Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75451) sch_a válasza oriic (#75450) üzenetére


sch_a
addikt

Akkor biztos valami preview bughalmazt használtok. ;]

(#75452) pzstm válasza sch_a (#75451) üzenetére


pzstm
titán

ez kb karácsonykor volt nekem, amikor utoljára ilyet tehettem....akkor pedig mindenki ugyanazon a verzión volt épp

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75453) sch_a válasza pzstm (#75452) üzenetére


sch_a
addikt

Akkor nem lehet, hogy rosszul emlékszel? Heti szinten belefutok... Nem jegyez meg egynél többet.

(#75454) pzstm válasza sch_a (#75453) üzenetére


pzstm
titán

az én koromban már semmi sem kizárt.....bár gyanús, hogy oricnak is megy :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75455) pappzo


pappzo
csendes tag

Sziasztok!

Új konzol vásárlás előtt állok. Eddig egy 360-ast használtam, de arra már tényleg nem jön ki szinte semmi.

XBOX ONE-t néztem ki, na nem mert azt tartom a hű de legjobbnak, hanem szimplán az előzőm is XBOX volt.

Azonban elég sok kérdés merült fel bennem.
1. Mire is kell nekem pl XBOX Live? (havi 1-2 ingyenes tartalom ok még mire jó?)
2. Hogy érdemes venni a játékokat? Letöltő kóddal, vagy lemezen?
3. Ha letöltő kóddal veszem, akkor feltétlen kell XBOX LIVE előfizetés? Azaz ha pl. megszüntetem később az ilyen letöltő kódos játékok már nem is fognak futni? (Tehát nem az ingyenes tartalom, hanem amit megveszek letöltő kóddal)
4. Ha lemezesen veszem meg, akkor meg gondolom kell bent a lemez indításkor?
5. Ha letöltő kódost veszek a gépre rakott külső USB-s HDD-re is le lehet tölteni a játékot? (ha igen akkor elég a kisebb belső merev lemezes és kintre töltök zömmel le mindent).
6. Milyen vásárlási lehetőségek vannak játékokat illetően? (Utoljára karácsonykor jártam itt, de akkor elnapoltam a vásárlást, akkor volt itt a FAQ-ban, hogy különböző országokból hogyan lehet vásárolni nem kevés árelőnnyel, ezt most nem látom, mik most a lehetőségek?
7. Megy ez a használt játék adás/vétel ez csak fizikai lemezes játékokkal megy, vagy letöltő kóddal is működik? Ha működik letöltő kóddal, hogy garantálható hogy az eladó azt követően nem akarja használni? Azaz nem akarok semmi kitiltást létiltást stb...
8. Mennyi kinecktes játék jelenik meg? Mivel van egy 5 éves fiam nem elhanyagolható szempont. 360-ra is a kezdeti fellángolás után eléggé hanyatlott a kinectes játékok megjelenése és talán minősége is.
9. Olvastam hogy jönnek az új kb 4x teljesítményű Xbox ONE-ok. Ha jól tudom alapvetően 4K-s megjelenítőkre optimalizálva. Én sima 1080p FullHD megjelnítős eszközön fogom használni most és az elkövetkező pár évben is. Lesz-e így is előnye az új konzolnak a mostanihoz képest? Ergo érdemes-e rá várni?
10. Mikor jelenik majd meg ez az új nagy teljesítményű konzol? Ez akkor is érdekes, ha a 9-esnél számra nem sok előny, hisz a meglévők biztos zuhanni fognak árban.
11. Mennyire jelennek meg lokalizált nyelvű játékok ONE-ra. Esetleg "házi" magyarítások feltehetőek-e? 360-nál sok program esetén élt ez a félhivatalos lehetőség. Kisfiam miatt érdekes lehet 1-1 játék lokalizációja, már ha vannak. Hivatalosan elég kevés játéknak láttam magyar nyelvi lokalizációt.

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#75456) Buster17 válasza bLaCkDoGoNe (#75444) üzenetére


Buster17
addikt

XXII-i ficsőr akkor miért tudja ezt minden okostelefon?

(#75457) bLaCkDoGoNe válasza pappzo (#75455) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

