Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75351) negyven2 válasza monster95 (#75348) üzenetére


negyven2
veterán

Normálisabb szolgáltatóknál (értsd úgy, hogy szinte mindegyiknél) ha neked hátrányos az hogy NAT mögé raktak (privát IP) akkor ingyenesen biztosítanak publikus IP-t.

Alapvetően azért rakják mostanában NAT mögé az ügyfeleket mert elfogytak a kiosztható IPv4 címek. Így egy IP cím alá rengeteg felhasználót tud berakni (lényegében mintha router mögé rakna több száz/ezer ügyfelet). Ez az alap netezős/fb-ző ügyfélnek nem számít, de aki egy picit többet akar annak szívás.

IP címekről meg pár másodperc alatt mindent megtudsz.

De amúgy én eddig nem éreztem, hogy strict a netem (max GTA Online-ban, de ott se vészes)

Bár ennek nem sok esélyt látok, de meg lehet próbálni aztis, hogy megkéred a szolgáltatót, hogy nyissa ki az Xbox által használt portokat a rendszerükben.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#75352) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Most meg a Black Ops 3 halt le..
Olyan jó, hogy ilyenkor a kampányt sem lehet csinálni. :((( :W

(#75353) Mankó válasza negyven2 (#75347) üzenetére


Mankó
veterán

Az én ruterem tudja az ipv6-ot és a szolgáltató és ad ilyen címet, de ha megy az ipv4 és a 6 is, akkor egyes ea játékokat nem lehet online játszani. Nekem is le kellett tiltanom, hogy menjen az online fifa.

(#75354) monster95 válasza negyven2 (#75351) üzenetére


monster95
tag

Most nézem internet szolgáltatom oldalán hogy 3,49 euro per hónap díj összegép=en adnak nyilvános statikus ip címet.

(#75355) monster95 válasza monster95 (#75354) üzenetére


monster95
tag

Beszéltem az internetesekel.NEm kötözködtek semmit.Mondtam hogy az a problémám hogy xboxot vettem és kellene egy nyilvános ip cím mert most egy privát van.Azt mondták hogy persze adnak egy nyilvános ip címet.Hétfőn lesz kicserélve kükdenek egy másik szerződést is.

(#75356) monster95


monster95
tag

Szeretném neten meg venni cd kulcs formájában a tom clancys rainbow six siege játékot.Van erre lehetőség?Tudtok ajánlani megbízható oldalt?

(#75357) norbi2010 válasza monster95 (#75356) üzenetére


norbi2010
őstag

Van lehetőség, pl. cdkeys megbízható.

Szerk.: hoppá, elnéztem a játékot, Six Siege nem tudom van-e.

[ Szerkesztve ]

(#75358) 105kacsa


105kacsa
őstag

Sziasztok
Előfizettem 1 hónapos Gold-ra, bankkártyával. Le lehetett tölteni a FIFA 15 ami megtörtént, ment is szépen 1-2 hétig. Most azonban csak ezt adja be Do you own this game or app..... a hibakód 0x87de07d1
Ez persze nem segít [link]
Mi a probléma és mi rá a megoldás?

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#75359) Atomgeszi válasza 105kacsa (#75358) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem az ingyenes EA Acces hét alatt szedted le? Szerintem az vault játék.

Magyarán kell hozzá EA Access elofizetes

[ Szerkesztve ]

(#75360) monster95 válasza 105kacsa (#75358) üzenetére


monster95
tag

Valószínű az a ea acess volt ami ingyenes volt most.

(#75361) StLui válasza 105kacsa (#75358) üzenetére


StLui
veterán

Fifa 15 nem ingyenes gold játék volt mostanában, hanem csak az ingyn hetes ea access miatt tudtad leszedni és játszani vele

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75362) 105kacsa válasza StLui (#75361) üzenetére


105kacsa
őstag

Akkor mit lehet tenni? 5999 vásároljam meg? Vagy?

