Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49751) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#49749) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a baj ezekkel a sok részes japán szériákkal (azon kívül,hogy a lore-t útközben,legtöbbször utólag találják ki :D ),hogy aki nem ismeri belülrōl csak felületes látja azoknak...nehéz :DDD
pl. a metalgear mindenrōl szól csak metalgearekrōl nem. politika,kémkedés,ai stb a robotok csak a borítónak szólnak

Life, Uh, Finds A Way

(#49752) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#49751) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem nem értetted meg, amit írtam.

Nem kétlem, hogy tök jól le lett vezetve a dolog. Egy szóval sem írtam, hogy csak zombizást láttam az egész történetben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49753) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#49752) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor ne vedd magadra (bár ez nem sértés volt), de általában aki nem járta ezeket végig azoknak a resi :t-virus,zombi,headshot
abban még én sem vagyok biztos,hogy jól van levezetve...inkább csak le van vezetve :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49754) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#49753) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah nem is vettem annak. Mert egyébként jogos a feltételezés. Így én is valószínűleg erre gondoltam volna. A környezetemben megkérdezném bárkitől, hogy szerinte miről szól a Resident Evil...szinte mindenki azt mondaná, hogy zombis.

Az is érdekes például, hogy kik/mik játszottak szerepet Lady Dimitrescu megalkotásában. Szóval én is nézelődtem a témában. Mert érdekelt milyen ez a 8. rész.

Szerk.:
Japán (vagy japán vonatkozású, eredetű ) horrorakat is nagyon kedvelem. Azok között is vannak azért állatságok rendesen. Csak kicsit furának tartom, ahogy fejlődik ez az egész történet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49755) persil válasza hombre[EU] (#49753) üzenetére


persil
nagyúr

Igazatok van - bar en most portot is tokeletesen ertem - nekem viszont szimplan azert maradt ki az egesz letezo sorozat, mert egy legutolso bugyuta gyokersegnek tartottam mar akkor is, amikor haverom minden este osszevizelte magat meg ps1-en. Szinte mindent is lattam az osszes reszbol, megsem tudnam egyetlen percere sem azt mondani, hogy izgalmas, vagy ijeszto, vagy erdekes lenne. Nekem.

A 7, ahogy wesder is irta egy reboot es sokak szerint jo iranyba is alakul(t) de szerintem meg nagyobb gyokerseg, mint a regiek.(a fenti beszelgetesek alapjan meg foleg)

Szoval, egy szo, mint szaz, tokeletesen igazad van, hogy ha vegigjatszottam volna mindent, akkor tisztabban latnam, hogy mi-miert es kevesbe lenne ertelmezhetetlen a tortenet, de erre az eletben nem kerul sor, mert az egesz, mint olyan egy ruppotlan japan hulyeseg szamomra. :) Masfelol a "production value-t" viszont latom benne, igy nem is szarozom a sorozatot, szigoruan maganvelemeny, hogy nekem rossz.

Viszont porto. A japan/eredeti cime a sorozatnak biohazard. Tehat a zombi, mint olyan, csak egy kis szelete az egesznek. Ugye biologiai/kemiai hatasokra kb minden mutalodhat, ha igy nezed nem fura a tobbi leny jelenlete. Ezt a resident evil cimet csak nyugaton "kaptuk".

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49756) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#49723) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Unityhez rendesen megjött a kedvem. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49757) ρσгτσ válasza persil (#49755) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt vágom, de én nem arról írtam, hogy ezt eddig zombis játéknak hittem. :D Hanem arról, hogy a 8. résznek több köze van Báthory Erzsébethez, Morticia Addams -hez, vagy Hasshaku-sama -hoz, Bram Stoker -hez. "Vérfarkasra" már ki sem térek, mert az annyi országban volt jelen, annyi különböző változatban, hogy összeszámolni sem lehet. Bár pont a japánoknál egy kissé más ez az egész, mint a játékban.

Függetlenül attól hogy vezeti le ezt az egészet a játék, a történet. Mert ezt valóban jól és rosszul is meg lehet csinálni.

