Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49901) oriic válasza l.skywalker (#49900) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez tetszik h hetente valtja egymast a ket szobeszed, hogy 2021-ben vagy 2022-ben jon. :D

Live-Die-Respawn

(#49902) l.skywalker válasza oriic (#49901) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hamarosan fogunk tudni átlagot vonni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49903) .LnB válasza oriic (#49901) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd vesszük "bundle"-ban a Skull & Bones-szal. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49904) oriic válasza .LnB (#49903) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne legyel Crytek!;]

Live-Die-Respawn

(#49905) frankdelgado válasza oriic (#49901) üzenetére


frankdelgado
őstag

A beígért nagyobb játékokról qrwa nagy a csend. Se Halo, se Starfield, a STALKER 2-t se nagyon hiszem..MS Flight Stimulátorrol se semmi hír....Nem lesz it lofax se idén. Bár én is mindíg is azt vallottam, hogy lassú munkához idő kell....

(#49906) balazs025 válasza frankdelgado (#49905) üzenetére


balazs025
senior tag

Majd E3-on sok minden kiderül. Ha ott se mutatnak semmit, akkor sok jóra nem kell számítani. :D De azt tudni lehetett, hogy előtte nem fogják ellőni a bejelentéseket, gameplay bemutatókat. Szóval, hogy Halo-ból vagy másból mostanában még semmit se mutattak, az nem releváns. De pl a Starfield szerintem csak jövőre jön, bár örülnék, ha már idén megjelenne.

(#49907) l.skywalker válasza .LnB (#49903) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert addigra megveszi az MS a Zubit is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49908) frankdelgado válasza balazs025 (#49906) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ja , majd E3-on belejentenek 38 indie trágyát, ami 120 fps-el fog dubörögni XSS-en is, hogy a drága VGA-k miat ide átigazolt expc-s fpshuszárok élvezkedjenek a 144 herces monitoraik előtt és lesz aztán öjömbódottá. De remélem, csak károgok... ne legyen igazam

(#49909) l.skywalker válasza frankdelgado (#49908) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te 5 éve tolod ezt a dumát és mindig játszol valamivel :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49910) Alexios válasza frankdelgado (#49905) üzenetére


Alexios
veterán

Halo biztos lesz, arról azért szoktak jönni hivatalos hírek is, illetve ők már tavaly is kiadáskésznek gondolták

(#49911) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#49878) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hmm...lehet, hogy akkor teszek egy próbát ezzel a fülessel. A kábel igazából nem is zavarna, controller-be dugva nem késik a hang, nem szakadozik meg semmi. Szóval nekem igazából ez a megoldás is jó lenne, csak tudjam a fülesen is szabályozni a dolgokat. Tudom eretnekség megkérdezni, de a Gold-hoz képest milyen a hangzása ennek a fülesnek?

Szerk.: Mondjuk pont lejárt az akció és most már "normál" áron adják. Szóval akkor már lehet érdemesebb lenne kicsit hozzátenni és az Xbox headset-et megvenni. :U

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49912) persil válasza 30z.Samu (#49911) üzenetére


persil
nagyúr

Nalam ugyan nem jart, de ha utanaolvasol, akkor tapasztalatok alapjan kb minden jobb, mint a gold. 🤷

A zikszboksz vajorlesszt viszont hasznalom egy ideje es tovabbra is azt mondom, hogy ennyi penzert nem, hogy jobbat, de hasonlot is nehez talalni. (fejhallgatoert meg amugy is filler a 35 ezer...)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49913) prokxy válasza frankdelgado (#49905) üzenetére


prokxy
veterán

BF 6 elvileg lesz. Aztán ha az hozza az elvártat, akkor más nekem nem is kell kb. 1 évig biztos. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49914) pzstm


pzstm
titán

Flight Simulatorra nyarat mondtak anno. Simán E3-on bejelenthetik hogy 1 hét múlva elérhető...vagy 1 hónap....