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#75363) sch_a válasza 105kacsa (#75362) üzenetére


sch_a
addikt

Fizess elő ea access-re. Havi 1ezres, vagy 6ezer/év... Egyébként azzal már a Fifa16 is játszható egy ideje.

(#75364) 105kacsa válasza sch_a (#75363) üzenetére


105kacsa
őstag

Xbox Live Gold is kell hozzá? Megéri az ea acces? Nagy pénzlehúzás ez a One. Nem vagyok képben csak a gyerek játszik (játszana) vele. Fél éve van meg a Kinect szinte nem is volt használva, pedig van pár játék arra is a polcon.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#75365) r.levente75 válasza 105kacsa (#75364) üzenetére


r.levente75
addikt

Nagy pénzlehúzás ez a One. Ha azt nézzük, hogy drágább a gép, drágábbak a játékok, melyekhez állandó gold tagság kell és a tartozékok is húzosabbak, a 360-hoz képest, akkor valóban pénzlehúzás. Viszont kárpótlás lehet, talán a megjelenő új játékok sora? :F

(#75366) tyba7


tyba7
tag

A Ferrari 458 Spider Kormány-rol mi a véleményetek? Nagyon rossz? Nem akarok sokat kiadni kormányra.

(#75367) parandroid válasza r.levente75 (#75365) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A 360-ra is ugyanennyibe került minden, amíg az volt a kurrens konzol, csak régen még ingyenes Gold játék, meg EA Access sem volt, aztán amikor jöttek a Gold játékok, akkor eleinte ezeréves vackokat, vagy arcade cuccokat osztogattak, és abból is csak havonta kettőt, nem négyet, mint most (már az XBO tulajoknak 4, ugye), és viszonylag friss címeket. Illetve a 360-as játékárak is az XBO megjelenésével álltak bele a földbe.

Ami a 360 mellett szólt, az a létező Kinect támogatás (nálam ez volt a legnagyobb behúzó erő, a gyerekek is kihasználták keményen, meg én is ugráltam sokat a Your Shape-pel), meg a strapabíróbb kontroller (ez szerencsére nekem személy szerint eddig nem volt gond az XBO-nál sem).

Egyébként az UI, a support, és az MS általános hozzáállása is rengeteget fejlődött az elmúlt kb 4 évben, amióta én bekapcsolódtam, szóval az összes morgolódásom, és az MS hülyeségeivel kapcsolatban obligát facepalmok ellenére (UI-n még lehetne mit fejleszteni (Win 10, LOL), applikációk kezelése, kínálata, és integrációja egy katasztrófa, Kinect kuka, hogy csak a legfájóbb pontokat említsem) elégedett vagyok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#75368) StLui válasza 105kacsa (#75364) üzenetére


StLui
veterán

Havi 1500Ft-ért (éves gold és éves ea access tagság) kapsz legalább 24 ingyenes játékot goldra, sok közülük nem is kispályás, és már pl ami téged érdekelhet Fifa 16-tal játszhatsz ingyen, és egy rakat másikkal ami benne van ea access-be, valamit kapsz 6 vagy 10 óra próbát valamennyi EA játékra, a legújabbakra. Szóval valóban. Az meg, hogy nem játszotok a polcon sorakozó kinectes játékaitokkal, azt meg nem értem miért lehúzás.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75369) norbi2010 válasza 105kacsa (#75364) üzenetére


norbi2010
őstag

Akkor minek vettétek meg a kinectes verziót?

(#75370) Spike60 válasza 105kacsa (#75364) üzenetére


Spike60
csendes tag

Az a pénzlehúzás amit Ti csináltok, tényleg miért nem adjátok akkor el? :W :W

(#75371) Spike60 válasza 105kacsa (#75364) üzenetére


Spike60
csendes tag

Az a pénzlehúzás amit Ti csináltok, tényleg miért nem adjátok akkor el? :W

(#75372) zzola válasza StLui (#75368) üzenetére


zzola
félisten

"és már pl ami téged érdekelhet Fifa 16-tal játszhatsz ingyen".
Semmi nincsen ingyen, havi/éves bérleti díjakat fizet a játékokért.

