Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76301) Medocsabi válasza storm3 (#76293) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ezért is veszek én erre a generációra mindent lemezen.max a kihagyhattalan ajánlatokat veszem online.:)

(#76302) GRaul válasza Medocsabi (#76300) üzenetére


GRaul
őstag

az meg, hogy a fenebe? nem az accounthoz kapcsolodnak az online megvett jatekok?

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#76303) storm3 válasza Bogyi007 (#76294) üzenetére


storm3
senior tag

Nincs, ismeroseimnek mind ps4-e van :).

@Medocsabi:homoltam (igazabol mai napig aktiv a home) egy forumtarssal es neki is hasonlo ertekben vannak jatekai, igy egyertelmu volt hogy mindketten digital only veszunk jatekot. :) de ez mar vegkepp off.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#76304) Jovanny2 válasza pzstm (#76298) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem, amíg nem Te, vagy az Egmnow mondja, addig nem az. ;] Egyébként dátum eddig nem volt szerintem.

@Rage47: 360-on sosem használtam, itt sem nagyon fogom. Csak sokan sírtak miatta, nekik Augusztusban eljő a kánaán. ;) Én most Cortana-val barátkozom.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#76305) L_YKing


L_YKing
addikt

Nem voltan itthon napokig, mit tartalmaz az uj update?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#76306) Rage47 válasza Jovanny2 (#76304) üzenetére


Rage47
veterán

Ja Cortana is tök jó, egész jól megért.

(#76307) Medocsabi válasza GRaul (#76302) üzenetére


Medocsabi
addikt

De.de a 360on még meg lehetett oldani. Ha volt másik profil,a sajátodat törölheted a játékokkal lehet a megmaradt profillal játszani.én is így adtam el annó fullon volt a hdd játékokkal,ami eladásnál nem kicsit jön jól... :)

(#76308) oriic válasza Medocsabi (#76307) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de másik gépen ugyanazzal a profillal nem játszhatsz ugyanazzal a játékkal egy időben.

Live-Die-Respawn

(#76309) Corpuscle válasza Atomgeszi (#76284) üzenetére


Corpuscle
őstag

A video végén azt írja: campaign + 10 mp maps. Ez kb. fele az összes pályának. Most már csak az a kérdés mik maradnak ki?

(#76310) oriic válasza Corpuscle (#76309) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nem tudni milyen pályákat kapunk.

Live-Die-Respawn

(#76311) Corpuscle válasza oriic (#76310) üzenetére


Corpuscle
őstag

Most találtam. Ez alapján 5 már ismert.

(#76312) Lefty válasza Jovanny2 (#76297) üzenetére


Lefty
addikt

De ezt elmondja valaki, hogy mire jó, vagy miért ekkora nagy dolog? Játék közben miért hallgatna valaki a háttérben a boxon zenét?

(#76313) bLaCkDoGoNe válasza Lefty (#76312) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

<sarcasm>
Mert erre való az Xbox One, hiszen egy igazi multimédiás szórakoztató központ. Kivéve ha filmet akarnál nézni rajta kényelmesen, esetleg felirattal, mert azt ne akarj. Az hülyeség. Miért is akarnál?
Bezzeg zenét hallgatni a háttérben, játék közben, az már valami! És most, több száz programozó több hónapnyi megfeszített munkájának köszönhetően jönni fog! Mert a Microsoft meghallgatja a felhasználókat, és időt valamint erőforrásokat nem kímélve dolgozik azon, hogy a konzolba folyamatosan cutting edge megoldásokat építsenek.
</sarcasm>

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#76314) Baltazár123 válasza bLaCkDoGoNe (#76313) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Egyik ismerősöm metál zenét szeret hallgatni, amikor FPS játékkal tolja. Neki biztos hasznos. Mondjuk a legutolsó androidos telefon is tudja ezt, szóval erős aránytévesztés ezt valami nagy újtástnak eladni, valóban.

(#76315) Zjunior válasza pzstm (#76298) üzenetére


Zjunior
veterán

:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#76316) zsocy válasza Baltazár123 (#76314) üzenetére


zsocy
őstag

Pl. ha GTA5-ben az egyik rádióadónak be lehetne tenni spotify-t az nekem is igen nagy öröm lenne, mert már kihallgattam mindent a játékban lévőkből :)

Vagy metálra Witcherezni, Forzázni... nem is rossz ötlet.

