Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75901) mukibuci válasza pzstm (#75896) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah akkor várós az aug20 :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#75902) StLui válasza Bazsi1987 (#75870) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75903) adalbert1 válasza pzstm (#75892) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez jó hír! Ugyan az alapjátékot már végigjátszottam 360-on, de az Undead Nightmare azóta is várat magára.

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de számomra kicsit csalódás ez a Summer Sale - ami igazán jó áron van (Tomb Raider Def. Edition, Metro Redux, Sleeping Dogs Def. Edition), azokat már korábban hasonló áron behúztam, ami pedig érdekelne, az a jelenlegi, akciós árnál is olcsóbb lemezes formában mondjuk a zavvi-n, vagy a game.co.uk-n.

Far Cry Primal-ról és a Dirt Rally-ról mi a véleményetek? Mennyire élvezetes az őskorban játszódó Far Cry? A 3. és 4. részben főleg mesterlövész és hangtompítós fegyverekkel szerettem felszabadítani a táborokat, gondolom itt max. az íj, ami halk fegyver - persze azért a mamuton közlekedés és a többi dolog csábítóan hangzik.
Illetve a Dirt Rally nem hardcore rally/autósjáték játékosként mennyire élvezhető? A Dirt 1-2-3-at élveztem, ez mennyire áll közel hozzájuk? Változott nagyon a nehézsége?

(#75904) Mankó válasza adalbert1 (#75903) üzenetére


Mankó
veterán

Szerintem hagyd ki a Dirt Rally-t! Kormány nélkül marha nehéz lett.
A Primal jó lett.

(#75905) Kecuhun válasza adalbert1 (#75903) üzenetére


Kecuhun
senior tag

A Dirt Rally egy nagyon jó játék. Kitűnő grafika, brutális hangok és eléggé szimulátoros hatást kelt. Viszont nehéz az irányítás, főleg kontrollerrel.

[ Módosította: mukibuci ]

(#75906) zsolti72837 válasza adalbert1 (#75903) üzenetére


zsolti72837
őstag

Dirt nagyon jó lett. Vedd meg szerintem.:)

Mankó: Jó, hogy nehéz, de nagyon jó játék. Én is kontrollerrel nyomom. :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75907) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Mi a haverokkal odaaig vagyunk a Dirt Rally-ert! Kontrollerrel nyomjuk, de siman tudunk mar menni jo idoket! Bekell tanulni a palyakat, figyelni a navigatort es nem tovig nyomni a pedalt! Legjobb ralis jatek!

(#75908) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Már vagy 3 hónapja követem a fórumot, mivel "előtanulok": gyerek szülinapjára One-t tervezek venni (a kétharmadát kigyűjtötte :DDD ). Aggódva figyelem, hogy az általam kiszemelt 1Tb-os változat (ami 99ezres volt 3 játékkal) kifogyóban van, max 500Gb-osat kapok ugyanennyiért 2 Lego játékkal. A kérdésem az lenne, hogy megéri e az új S változatot venni, vagy inkább válasszak a piacon fellelhető típusokból (vagy lesz még valószínűleg normális áro 1T-s). Kezdő Xbox-ox gyerek (és szülő), nem UHD-s TV, feketével szimpatizáló szépérzékkel...

(#75909) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akik feliratkoztak Battlefield Insiderre, azok figyeljék emailjüket, elkezdték kiküldeni a Battlefield 1 Zárt alfa kódokat konzolokra is.

Live-Die-Respawn

(#75910) I3ence válasza adalbert1 (#75903) üzenetére


I3ence
tag

Primalt is lehet sunyulosan jatszani: [link] :D

FC 4 nagyon tetszett, ha eleg olcso lesz, en biztos beruhazok a Primalre. Mondjuk most elleszek a Batmannel.

(#75911) strcpy


strcpy
tag

Aki játszott már Far Cry 4-gyel:
Megéri kiadni a 11 eurós alapjáték mellé újabb 11 eurót a Gold Edition-ért? Ad annyit extra tartalmat, hogy megérje, vagy vegyek inkább Wolfensteint a különbözeten?
Én utóbbi felé hajlok. :U

(#75912) I3ence válasza strcpy (#75911) üzenetére


I3ence
tag

Hatareset. A Yetis DLC-t jatszottam csak, ugyanaz, mint az alapjatek, hoban, kb. 6-8 ora alatt vegigjatszhato. Volt par uj fegyver, meg ejszakankent vedekezos kuldetes.

