Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48301) Zoleee83 válasza pzstm (#48299) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg előtöltöttem a Destroy all Humans-t, amire volt aki azt írta, hogy fos, én meg alig várom! :DDD
Közben meg tolom majd az Outriders-t ami meg csak azér' jó mer' ingyé' volt ugye, és nekünk magyaroknak a sz@r is jó ingyér' mint tudjuk. ;]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48302) Moby válasza Zoleee83 (#48301) üzenetére


Moby
addikt

Az az outriders rohadt jó lehetne, ha nem egy prealpha beteg izé lenne.

(#48303) MarioAna


MarioAna
senior tag

Meh, valahogy nincs bírásom az FPS/TPS-eket tolni konzolon, egyszerűen szörnyű a joystick aiming (15 év PC lowsense FPS huszárkodás után erre a forgásközpontú aimre átállni a strafe helyett). Legalábbis most a Gears of Warban még rátesz a lapáttal ez a borzasztó fedezékrendszer, sose oda bújik/ugrik/fordul ahova akarom :DDD . Pedig biztosan jó széria lenne ez is, de nem tudom hány száz óra után gyakorlás kellene az átálláshoz. Mondjuk olvastam, hogy a későbbi részekben már van aim assist, de itt az álló célpontokat nem tudom eltalálni :( .

(#48304) Wesder válasza pzstm (#48299) üzenetére


Wesder
félisten

Hónapok óta könyörgünk egy craft all gombért, mert amikor 200db cuccot szeretnék lecraftolni, azt ne kelljen màr egyesével csinàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48305) hombre[EU] válasza MarioAna (#48303) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kezdj a Halokkal

Life, Uh, Finds A Way

(#48306) 30z.Samu válasza pzstm (#48299) üzenetére


30z.Samu
félisten

Story része még sehol, mi? :B

Sic Parvis Magna

(#48307) Zoleee83 válasza Moby (#48302) üzenetére


Zoleee83
addikt

Teljesen igazad van, eléggé alfa stádiumban adták ki, és rengeteg bug/tech probléma volt/van vele még mindig. :K
Ettől függetlenül szerintem az utóbbi idők egyik kellemes meglepetése gaming fronton.
Bár lehet én ilyen szempontból igénytelen vagyok, mert ha jó a story, és a játékmenet, ezek felett mindig szemet hunyok. (Egyedül a CP2077 nem ütötte meg ezt, az még mindig parkolópályán van, majd késő ősszel, esetleg-talán).

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48308) pzstm válasza Wesder (#48304) üzenetére


pzstm
titán

nah reméljük jön ilyen is. Hónapok óta nem néztem rá szóval nem vagyok képben ennyire részletesen :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48309) pzstm válasza Zoleee83 (#48301) üzenetére


pzstm
titán

ohhh az holnap jön????? uhhh azt már én is nagyon várom :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48310) Wesder válasza pzstm (#48308) üzenetére


Wesder
félisten

Én is csak a patch notes-ot szoktam àtolvasni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48311) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

HIvatalosan annyira minket ez ugye nem érint, de mivel elvileg lehet itthonról is filmeket venni és nézni, így kiteszem.

45% kedvezményt kapnak Game Pass Ultimate tagok az MS Store-ban lévő filmekre. [link]

Live-Die-Respawn

(#48312) IntelKiller7 válasza oriic (#48311) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Erről még nem is hallottam. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48313) Wesder válasza oriic (#48311) üzenetére


Wesder
félisten

Wick pack egyben 30$, egyesével meg 21$. (3x7) Annyit mondjuk szerintem meg is érhet UHD-ban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48314) oriic válasza IntelKiller7 (#48312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint film vásárlásról? Már One éra óta lehet filmeket, sorozatok, animéket venni Store-ban. Valami free anime sorozatokat anno behúztam én is, meg talán volt egy film kölcsönzésem is tőlük.

Live-Die-Respawn

(#48315) AMD Power


AMD Power
titán

Elértem a Zombie Army 4: Dead War végéhez. Még az utolsó "fő gonoszt" ki kell nyírnom és vége. Én nagyon élveztem ezt a játékot, szerintem nagyon jó lett. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48316) Zoleee83 válasza AMD Power (#48315) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Story" rendben van? egyedül van értelme, hentelni a zombikat? :)
Lehet vetnék rá egy pillantást.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48317) NemMo válasza hombre[EU] (#48300) üzenetére


NemMo
őstag

Tudom, hogy konzolon nem így fog kinézni, de valami elképesztő a látvány

(#48318) negyven2


negyven2
veterán

Fortnite isn’t on Microsoft’s Xbox Cloud Gaming service because Epic won’t allow it

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#48319) AMD Power válasza Zoleee83 (#48316) üzenetére


AMD Power
titán

Én már előtte lenyomtam a Sniper Elite 4 , Strange Brigade, és a Zombie Army Trilogy-t. Nagyon élveztem azokat is. Ezt egyedűl nyogodtan nyomhatod. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48320) hombre[EU] válasza NemMo (#48317) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha fele ilyen jól néz ki és 60fps akkor már elégedett leszek :D
hónapokkal ezelōtt megvettem a goldot csak a patchre várok...

