Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76451) ^Boss válasza ^Boss (#76440) üzenetére


^Boss
őstag

senki? :(

(#76452) Def26 válasza ImpersonatoR (#76450) üzenetére


Def26
félisten

Úgy érted win 10 + xbox one? Kíváncsi vagyok mi van akkor ha xbox one -ra megveszem orosz store -ban és ezt használom a magyar régiós windows 10 pc -en.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#76453) hackeeeee válasza Def26 (#76448) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fullos lesz.

Elvileg igen, vagyis lehet majd egymással játszani..

Ez félig meddig már az apex-ban is működik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#76454) oriic válasza Def26 (#76452) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi, mi lenne. Ugyanúgy tudod használni. De most SG store-ban a legolcsóbb 14 ezer. És igen a játék részel lesz a Play Anywhere szolgáltatásnak, vagyis elég egy platformon megvenni, a másikon is tolhatod. Emellett PC-sek tolhatják Xbox-osok ellen, a mentések is mindkét gépen elérhetőek lesznek.

Live-Die-Respawn

(#76455) ImpersonatoR válasza oriic (#76454) üzenetére

Szerintem is a régió mind1, hol veszed mint boxon
Sot ugye a Rise of the Tomb raider is ukrán PC store ban valami 4000 Ft volt és működött utána a magyaron is.

Akkor hogy egy kis esti filo is legyen.
En arra leszek kíváncsi, hogy ha a boxos home partner megveszi digitálisan akkor a PC -s kolléga tud e vele játszani. :U

[ Szerkesztve ]

(#76456) oriic válasza ImpersonatoR (#76455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-n nem, Xbox-on igen. (PC-n nincs ugye my home xbox ezért ott a home partner játékai nem játszhatóak)

szerk: Arra azért oda kell figyelni, hogy PC-n nem lehet másik régióból már megvenni, Gears of War Ultimate Editionnél sem működött a dolog már. Az Anywhere játékokat majd mindet Xbox-on kell megvenni, így olcsón hozzá lehet jutani PC-n. Legalább így nem lesz sírás, hogy a Win10-es játékok 20k-ba kerülnek itthon!!!44négy. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76457) remusz13


remusz13
tag

Üdv újra!

Sikerült beszereznem az alábbi átalakítót, ami a gépnek tökéletesen átalakítja a dolgokat. Menni fog remélhetőleg XO -al is , ugye? :)

[link]

[link]

(#76458) oriic válasza remusz13 (#76457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg mennie kell.

Live-Die-Respawn

(#76459) Lefty


Lefty
addikt

PayDay 2-ot nyomja valaki? Regen az elso reszt toltuk haverokkal, jo volt. Most az akcio miatt gondolkodom rajta.

(#76460) Gregszton válasza Gregszton (#76421) üzenetére


Gregszton
tag

Közben megoldottam a leírás alapján, csak az egyik pontnál rossz ip címet adtam meg. Most már Openbe van az Xbox

(#76461) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Nem tudom ki hogy van vele de a witcher 3 nekem eddig a legjobb xo játék amivel játszottam. (anno az első rész PC-n a második x360-on volt meg) egyszerűen valami hihhetetlenül hatalmas. Már ezért megérte megvenni az új dobozt :)

Give them nothing but take from them everything

(#76462) Dani82 válasza Krissz1983 (#76461) üzenetére


Dani82
senior tag

+1

(#76463) appleGjuice válasza Krissz1983 (#76461) üzenetére


appleGjuice
tag

+1 Legjobb játék. Kétszer vittem végig, másodszor deathmarchon, lassan blood&wine végét is elérem, megunhatatlan. Mondjuk első két részt is imádtam. :D

(#76464) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Van itt olyan, aki szokott Windows 10-re streamelve játszani? Ennek a funkciónak a használhatósága nagyban befolyásolná, hogy vegyek-e egyáltalán Xboxot.

Tudjátok, csak a szokásos: Barátnőm nézné a TV-n a sorozatait, én meg addig PC-n tolnám az Xbox játékokat.

Tegyük fel, hogy a belső hálózat jó minőségű (kábeles LAN vagy 5 Ghz-es N/AC Wi-Fi), elérhető vele olyan latency amivel még simán élvezetes a játék? Ugyanúgy 900p-ben jön a stream, mintha a TV-re küldené a jelet vagy felskálázza 1080p-re? Csökkenti a framerate-et? Képminőség?

Nyilván nem tökéletes eredményt várok, ez csak szükségmegoldás lenne azokra az esetekre, mikor a kanapéról ki vagyok túrva, de érdekel, hogy élvezhető-e a játék belső hálón streamelve.

