Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49251) batmanism2x válasza Moby (#49238) üzenetére


batmanism2x
tag

Nekem olykor többet ad egy olyan 8.5 órás pakk, ami végig tartja a lendületet, mint egy több tucat órás open world önismétlődés. Fagyiból is ha választani kell a nagy adag, de hányinger, meg a kis adag, de szuperfinom között, inkább utóbbiba fektetem a dollárt. Ettől még ennyi pénzt én is sajnálok egy játékért, bár ha csak óraszám alapján nézzük, arányaiban így is jóval olcsóbb, mint egy friss megjelenésű 4k blu-ray film

(#49252) Moby válasza Elderath (#49248) üzenetére


Moby
addikt

A resi7-et is kétszer játszottam végig. Egyszer 2D-ben, egyszer meg VR-ban. Utóbbiánal azt kívántam, bárcsak az lenne az első. Szal nem, nekem egy ilyen egyszer tud ütni. Először. Aztán a parafaktor-sztorifaktor kiesik azzal, hogy pontosan tudom mi fog történni.

(#49253) Moby válasza batmanism2x (#49251) üzenetére


Moby
addikt

Az lehet, viszont én nem adok 24K-t egy nyolc órás játékért, akkor sem, ha te igen. A szar játékot meg nem veszem meg. Sem a hosszút, sem az olcsót. Csinálok mást helyette.

(#49254) Hunt3r22 válasza Moby (#49235) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Bf-kor ha 10k körül lesz, majd meggondolom, hogy adok-e érte annyit.

24k sajnos nonsense érte. :(

Xr

(#49255) batmanism2x válasza Moby (#49253) üzenetére


batmanism2x
tag

Ahogy írtam, én is sajnálok ennyit egy játékért. 24k-t csak kiváló minőségű fajátékokért szoktam adni, de azokért is csak azért, mert asszony megrendelte a gyerekeknek. Nagyjából egyet értünk, én csak annyit mondtam, hogy a játékhossz nem árfaktor nálam.

(#49256) Moby válasza batmanism2x (#49255) üzenetére


Moby
addikt

Nálam sem órára lebontva, de azért e a kérdés ettől összetettebb. Az a mondás hátán lett emelve a játékár folyamatosan, hogy hát a játékgyártás egyre drágább dolog. Egyre több emberótra megy bele. Oké, ez érthető. Akceptálható. Nincs vele semmi baj.
Azzal már sokkal inkább, hogy minden 70 dollár akar lenni. Az is, amin 500 ember dolgozik, éveket, meg az is, amin egy kisebb csapat jóval kevesebb időt. Illetve ugyanez megfordítható: ha a játékárat az mozgatja, hogy egyre nagyobb az élőmunka befektetés, akkor az én pénztárcámat is kell annak mozgatnia, hogy mit kapok érte. És igen, annak is, hogy mennyit. Nem fizethetek ugyanannyit 100 óra minőségi szórakozásért, meg 8 óra miőségi szórakozásért. Hisz a másik oldal is ugyanezt érvényesíti.Ez nem a 8 óra tömény tartalom kontra 100 óra híg fosról szól.

(#49257) Scholes9 válasza ProEvoFan (#49207) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Csatlakozom :B :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#49258) Golyo69


Golyo69
senior tag

Nem sikerült életet lehelni a boxba :( Series X)

Ha vissza akarom küldeni akkor csak a boxot rakjam a dobozba? Saját dobozaban küldjem? Abban küldik vissza? Mi a tapasztalat?
Köszi

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#49259) balazs025 válasza Golyo69 (#49258) üzenetére


balazs025
senior tag

Igen, csak a konzolt kell elküldened. Valamint nem érdemes a saját dobozában, mert nem abban küldik vissza.

(#49260) Hunt3r22 válasza Golyo69 (#49258) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kiválasztasz egy dobozt, majd abba visszaküldöd csak a gépet.

Szervíz másik dobozba küldi majd vissza, kifejezetten Sx-re szabott lesz.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#49261) Golyo69


Golyo69
senior tag

Köszi, akkor nézek vmi dobozt neki.

:R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#49262) Farkassacred válasza Moby (#49256) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nem mindegy, hogy egy adott játék, adott pénzért mennyi időre foglal le, én is ezt vallom. Pár óra alatt befejezném.. már vehetném is a következőt. Valami rendszernek kéne lennie már..