Life, Uh, Finds A Way

(#48321) Zoleee83 válasza AMD Power (#48319) üzenetére


Zoleee83
addikt

Sniper Elite 3 és Sniper Elite 4 már megvolt solo-ban, nekem azok nagyon adták, főleg a 3 a sivatagi pályákkal.
Köszi, akkor rápróbálok. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48322) AMD Power válasza Zoleee83 (#48321) üzenetére


AMD Power
titán

Ha Sniper Elite bejött, szerintem ezekkel sem lesz probléma! ;) Majd írj milyen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48323) kalapacsolok válasza ρσгτσ (#48285) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

köszi neked és skywalkernek is!

(#48325) bagyulajuve válasza oriic (#48311) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hogy tudom megvenni/nézni a filmeket? mert xboxon mennék a vásárlásra, de ezt írja ki:
"something went wrong"

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#48326) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

CP 2077 - 1.22 HOTFIX.

kalapacsolok:
Szívesen.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48328) zsozsa74 válasza hombre[EU] (#48300) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Abból kiindulva, hogy még One S-re is milyen brutál graffal hozták ki, bármi lehet az új gépeken.

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#48329) ProEvoFan válasza ρσгτσ (#48327) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:( Szerintem karácsonyra sem normalizálódik a helyzet. Decemberben ugyan úgy kell vadászni a nextgen konzolokat, mint eddig...de ne legyen igazam.

(#48330) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#48327) üzenetére


hombre[EU]
veterán

december óta 3 SX-et rendeltem és mindhárom megjött 1-2héten belül...milyen hiányról van szó?! :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#48331) .LnB válasza ρσгτσ (#48326) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beesik még 60fps alá?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48332) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#48330) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azért van hiány, mert nem nagyon vannak készletek. Azok is rövid ideig. Egyébként tudtommal Magyarországon még jó a helyzet konzol elérhetőséget tekintve. Ráadásul a csökkenő kereslet (mivel egyre többen jutnak hozzá) ellenére az sem biztos, hogy tartani tudják a jelenlegi állapotot.

Persze nem olyan a helyzet, mint PS5 elérhetőségnél, de nem teljesen egészséges állapot a mostani.

.LnB:
1.2 -es nagy patch óta én nem voltam fent, mert a textura kezelés, késés engem nagyon zavar. Talán hétvégén teszek vele egy próbát, de a lényegen szerintem nem fog változtatni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48333) pzstm válasza hombre[EU] (#48330) üzenetére


pzstm
titán

ne meseld el nyugatabbra elo ismerosnek……San Diegotol lakik 90 km-re, Oktober vegi rendelesere mar csak egy honapot kell varni ha minden igaz :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48334) pzstm


pzstm
titán

Destroy All Humans Gamepassban toltheto :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48335) persil válasza hombre[EU] (#48330) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, a harom darab(sic!) rendelesed az valos kepet mutato mintavetelnek minosul.

En is estem mar le magasbol es semmi bajom nem lett, szoval nyugodtan kijelenthetjuk, hogy nem kell rinyalni egy 5-6 meteres esestol, teljesen biztonsagos.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48336) hombre[EU] válasza pzstm (#48333) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tele van az usa is dropokkal hetente többször is...tele linkelhetném ezt a kommentet Wario tweetekkel :DDD ō is csak egy a sok közül

(#48335) persil a lényeg átjött :) bármelyik hónapbannrendeltem,kaptam rövid idōn belül. pl. ha akarok most is tudok jövō hétre

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#48337) AMD Power


AMD Power
titán

Áldom az eszemet amikor első nap már megvettem a SX-, potom 166e Ft-ért. :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#48338) pzstm válasza hombre[EU] (#48336) üzenetére


pzstm
titán

Hidd el hogy sokan EU-ban, UK-ban es USA-ban is az oktoberi elorendelest is csak szerencses esetekben kaptak meg. UK-ben elonismerosnek en irtam mikor digitalfoundry tweetelt es kicsit dragabb bundle-t tudott venni marciusban. O nem rendelt elo de ketnaponta vadaszott es telefonalgatott de nem sikerult. Marcius feleben nagy boldogsag volt hogy vegre sikerult. Hidd el globalban nincs eleg :)

Nekem 10 napon belul sikerult PS5ot szerezni, akkor mondhatjuk 1-2 heten belul van az is? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48339) persil válasza hombre[EU] (#48336) üzenetére


persil
nagyúr

Ettol meg tovabbra sem mervado a te egyetlen egy szem peldad az x millio masikkal szemben, akik heteket/honapokat varnak a gepre.