Őszintén, ha idén jön a Halo, és tényleg jön új Forza meg lesz egy Ascent (illetve van valami kisebb cím ami mintha rémlene és érdekelne.....de nem ugrik be), akkor számomra jobb is ha Starfield és akár Stalker2 is átcsúszna jövőre...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49915) 30z.Samu válasza persil (#49912) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vagyok otthon nagyon a headset témában, ezért is kérdezősködöm. :B Anno megvettem a Goldot, Nekem bevált, persze azzal tisztában vagyok, hogy nem egy prémium minőség. De akciósan vettem, szóval annyiért jó volt. Csak úgy vagyok vele, hogy ha váltok, akkor nyilván egy jobb mellett teszem le a voksom. Szerintem így maradok az eredeti tervnél és egy Xbox headset lesz az utód. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49916) frankdelgado válasza l.skywalker (#49909) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hogy telik az idő...jól van na, mindíg feltalálom magam....gyerekkoromban meg annyira nem volt játékom, hogy ha nem fiúnak születek, nem is tudom mivel játszottam volna.... :DDD ..

(#49917) oriic válasza pzstm (#49914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Flight Simulatorra nyarat mondtak anno. Simán E3-on bejelenthetik hogy 1 hét múlva elérhető...vagy 1 hónap...."

Vagy azonnal E3 utan.

Live-Die-Respawn

(#49918) .LnB válasza l.skywalker (#49907) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valami lehetne már, vagy kerüljenek be az Ubi játékok GP-be (oda valóak). Leülnék, Far Cry 1-től végigtolnám mindet, aztán jöhetne az AC összes.. Mire végeznék, már jönne is a nex-next gen konzol. :D

#49917oriic
Bárcsak... Ezt tényleg nagyon várom. Kételkedek benne, de remélem lesz közel olyan grafika mint PC-n.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49919) 3L1T3 válasza pzstm (#49914) üzenetére


3L1T3
addikt

Flight Simulator - AUG ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49920) Norb79 válasza .LnB (#49918) üzenetére


Norb79
őstag

A komment első felére a művelt franciák azt mondanák, hogy "sounds like a plan". :DDD

(#49921) .LnB válasza Norb79 (#49920) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

C'était juste une blague.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49922) hombre[EU] válasza .LnB (#49918) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fogsz is vele játszani? :DDD mert ha nem vagy repülōb*zi (szó jó értelmében) akkor kb 42percig köti le az embert ... megn3zed a házad meg az eiffel tornyot :D

Life, Uh, Finds A Way

(#49923) persil válasza .LnB (#49921) üzenetére


persil
nagyúr

Attú még lehetne így, én sem bánnam. 🤷

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49924) pzstm válasza 3L1T3 (#49919) üzenetére


pzstm
titán

nah akkor augusztus :)

Halo és Forza is kicsit kíváncsivá tesz, de tőlem akár azok is csúszhatnának ha Ascentet megkapom :DDD

Stalker és Starfield kapcsán azt mindenki elfelejti, hogy az őszi dömpingben az emberek nagy része Fifa, Battlefield és Cod-ot fog tolni millióezer órában.... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49925) Wesder


Wesder
félisten

Legyen idén egy Ascent, azt jóvanazúgy. Ez a sz@ros NBA úgy is elveszi a jàtékidő nagy részét.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49926) oriic válasza pzstm (#49924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo ne csusszon mar mert duhos leszek. ;]

Live-Die-Respawn

(#49927) .LnB válasza hombre[EU] (#49922) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze. Rengeteg hely van amit megnéznék. Very easy kontrolleres irányítással fogok nézelődni.
Én rohadtul örülnék neki, ha lennének benne ilyen challage-ek vagy journey feladatok, hogy például "repülj el minden NFL stadion felett az USA-ban". Vagy t*köm tudja. :D
Van egy 8 éves robotpilótám, az uncsi részeknél átadnám neki a kontrollert. :D

Komolyan érdekel a játék. én/mi a Train Sim World-el is elvoltunk ideig-óráig, ETS2-vel meg még többet. Ez most repülő, de brutál szép.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49928) .LnB válasza Wesder (#49925) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyomod?! :Y
Tegnap jutottam el végre az All-Star meccsig ( NBA előtt, lehúztam 4 évet a college-ban). Már csak huszonvalahány meccs az alapszakaszból. Bár legnehezebb szint és full játékidő. Lassan haladok. Overall 86-s stat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49929) l.skywalker válasza .LnB (#49918) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én pont ezt a kettőt kezdtem el. AC1 megvolt, AC2-nél megakadtam, mert megvettem a simát majd később az Ezio Collection-t :D