(#75373) Bogyi007 válasza zzola (#75372) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mennyibe is kerül akár még most is egy Fifa 16 akár csak használtan?
Ez mellé tedd oda az Ea Access éves árát - szerintem nem is kell bővebben ezt kifejteni...

Azzal meg kár érvelni hogy a megvásárolt játék a tied míg az Ea Access által nem.
A digitális játékokat ha meg is veszed, egy idő után meg lesz az esélye higy nem fogod tudni letölteni a Storeból - sok 360-as user tudna példát említeni - s ha ez bekövetkezik akkor máris ugyanott voltál mintha bérelted volna...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#75374) zzola válasza Bogyi007 (#75373) üzenetére


zzola
félisten

Nem értem, ezzel mit akartál mondani? :DDD

(#75375) hackeeeee válasza Croft-21 (#75263) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez tiszta sor, bár ez eddig is így volt. :)

De pl. akinek kallódik külső HDD-je otthon, amit nem használ, akkor felesleges a nagyobbat megvenni.

@Zolar: Szerintem azt, hogy mi a fenének vegyél meg olyan játékot, ami ott van access-ben, amire mondjuk 1 évre előfizetsz (olcsóbban mint a játék).

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75376) Spike60


Spike60
csendes tag

Melyik a jobb?
[link]
vagy
[link]

Akinek volt a fent említett két kontroller közül valamelyik az mit tapasztalt a sima kontrollerhez képest, jobb volt vele játszani fps játékokkal?

[ Szerkesztve ]

(#75377) hackeeeee válasza Spike60 (#75376) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben az árban szerintem inkább az elite.

Az elite mehet wless, és kábellel egyaránt, a razer-é ha jól tudom csak kábeles.

Véleményem szubjektív...

(#75378) oriic válasza Spike60 (#75376) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Razer csak kábeles, úgyhogy Elite. Amúgy is mintha emlékeim szerint gondok lettek volna Razer kontrollerekkel. (bár az lehet X360-as éra volt)

____

Hawken előtölthető. (robotos Free-to-play játék)

Megjelenés július 1.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75379) 105kacsa válasza StLui (#75368) üzenetére


105kacsa
őstag

Mint mondtam, nem vagyok képben Xbox terén. Ha jól értem akkor gold és access tagsággal tudok (nem én) játszani Fifa 15 - 16-tal meg más játékokkal ami benne van az access-be?
kinectes játékok benne voltak a csomagban mikor vettük, egy hétig volt érdekes, kíváncsiság miatt lett kinect.
Spike60:
,,Az a pénzlehúzás amit Ti csináltok, tényleg miért nem adjátok akkor el?" -Mert a 9 éves fiam meg a haverja spec az előbb játszott vele, nekik bejön.Nekem nem a kontrollert nem tudom megszokni, pc-n billentyűzettel játszottam még volt rá időm.

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#75380) Bogyi007 válasza hackeeeee (#75375) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pontosan így van ahogy válaszoltad. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#75381) adrian94


adrian94
őstag

Venni szeretnék egy 500GB-os külső winchestert One-hoz. Van olyan típus amit tudtok ajánlani vagy olyan amit mindenkekép kerüljek? Milyen áron éri meg egy 500GB-os? :)

(#75382) zzola válasza hackeeeee (#75375) üzenetére


zzola
félisten

Így már érthető és igaza is van! :)

(#75383) oriic válasza adrian94 (#75381) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bármilyen külső HDD jó, a lényeg hogy USB3-as legyen, és 256GB-nál nagyobb legyen.

Live-Die-Respawn

(#75384) StLui válasza zzola (#75372) üzenetére


StLui
veterán

Amit le is írtam, hogy mennyibe kerül, szóval te mi is akartál ezzel feltétlenül mondani?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75385) adrian94 válasza oriic (#75383) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi ! :) árban mennyiért mondható jónak? használt is jó vagy új :)

(#75386) zzola válasza StLui (#75384) üzenetére


zzola
félisten

Idézőjelben van kérdésedre a válasz...