Nekem is meg van mar regota, 2 nap volt beszerezni, nem errol van szo.

Keszlethiany/akadozos szallitas van, ez egy teny. Az, hogy neked, vagy nekem hamar meglett, semmit nem jelent

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48340) persil válasza pzstm (#48338) üzenetére


persil
nagyúr

Ott a pont.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48341) hombre[EU] válasza pzstm (#48338) üzenetére


hombre[EU]
veterán

aki talpraesett az szerez konzolt, nem is egyet. aki nem az annak legyen pénze és vehet másodkézbōl...a többieknek marad a hiányérzet :DDD napi polkorrektség ✅

Life, Uh, Finds A Way

(#48342) IntelKiller7 válasza hombre[EU] (#48336) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hiába van heti 2 restock. Azt nem írják, hogy hány gépről van szó. Lehet, hogy 10-ről, és az ott élő 400 millió emberből 50 millió akarja egyszerre megvenni. :DDD

Amúgy itthon sem volt készleten 2 hónapja..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48343) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#48330) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezt mindig bedobja valaki..
Tőlünk nyugatabbra, a fejlettebb országokban az ismerősök hónapok! óta nem kapnak nextgen Xbox konzolt, sok helyen XSS sincs, nemhogy XSX. Van olyan aki novemberi előrendelést 1-2 hete kapta meg. Pontosan akkora hiány van belőle mint PS5-ből.
Inkább mi vagyunk szerencsések, hogy itt a vadkeleten, a balkánon, day1 tudtunk konzolhoz jutni. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48344) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#48343) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szóljunk secret-nek, Ő mindent is szerez! ;]

Sic Parvis Magna

(#48345) .LnB válasza Zoleee83 (#48343) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes is ez, mert a konzolok megjelenése előtt is, és még most is arról mentek a hírek, hogy a PS5-ből mekkora hiány van. Holott PS5-ből jelentősen többet értékesítettek mint az Xbox-okból. Szóval a Microsoft egy jóval kisebb vásárló bázist nem tud ellátni. Bár én simán vettem Xbox-ot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48346) pzstm válasza Zoleee83 (#48343) üzenetére


pzstm
titán

kamuzol itt ;] :P

más: első két pályát letoltam gyorsban meló előtt Destroy all Humans-ből! Imádom :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48347) IntelKiller7 válasza .LnB (#48345) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez amúgy tényleg érdekes. És az elején még arról cikkeztek, hogy a Microsoft most odaverhet a Sony-nak, erre simán hozzák a számokat.. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48348) Zoleee83 válasza .LnB (#48345) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen, érdekes ez, mert tényleg arról volt szó, hogy a Sony nem győzi, az MS meg rendben van.
Szerintem valamit sunyit a Microsoft is, a kihozatali arány sem olyan, amilyennek lennie kellene. Nem a legjobb hivatkozás, de ezt olvastam külföldi oldalakon is: LINK.

@pzstm - :C király!
Bár továbbra is HO, de rengeteg a meló :/, szóval nálam majd csak délután fog pörögni.

@Moby - Nem releváns, mert tudjuk, hogy Magyarország pl kiemelt régió, nálunk is ezért nem volt gond, ugyanígy vannak egyéb régiók, ahol könnyebb a beszerzése.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48349) Moby válasza Zoleee83 (#48343) üzenetére


Moby
addikt

Nemtudom, nekem a barátlistámon mindenki SX-el tolja. Van közte chile-i, ausztrál, amerikai, meg német is. Nekem ilyen szerencsés barátaim vannak :D Nem tudom mennyire könnyen szerezték, de sikerült nekik. A németo-ban lakó barátom egyébként azért vett SX-et, mert nem kapott PS5-öt. Úgylátszik ez ott is dívik.

(#48350) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#48347) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű azért, mert vannak koncentrált régiók. Például az sem ritka, hogy az amcsiknál nagyobb eléréssel, leszállítással számolnak a cégek. Sokszor más régiók hátrányára (például Európa vagy azon belüli részek).

Nem tudom itt ez van -e, de az ilyen biztosan előfordul más területen.

Szerk.:
Xbox -nál is lehet hasonló ok. Én például októberi rendeléssel day1 SX -es vagyok. Valaki még "szerencsésebb volt". Ettől még nem mondom azt, hogy day1 bárki vehetett ilyen konzolt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.