Far Cry 1 Classic-ot letoltam, most a kettő jönne, de épp a BC vonalon a GTA4-et tolom, ha nem futna közben mindig Destiny :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49930) Wesder válasza .LnB (#49928) üzenetére


Wesder
félisten

Talàn 2 hete, de lehet az 3 is hogy elkezdtem a 21-rt, de màr annyi óràm van benne hogy szégyenlem. :DDD Szezont nyomom rookieban hogy tàpoljam a karaktert, most 85-ös, meg a Rec-ben szoktuk tolni. A Rec (ha jàtszol benne) meg a szomszédsàgban a meccsek neked is imput lagosak, vagy csak az én netem ilyen sz@r szokàsosan?
Mondjuk Csuvicsuva-nak is delayes, úgyhogy nem tudom. Arra is gondoltunk hogy prevgen betegség, mert màs meg úgy szórja a zőldet deepről, mintha màs se lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49931) .LnB válasza Wesder (#49930) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Április elején vettem meg. Azóta tartok itt, tuti, hogy bőven 100óra alatt van már benne.

A 21-ben még nem nyomtam multiplayer meccset, csak a kötelezőt, hogy be tudjak menni a városba. Ott nem vettem észre semmit. De panaszkodtak már az inputlag-ra. Szóval akkor tuti van valami. Bár én a Next-Gen-t nyomom, lehet abban más. Majd megnézem, de jelenleg még az NBA bajnoki címre hajtok. Addig nem terveztem multizni.

Már minden szerződésem fullos, megvan a 2K-s is, full saját cipőt tervezhettem (nem csak colorway-t).

Viszont irreálisan könnyű még nehéz szinten is. A tavalyi részben tripla dobógép build-em volt, most kipróbáltam egy zsákológépet idén. Az is brutális. Egyedül a Lakers az akik ellen vért kell izzadni. Nonszensz az a csapat. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49932) Zoleee83 válasza l.skywalker (#49929) üzenetére


Zoleee83
addikt

Far Cry-ok nagyon tetszenek, jelenleg a Watch Dogs 1 is fut, de az utolsó 2 AC számomra az ipari hulladék kategória, hatalmas csalódás, szerencsére lemezes volt a Valhalla is, így nulla bukóval sikerült megszabadulni tőle.
FC6-ot nagyon várom a Kubai vonal miatt, hangulatosnak tűnik.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49933) Wesder válasza .LnB (#49931) üzenetére


Wesder
félisten

Tavalyiban könnyű volt dobni, mert ha teli engedted a csíkot, akkor mindig zöldet dobtàl. Itt a 21-ben ugye vàltozik hogy hol kell elengedni, attól függően hogy milyen szögben àllsz a kosàrhoz, milyen messze, és hogy van e rajtad védő. Az kicsit vicces hogy fekete közepén kell elengednem Rec-ben hogy becsússzon valamennyire sàrgàba, ami még mindig nem biztosíték arra hogy egyàltalàn a palànkig eldobod a labdàt. Dobtam màr sàrgàban airball-t pislogtam is rendesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49934) .LnB válasza Wesder (#49933) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1. Lehet választani a tavalyi dobásmechanikát
2. A shoot meter-t ki kell kapcsolni! mert green bónuszt kapsz.

Van az a trófea/achi, hogy egy meccsen dobj 10 zöldet. Sima liba. :)

Az a trükk, hogy olyan jumpshot animációt kell választanod (de inkább csinálnod), amit vizuálisan be tudsz tanulni. És a játékos kezét kell figyelni. Erre jönnek a badge bónuszok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49935) Elderath válasza l.skywalker (#49900) üzenetére


Elderath
őstag

Bethesda leszerepelt az FO76al. Nem tudom mire fel ekkora a hype a starfield iránt, amikor nem láttunk belőle egy képkockát se és ismerve bethesdat egy bughalmaz lesz megjelenéskor. Én imádom scifit és remélem jó lesz, de kár előre remegni érte