Bar ha a ketto kozul kene valasztanom, lehet a FC nyerne. :)

(#75913) axlfsi


axlfsi
veterán

Sracok! Aki jatszotta: State of Decay: Year-One Survival Edition

Kinek, mennyire volt tartos a jatek es a jatekelmeny? Megeri az arat? ((nem mai darab, de meg mindig nem talalok 5000 Ft alatt...))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#75914) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Azt kérdezem, hogy a konzolos Xbox One kontroller ugyanaz, mint a PC-s? Csak a Pc-hez kell egy adó-vevő egység? Azért a kérdés, mert akkor külön vennék érzékelőt, meg külön valamilyen limitált kontrollert.
Köszi ha valaki tud segíteni.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#75915) oriic válasza hitvanyalak (#75914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, teljesen ugyan az. PC-hez kell ugye egy vevő egység, vagy kábellel tudod használni. Ha nem sűrgős, akkro megvárhatod az augusztusi Xbox One S megjelenést, az új csomagokban már olyan kontroller lesz amiben van bluetooth, így még vevőegység sem kell. (kérdés, hogy mennyi idő után lesz kapható olyan kontroller)

___

Nagyon rövid Battlefield 1 XO gameplay

Live-Die-Respawn

(#75916) hitvanyalak válasza oriic (#75915) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Uh köszi! Ez nagyon jó hír.
És olvastam olyat, hogy az S szériával egyedi kontrollerek is készíttethetőek,azt lehet tudni az mennyibe kerül majd?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#75917) oriic válasza hitvanyalak (#75916) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox.com-on nézelődhetsz, de Magyarországra nem rendelhetőek ezek a kontrollerek.

Live-Die-Respawn

(#75918) hitvanyalak válasza oriic (#75917) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

:W :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#75919) Mankó válasza zsolti72837 (#75906) üzenetére


Mankó
veterán

Ha csak a FH2 féle Arcade szintet nyomja és szereti, akkor gyorsan megfogja unni a nehézsége miatt. Jó játék a Dirt, igen, de nem alkalmi autókázáshoz. Szerintem.

melan: Biztos lesz még akció, emag-on is szoktak jó ajánlatok lenni.

[ Szerkesztve ]

(#75920) torrente777_


torrente777_
aktív tag

Tudna valaki segíteni privátba, hogy usa store ból meg tudjam venni a Batmant?

Rommer.

(#75921) pelenka35 válasza torrente777_ (#75920) üzenetére


pelenka35
őstag

Engem is érdekelne

Gamertag:Rob3rt75

(#75922) sugarforce


sugarforce
őstag

Tegnap elég érdekes dolog történt. 2 óra unravel után a tápegység annyira meleg lett, hogy lekapcsolt. Teljesen jól szellőző helyen van, szerintem nem működik a ventillátor. Valaki járt már így?

(#75923) Tison válasza sugarforce (#75922) üzenetére


Tison
tag

Igen. El is füstölt a tápegység. Csere.

(#75924) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aki eddig várt. (még nincs bejelentve, de a német korhatár-besorolás oldalán már felkerült)

[link]

Live-Die-Respawn

(#75925) Jovanny2 válasza sugarforce (#75922) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha garis jelentsd be, ha már nem, akkor valakivel cseréltesd ki a ventit.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#75926) desolator


desolator
senior tag

"Kiköltekeztem" backward kompatibilis játékokkal a Summer Sale-n :D :

Kane & Lynch 2; 700 Ft
Gears of War: Judgment 1285 Ft
DEUS EX: HUMAN REVOLUTION 700 Ft

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#75927) sugarforce válasza Jovanny2 (#75925) üzenetére


sugarforce
őstag

szerencsére garis (bő egy hónapja van meg), ma be is jelentem.

(#75928) Jovanny2 válasza desolator (#75926) üzenetére


Jovanny2
őstag

Látod, és még zsemlére is maradt hó végéig. :D Én Batmant, Falloutot meg RDR-t vettem.

Tényleg, igaz, hogyha valakinek megvan a Fallout 4, megkapja később a 3-at ajándékba? Vagy az csak az előrendelőknek járt?

@sugarforce: az mák. Remélem ha az enyémnek akar lenni valami gyíkja, az előjön decemberig...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#75929) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ez a lista fog bővülni?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75930) zsolti72837 válasza desolator (#75926) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nincs GOLD-od?

(#75931) desolator: Ja értem. Akkor olcsóbb lett volna.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75931) desolator válasza zsolti72837 (#75930) üzenetére


desolator
senior tag

Nincs, miért?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#75932) desolator válasza zsolti72837 (#75930) üzenetére


desolator
senior tag

Áhh, már így is aggódom hogy a Microsoft csődbe megy ilyen árak mellett :D

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#75933) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

20 percnyi Battlefield 1 gameplay (xbox one verzió)

Live-Die-Respawn

(#75934) adalbert1 válasza Mankó (#75919) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszönöm a véleményeket mindenkinek, szerintem egyelőre még várok, hogy essen az ára, utána egy próbát később biztosan teszek vele. Igazából az nem zavar, ha esetleg egy nehezebb szakasznak 4-5-ször neki kell vágni, de kormányt biztos nem vennék, és számomra az se szórakoztató, ha már huszadjára megyek végig egy szakaszon, de még mindig nem sikerül a megfelelő időt elérni.