(#49263) hyggelig válasza 30z.Samu (#49232) üzenetére


hyggelig
senior tag

Amikor az embörrel Oszakában jártunk, a Capcom épületétől kb 5 perc sétára laktunk.
Erősen pózoltunk előtte :DDD

#49204hombre[EU]
Hónapok óta alig olvastam a fórumot és alig posztoltam, de látom, a lelki seb, amit neked a Cyberpunk okozott, még mindig nem múlt el. Vagy fizetnek érte, hogy ne állj le :P

(#49264) 30z.Samu válasza hyggelig (#49263) üzenetére


30z.Samu
félisten

El is hiszem, én is lőnék pár képet. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#49265) oriic válasza 30z.Samu (#49232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet, bar epp most vadoltak meg oket lopassal :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#49266) ρσгτσ válasza hyggelig (#49263) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem az 1.2 patch -ig nem volt különösebb problémám. Küldi is csak egyszer bugolt be, de akkor nagyon.

Maga a stílus és a játékmenet az elejétől kezdve tetszett. Így a különböző felmerülő problémákat nem éltem meg túl nagy dolognak. Vagy lehet engem kevésbé zavart, vagy sokkal kevesebb érdekességgel találkoztam, mint egy-két ember.

Ettől függetlenül elfogadom, ha valaki ezeket sokkal rosszabnak éli meg. Esetleg sokkal több hiba érte utol. Mert hát nem problémamentes játék. Plusz mások vagyunk.

Mindkét oldalnak el kellene fogadnia, hogy nem mindenki osztja az ő véleményüket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49267) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Valami várható idén a 20 éves évfordulóra?

Aggiornamenti Lumia on Twitter: "👀 https://t.co/i3X6DBS2aW" / Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49268) frankdelgado válasza ρσгτσ (#49266) üzenetére


frankdelgado
őstag

A kiberpánk teljes mértékben szórakoztató volt. A találj 100 bugot acsit már az első alkalommal teljesítettem. Innentől kezdve a sztori csak mellékes volt, a gyerekekkel leültünk és csak járkáltunk a városban és röhögtünk a bugokon. Nekünk kellemes családi szórakozást nyújtott. A másik oldalon viszont érthető, hogy ígérnek fűt-fát, majd eladnak egy kalap xart és ebből jól megszedik magukat. Ez egy jó kis teszt volt, ami azt mutatja, hogy gyakorlatilag bármit el tudnak adni, ergo én sem törném magam a minőségi munkáért a fejlesztők/kiadók helyében....

(#49269) ρσгτσ válasza frankdelgado (#49268) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én 61+ órát játszottam vele. Van itt a csoportban több olyan ember, aki ennél 2x vagy 3x többet. Szerintem senkit nem kell meggyőzni arról, hogy voltak/vannak hibák a játékban.

Nem az a baj, ha valaki rossz véleménnyel van valamiről. Hanem az, ha erről mindenki mást is meg akar győzni. Ez mindkét oldalra igaz.

Aztán az érvek végül túlzásokba esnek, majd jönnek a sértő megjegyzések.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49270) Zoleee83 válasza frankdelgado (#49268) üzenetére


Zoleee83
addikt

Továbbra is arról van szó, hogy bár valóban sok dolog nem teljesült az ígéreteikből, a sirdogálók igen hamar visszakaphatták a pénzüket. Innentől kezdve nincs miről beszélni.
Akinek nem tetszett nem érte kár, visszakapta a pénzét, aki meg szerette az vagy végigjátszotta, vagy vár a nextgen patch-re. That's all...
Szerintem korrektekten járt el a CDPR, az más kérdés, hogy mennyire sérült a megitélésük.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49271) hyggelig válasza ρσгτσ (#49266) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nem azzal van bajom, hogy valakinek nem tetszett a játék és hogy csalódott. Hanem azzal, hogy már 5 hónapja megjelent és még mindig kapva kap az alkalmon, hogy valami rosszat mondjon.