(#76317) Rage47 válasza bLaCkDoGoNe (#76313) üzenetére


Rage47
veterán

Még az is jó kérdés, hogyan fog ez működni. Csak a Groove Music-ban lévő számok mennek majd, ami itthon asszem nem is elérhető? :D

(#76318) Tesztelo.hu válasza Krissz1983 (#76278) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

De, mindenki azt kérdez, amit akar, csak személy szerint én nem értem... Én, ha nem tudok valamit, beírom a Google-be, és ha az első 10 találatban nem találom a megoldást, akkor megkérdezem. Jelen esetben igen gyorsan, kb. 1 perc alatt megtalálható a válasz (ráadásul magyarul), akkor miért jó azt egy fórumba beírni, és adott esetben órákat várni a válaszra?

(#76319) Def26 válasza Tesztelo.hu (#76318) üzenetére


Def26
félisten

Mert esetleg olyan dologra is felhívhatja a választ adó a kérdező figyelmét amire a google -ban nincs lehetőség. :)

pl. (csak, hogy értsd mi is ez, nevezzük mondjuk "szociális megosztásnak") Milyen extra hűtést lehet venni xboxra?

-Google válasz: valami nyko cucc, fasza olcsó stb.
-Fórum válasz: ne vedd meg, mert szart sem érsz vele.

*Ha már megvetted, akkor meg az a válasz, hogy miért vetted meg ezt a szart, mér' nem kérdezed meg a fórumban mielőtt veszel valamit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#76320) pzstm válasza Rage47 (#76317) üzenetére


pzstm
titán

Groove Music egy app, ami elérhető itthonról is. Pendrive-ot bdugsz, MP3 számokkal, akkor azt is Groove Music indítja el. A szolgáltatás előfizetéses formában nem elérhető magyar régiós account-al(USA-val tökéletesen működik, a private streaming nem tudom megy-e magyarral....)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#76321) daytonka1


daytonka1
tag

Sziasztok! Tudtok segíteni?

A microsoft fiókhoz, gmail is jó mint email cím? Vagy ha nem, akkor hol tudom ellenőrizni mi is pontosan Xboxone-on?

(#76322) oriic válasza daytonka1 (#76321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy jó, nekem is gmail címem van.

Live-Die-Respawn

(#76323) daytonka1 válasza oriic (#76322) üzenetére


daytonka1
tag

Telefonszámot meglehet utólag adni és ha igen hol? Hol mutatja az xbox one az imail cimemet?

[ Szerkesztve ]

(#76324) EmThor


EmThor
addikt

Aliexpress-ről rendeltem én is ilyen koppintott távirányítót.
Működik vele minden, viszont szerintem elég nehéz lenyomni a gombokat, illetve a gumírozott gombok jobbra balra dőlnek ami azt eredményezi, hogy a parancsot hol a szélén nyomva érzékeli, hol középen, szóval lehetne kényelmesebb is.

Más: Speed wheel-t én is néztem, kár h nem sok játék támogatta, és már elég nehéz beszerezni.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#76325) Atomgeszi válasza Corpuscle (#76311) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nah ez az 5 egyelőre jó is. Úgyis a Crash volt a best. :D
Remélem a játékmenet, fegyverek is ugyanaz marad. Jövőre meg kiad a cod egy 1vh. Meg mellé egy cod 2 remastered és asszem jók is vagyunk. :D

(#76326) Atomgeszi válasza zsocy (#76316) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Amúgy én ezt hiányolom a legjobban az autós játékokbol is, meg a gtabol is, hogy saját zenéket nem tudok feltolteni egy saját rádió adóra beallitani.. Rohadt sokat dobna a feelingen. Mintha x360 működött volna, vagy az valami mokolas volt már? :DDD
Most az ingyenes nfst is leszedtem, aztán ez a sok edm az agyamra megy amit nyomnak a rádióban. A másik meg, hogy állandóan hívnak is a játékban miközben verseny van. Idegesítő.

