Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Cloud gaming és az új lehetőségek (nem saját)...ha már böngészőből is megy. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48152) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Április 27. WoT Modern Armor frissítés.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48153) .LnB válasza ρσгτσ (#48152) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valamelyik hétvégén (lehet most hétvégén), nagyon unatkoztam, gondoltam megnézem WoT-ban a modern tankokat. Azt hittem már benne vannak. :) Na de most már tudom, hogy benne lesznek.
Egyébként PC-n nem is kerülnek még bele?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48154) 30z.Samu válasza oriic (#48150) üzenetére


30z.Samu
félisten

:R :C

GTA V letörlésre került, nem vagyok egy finnyás gyerek, de ez irdatlan ronda Xbox-on. :D Várós a nextgen verzió.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#48155) ρσгτσ válasza .LnB (#48153) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt nem tudom, oda már nagyon régen léptem be, és nem is nagyon követem. Igazából konzolon sem voltam már pár hónapja, de így szívesen leszedem újra. :)

Egyenként PS 8.3 giga, Xbox 9 giga frissítés.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48156) .LnB válasza ρσгτσ (#48155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg sose voltam WoT-os. PC-n is csak pár meccset toltam, meg Xbox-on is. De tetszik, hangulatos játék, és szerintem szép is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48157) IntelKiller7 válasza 30z.Samu (#48154) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

En is varom. E3-on csak lesz valami video. Osszel meg johet is.
kivancsi leszek milyen lesz a nextgen-nextgen GTA. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48158) ρσгτσ válasza .LnB (#48156) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az. Csak szerintem nagyon meglátszik, hogy itt a legtöbben kontrollerrel tolják. Sokkal nagyobb csapatok tekintetében a minőségi szórás, mint más platformon. Játszottam mindegyiken, pl. Blitz -en is.

Itt azért nem olyan "egyszerű" a helyzet, mint egy COD -ban vagy hasonlóban. Vannak különböző páncél vastagságok egy tanknál is. Lényeges lehet az átütés vagy a távolság is, és simán lehet pattintani is bizonyos szögekből, páncélzattal.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen normálisan játszani kontrollerrel, mert van erre pár ellenpélda a neten. De kétségtelenül a nehezebb játékok közé tartozik e tekintetben. Főleg, ha másodpercek tört része alatt kell becéloznod a megfelelő helyet és betalálni. Különben darabokra szednek.

Egyébként az elején kényeztet a játék, később azért jönnek az "ezek meg mi a f*szt csinálnak" meccsek. :D Meg minél nagyobb tierben vagy, annál nagyobb a jelentősége a fentieknek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48159) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Május 4. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48160) 30z.Samu válasza IntelKiller7 (#48157) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha tényleg a RDR 2 motorját kapja, akkor nem lesz itt gond, pláne ha belövik 60-ra a képkockát.

Sic Parvis Magna

(#48161) Bad Pritt válasza .LnB (#48153) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Reméljük nem fognak soha. Ez a konzolos wot már közelebb van az Armored Warfare-hez, mint a PC-s wothozteljesen külön pályán fejlesztik szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48162) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#48163) IntelKiller7 válasza 30z.Samu (#48160) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem tudom, hogy mennyire osszehozhato utana a One-os Online a Series verzioval.
bar tuti at lehet majd hozni a karaktert. Akkor no problem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#48164) pzstm válasza hombre[EU] (#48162) üzenetére


pzstm
titán

meglepődnék. Pláne egy Xbox, Forza meg Ascent mellé bedobni Gamepassba.

Leginkább az idei megjelenésen lepődnék meg, csiszolgassák még a fiúk, bár halvány lilánk nincs róla hogy állhatnak :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48165) 3L1T3 válasza pzstm (#48164) üzenetére


3L1T3
addikt

2016-ban már teaserelték E3-on. Ez idén fog jönni nem kérdés! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48166) hombre[EU] válasza pzstm (#48164) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha az év elsō felét elkummogják akkor a másodikat meg kell nyomni :D
elméletileg már kész csak rovarirtás megy

Life, Uh, Finds A Way

(#48167) 30z.Samu válasza IntelKiller7 (#48163) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom ezt meg fogják oldani valahogy.