(#76465) Lefty válasza Stauffenberg (#76464) üzenetére


Lefty
addikt

Annak idejen en probaltam, de nem jott be. Volt nemi lag is, pedig minden kabelen volt nem wifin, plusz legmagasabb minosegen is hagyott nemi kivetnivalot a kep maga utan. En szerintem 20k korul veszek egy hasznalt hdmi-s fullhd monitort 22" korul, meg egy par meteres hdmi kabelt.

[ Szerkesztve ]

(#76466) zsocy válasza Stauffenberg (#76464) üzenetére


zsocy
őstag

Én néha használom, és teljesen változó hogy milyen a kép.
Lag nálam nem jött elő, de én csak Forzáztam így, lehet csak nem vettem észre. Az biztos hogy nem olyan szép a kép mert tömörítve megy, és néha ha úgy érzi nem elég gyors a net akkor nagyon elrondítja, de szükségmegoldásnak jó. Versenyt még emiatt nem vesztettem hogy kihagyott volna valami.
Ezt szerintem így is kell használni, szükségmegoldásnak. Nyilván jobb a monitor, de az meg pénzbe kerül.

(#76467) pzstm válasza zsocy (#76466) üzenetére


pzstm
titán

képminőség állítható, tömörítésmentesre is, illetve automatikusra, amikoris a sávszélt figyelve állítja ő

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#76468) sugarforce válasza Stauffenberg (#76464) üzenetére


sugarforce
őstag

Próbaképp játszottam vele 1-2 órát, szerintem egész jó. Persze nem fogod összetéveszteni az élményt egy tv-s játékkal, de szükségmegoldásnak oké. Laptop n-es wifi, a one kábellel kommunikál. Laggot nem tapasztaltam.

(#76469) zsocy válasza pzstm (#76467) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, én fixre állítva használtam, de néha így is eléggé lebutult a kép. Lehet ha nagyon rotty lesz a hálózat inkább butít mint hogy szakadjon.
Mondjuk nekem ezzel semmi gondom nincs, örülök hogy lehet ilyet csinálni egyáltalán.

(#76470) Stauffenberg válasza Lefty (#76465) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A PC és az Xbox amúgy egy helységben lenne és a monitorom több bemenetet is kezel (DisplayPort + DVI), szóval elvileg megoldhatnám ezt streamelés nélkül is, csak akkor meg a kábelekkel kell zsonglőrködni.

BTW itt is annyira megoszlanak a vélemények, mint az internet egyéb helyein. Nem lettem sokkal okosabb. :D

(#76471) pzstm válasza Stauffenberg (#76470) üzenetére


pzstm
titán

10-12mbit upload ha megvolt, akkor FullHD-ban már teljesen jól tudtam Forza Horizon2-zni :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#76472) zsocy válasza Stauffenberg (#76470) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, de azért ez nem egy kifejezetten exakt tudomány, nagyon függ a TE hálózatodtól, lakásodtól, eszközeidtől. Ezért is oszlanak meg a vélemények.
Szerintem használható arra amire kitalálták.

(#76473) Knobber válasza Stauffenberg (#76470) üzenetére


Knobber
aktív tag

Nálam jól ment a szomszéd szobában 5ghz-es Wifivel. A kontrollert nem kellett a géphez csatlakoztatni, hanem ugyanúgy maradt az Xboxon és úgy nincs lag sem. Ha meg tudod oldani azt hogy a kontroller hatótávján belül streamelsz akkor nem lesz gondod a nettel sem.

Youtube: Knobber

(#76474) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Köszi a tippeket az otthoni stream-re. Akkor fejben ezt a részt kipipáltam. Már csak a PC fejleszés vs. Xbox One kérdést kell eldöntenem. Hajlok mindkettőre, de nem akarok mindkettőre beruházni.

A legnagyobb érv az Xbox mellett a Forza sorozat lenne, de az meg mostantól jön PC-re is. Illetve az is fontos, hogy PC-n nem minden játéknál van jól megoldva a kontroller támogatás (TV-re is kidobnám képet).

(#76475) Blaise válasza Stauffenberg (#76474) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem felesleges ezen gondolkodni, már 50 ezerért lehet kapni használt One-t, 70-75 ezerért meg új refurbished gépet 1 év garanciával, ennyiből új VGA-t nem veszel.

(#76476) Knobber válasza Blaise (#76475) üzenetére


Knobber
aktív tag

Egy 2GB-os AM Radeon R9 380 kijön belőle, vagy egy 4GB-os R7 370. De ugyi ezeket a kártyákat ki is kell hajtania a procinak. Tehát akkor meg már jön az ördögi kör hogy VGA aztán proci, aztán ahhoz meg lehet új alaplap stb...