Jah, meg kérdés, hogy a játékot elnémítja majd, vagy aláteszi a zenét. Remélem szabadon dönthető ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#76327) lacuska74


lacuska74
tag

Nem tudok rámenni a gold ajánlatokra, azt írja, hogy nem található.
Kb. egy hete csinálja ezt, a gold előfizetésem aktív!
Valaki tudja esetleg mit lehet csinálni?

(#76328) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!
Xbox one-on jatszunk ket wireless gyari kontrollerrel, amik mas jatekban tokeletesen mukodnek, de mk alatt egyszeruen nem pontos az iranyitas... Finoman fogalmazva... Mar a karaktervalaszto kpernyon alig lehet karaktert vlasztani, mert magatol visszaugrik , vagy eppen tovabb ugrik a kovetkezore, kaotikus az egesz. Mitol lehet ez? Mondom, a kontrollerek majdnem ujak, mas jatekban szuperul mukodnek.

(#76329) KD6-3.7 válasza modd3r (#76328) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Mortallal lesz a hiba, mert nalam is csak annal csinalja!

(#76330) modd3r válasza KD6-3.7 (#76329) üzenetére


modd3r
őstag

Fasza, pont egy olyan jatekkal van baj, ahol alapnak kellene lenni a pontos iranyitasnak.... :W

(#76331) sugarforce válasza EmThor (#76324) üzenetére


sugarforce
őstag

A zöld gombosat? Nálam teljesen jól működik, ahogy kell, csak furcsa profilú az alja, de amúgy király.

(#76332) Bogyi007 válasza EmThor (#76324) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én kettőt vettem az első tökéletesen működik a másiknál egyetlen gomb működik. A másiknál dobtam reklamációt és visszakaptam a pénzem és a távirányító is nálam maradt. Van egy szerelő ismerősöm ránéz hátha meg tudja csinálni....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#76333) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ki most a proper Live-kód dealer Hardveraprón?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#76334) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#76333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

musztiii

Live-Die-Respawn

(#76335) EmThor válasza Bogyi007 (#76332) üzenetére


EmThor
addikt

Köszi, rendben működik, csak kicsit ingatagok a gombok és szerintem túl erősen kell nyomni, nem kényelmes ennyi. Igen, a zöld gombos amúgy.

Eredeti sajnos még nem volt a kezemben h kipróbáljam.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#76336) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok!

Egy másik topikban már próbáltam feltérképezni, hogy PC, Xbox One vagy PS4 legyen a következő gépem. Most találtam rá a refurbished Xbox One-ra, am erősen felé billenti a mérleget.

Kérdéseim:

1.) Érdemes megvárni az új Xbox One kiadást? Ad hozzá lényeges dolgokat? Magasabb framerate és natív 1080p jöhet vele?

2.) Az 500 GB gondolom nudli, semmire sem elég, de van itthon elfekvőben 1 TB-os HDD, ha veszek hozzá tokot, akkor simán használhatom? Sebességben lesz hátránya?

Lehet láma kérdések, de Xbox 360-om is évekkel ezelőtt volt utoljára, azóta nem követem a dolgokat konzol fronton.

(#76337) oriic válasza Stauffenberg (#76336) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1. Xbox One S-re várhatsz (augusztus végén jön), de annak annyi az előnye, hogy kisebb a mérete, állítva is tudod használni, meg támogatja a 4K videólejátszást.

Az erősebb gép (Scorpio kódnéven fut) az majd jövő karácsonykor jön, erről egyelőre annyit tudni, hogy már támogatja a 4K felbontást játékoknál is, de erre egyelőre felesleges várni.

2. Bármilyen HDD-t rá tudsz kötni gépre, az a feltétel hogy 256GB-nál nagyobb legyen, és USB 3.0-s legyen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76338) sugarforce válasza bLaCkDoGoNe (#76333) üzenetére


sugarforce
őstag

Én mustitól vettem, korrekt, megbízható.

(#76339) Knobber válasza Stauffenberg (#76336) üzenetére


Knobber
aktív tag

Nem érdemes megvárni. Lényeges dolgokat nem ad hozzá. Ha csak nem nagyon kevés a helyed, mert 40%-al kisebb és a tápja is beépített lesz már. Vagy ha 4K-s TV-d van akkor még jó befektetés lehet, mert HDR is lesz ami elvileg még szebb színvilágot ígér. Magasabb frameratet nem ígérnek, sem valódi 1080p-t a játékokra.