Sic Parvis Magna

(#48168) oriic válasza hombre[EU] (#48166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ideje lenne akkor mutatni belole mar valamit. A leak kepek elegge semmitmondoak voltak. :D

Live-Die-Respawn

(#48169) .LnB válasza 3L1T3 (#48165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, azóta az a rengeteg gameplay is ami kijött róla! Csak úgy ömlik az infó, ami azt bizonyítja, hogy idén jön. Szerintem egy napon az Ubi-s Skulls&Bones-szal. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48170) oriic válasza .LnB (#48169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy a Beyond Good and Evil 2-vel. ;]

Live-Die-Respawn

(#48171) hombre[EU] válasza oriic (#48168) üzenetére


hombre[EU]
veterán

bethesda scifi rpg...kell vagy nem? :D ilyen egyszerū a kérdés

Life, Uh, Finds A Way

(#48172) oriic válasza hombre[EU] (#48171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo hat day1 lesz nem kerdes. :D

Live-Die-Respawn

(#48173) FollowTheORI válasza hombre[EU] (#48171) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bugos lesz, mint a nyavaja... :)

A Fallout széria alapján én semmi jót nem várnék ilyen téren. :D
Talán 1 évvel a megjelenés után játszani is lehet majd vele. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#48174) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#48173) üzenetére


hombre[EU]
veterán

persze,hogy bugos lesz...de legalább tényleg komplex, nem csak a marketing anyagban,mint a lengyeleknél

Life, Uh, Finds A Way

(#48175) l.skywalker válasza FollowTheORI (#48173) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Game Pass-ban a bugos is "ingyen" van :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48176) hombre[EU] válasza .LnB (#48169) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a bethesdától nem áll távol az,hogy e3-mon bemutatja a gameplayt, ōsszel pedig már kiadja a játékot :)

Life, Uh, Finds A Way

(#48177) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#48176) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha nem puncik, akkor Todd felsétál a pódiumra és azt mondja: itt az új Starfield trailer, ettől a perctől kezdve tölthetik az Xbox tulajok Game Pass-ból. :D

Na ezen még én is kamilláznék, minden más nyeh.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48178) 3L1T3 válasza .LnB (#48169) üzenetére


3L1T3
addikt

Miért kellene bármiről ömlenie anyagnak évekkel előre? Ennél jobban kevés dolgot utálok. 6 hónappal a megjelenés elött kezdjenek el infót csepegtetni, de évekkel. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48179) .LnB válasza 3L1T3 (#48178) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt pont te írod, mint marketing igazgató? :D
Azért ha az elkövetkező 7 hónapon belül meg akarják jelentetni, azért lassan ideje lenne mutatni valamit. Feltéve ha el is akarják adni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48180) balazs025 válasza 3L1T3 (#48178) üzenetére


balazs025
senior tag

+1
Főleg, amikor a fél játékot már előre bemutatják, de közben egy csomót módosítanak rajta.

(#48181) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#48178) üzenetére


Zoleee83
addikt

Van egy másik nagy cég, évekkel a játékaik megjelenése előtt csak úgy ömlenek a gameplay-ek, mint tudjuk. Ja NEM!
Mégis veszik mint a cukrot, egyetértek veled. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48182) 3L1T3 válasza .LnB (#48179) üzenetére


3L1T3
addikt

Sose voltam marketing igazgató, és a tényen mint játékos nem változtat. Nem szeretem ha előre bevan valami harangozva és várhatok rá éveket. 6 hónap a maximum amit hajlandó vagyok elfogadni mint reális marketing ütemterv főleg ami trailerek, és gameplayeket jelenti. Az, hogy kapunk egy logót, vagy egy morzsát, hogy bizony készül az XY cím az oké elfogadható. De az évenkénti videó, és a megjelenési dátum tologatása nem emészthető. ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48183) .LnB válasza 3L1T3 (#48182) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké. De jelenleg akkor sincs arra utaló jel, hogy ez idén kijönne.
A Bethesda ázsiója nagyjából a Felcsút FC.-jével vetekszik. Nincsenek azon a szinten, mint a Rockstar, aki az RDR2-t, két kis trailer után kiadta, és sikerre vitte.
Új IP + Bethesda + CP77 okozta kétely a játékosokban... Nem hinném, hogy egy rövid marketingkampány elég lesz ennek a játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48184) 3L1T3 válasza .LnB (#48183) üzenetére


3L1T3
addikt

Én globálisan gondolok a piaci betegségre, hogy 2-3 évvel előre bejelenteni és mutogatni játékot amire utána várnak a játékosok nem szerencsés és játékosként nem is elfogadható.

