerűen így nem áll rá az agyam.Köszi

(#49820) wolf88 válasza wolf88 (#49819) üzenetére


wolf88
tag

Targytalan.Megtaláltam.

(#49821) sith7 válasza IntelKiller7 (#49794) üzenetére


sith7
nagyúr

Én 720p - 1080p low-med 25 - 30 fps -ről váltottam Xbox - ra, engem is a sírás kerülgetett, de örömömben :)

(#49822) ivinorbi


ivinorbi
csendes tag

Sziasztok. A game pass akció, 300ft/3 hónap meddig tart? :N

(#49823) Wesder válasza ivinorbi (#49822) üzenetére


Wesder
félisten

Visszavonásig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49824) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

A debreceni mediamarktban van a polcon series X, 199k - ha valaki esetleg pont vadászna egyre a környéken.

(#49825) Darth_Revan válasza JenciHUN (#49824) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezen boltokban van jelenleg:
Duna Pláza, Budaörs, Szombathely, Zalaegerszeg, Pécs, Szeged, Békéscsaba, Szolnok, Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza

(#49826) hombre[EU] válasza Wesder (#49823) üzenetére


hombre[EU]
veterán

te játszattál már az UnderMine-nal? hajlamos vagy ilyen indie rougelite-okra :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49827) Wesder válasza hombre[EU] (#49826) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. Jóféle?

Ràguglizva jónak tűnik, szerintem kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49828) hombre[EU] válasza Wesder (#49827) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jaja :) tök barátságos kis game. tegnap lehúztam és belefutott 3,5óra,igaz ketten...olyan: na még egy run, most jó lesz.
nem pedig a felb***ós fajta :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49829) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49830) EmThor válasza Wesder (#49829) üzenetére


EmThor
addikt

En is talaltam mar ilyen kepet a neten :N :DDD
(Grat! :C )

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#49831) hyggelig


hyggelig
senior tag

Az új kontroller mellé járt 14 nap Game Pass Ultimate előfizetés. Sajnos csak azok tudják felhasználni, akiknek nincs most előfizetésük és nem is éltek eddig próbaidőszakkal. Aki kapja, marja

(#49832) Phoen|x válasza hyggelig (#49831) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jól néz ki. :C

Go Gunners!

(#49833) Neurotoxin válasza hyggelig (#49831) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ez Steelseries fejhallgató? Melyik típus, bevált? A kontroller nagyon jól néz ki! ;)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#49834) hyggelig válasza Neurotoxin (#49833) üzenetére


hyggelig
senior tag

Steelseries, igen. Arctis 9X. Nagyon szeretem. Jól szól, pikk pakk pársodik a konzollal. :)
Viszont elkerülöm, hogy ezzel kapcsoljam be a konzolt, mert akkor hajlamos a gép ledobni a kontrollert. Bár szerintem ez nem a fejhallgató hibája, hanem a kontrolleré.

(#49835) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

az új division izé leak->[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#49836) need válasza hombre[EU] (#49835) üzenetére


need
addikt

Nekem úgy tűnik hogy nem a Div 3 irányába viszi el a dolgot hanem DIV univerzumot akarnak

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#49837) .LnB válasza hombre[EU] (#49835) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes ez a helyszín. Washington államban lévő kis "önkormányzat nélküli település". Még népességszámot sem találni. :) Wiki azt írja, hogy a nevét az azonos nevű patak(!)-ról kapta. :D Patak basszus, amerikai mércével egy patak az mi? Semmi. Na, de amúgy szép környék, hangulatos szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49838) norti válasza hombre[EU] (#49835) üzenetére


norti
addikt

Nekem kicsit battle royale-nak tűnik, ez lesz a free-to-play?

(#49839) sith7 válasza norti (#49838) üzenetére


sith7
nagyúr

pve dark zone, csak itt magadat kell kimenteni ? :F

(#49840) oriic válasza norti (#49838) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lényegében a Survival mód lesz az 1-ből.

Live-Die-Respawn

(#49841) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Leak lesz, de még nem törölték:

The Division Heartland - 20 perc gameplay

Live-Die-Respawn

(#49842) skt


skt
tag

Sziasztok!
Hamarosan szeretnek vasarolni egy series s-t. Monitorral hasznalnam. A kerdesem az lenne, hogy erdemes 144hz-t valasztani (24-27" 1080p,termeszetesen ami hdmi-n is atviszi+freesync)?

[ Szerkesztve ]

(#49843) 30z.Samu válasza skt (#49842) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vannak játékok, amiből ki tudja tolni a 120fps-t, de ugye ennek mekkora ára van grafikailag. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49844) Bad Pritt válasza skt (#49842) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Series S-hez nem. De hosszútávon időtállóbb azért egy 144hz monitor a konzoltól függetlenül.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49845) icemad válasza Bad Pritt (#49844) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valami 2000 forintért adtam el a 20 éves Nokia monitoromat. :D 1024x768-ban valami 200-240hz-et tudott.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49846) Madoc válasza oriic (#49841) üzenetére


Madoc
veterán

Nem mentetted le?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#49847) oriic válasza Madoc (#49846) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ha törlik, itt a forrásfile: [link]

Live-Die-Respawn

(#49848) craftsman01 válasza skt (#49842) üzenetére


craftsman01
senior tag

Inkább egy 1440 75hz freesync-est vegyél.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#49849) hadam98 válasza skt (#49842) üzenetére


hadam98
senior tag

Szia,

Series S-hez is megéri monitort venni viszont ha a legjobb teljesítmény a cél akkor mindenképpen Series X-et vegyél azt biztosan nem fogod ilyen téren megbánni.
Korábbi hozzászólással nem értek egyet amit craftman irt, az 1440p főleg 75hz-vel értelmetlen. Vegyél egy normális 1080p - 144hz monitort.
Én ezzel a monitorral használom a Series X konzolt: BenQ MOBIUZ EX2710

Biztos nem cserélném le másra, annyi a lényeg, hogy normális 1080p monitort vegyél. Pl. az a BENQ a kategórián belül az egyik legjobb, ajánlom!

(#49850) hombre[EU] válasza skt (#49842) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mit akarsz rajta játszani? ha fortnite,cod stb egérrel akkor jól jön

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.