Youtube: Knobber

(#76477) Lefty válasza Stauffenberg (#76470) üzenetére


Lefty
addikt

Ha van rá lehetőség én a monitorra dugnám direktben, max akkor zsonglőrködsz a kábelekkel, amikor játszol, azért az nincs állandóan, így párodat se zavarná gondolom az ideiglenes kábelszámnövekedés. Azért rendes több órás játékra kicsit gagyi ez a streamelés.

(#76478) Sicilian válasza Krissz1983 (#76461) üzenetére


Sicilian
addikt

+1
Szintén két végigjátszáson vagyok túl, de lesz harmadik is ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#76479) András. válasza Lefty (#76459) üzenetére


András.
tag

Én is gondolkodom rajta, annak idején kifejezetten élveztem az egyest, haverral megcsináltunk mindent OVERKILL 145+ nehézségen

(#76480) Stauffenberg válasza Blaise (#76475) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Tisztában vagyok vele, hogy a PC fejlesztése pár tízezer forinttal többe kerülne (mondjuk 70 ezer helyett 140 ezer), de ezt kompenzálják a jóval olcsóbb játékok. Nyilván csak vásárlási szokások kérdése, hogy az ember tud-e spórolni vagy sem. Meg ugye ami sokszor elhangzik Xbox - Playstation vitában, hogy az exkluzív címek alapján válasszon az ember: Hát PC-re is akad néhány exkluzív ami számíthat (pl: Star Citizen, Flight Simulator X, stb).

De jelenleg az Xbox One felé hajlok. Ha ez számít. :)

Amikor még igazán kételyek gyötörtek, még nem tudtam a refurbished példányokról, szóval én eredetileg 110-130k körüli összeggel számoltam (PC fejlesztésre meg durván 140-150 ezret). Ez a 70k ár az 500 GB-os alapmodellért elég baráti. A múltkori esős hétvégén nagyon kevés választott el attól, hogy elsétáljak a boltba és megvegyem. De már megvárom a One S érkezését, kíváncsi vagyok hogyan hat az árakra.

(#76481) zsocy válasza Stauffenberg (#76474) üzenetére


zsocy
őstag

Igaz hogy jön PC-re a Forza, de amennyiből azt a PC-t megépíted lehet megveszed már a Scorpiot is, egy sima ONE-t pedig szinte biztos.
Nekem most 4 gigás 380X van i5-6500-al és 16 giga rammal, és nem fut teljes szépségében a Forza Apex.
Tudom hogy ez a konfig inkább közép mint csúcs, de ez is 150 felett volt mindennel együtt. 2 év múlva meg ki tudja mi fut majd rajta.

(#76482) Knobber válasza Stauffenberg (#76480) üzenetére


Knobber
aktív tag

PC-re rengeteg olyan cím van, ami Boxra nincs. Kb az összes stratégiai játék amihez szükséges a billentyűzet-egér kombó.
Xboxhoz is vannak olcsón játékok, minden héten van Deals with Gold meg EA Accessel havi ezresért elég sok játékhoz hozzáférsz.
A One S ára már ismert
És pont a One S érkezése nyomta le a Refurbished árát 70 000Ft-ra.
Ahogy nézed a One S lesz belépő áron 100 ezer forint, így a Refurbished One-nak nincs indoka 70 000Ft alá menni. Ha kerülne 60 000Ft-ba az már majdnem fél áron lenne.
Viszont a használt konzolok árát lenyomja, mert egy használt Xbox 360 250Gb már csak 35 000Ft-ot ér ( eddig inkább 40 felé tendált ), és egy használt Xbox One-t már 50 környékén is lehet vadászni ( igaz sokszor kontroller nélkül ).

Youtube: Knobber

(#76483) LedyGyuszi válasza Stauffenberg (#76480) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

"ezt kompenzálják a jóval olcsóbb játékok" - lehet én látom rosszul a dolgokat, de miért is?

Példa:

Battlefield 1 előrendelés lemezesen:
X1: 20k
PC: 16k

Battlefield 1 store:
X1+ homepartner, magyar storeban: 10,5-10,5k
X1 legolcsóbb régióban: 15k

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#76484) Jovanny2 válasza LedyGyuszi (#76483) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én sem igazán értem. Van még amúgy PC-n tört játék? Amikor még játszottam azon (~10 éve), akkor még nagy divat volt. Nem tudom azóta mennyit fejlődött a védelem. Lehet, hogy beleszámolta azt is. Itt ráadásul (mondjuk a Steamen is gondolom) egész jó akciók vannak néha, 30-80% kedvezménnyel, egész új AAA játékokra is, és néha elég meglepő címeket adnak ingyen gold mellé (utoljára a The Crew, a Sunset Overdrive, de volt már Halo, Assasin's Creed, stb.).