Az, hogy a Bethesda milyen kételyeket okozott vagy nem okozott pedig maximum pár ember fejében él. :) DOOM eladásai egyáltalán nem mutatják azt, hogy bárkiben kétely lenne. A casual felhasználó / vásárló pedig nem is így gondolkozik, hogy egy bejelentett játék után azonnal megnézi ki vagy mi a kiadó. CP77 kétely mint olyan sem érződik, 20 db játéktól álltak el vásárlóink. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48185) .LnB válasza 3L1T3 (#48184) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Okés, akkor úgy van ahogy te mondod. :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48186) balazs025 válasza .LnB (#48183) üzenetére


balazs025
senior tag

Igazából pont a Cyberpunk esetéből tanulva, a CDPR mostantól rövidebb marketingkampánnyal fog dolgozni. Úgyhogy arra az említett kételyre, nem biztos, hogy egy hosszabb lenne a megoldás, ha már az adott cég se úgy gondolja.

[ Szerkesztve ]

(#48187) Wesder válasza 3L1T3 (#48184) üzenetére


Wesder
félisten

Két hét alatt elmemt 13+ millió CP2077 és annak ellenére hogy köszönőviszonyban sem volt a jàték azzal, amit igértek, csak töredéke kérte vissza a jàték àràt. Ezek utan a Witcher 4-gyel is simàn eljàtszhatjàk ugyan ezt, akkor is meg fogjàk úszni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48188) Bad Pritt válasza 3L1T3 (#48182) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig milyen jó is összevetni a 2018-as és 2020-as Cyberpunkot. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48189) Norb79 válasza Bad Pritt (#48188) üzenetére


Norb79
őstag

Én csak azt nem tudom, hogy aki 2013 augusztusában leadta az előrendelését az akkor még meg se előző genes gépekre ígért CP2077re az végül vajon megkapta azt?!
Akkor 2015re ígérték a játékot. Szóval Ja, kár ennyire előre hülyíteni a népeket.

(#48190) Zoleee83 válasza Norb79 (#48189) üzenetére


Zoleee83
addikt

Mondjuk pont a CDPR volt a hülyeségeik ellenére is a legkorrektebb, aki problémázott a játék állapota miatt (jogosan!) az visszakapta a pénzét. Mikor láttunk ilyet EA, Ubisoft játékoknál?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#48191) persil válasza .LnB (#48183) üzenetére


persil
nagyúr

"Bethesda ázsiója nagyjából a Felcsút FC.-jével vetekszik. Nincsenek azon a szinten, mint a Rockstar"
lol. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#48192) 3L1T3 válasza Zoleee83 (#48190) üzenetére


3L1T3
addikt

Pedig mekkora biznisz az Anthem . . . jön a 2.0 majd mégse. :D Ígéretet, és jó gunplayt kaptam, minden mást elvettek tőlem. Pedig mai napig hatalmas lehetőség lehetett volna abban a játékban. Gratulálok EA... :U :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48193) Bad Pritt válasza 3L1T3 (#48192) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az Anthemnél nem azt hozták ki végül, hogy a Bioware volt szerencsétlen farok és kukázták a játék lényegi részeit fejlesztés közben párszor?
Aztán lehet keverem az Andromedával... :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48194) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Buy Xbox Wireless Controller - Microsoft Store
Xbox Wireless Controller – Electic Volt
Xbox Wireless Controller - Electric Volt

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#48195) lastmohican2


lastmohican2
tag

Holnap lesz 3 hónapja, hogy megvettem az SX-et. Aki anno ajánlotta, azoknak köszönöm. Jó vétel volt.

Most összegeztem, hogy e 3 hónap alatt közel 400 órát toltam a gépbe. Ebből csupán 61 óra, ami nem GPU játék volt. Jó ez a True achievements oldal...

(#48196) 3L1T3 válasza Bad Pritt (#48193) üzenetére


3L1T3
addikt

Ha megharap a kutya akkor is a gazdája a hibás! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#48197) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#48177) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ne ne ne...inkább ōsszel, mert elviszi a nyarat :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#48198) frankdelgado válasza l.skywalker (#48194) üzenetére


frankdelgado
őstag

A másik a red kamu, az jobban néz ki. Ez libafosch.

(#48199) Wesder válasza frankdelgado (#48198) üzenetére


Wesder
félisten

Ez lime. Ződalma
Itt jobban néz ki:

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48200) frankdelgado válasza Wesder (#48199) üzenetére


frankdelgado
őstag

régebben annyi faszányos limited kontrollert dobtak piacra, most meg csak ilyen színes vackok vannak....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.