(#49272) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Idei NASCAR játék infók:

A NASCAR Heat széria kukázva lett. Így az idei rész, amennyiben idén meg tud jelenni, elképzelhető, hogy a NASCAR 2021 címet fogja viselni. De ha nem is, jelenleg mindenki így hivatkozik rá. Ráadásul a Motorsport Games reboot-nak nevezi a közelgő játékot, teljesen nulláról kezdték újra a fejlesztést.
Április végén lezárul a Studio 397 felvásárlása. Róluk azt kell tudni, hogy ők fejlesztik az rfFctor2-t. Így a 21-es NASCAR játék, elég brutál fizikával jöhet majd.

Első teaser kép (hát, ingame, nem ingame, jól mutat)

forrás: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49273) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

It Takes Two -nál, ha visszalépsz egy korábbi chapter -re, akkor elbukod azt, ahol korábban tartottál? Amennyiben nem fejezted be az egész chapter -t?

Párom nézte a mini game -eket és sikerült visszamennie (nem tapsoltam...), de sajnos utána már nem ugyanoda léptünk vissza... az UFO űrhajós majomnál tartottunk, de még nem öltük meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49274) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hómolásnál megoldható,hogy mindkettōnek menjen a remote-letöltés külön saját gamepass app.ból??

(#49263) hyggelig nemtudom ki vagy,mit akarsz...de biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#49275) Bad Pritt válasza oriic (#49265) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk tényleg tesók lehetnének. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49276) oriic válasza Bad Pritt (#49275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanmar, alig hasonlitanak. ;]

Live-Die-Respawn

(#49277) prokxy válasza oriic (#49265) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet én vagyok a maradi, de egy emberi alsó test + replülőgép rotor felső és ez még "él" is, őőő, nem tudom ezt úgy hogy helyezzem el. Féljek vagy röhögjek kategória! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49278) hombre[EU] válasza prokxy (#49277) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha twisted metal-on nōttem volna fel... :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#49279) prokxy válasza hombre[EU] (#49278) üzenetére


prokxy
veterán

Azon fejlesztők is defektesek tuti, józanul kitalálni ilyeneket sztem esélytelen! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49280) 3L1T3 válasza .LnB (#49272) üzenetére


3L1T3
addikt

Várjuk SOK-SOK szeretettel! Ugyan úgy egy Indycar játékot is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49281) .LnB válasza 3L1T3 (#49280) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arról semmi hír. Na meg nem tudom, hogy mikor volt utoljára Indycar játék.
Ezeknél elvileg BTCC és Le Mans játék is készül. Bár utóbbit nem tudom, konkrétan 24 Hours of Le Mans emlegetik, ami nem egyenlő a WEC-cel. Kíváncsi leszek.

A NASCAR játékkal kapcsolatban meg a jövő évi részre leszek kíváncsi. Gen7 autók, azt kb tenyérből jóslás lesz előre, rendesen leprogramozni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49282) 3L1T3 válasza .LnB (#49281) üzenetére


3L1T3
addikt

Na igen a Gen7 autók, de utólag bármikor tudják módosítani patchel, szóval ne szórakozzanak. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#49283) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#49282) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mivel jóideje kész vannak a Gen7 autók, ergo ismertek a paraméterek/formák/tech stb, és már régóta tesztelik is a csapatok, gondolom lesz elég infó nekik.
Remélhetőleg felvették a kapcsolatot.

Igazán nagy változásra a hibrid autóknál számítok.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49284) GalaHU válasza .LnB (#49281) üzenetére


GalaHU
őstag

Mert eddig olyan nagy hangsúlyt fektettek az autók pontos fizikai/mechanikai modellezésére... :)

Passzoljanak a skin-ek, aztán részükről jónapot!

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#49285) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na a heten mar tutibiztos h jon Battlefield trailer. :D

Live-Die-Respawn

(#49286) .LnB válasza Zoleee83 (#49283) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"már régóta tesztelik is a csapatok"

Össz-vissz talán három pilóta ment velük pár kört. A csapatok még meg sem kapták az alkatrészeket. Most már ugye nem a csapatok fogják gyártani az alkatrészeket, hanem beszállítók legyártják, a csapatok csak összeszerelik majd a kocsikat.

Szerk.: Dillion, (huba) Bubba Wallace, Byron, Logano. Ha jól tudom ők vezették eddig csak a gen7-et.