@Stauffenberg: téged a csalók mennyire tántorítanak el? Engem nagyon, és itt nem nagyon lehet ini fájlokat átírni, meg csalásokat venni kilóra a neten szerencsére. Én ezt is számba venném a helyedben, mielőtt döntök. Igaz mindkét konzolra egyébként a PC-vel szemben. Elég sokan döntenek konzol miatt emiatt az egy ok miatt, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#76485) Gabesz84 válasza LedyGyuszi (#76483) üzenetére


Gabesz84
őstag

Kiragadott példa. Nem rossz, de azért lássuk be hogy ez csak egy. Rengeteg más játékot meg irtózatosan olcsón be lehet szerezni PC-re, hamarabb esik le az áruk mint boxon. Van humble bundle, ilyesmik. De:
Nekem például az a bajom, hogy már PC-n sem érdemes lemezes játékot venni, mert a legtöbbnél ott is hozzárendelődik egy accounthoz a kulcs. Ritka manapság a kivétel, ezért ezek továbbadhatatlanok.
Xboxon még mindig ott a lehetőség a lemezes vásárlásra. Emellett PC-n régebben az volt a nagy húzó, hogy 2 nap alatt törve volt az összes AAA játék is. Manapság már ez sem igaz, sőt.
PC-n úgymond kötelező több különböző store-ba accountot tartani mert nem elérhető az összes játék egy digitális terjesztő platformon sem.

Szóval, szerintem már csak a kényelem miatt is érdemes XBoxot választani.

@Jovanny2:
Nem nagyon vannak már új tört játékok PC-re. A denuvo nagyon jól sikerült másolásvédelem lett, amit eddig még nem sikerült feltörni (pár korai verziót leszámítva).

[ Szerkesztve ]

(#76486) LedyGyuszi válasza Gabesz84 (#76485) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

megnéztem még pár előrendelhető játékot, kb ugyanez jött ki... :F
Viszont őszintén megmondom, hogy sosem vettem pc-re játékot és nem is nagyon követem az áraikat...Lassan 18 éve csak a konzolok világában vásárolgatok.. :K

szimplán csodálkoztam, hogy mennyi az olyan nagyon olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#76487) Stauffenberg válasza zsocy (#76481) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nálam most egy i5-6500, 16 GB RAM, GTX 960 4GB (de még nézzük meg az RX480 4GB árát) beszerzése lenne a cél. A többire nem kell költenem, ez így pillanatnyilag levenne a költségekből nem keveset.

Nem a kimaxolt beállításokkal fix 60 fps lenne a cél. Szerintem konzollal sem lehet ennyire maximalizmusra törekedni (már csak amiatt sem, mert sok játék megáll 900p-nél és/vagy 30 fps-nél, na meg a televíziók válaszidejéről meg egyéb hátrányairól ne is beszéljünk).

A "többnyire magas, de nem maximum" beállításokkal elért 40-60 fps lenne a kívánatos. Világ életemben ebben a szellemben fejlesztettem. De valószínűleg most sem az fog győzni, hogy melyik a jobb ár-érték arányú megoldás, anno imádtam az Xbox 360-at, most is az Xbox One felé hajlok. Aztán lehet 1-2 év múlva ugyanúgy meglépem a PC fejlesztést, ki tudja... :)

(#76483) LedyGyuszi: Mi ez a "homepartner" ár? Bocs a láma kérdés miatt. Az utolsó Battlefield amit megvásároltam még a BF3 volt, akkor az PC-re "launch party" nyitóáron 6990 Ft volt.

(#76484) Jovanny2: Nálam a kalóz verzió nem játszik, mindent megvásárolok, már csak azért is, mert sokat multizom. A cheaterek meg nem tudnak minden játékban megtelepedni, de persze jó, hogy ezt is mondod, ez is lehet szempont.

[ Szerkesztve ]

(#76488) Stauffenberg válasza LedyGyuszi (#76486) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"szimplán csodálkoztam, hogy mennyi az olyan nagyon olcsóbb..."