1. Live-val havi 2 ingyen XONE, és 2 ingyen X360 játékot kapsz (az XONE egy rakás X360 játékot is tud futtatni (ezeknek a listáját időről időre bővítik, a Gold-os ingyen játékok mind kompatibilisek)). Ja, meg persze ugye tudsz vele online játszani. Azt nem tudom, hogy van-e olyan feature, ami csak gold-dal működik.
2. Egyéni preferencia kérdése. Utólag eladni csak a lemezeseket tudod.
3. A megvásárolt játékok futtatásához nem kell Live Gold tagság, azok "örökre" a tieid maradnak.
4. Igen.
5. Igen, USB3-as külső HDD-ket tudsz használni tárolásra, viszont ebben az esetben az egész HDD-t megformázza magának az Xbox, particionálni nem lehet, így célszerű külön erre a célra venni / befogni egyet.
6. Majd erről ír talán más. Külföldi vásárlás tárgyalása tiltott a topikban.
7. Goto #2
8. A Kinect halott.
9. Majd talán ezzel kapcsolatban jósol más, én passzolom.
10. Talán 2017 Karácsonya előtt.
11. Van pár lokalizált játék, de nem az a jellemző. Én viszonylag kevés játékkal játszom, azok közül a Witcher 3 meg az Assassin's Creed Syndicate volt talán magyar (utóbbiban nem vagyok biztos), de ezek nem 5 évesnek valóak. :) Nem hivatalos magyarítást szerintem nem tudsz használni.

(#75456) Buster17:

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#75458) pappzo válasza bLaCkDoGoNe (#75457) üzenetére


pappzo
csendes tag

Köszi a válaszokat.

(#75459) András.


András.
tag

Sziasztok!

Valaki játszott már a This War of Mine-nal? Maga a játék tetszik és most akciós áron szívesen behúznám, de gameplayt nézve nagyon úgy tűnik, hogy PC-re/egérre lett kitalálva, kontrollerrel nehéz lenne irányítani. Ez mennyire van így? Illetve mennyire újrajátszható, mennyire változatosak az újragenerált sztorik?

(#75460) hackeeeee válasza Buster17 (#75456) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ő.. Izé.. Sanszos, hogy több helyre viszed magaddal a telefonod, mint a konzolod..

De ha mégsem, akkor sorry.

Véleményem szubjektív...

(#75461) Rage47


Rage47
veterán

Kedvem támadt a Hitmanhez, remélem nagyon nagy akció lesz rá.

(#75462) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#75461) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én a Wasteland-del vagyok így.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#75463) Bazsi1987 válasza Rage47 (#75461) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Remélem kap egy 60 százalékot 😁

(#75464) rdt89


rdt89
addikt

Több helyen olvastam, hogy a Júliusi Gold játék a Dead Rising 3 lesz. Lehet rá tényleg esély? Pont az a következő kiszemeltem játék vásárlás terén, bár a Ryse Son of Rome-nak is örülnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#75465) Nayrobi válasza rdt89 (#75464) üzenetére


Nayrobi
őstag

A Ryse már volt két hónapja.

(#75466) oriic válasza rdt89 (#75464) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ekim szerint (ő szivárogtatja mostanában sikeresen a játékokat) a következők lesznek:

X1: Banner Saga 2
360: RS: Vegas 2

A másik kettőről még nincs infó.

Live-Die-Respawn

(#75467) LedyGyuszi válasza Nayrobi (#75465) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

biztos vagy te ebben? :U

XONE: LedyGyusziHU

(#75468) #07331584 válasza Nayrobi (#75465) üzenetére


#07331584
törölt tag

A Ryse nem volt gwg játék még.

(#75469) negyven2 válasza oriic (#75466) üzenetére


negyven2
veterán

A Banner Saga 2 az Július 26-án jelenik meg ONE-ra, vagyis esélyes, hogy mégse lesz (ezt ő is írja).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#75470) rdt89 válasza oriic (#75466) üzenetére


rdt89
addikt

Hát remélem a Dead Rising is beszáll a harcba, de köszönöm az infót. :)

(#75471) oriic válasza negyven2 (#75469) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez mondjuk érdekes. Mellette ugye ott volt a Warriors Orochi 3 Ultimate is, de arra is írta hogy az nem lesz. Szóval Banner Saga is kétesélyes, meglátjuk mi lesz.

__

Más téma.

Nézegettem Titanfall 2-t. SG store-ban 17 ezerre jön ki, HU store-ban 21 ezer, RU store-ban meg 17 700 Ft. Ugye egy ideje már csak ez a 3 store használható itthonról. EA Accessel ugye lejön még a 10% meg elvileg pár nappal korábban is lehet majd elkezdeni a játékot.

Előrendelők limitált ideig meg egy hónapnyi EA Access kódot kapnak majd Live üzenetben.

Live-Die-Respawn

(#75472) zsolti72837 válasza Nayrobi (#75465) üzenetére


zsolti72837
őstag

Biztos :F ?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75473) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!

Ha a hometársamnak nincs goldja,és nekem van akkor ő nem tudja letölteni az ingyenes játékokat?

Mert az online game megy.

(#75474) hackeeeee válasza oriic (#75471) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én biztosan várok még vele..

Engem a Recore és az FH3 jobban mozgat. Bár, a Recore-ral kétségeim vannak a játékidő miatt, hogy vajon mennyire lesz hosszú.

Véleményem szubjektív...