(#75387) hackeeeee válasza adrian94 (#75381) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lényegében bármilyen jó, csak USB3-as legyen.

Amit érdemes megfontolni, hogy pl. a maxell, verba..stb nem gyárt merevlemezt. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75388) StLui válasza zzola (#75386) üzenetére


StLui
veterán

De ha már kifizetted a goldot és az ea access-t, onnantól ezekért nem kell fizetni, de ha ennyire akarod akkor félre tudod érteni nyilván, meg is érte szóvá tenned...., ahogy a következő 1-2 hsz-ednek is volt ennyi mondani valója :U

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75389) rdt89 válasza hackeeeee (#75387) üzenetére


rdt89
addikt

Gyárt, csak WD vagy Segate vagy Hitachi vagy Toshiba vagy Samsung HDD van benne Verbatim vagy Maxell köntösben ;]

(#75379) 105kacsa:
Szerintem a Gold nem lehúzás kicsit se az ingyenes játékok függvényében amiket havonta kapsz, meg a heti akciók mely keretén belül a Forza Horizon 2 6450 forint volt és a Forza 5 2990, csak, hogy az elmúlt hét akcióiból említsek pár dolgot. Az ea acces meg 6 ezerért éves szinten nevetségesen olcsó, pláne, hogy kipróbálhatod a legújabb játékukat is, így nem kell értelmetlen vásárlásba belemenni és utána jóval olcsóbban eladni, ha nem tetszik. Ezúton is köszönöm az EA Accesnek, hogy nem kellett az új NFS-re beruháznom, már vissza hozta az árát. :D

[ Szerkesztve ]

(#75390) daytonka1


daytonka1
tag

Hogy lehet új játékot kezdeni de a régi karakter is meglegyen?

(#75391) marmalade_ válasza daytonka1 (#75390) üzenetére


marmalade_
újonc

Melyik játékban?

(#75392) Extremex


Extremex
tag

Sziasztok!

Az a home társ dolog hogy működik?

(#75393) Atomgeszi válasza Extremex (#75392) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link]

Kiegészítésként mondanám, hogy EA Access esetén csak a Vault oszlik meg.. A trial csak az előfizetőnek adatik meg.

(#75394) Atomgeszi válasza daytonka1 (#75390) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egy profilon belül? Nálunk a családban meg baráti körben aki szokott nálam játszani, mindenkinek saját profilja van, így nem akad össze semmi. :)

(#75395) JamesHun válasza adrian94 (#75381) üzenetére


JamesHun
addikt

nehogy 500-ast vegyél már külső hdd ből
1, vagy 2 TB-ost vegyél legalább ha elfogadsz egy tanácsot ;)

SeriesX: JamesSHun

(#75396) joocek válasza oriic (#75383) üzenetére


joocek
aktív tag

ne haragudj nem vitatkozni akarok! De volt olyan HDD 3.0 usb vel ami nem volt igazán jó! 2DB is
az egyik egy 500Gb AData. Soho nem áll le hiába kapcsol ki a BOX. meg egy maxel. mindkettő pörgött....

A razer onza igen problémás volt! sok tönkre ment nagyon! Én akartam venni de mikor az ismerősök között mindenkin be halt a az anolog akkor . fel adtam!

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#75397) joocek válasza oriic (#75378) üzenetére


joocek
aktív tag

nulla forint???
na ez most hogy lesz utolag derül ki mennyi lesz az ára?

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#75398) monster95


monster95
tag

Home társ csak 2 lehetnek vagy 3 ember is ?

(#75399) norbi2010 válasza joocek (#75397) üzenetére


norbi2010
őstag

Free to play, írta is oric.

(#75400) joocek válasza norbi2010 (#75399) üzenetére


joocek
aktív tag

köszi

nem vágtam hirtelen a zárójelet bocsi :R :R

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.