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#49936) hombre[EU] válasza .LnB (#49927) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkorjó
nekem is hiányzott belōle...valami :D felszállsz, 60percig nézed a mūholdas jpegeket aztán leszálsz. se tornádó, se eltévedt orosz rakéták ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#49937) Wesder válasza .LnB (#49934) üzenetére


Wesder
félisten

Nem talàltam a tavalyi dobómechaniktr, azzal én is dobnàm a zöldeket. Nem mondod hogy csík nélkül jobban lehet dobni? :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49938) .LnB válasza Wesder (#49937) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De, ez alap, hogy ki kell kapcsolni, mert bónuszt ad. Tavaly is így volt.
Nálam az első játékindításnál kérdezte, hogy melyik dobásmechanikát szeretném használni. Nyilván a régit választottam.

Ezt láttad már? (másik topikba már linkeltem): [link]

Mostanra már a legtöbb egy meccsen történt egyéni rekordot megdöntöttem. Legtöbb pont (Wilt Chamberlain), Legtöbb tripla (Klay Thompson), Legtöbb assist (Scott Skiles). Lepattanó, és büntető nincs meg, de az talán nem is lesz soha.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49939) l.skywalker válasza Elderath (#49935) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megjelenéskor a F76 valóban kaka volt, de már összekalapálták. Amúgy már a Fallout 4 is ilyen bugosan jött ki, csak elfelejtették az emberek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49940) 3L1T3 válasza pzstm (#49924) üzenetére


3L1T3
addikt

Forza Horizon 5 - Szeptember
Halo Infinite - November
Starfield - 2022 Március

Szerintem! :)

Nem késlekedhetnek tovább, valamit muszáj kitolni mert elmegy egy év új saját játék nélkül. Így nehéz lesz meggyőzni a vásárlókat, akiket a Game Pass nem rántott be. Hozzáteszem jogosan, mert van aki az újdonságokra vágyik. Köztük vagyok én is.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49941) .LnB válasza l.skywalker (#49939) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, és mi ültünk, és türelmesen vártunk addig 3 évet, hogy na most már lehet vele játszani. :((( :U .
A Starfield munkacíme véletlenül nem Star Citizen? ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49942) homerhamm válasza 3L1T3 (#49940) üzenetére


homerhamm
addikt

Forza Motorsport 8 lesz előbb. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49943) .LnB válasza 3L1T3 (#49940) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"mert elmegy egy év új saját játék nélkül."

Na nem mint ha számítana. Kis túlzással az egész előző generáció erről szólt. ;] :DDD
Xbox-ot GamePass miatt veszel, nem az exkluzív játékokért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49944) oriic válasza homerhamm (#49942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az meg odebb van. E3-on lesz Horizon bejelentes, ev vegi premierrel.

Live-Die-Respawn

(#49945) homerhamm válasza oriic (#49944) üzenetére


homerhamm
addikt

Mondjuk gép nem lesz hozzá. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49946) 3L1T3 válasza homerhamm (#49942) üzenetére


3L1T3
addikt

Motorsport még csak alpha tesztelés alatt van és még mindig minket rajongókat zargatnak kérdőívekkel, hogy mitől legyen jó az új rész. FM8 nem jön 2022 Q4 elött. ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49947) l.skywalker válasza .LnB (#49941) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez már trend. Már tényleg nagyon kevés dolog van amit day1 megveszek. Simán megvárom amiko kész lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49948) 3L1T3 válasza .LnB (#49943) üzenetére


3L1T3
addikt

De az előző generációban leépítés volt, míg a végére felépítés. Ennyi vásárlás után itt az ideje mutatni is valamit. :) Látom az ambíciót és bízom is Philben, de azért örülnék ha jönne pár gyöngyszem. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49949) 3L1T3 válasza homerhamm (#49945) üzenetére


3L1T3
addikt

Mért ne lenne? Július hónaptól folyamatos az XSX ellátottsága az országban és onnantól folyamatosan elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49950) homerhamm válasza oriic (#49944) üzenetére


homerhamm
addikt

Horizon 5 Mexikó. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.