Nagyon sok játék ami konzolon 20-22k, az PC-re 14-16k indulóáron. De egyre ritkábban veszek lemezest, Steam-en, GOG-on, Originen meg a kiadók saját online boltjaiban elég nagy leárazások szoktak lenni. Mondjuk az igaz, hogy a lemezes PC-s árak már közel sem olyan jók, mint pár éve. Emlékszem, hogy Battlefield 3 normál ára volt 8990 Ft, de vettem Skyrimet és Hitman Absolutiont is nagyon röviddel a megjelenés után 5990 Ft körül. Most már nem ekkorák a különbségek, de azért még van.

(#76489) zsocy válasza Stauffenberg (#76487) üzenetére


zsocy
őstag

Én is ezt csináltam, megvan a One, és fejlesztettem a PC-t is. Nem bírtam ki :)

A home partner ár azt jelenti hogy van egy home partnered akivel megosztod a játékaid. Te is játszhatsz az övével, ő is a te játékaiddal. Így feleződik a játékok ára mert elég ha egyikőtök megveszi és a másiknak is meglesz, az árát meg elosztjátok. Összefoglalóban le van írva jól.

(#76490) Stauffenberg válasza zsocy (#76489) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Aha, akkor ez olyasmi mint a Steam-en a Family Sharing. De ha jól értem a fő különbség, hogy Xboxon együtt is játszhatok azzal, aki megosztotta velem a játékait? Steam-en sajnos kilépteti a családtagot, ha a tulajdonos elkezd játszani.

(#76491) LedyGyuszi válasza Stauffenberg (#76488) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

értem, tényleg nem kötekedésből írtam... :N
de mondjuk trükközni (régiót váltani az olcsóbb ár miatt) nem tudom mennyire lehet ott a vételárral...

Homepartner:
egy emberrel megoszthatod a goldot, ea accesst, és a játékaidat, így ha megvesztek vmit, akkor elfelezitek a költséget...
pl. én legutóbb előrendelve megvettem a division gold edition-t 13k-ért argentínában, a homepartnerem meg utalt nekem 6,5k-t, így féláron jutottam hozzá... persze erre a célra megbízható ember kell... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#76492) Gabesz84 válasza LedyGyuszi (#76486) üzenetére


Gabesz84
őstag

Home-olást sztem ne számold, mint árcsökkentő tényezőt, mert steamen meg van family share pl :)
10 eszközön oszthatom meg a teljes játékkönyvtáram. Ott annyi a limitáció, hogy egyszerre csak 1 ember játszhat a könyvtárral.

Szóval maradva a licenszmegosztás mellőzésénél, már hátrányban is van az XBox játékárakat tekintve, már a te példád alapján is.

Persze lehet az árakon sokféleképpen optimalizálni, hogy ez a különbség sokkal kisebb legyen (akár negatívba forduljon) a 2 platform közt :)

xboxos Quantum Break esetében pl még nyertem is egy ezrest azon, hogy eladtam az ajándékba kapott windowsos kódot :)

[ Szerkesztve ]

(#76493) LedyGyuszi válasza Gabesz84 (#76492) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

okés, akkor már ezt is tudom... :K
viszont az elég kényelmetlen ezek szerint, hogyha mindketten játszani akartok egyszerre...
egy játékot pedig én nem azért veszek, hogy matekoljunk éppen melyikünk játsszon...

egyébként a division olcsóbb volt előrendelésnél pc-n, mint 13k?

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#76494) sugarforce


sugarforce
őstag

na 9 nap volt a teljes kör a tápcserét illetően.

(#76495) Stauffenberg válasza LedyGyuszi (#76493) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"egyébként a division olcsóbb volt előrendelésnél pc-n, mint 13k?"

Ha számít 10 forint akkor igen, konkrétan 12.990 Ft volt. :P [link]

(#76496) bulikavagyok válasza Stauffenberg (#76495) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De nekünk a Gold került 13k-ba... :P Egész pontosan 13.500-ba -ha jól emlékszem. Illetve fejenként csak a felébe, mert mi ketten vettük.. :)) Azóta persze rájöttem, h felesleges volt Gold-ot venni, mert két-három hónapja elő sem vettem. Bár más játékot se nagyon..

[ Szerkesztve ]

(#76497) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Family share-t ne keverjétek ide. Ott nem lehet együtt/ egyszerre játszani, és multizni is csak az tud akié a játék.

Live-Die-Respawn

(#76498) zsolti72837 válasza bulikavagyok (#76496) üzenetére


zsolti72837
őstag

Itt HA-n 12-ért árulják. :P

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#76499) LedyGyuszi válasza zsolti72837 (#76498) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

most...
mi az előrendelésről beszéltünk... ;)

(#76495) Stauffenberg
:W :DDD

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#76500) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gears of War 4 gameplay

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.