GalaHU
Pont ez fog most megváltozni. Vagyis remélhetőleg ez fog most megváltozni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49287) Zoleee83 válasza .LnB (#49286) üzenetére


Zoleee83
addikt

"A prototype car, built by Richard Childress Racing, was first tested with a Chevrolet engine in late 2019. Further tests occurred over the following months, but this program was halted by the pandemic after Clint Bowyer drove a car at Atlanta Motor Speedway in March 2020.
Testing resumed in August, and a second prototype – build by IMSA entrant Action Express Racing – was used initially for road course running with a Ford powerplant. The program ramped up when Kurt Busch and Martin Truex Jr tested both cars together at Charlotte – on both the oval and road courses – in November 2020.
The following month, the car was tested on a superspeedway for the first time, at Daytona International Speedway in the hands of Chris Buescher. "

Nem a komplett autóra értettem, mert folyamatos fejlesztés alatt áll még mindig, de azért 2019 végén - 2020 végén a lényegi dolgok már megvoltak.
Talán így pontosabb, hogyan értettem. ;) Valószínűleg jobban képben vagy, csak nemrég kezdtem el követni a Nascar-t, az IndyCar, F1 volt/van előtérben nálam inkább. :B
+Még szoknom kell ezt a rájátszásos dolgot, meg a szabály rendeszert.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#49288) prokxy válasza oriic (#49285) üzenetére


prokxy
veterán

Várjuk, meg a gameplay-t is, remélem lesz vmi izgi benne. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49289) .LnB válasza Zoleee83 (#49287) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, akkor tesztelték már páran, gyűlnek a nevek. :)

Egy ilyen sportban mint a NASCAR, a jelenleg rendelkezésre álló adatokból fizikát szimulálni lehetetlen. Ez akkora változás lesz most, amekkora szerintem sose volt az autó generációk között. És az egy dolog, hogy az autó hogy viselkedik önmagában a pályán. De arról szinte semmi adat, hogy hogyan viselkedik pack versenyzés közben. Draft, side draft. stb stb
Kelleni fog egy év, hogy a csapatok megismerjék az új autókat, és ezt átültetni játékba szerintem még egy év lesz.
Bár én nem bánnám ha nem lenne full szim. Mert ezt a folyamatos keresztbe csúszást 200-300-zal, nagyon nehéz kontrollerrel lekezelni. :D De kétlem, hogy érdekük lenne iRacing szerű játékot készíteni konzolra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#49290) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Azt olvastam, hogy elvileg az Xbox kontroller ravaszai rezegnek. Létezik, hogy pc-n ez nincs? Legalábbis még soha nem éreztem, pedig elvileg a Resi8 tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#49291) Wesder válasza kecsu10 (#49290) üzenetére


Wesder
félisten

Rezegnek PC-n is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49292) kecsu10 válasza Wesder (#49291) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Akkor lehet csak én nem érzem, mert annyira magával ragad a játék. De nem onnan érzem a rezgést. Elméletileg a friss software is van rajta, szóval nem tudom mi lehet. Végülis mindegy.

(#49293) IntelKiller7 válasza oriic (#49285) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Már tűkön ülve várom. :D

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#49294) hyggelig válasza IntelKiller7 (#49293) üzenetére


hyggelig
senior tag

először máshogy olvastam :DDD

(#49295) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass Helps European Gamers Stay Connected - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49296) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Bocs, ha esetleg volt már.
Custom XBOX SERIES X

Go Gunners!

(#49297) homerhamm válasza Phoen|x (#49296) üzenetére


homerhamm
addikt

Az igen. :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49298) oriic válasza Phoen|x (#49296) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gép mocsok jól néz ki, holott a témát én annyira nem komálom, a kontroller nekem viszont fura. Az a megmart felső rész huzamosabb használat után szerintem roppant kényelmetlen, de nyilván az ilyenek inkább vitrinbe valók. :D

Live-Die-Respawn

(#49299) persil válasza Phoen|x (#49296) üzenetére


persil
nagyúr

Nincs errol nehany rendes kep, hogy ne kelljen vegigizgulni a vilag legsemmitmondobb ezeroras videojat? :D

Tenyleg bitangul nez ki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49300) IntelKiller7 válasza persil (#49299) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Az nem hozna lóvét neki. Amúgy be van tagelve időben a videó, meg a leírásban is ott van, 1 kattintás alatt elérsz mindent.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.