Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49351) Steve1207 válasza ρσгτσ (#49350) üzenetére


Steve1207
veterán

Kedvenc elborult történetet elmesélő mászkaszimulátorom, nekem adta eléggé a dolog emiatt. Nemrég figyeltem, hogy VR Pisitnek is elég erős arckifejezései vannak a végigjátszás során :D Viszont nagyon sok benne a szöveg arra fel kell készülni. Technikailag nem nagy szám persze, de ezeket nem amiatt szeretjük.

.

(#49352) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Sziasztok :) 2db XSX és egy PS5 után újra XSX tulaj lettem. :C
(vártam a PS5-öt mint a messiást, de nagy csalódás volt számomra)
Rögtön lenne is egy kérdésem mert január óta azt vettem észre, hogy változott 1-2 dolog jó irányba. :))
Az FPS boost az minden felbontáson megy?
Jelenleg egy 1080P 144hz-es monitoron játszok, de a 4K 60hz-es monitron meg ugye be sem lehet kapcsolni a funkciót.

(#49353) hombre[EU] válasza oriic (#49342) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor most 1hónap vihar elōtti csend?! nyáron pesig mindenki kiteríti a lapjait :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49354) hombre[EU] válasza HELLAFLUSH (#49352) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az a szabály,hogy ha nem kapott OneX patchet akkor a sima One verzió fut magasabb képfrissítéssel. ha kapott OneX patchet, de ezen a listán pipa van az Off by default-nál akkor szintén alacsonyabb felbontáson indul fps boost mellett
ami maradt az pedig a OneX profillal (4K körül) és dupla/tripla fpssel megy
nem tudom, ez volt a kérdés?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49355) HELLAFLUSH válasza hombre[EU] (#49354) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Igen, köszönöm. :R
Tehát ha lenne egy 1440P-s monitorom ami szintén tud 120hz-et akkor azon menne gond nélkül a boost magasabb felbontáson mint 1080p?

(#49356) hombre[EU] válasza HELLAFLUSH (#49355) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem az elég ritka,hogy egy fpsboostolt játék fullhd-nél magasabb felbontáson tudja a 120hz-et. ezért lecserélni most még felesleges.
de vannak/lesznek natív series játékok, azokhoz jól jöhet. attól függ konkrétan milyen játék(ok)ról beszélünk?

Life, Uh, Finds A Way

(#49357) felixo válasza 30z.Samu (#49319) üzenetére


felixo
őstag

Ez melyik játék ? :F

Redmi Note 9

(#49358) oriic válasza felixo (#49357) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Resident Evil Village

Live-Die-Respawn

(#49359) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Join early sign-up for the PSO2 NEW GENESIS Closed Beta, coming May 14!
Link.

Steve1207:
Köszi, megvettem. Ennyiért megéri a "hallottak" alapján.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49360) 30z.Samu válasza felixo (#49357) üzenetére


30z.Samu
félisten

Próbáltam viccelni a nevével (falunap - Village). :B :D

Azóta megvan a harmadik maszk is, negyediket még fel kell kutatni.

Sic Parvis Magna

(#49361) Roxbury


Roxbury
őstag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy bármilyen USB fülhallgatót rá lehet kötni az X-re? Monitorral játszanék, ott meg nincs hangszóróm. Erről lenne szó. Pc kompatibilis csak annyit ír.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#49362) IntelKiller7 válasza Roxbury (#49361) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem. Nagyon keves USB-s fulest tamogat.
Ha van rajta jack dugo akkor viszont kontrollerbe dugva tudod hasznalni stereo modban.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49363) Roxbury válasza IntelKiller7 (#49362) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#49364) frankdelgado válasza IntelKiller7 (#49362) üzenetére


frankdelgado
őstag

Jack módban viszont nem villognak a ledek..amúgy fogalmam sincsen mi funkciója lehet ennek azon túl, hogy boldogítod vele a körülötted lévőket..... :DDD

(#49365) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale
Május 18. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49366) AMD Power


AMD Power
titán

Sleeping Dogs-ban "akció" közben mivel tudom nővelni az életerőmet? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49367) Norb79 válasza AMD Power (#49366) üzenetére


Norb79
őstag

Az út menti árusok árulnak mindenféle kaját/italt. Alapvetően három féle van, az egyik a közelharci sebződést csökkenti, a másik a közelharci sebzésed növeli, és a harmadik az életerő visszatöltés.
Amikor belépsz és a northpointi lakásodban vagy, akkor a konyhában a hűtőből tudsz venni egy fantát ingyen, az plusz sebzés, aztán ahogy lejössz a lépcsőn, akkor a lépcsőházból kilépve előre balra van egy kajaárus, az azt hiszem hp regenes kaját árul. A parkolóval, ahol a kocsijaid eléred srégan szemben.
/szerk: amúgy vicces, hogy én is most kezdtem el a harmadik végigjátszást. :D Steamen és x360on az eredetit 59/59 acsisra megcsináltam már, most a def edition a soros xsx-en. :D

[ Szerkesztve ]

(#49368) Steve1207


Steve1207
veterán

Izlandi MS store-ban 2 napig 2519 izlandi korona, azaz 5980 huf a RDR2.
Kicsit hezitálok, mert jó ár érte, de 30 fps-sel nem sűrűn akarok már játszani... (Szerk.: Ultimate is olcsóbb, 8900)

[ Szerkesztve ]

.