Közben találtam egy jó árú játékot a store-ban, igaz, a Summer Sale-ben nincs benne (legalábbis majornelson oldalán nem láttam), tehát nem tudom, hogy miért ennyi, lehet, hogy véglegsen leesett az ára?
Metal Gear Solid V - The Phantom Pain - 5990 Ft

(#75935) rdt89 válasza adalbert1 (#75934) üzenetére


rdt89
addikt

Ennyiért láttam ma a Tescoban lemezes változatban, ez ennyibe kerül jelenleg, megéri az árát jó kis játék. :)

(#75936) zsolti72837 válasza desolator (#75932) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DD

(#75929) zsolti72837: Valaki tudja a választ?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75937) carlos636 válasza Jovanny2 (#75928) üzenetére


carlos636
csendes tag

Ha jól emlékszem csak február közepéig adták mellé a Fallout 3, már nincs hozzű ez az akció.

Adalbert1: Kb. egy hónapja már biztosan ennyi az ára a Metal Gear-nek, úgyhogy tekinthető véglegesnek.

(#75938) Dani82 válasza desolator (#75926) üzenetére


Dani82
senior tag

hol lehet latni az akcios jatekokat? en sehol sem latom a storeban ezt a sale dolgot :F

(#75939) Jovanny2 válasza adalbert1 (#75934) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha most ennyi, a következő Ultimate Sale-en (ha bekerül) felezd el. :)

@carlos636: :R

@Dani82: ITT

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#75940) he7edik. válasza rdt89 (#75935) üzenetére


he7edik.
addikt

Melyik Tescoban? Ill. Nem láttad esetleg hogy a PS4 verzió is ennybe kerül?

Égő szöveg a flém vázon

(#75941) rdt89 válasza he7edik. (#75940) üzenetére


rdt89
addikt

Debrecenben a mikepércsi Tescoban, PC és XO volt csak PS4-es verziót nem látott a szemem. :)

(#75943) he7edik. válasza rdt89 (#75941) üzenetére


he7edik.
addikt

:(( Azért köszi.

Égő szöveg a flém vázon

(#75944) ImpersonatoR válasza oriic (#75942) üzenetére

N1ce
Újabb jó hír azoknak akik megvettek valamelyiket :)
Pedig unravelt majdnem megvettem :U

(#75945) oriic válasza ImpersonatoR (#75944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én megvettem, de nem sajnáltam érte a pénzt. EA játékot már hosszú ideje nem érdemes megvenni day-1, mert egyszer úgyis bekerül vaultba.

Live-Die-Respawn

(#75946) Csapoati válasza oriic (#75945) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is megvettem (PC-re és csak 12 dollár volt), de az idei év legjobb, legszívmelengetőbb játéka volt számomra. :) Nagyon jól jár, aki az EA Accesszel végigjátssza egy ezresért. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75947) Sicilian válasza oriic (#75924) üzenetére


Sicilian
addikt

Forza 6 Goty-ról nincs valami infó ?

nothing is true everything is permitted..

(#75948) Bogyi007 válasza oriic (#75945) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én is megvettem - remélem azért sokan tettünk így. Megérdemelné a Coldwood Studios ezért a csodáért az elismerést. :C

Én mondjuk a PVSZ 2 korai bekerülésén vagyok meglepődve. Ennyire nem fogyott volna a játék?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#75949) Rage47 válasza Bogyi007 (#75948) üzenetére


Rage47
veterán

vagy éppen fogyott és azért került bele

(#75950) oriic válasza oriic (#75942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis érdekesség, ennyi idő után kerülnek bele a vaultba ezek a játékok:

Need for Speed: 8 hónap (+ 6-7 nap)

Unravel: 5 hónap (+6-7 nap)

Ha józan paraszti ésszel akarunk gondolkodni, akkor az idén érkező EA játékok ekkor kerülnek vaultba:

Battlefield 1:

Megjelenés: október 21.
Vaultba kerülés: 2017. június utolsó hete.

Titanfall 2:

Megjelenés: október 28.
Vaultba kerülés: 2017. június utolsó napjai, esetleg július eleje.

A fentiek saját tippek csak nem hivatalos infók.

___

#75947) Sicilian

Nincs egyelőre, gondolom majd valamikor FH3 megjelenés előtt lesz róla hír.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.