500GB amúgy pont elég azokra a játékokra amikkel éppen játszol, ha csak nem használjátok többen, akkor el lehet vele lenni. Nekem The Crew, Quantum Break, Forza Horizon 2, Witcher 3 kényelmesen elférnek és még mindig maradt hely.

Youtube: Knobber

(#76340) CtiveR


CtiveR
tag

Helló, tudnátok ajánlani játékokat amivel többen is játszhatunk? Esténként néha összeülünk és projektoron játszunk, csak kellene még több. Amivel eddig játszani tudunk: FM6, UFC 2, FIFA 16, Mortal Kombat, Knight Squad. Előre is köszönöm. :R

Aláírás.

(#76341) Czimby


Czimby
addikt

G920 tulajok!

A fék ennyire brutál kemény?

A kalibrálásnál 85% fölé nem tudom nyomni, de már hajlik a cockpit váza...

KB a szervo nélkül 1200-es lada hasonló :U

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#76342) rdt89 válasza CtiveR (#76340) üzenetére


rdt89
addikt

Resi 6, Tekken, Forza 5 (bár ha a 6 meg van nem sokat ér), gears of war 1-2-3-Judgement, Kane and Lynch 2. :)

(#76343) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Annak aki még játszik vele:

Star Wars Battlefront: Death Star Teaser Trailer

Live-Die-Respawn

(#76344) StLui válasza Czimby (#76341) üzenetére


StLui
veterán

Pedig ki lehet nyomni, és állítólag pl Michelisz autójáé is ilyen, vagy F1

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#76345) Czimby válasza StLui (#76344) üzenetére


Czimby
addikt

Csak azon aggódtam nehogy gyári hibás legyen. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#76346) gduck válasza oriic (#76343) üzenetére


gduck
addikt

Jól néz ki :D

Nektek működik a játék? Nálam most nem megy a multiplayer része :(

Szerk: na úgy látom valami központi gubanc van :( KATT IDE!

[ Szerkesztve ]

(#76347) okibots válasza CtiveR (#76340) üzenetére


okibots
aktív tag

Castle Crashers Remastered! (FIFA, NBA, NHL, Mortal mellett mindig ez pörgött ha többen akartunk játszani egymás mellett a kanapén)

Mi több 10 órát tettünk bele annak idején, azt hiszem négyen is lehet tolni egyszerre, egy képernyőn. (Mi hárman vittük végig, normal meg hard fokozaton is)

Nagyon "haverbarát" játék. Főleg mikor végigszenveded a pályát coop-ban, és a pálya végén csak egy nyerheti meg a királynő csókját:D Na akkor mindig elszabadult a pokol és vertük egymást sz*rrá :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#76348) CtiveR válasza okibots (#76347) üzenetére


CtiveR
tag

Na az ilyen még jöhet :D Ismerősök nem a nagy gamer társaság, inkább a fun game-k azok amik mennek, kis ivászat közbe :DDD Pl: Mortalban a vesztes iszik, és tovább adja másnak és hasonlók :)) :))
Ilyenek jöhetnek, akár 360as címek, amik mennek visszafele.

Aláírás.

(#76349) Belliar


Belliar
újonc

Sziasztok ! A segitsegeteket kernem ,hatha valaki tud megoldast a problememamra . Xbox One-om van .Mar par honappal ezelott egy ingyenes 360as jateknal ezt a hiba uzenett kaptam :"A vásárlás most nem hajtható végre. Próbálkozzon újra." es nem tudtam letolteni , hiaba probaltam tobb napon keresztul naponta tobszor. Most ebben a honapban viszont mind a ketingyenes 360 jateknal ugyanezt a hibauzenetet kaptam es az egyikrol mar le is maradtam emiat es most meg vasarolni sem enged xbox 360as jatekoknal ha valaki tudja mi a megoldas kerem hogy segitsen !

(#76350) András. válasza Belliar (#76349) üzenetére


András.
tag

Szia!

A fiókod régiója és az IP cím, amiről vásárolni próbálsz megegyezik? Tehát például magyar fiókkal, magyar IPről próbálod, vagy különbözik a kettő? Velem is megtörtént, és ez volt a hiba oka.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.