(#49369) 30z.Samu válasza Steve1207 (#49368) üzenetére


30z.Samu
félisten

A 30fps még csak csak, viszont ha Series S-ed van, akkor a One S portal tudsz játszani.

Sic Parvis Magna

(#49370) lastmohican2


lastmohican2
tag

Nincs valami hír, hogy jönne hozzá valami update 60 fps-re? Nem ilyen far cry 5 féle visszaveszünk a felbontásból, hogy több fps legyen. Most kipróbálom az online-t (holnaputántól elérhető lesz), kíváncsi vagyok milyen így. Nálam is listás megvételre.

(#49371) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Sziasztok,

Valaki tudna nekem segíteni az alábbiban ? Az előbb vettem a microsoft oldalán 1050 fifa pontot. Ezt hogy tudom beváltani ? Valaki esetleg vett már így ?

Köszönöm,

(#49372) 30z.Samu válasza lastmohican2 (#49370) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem most nincs terítéken a R*-nál a RDR 2 update, most a GTA V-öt faragják át arra a motorra. :D

Sic Parvis Magna

(#49373) ρσгτσ válasza Steve1207 (#49368) üzenetére


ρσгτσ
őstag

30 fps szerintem annál a játéknál annyira nem zavaró. Persze van ahol észre lehet venni...viszont nagyon látványos maga a játék. Legalábbis OX, SX esetében.

Dzsoki92:
A játékban írja jóvá. Van amikor egy kicsit késve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49374) Wesder válasza lastmohican2 (#49370) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs. Igazàból a felbontàsból sem vesznek vissza, hanem olyankor a One S verzió fut Series X-en is. Igen, alacsonyabb a felbontàs, de nem azért mert "visszavették", hanem mert az a build olyan felbontàssal lett megírva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49375) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#49369) üzenetére


Zoleee83
addikt

Emlékeim szerint XSX-e van, egyébként nem para az RDR2- nél a 30 FPS, jó az a játék nagyon, simán elviszi a story a hátán, és annyira nagy gunplay sincs benne.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49376) frankdelgado válasza Wesder (#49374) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért oda kell figyelni, ha az ember megpróbálja kibogozni az XSS,XSX, XOS,XOX, 30,60,120 fps valamint 900p, 1080p, 2k, 4k ökoszisztémát. Büszke is vagyok rátok, hogy így átlátjátok. :DDD

(#49377) lastmohican2


lastmohican2
tag

Köszi. Ezt így nem tudtam. Amúgy simán megbírkózna az SX 4k 60fps-sel? (Gondolom ahhoz a fejlesztőknek lenne dolguk.) Nem igazán tudom mit tud az SX grafikailag.

(#49378) Wesder válasza frankdelgado (#49376) üzenetére


Wesder
félisten

A zseni àtlàtja a kàoszt, szoktàk mondani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49379) Voy15 válasza Steve1207 (#49368) üzenetére


Voy15
tag

Szerintem ne hezitálj, az a játék 30 FPS-sel is teljesen jól játszható, és számomra minden perce baromi élvezetes.
Ha későbbiekben jön rá FPS boost akkor jóeséllyel resolution csökkentéssel (FHD) megy majd csak 60-nal.
Én ezesetben is inkább maradnék a 4K 30-nál.

Reméljük a Rockstar tervez nextgen patchet.

(#49380) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tyű , az AC Valhalla után az AC : Odyssey 30 fps-e nagyon meh érzés 🤮

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49381) hyggelig válasza Zoleee83 (#49375) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én, aki bénán lövök, még én is simán végig tudtam játszani a játékot.
A sztori nagyon jó. Simán megér ennyi pénzt (én még teljes áron vettem)

(#49382) Wesder válasza hyggelig (#49381) üzenetére


Wesder
félisten

Csatlakozom. Rengeteg teljes àras jàtékot bàntam meg, annak ellenére hogy jók voltak, de a RDR2 tényleg megérte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49383) frankdelgado válasza Wesder (#49378) üzenetére


frankdelgado
őstag

Így van, amúgy RDR2 már 60 fps? nem kötözködésből kérdem, csak valahol el kell kezdeni... :DDD ....nálam még várja a sorát. :)