Nem mondom továbbra sem, hogy rossz játék. Csak van amit már kicsit túlzásnak érzek...de nem akartam felkavarni az állóvizet. Szóval be is fejeztem. :D

Szerk.:
Én tudok imádni egy olyan történetet, mint a Singeki no kjodzsin (Attack on Titan), amiért sokan hülyének néznek. Ez sem zavar. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49758) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DL2 - AMA ep.2

Life, Uh, Finds A Way

(#49759) Wesder válasza hombre[EU] (#49758) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hiszem nem Harran-ban fog jàtszódni a 2. rész, így gyanítom a "good" ending volt kànon a Followingban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49760) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hali,valaki esetleg tolja a subnautica below zero-t seies s-n. Véleményre vagyok kíváncsi grafika,futás szempotjából.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#49761) sanyi0627 válasza Darth_Revan (#49718) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Nem megy vele. Nekem a Kínai, nem szitazott verzió van a fiókba. Ha ilyet akarsz akkor Xim.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#49762) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag Starfield képek egy 2018-as buildből

Live-Die-Respawn

(#49763) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

ez az UnderMine nagyon cuki játék :) rougelite, de nem kell tōle félni, kezdōbarát

oriic my body is ready :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49764) 3L1T3 válasza oriic (#49762) üzenetére


3L1T3
addikt

:C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49765) craftsman01 válasza craftsman01 (#49760) üzenetére


craftsman01
senior tag

Na jó mindegy,most látom,hogy boxon nincs magyar nyelv így meg nem kell.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#49766) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Úgy látom régi Xbox app már nem teljesen pontos. Doom 64 -gyel szórakoztattam magam, de nem igazán sikerül neki eltalálni a játékidőt. Végig 5 percet mutatott.

Most már korrigálta magát 1 órára, de az új app -ban pontosan jelzi: 1 óra 57 perc. Remélem nem fognak lehalni a funkciói, mert több dolog miatt jobban szeretem, mint az újat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49767) Wesder válasza oriic (#49762) üzenetére


Wesder
félisten

Még mindig nem értem mi ez a nagy hype a jàték körül. Egyesek úgy vàrjàk, mintha egymagàban ez az IP mentené meg az Xboxot a teljes pusztulàstól. Lehet egyébként azért van, mert a nevén kívül semmit nem tudok a jàtékról.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49768) #20411392 válasza Wesder (#49767) üzenetére


#20411392
törölt tag

Vagy inkább azért, mert az összes számozott TES játék kiváló alkotás. Ez pedig remélhetőleg olyan lesz, csak más köntösben.

(#49769) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#49766) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Sosem volt acélos.
Anno volt olyan játék játszottam vele fél órát, és valami 3400-at írt. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49770) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

https://youtube.com/shorts/M0LMxiSAZvY?feature=share :DDD

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#49771) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#49769) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Játékidővel eddig nem volt gondom. Igaz, csak alkalmanként néztem, amikor meglestem az achi -kat. Akkor tűnt fel, hogy érdekes ez az 5 perc. :D

Amire nem írt eddig játékban eltött időt, azt az új app sem tudja. Pl. Ryse: Son of Rome

Szerk.:
Ja meg azóta szoktam időnként meglesni, mióta írtátok ezt a Trueachievements -es Time played statot. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49772) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kicsit haladtam a Resivel, durván 4 órám van már benne. Kastélyból kijöttem, collos néni likvidálva. Azt azért nem hittem volna, hogy az a rusnya baba meg Quadimodo is egy-egy boss lesz. :D Most már fel tudom húzni a kútból a szajrét. Lehet, hogy nagyobb lesz a jelentőségük, mint amire számítottam? Ki tudja, de hogy a térkép jelzi őket, arra tudok gondolni, hogy igen. :)

Eddig minden fillért megért, imádom! :C

Sic Parvis Magna

(#49773) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#49771) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nálam ez a bug kb 3-4 éve volt. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49774) Wesder válasza #20411392 (#49768) üzenetére


Wesder
félisten

De minek legyen olyan mint a TES, mikor amúgy is jön a következő TES? (valamikor)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49775) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#49773) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkor csak nekem új dolog. Megnyugtató. :) Mondjuk mindkét app fent van, szóval nem gond. A régi és az új is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49776) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#49775) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De utána akkor valamit csináltak rajta, akkor jó lett. A franc tudja már, lassan nem tudom komolyan venni ezt az appot. Vásárolni lehet már, vagy kódot aktiválni?
Régen is kb az Achi rendszer, vásárlás, kód beváltás miatt volt érdemes használni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49777) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#49776) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, legtöbbször én is arra használom. A vidéki kódokat váltom be. :D

Szerk.:
Mármint a régi app -ban. Az új nem igazán tudom miért van fent...talán mert elfér...

Néha távoli lejátszás vagy játék törlés miatt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49778) krx21 válasza 30z.Samu (#49772) üzenetére


krx21
nagyúr

Kb. Én is ott tartok. Egyetértek nagyon jó játék… :C (Rezi 8)

(#49779) hombre[EU] válasza Wesder (#49767) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát az utóbbi 1-2évtized alapján a hype :D morrowind,oblivion,skyrim,fallout3 és 4 (a 76-ot felejstük el,hogy megtörtént )

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49780) Wesder válasza hombre[EU] (#49779) üzenetére


Wesder
félisten

A 76-ot nem jàtszhatóra kalapálták az évek során?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49781) Wesder


Wesder
félisten

Biomutant
1080p@30 Series S-en.
1080p@60 Series X-en.
Mindkettő BC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49782) Elderath válasza Wesder (#49781) üzenetére


Elderath
őstag

arra nem vették a fáradságot, hogy unlockolják az fpst Sen?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#49783) Wesder válasza Elderath (#49782) üzenetére


Wesder
félisten

Egyelőre azzal is "szenvednek" hogy 8. genre kész legyen, legalàbbis twitteren a THQ Nordic szerint most az a prioritàs. Hogy lesz e Series verzió azt még nem tudni. Max majd az MS tesz rà fpsboostot.