(#75475) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Xbox one Game of Thrones :Y
[link]

(#75476) Rage47 válasza Rathrol (#75475) üzenetére


Rage47
veterán

erre kár volt energiát pazarolni :D

(#75477) Madoc válasza Rathrol (#75475) üzenetére


Madoc
veterán

Beteg.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#75478) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Bekapcsoló hangjára azért kíváncsi vagyok, jópofa lenne ha azzal fogadna "Hodor", és ugye akkor maradna a fat Xone! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75479) Nayrobi válasza LedyGyuszi (#75467) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem? Huh, akkor már nem tudom honnan van meg. Azt hittem gwg.

(#75480) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Más: [link]

(#75481) pzstm válasza Rathrol (#75480) üzenetére


pzstm
titán

Mikor Sony végül azt mondta, hogy nem jelentik be a Neo-t, akkor mondtam, hogy visszamentem matekozni, es ugyanakkora számokat akarnak lerakni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75482) Mankó válasza bLaCkDoGoNe (#75448) üzenetére


Mankó
veterán

Add mind2-nek uazt a jelszót! ;)

(#75483) monster95


monster95
tag

Ez az internet szolgáltató kegyetlenül felbaszott.Azt mondták szombaton hogy ma reggel adnak egy nyilvános ip címet.Na 2 után haza értem munkábol és nézem még mindig privát(192.168.x.x)
Felhívtam újra őket 3 óra körül.Azt mondják meg csinálják 15-20 perc.Azóta még mindig épp az a ip cím van-.Tehát privát.Ennyire bonyolult egy rohadt ip címet át állítani?Vagy mi?

(#75484) Medocsabi válasza pzstm (#75481) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tök jó persze,hogy bika hardver van a konzolokban,de sosem ez volt az elsődleges szempont sztem ezen a piacon....Én remélem a scorpio erős is lesz meg kicsi is :) kb akkora legyen mint egy ps2,és tarolni fog.(nálam legalábbis) Ahogy néztem a videót azzal a hűtéssel simán megoldható.
már csak egy normális tv kellene,mert hiába lesz csilliárd fpsem akár 4k-ban is,ha a tv csak hd ready.. :)

(#75485) Lefty válasza pzstm (#75481) üzenetére


Lefty
addikt

Vagy nagyobbakat.

(#75486) belan


belan
addikt

udv urak melyik játék a jobb választás sunset overdrive vagy dead rising 3?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75487) #07331584 válasza belan (#75486) üzenetére


#07331584
törölt tag

Nézz gameplayt mindkettőről, én a SO-t ajánlom. Számomra 2014 egyik legjobb játéka volt.

(#75488) belan válasza #07331584 (#75487) üzenetére


belan
addikt

ok :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75489) zsolti72837 válasza belan (#75486) üzenetére


zsolti72837
őstag

A Sunset ingyenes játék volt. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75490) belan válasza zsolti72837 (#75489) üzenetére


belan
addikt

le csúsztam róla 2 hete van kb boxom

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75491) zsolti72837 válasza belan (#75490) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem. Ha lett volna előtte MS fiókod és GOLD-od akkor onnan is meg tudtad volna venni. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75492) belan válasza zsolti72837 (#75491) üzenetére


belan
addikt

értem több mint 2 évig ps4 volt de box mellé lehet holnap veszek egy ps4 mert kell az is :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75493) zsolti72837 válasza belan (#75492) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jól megy. :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75494) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Urak!
Jól hallottam, hogy lesz mostanában valami nagy nyári akció a storeban?
thx előre is :R

XONE: LedyGyusziHU

(#75495) bLaCkDoGoNe válasza LedyGyuszi (#75494) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Elvileg ja, nemsokára Summer Sale.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#75496) belan válasza zsolti72837 (#75493) üzenetére


belan
addikt

ne is mond beteges :DDD 9 tv ettem meg kb 8 hónap alatt de tvbe vissza fogtam már magam mert az sokkal drágább móka

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75497) LedyGyuszi válasza bLaCkDoGoNe (#75495) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

pontos dátum akkor ezek szerint nincs még?

XONE: LedyGyusziHU

(#75498) a.sebi válasza belan (#75490) üzenetére


a.sebi
őstag

Neeeeeeeeeee.
Dead rising.... azt bedd hidd el imadni fogod.... postat fizeted ingyen kolcson adom...es megteritelek, te holmi halandó.
A világ eddig látott legjobb zombie jateka.

(#75499) Atomgeszi válasza belan (#75496) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elég jó étvágyad van. ;]

Mellesleg miért nem vettél már ezek helyett projektort + vászont?
Én nem bántam meg, hogy projektort vettem TV helyett. :) Játék és film/sorozatnál is nagyobb élményt ad

(#75500) oriic válasza LedyGyuszi (#75497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Július 5.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.