[ Szerkesztve ]

(#49384) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#49373) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az a jó benne, hogy 95%-ban annyira lassú az a játék, hogy bőven elég a 30 is. Persze nem vetettem meg, ha 60 lett volna. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49385) Wesder válasza frankdelgado (#49383) üzenetére


Wesder
félisten

Nope. Vagy fpsboostot kap, vagy R* fizetős patchet gondolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49386) prokxy válasza IntelKiller7 (#49384) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ez az oka, h ignoráltam. Ezeken én elalszom. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49387) IntelKiller7 válasza prokxy (#49386) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Én is téptem a hajam az első 5 óra után már.. 10% játék 90% átvezető/lovaglás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49388) hyggelig válasza IntelKiller7 (#49387) üzenetére


hyggelig
senior tag

Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem:
Te milyen típusú játékokkal játszol leginkább?
Gondolom kompetitív shooterekkel, mert általában azoknak lassú az ilyen story alapú, nyílt világú játék.

(#49389) IntelKiller7 válasza hyggelig (#49388) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Eltaláltad. :D
Amúgy maga a lényegi része tetszett a játéknak. Csak az nem amikor fél órát kellett mindenhez lovagolni, és közben amúgy nem történt semmi..

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49390) Bad Pritt válasza IntelKiller7 (#49389) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig így lesz manapság a 10 órás játékokból 30 órás és akkor máris azt érzed, hogy megérte ennyit kiadni rá. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49391) IntelKiller7 válasza Bad Pritt (#49390) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát itt pont ez van.
YouTubeon ott van tisztán láthatóan.
Kivágva az átvezetők meg minden sallang nélkül 11 óra, amúgy meg 36. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49392) hombre[EU] válasza IntelKiller7 (#49387) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát a jó western az 50% duma, 45% lovaglás és a többi akció :D

egyébként a reddead egy elég jó sandbox ow...szóval ha akarsz játszhatsz benne akkor lehet. nem kell a sárga pöttyök után szaladni

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49393) .LnB válasza IntelKiller7 (#49391) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mi az a "sallang" ebben a játékban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49394) AMD Power válasza Norb79 (#49367) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm a sok infót! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49395) IntelKiller7 válasza .LnB (#49393) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Itt most a videóra értettem special. Bár nem ezt akartam használni rá. :DDD
Szóval a 11 órás videóban, csak a main story van. Átvezető, loot, craft és miegymás nélkül.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49396) frankdelgado válasza Wesder (#49385) üzenetére


frankdelgado
őstag

Thenk jú!

(#49397) prokxy válasza hyggelig (#49388) üzenetére


prokxy
veterán

Az a helyzet nálam, hogy mire box-hoz kerülök este, agyilag zokni vagyok és nem a sztorira vágyom, hanem egy olyan dologra, amihez nem kell sokat gondolkodni, odafigyelni. Ami jó az a mész azt lősz. :D Persze abból sem a Doom, hanem olyan köztes állapot, mint az outriders most, vagy a destiny 2. Emiatt vannak ezek nálam a top-on. Hétvégén vagy amikor kipihentebb vagyok és van kedvem, időm a sorozaton kívül, akkor előszedek egy Fenyx-et pl. :)

szerk: emiatt is hagytam abba a Witcher 3-at, egyszerűen nincs annyi energiám rá, amit az a játék megérdemelne.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49398) zozika84


zozika84
őstag

Kb egy hete sikerült szereznem egy Xbox Wireless Headset-et.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Nyilván nem egy 100+os árkategória, de egy kis EQ állítgatás után szépen szól és van benne dinamika
Nálam és még pár isminél jobban bejött, mint a Sony Pulse :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#49399) ρσгτσ válasza prokxy (#49386) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, ebben is van valami. Én elég pörgős ember vagyok (mások szerint hiperaktív) agyban is. Így még a pörgősebb játékok sem mindig tudnak lekötni. RDR2 és a különböző AC játékokhoz nekem is hangulat kell, ami nem mindig van...

Én ezt általában azzal kompenzálom, hogy sok, és leginkább sok fajta játékkal tolom egyszerre. Így mindig van változatosság. Ezért kell nekem a nagyobb tárhely, ezért nem lenne elég a Series S. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49400) Roxbury válasza zozika84 (#49398) üzenetére


Roxbury
őstag

Az nekem is tervben van mindenkeppen, ha egyszer megerkezik az X. Igaz csak az elobb rendeltem meg Alzán, meg Konzolvilagon. Mediaban nincs a listaban.
Szerintetek mikor erkezhetnek? 1 honap? :DDD

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.