Biomutant Xbox One Gameplay

Biomutant Xbox One X Gameplay

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49784) Scholes9 válasza 30z.Samu (#49772) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is ott tartok, de már a 2. végigjátszásban, igaz PS-en, de ugyanígy érzek, maximálisan megérte, pláne, hogy tesóval felesben vettük :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#49785) balazs025 válasza Elderath (#49782) üzenetére


balazs025
senior tag

Azt írják, hogy valamelyest jobb lesz az új gépeken, és jövő héten mutatnak belőle valamit. Hogy ez csak annyit jelent , hogy one s-en a 30-at one x-en meg a 60 fpst se tudja tartani és az új gépek meg igen, vagy lesz még valami más hozadéka is, arról már nem írtak.

(#49786) Wesder válasza balazs025 (#49785) üzenetére


Wesder
félisten

Most én is megnéztem és se a One S, se a One X nem tudja tartani a megadott fps-t. Tehàt minimum az lesz hogy legalàbb stabil lesz Series-en.

Szerk.
Az a vicc hogy még PS4-en is szaggat. Ebből megint balhé lesz, hogy prevgenen ilyen silàny a minősége.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49787) hombre[EU] válasza Wesder (#49780) üzenetére


hombre[EU]
veterán

lehet vele játszani...csak nem jó :D fetch questek, a storyt meg cetlikrōl,holotapekrōl olvashatod

a biomutantot meg majd 1év múlva UHD pakkal...ez így gyenge eresztés

Life, Uh, Finds A Way

(#49788) Wesder válasza hombre[EU] (#49787) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem akarok rà vàrni még egy évet. :Y
Maximum majd sírva viszem végig. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49789) prokxy válasza Wesder (#49788) üzenetére


prokxy
veterán

Pedig én is nagyon várom a kis döggel való harcot, meg ugribugrit. :)
De így ez elég érdekes lesz...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49790) prokxy válasza Wesder (#49788) üzenetére


prokxy
veterán

Azért a 4K 60FPS nem rossz PC-n: YT link

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49791) ρσгτσ válasza prokxy (#49790) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tetszik. Jópofák ezek a "retro feliratok" is harc közben. :D A régi Batman sorozat jut róla eszembe.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49792) Wesder válasza prokxy (#49790) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, csak ha vàlasztani kellene a 4K@60 PC meg 1080p30 SS verzió között, akkor is az SS-sel jàtszanék mert soha többet az életben nem akarok PC-n jàtszani. Nyílvàn szarul esne a 30 fps, de én konzolon jàtszok, vagy sehogy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49793) HELLAFLUSH válasza Wesder (#49786) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nem baj, majd ez is úgy jár akkor mint a Cyberpunk.:D

(#49794) IntelKiller7 válasza Wesder (#49792) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor átérzed amikor a 1080p-1440p High-Ultra 60+FPS PC-n játszósról átváltottam Xbox One fat-re. :DDD
Hát a sírás kerülgetett kb... :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49795) Wesder válasza IntelKiller7 (#49794) üzenetére


Wesder
félisten

Sose volt olyan PC-m, nem is hiànyzik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49796) Wesder válasza HELLAFLUSH (#49793) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel szerintem "elnézőbbek" lesznek, mert ezt a jàtékot nem lengi körbe 8 évnyi hype, meg nem a vilàg legjobb jàtékaként akarjàk eladni. Most ràguglizva ez lesz a csapat első jàtéka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49797) IntelKiller7 válasza Wesder (#49795) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Már nekem se. Épp jókor szálltam ki.
Most meg amúgy is célszerűbb 1 konzol.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49798) Bep válasza Wesder (#49796) üzenetére


Bep
senior tag

Meg annyi befektető, közpénz támogatás formájában stb. :DDD

(#49799) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

WD Legion update hamarosan. Javítás és plusz funkciók. Jön a 60 fps is.
Link.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49800) Steve1207 válasza ρσгτσ (#49799) üzenetére


Steve1207
veterán

Azért teljesítmény, hogy háromnegyed év kellett, mire úgy ahogy rendbe szedték, ez a 4.5 már vállalhatónak tűnik.

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.