Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75551) Dani82


Dani82
senior tag

ha csak a home tarsamnak van aktiv gold elofizuja en nem latom a deals with gold akciokat?

(#75552) j.peter65


j.peter65
tag

Sziasztok !
A kontroleremet szeretném csatlakoztatni a PC-hez de nem működik.

A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja inicializálni az illesztőprogramot. (Kód: 37)

Megoldás :::: ?????

(#75553) #07331584 válasza j.peter65 (#75552) üzenetére


#07331584
törölt tag

haladj a korral és rakj fel windows 10-et

(#75554) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Tudnatok irni par oldalt ahonnan olcsobban (akciosan) lehet beszerezni a jatekokat? Legjobb lenne digitalis formaban. Mortal Kombat XL-re vadaszom, de eleg huzos. Vagy is inkabb sajnalom ra a penzt :/

(#75555) s7evcsenko válasza daytonka1 (#75550) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Azt hogy?
Csináltál egy új profilt, ott indítod a syndicate-et, és ekkor írja ezt?
Ez fura lenne így, bár még nem próbáltam.
Nem azt írja, hogy a nem szinkronizált mentéseid vesznek el?
Csak mert a mentések a felhőben vannak es profilhoz kötöttek tudtommal...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#75556) axlfsi


axlfsi
veterán

Úgy látom eddig (itt) még nem volt téma, ezért megkérdezem; nálatok is bugos az új DLC a Division-ben? DLC offline, nyomhatok X-et, hogy a Store-ba menjek megvenni, de szépen látszik az is a Season Pass alatt, hogy "owned"
Na most akkor... :W

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#75557) oriic válasza axlfsi (#75556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Manage game résznél külön le kell tölteni az Underground DLC-t. Kb 10 mega. Nekem is ez volt, utána egy újraindítással már okés volt. De ne rohanj nem megy a játék rendesen majdnem mindenkit kidob DELTA errorral.

Live-Die-Respawn

(#75558) axlfsi válasza oriic (#75557) üzenetére


axlfsi
veterán

Fasza, azért köszi a tippet! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#75559) HF77


HF77
őstag

üdv
fifa16 az tudom hogy magyar szinkron nélkül jött ki, de magyar nyelv sincs benne?
köszi

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#75560) Turpiurfy


Turpiurfy
csendes újonc

Csak érdekelne hogy ez mennyire müködhet , valaki probált már hasonlót???? : http://runderground.ru/category/xbox-one-games/

Xbox One Gamertag: Turpiurfy

(#75561) Jovanny2 válasza oriic (#75557) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akit nem, annak meg nem nyitja ki a metróajtót. :D Szerverleállás 12 perc múlva. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#75562) oriic válasza Turpiurfy (#75560) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Accountokat árulnak, nagyon nem ajánlott tőlük venni.

(#75561) Jovanny2

Na szép.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75563) Gabesz84 válasza Turpiurfy (#75560) üzenetére


Gabesz84
őstag

Profilokat árulnak, a játék amit megveszel sosem lesz a tied, a profilok hozzaferese bármikor visszaszerezheto supportnal, akkor is ha megvaltoztatod a jelszavát.
Igazából ez tiltott tevékenység.
Sztem nem eri meg, inkább várj mig leakciozzak storeban.

(#75564) StLui


StLui
veterán

Meg lehet tanulni valaha GTA V autós irányítását? az első autóverseny amin részt kell vennem és nyerni, képtelen vagyok 6/6-nál jobb helyet elérni, csak pattogok az utcán faltól korlátig, oszlopig, egy szörnyűség ez a valami.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75565) Blaise válasza Jovanny2 (#75561) üzenetére


Blaise
veterán

Most már jó... végre

(#75566) RichieTri válasza axlfsi (#75556) üzenetére


RichieTri
senior tag

azért offline mert előtte egy küldit meg kell csinálni...utána már lemehetsz.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#75567) zsocy válasza StLui (#75564) üzenetére


zsocy
őstag

Persze hogy meg lehet :)
Ha jól emlékszem annak a versenynek a kulcsa Lincoln speciális időlassító képessége, használd sokat a kanyarokban és simán meglesz.

(#75568) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Halo 5 nem mától free to play? Feláron megvehető, de letölteni nem engedi nekem.

(#75569) Game-over válasza Gabesz84 (#75568) üzenetére


Game-over
aktív tag

június 30-tól lesz kipróbálható.

(#75570) StLui válasza zsocy (#75567) üzenetére


StLui
veterán

Ez a játék legeleje szinte, nem is találkoztam ilyen képességgel mondjuk az is csak 10-re jött elő, hogy ha jól rajtolok akkor baromi gyors lesz, de legalább irányíthatatlan, és kicsúszok, oszlopnak megyek a második kanyarban. Mondjuk tragédia milyen érthetetlen inkább láthatatlan a gombmagyarázat amiket kiír a bal fölső sarokba játék közben, nem is látom, és azt sem tudom melyik gombra gondol sokszor. Lincoln az egy autó? vagy egy személy? Akihez oda kellett menni a verseny miatt, a közelében találtam egy kocsit amivel mehettem versenyezni, de fogalmam sincs milyen típus.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75571) bLaCkDoGoNe válasza StLui (#75570) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem Franklin-re gondolt a kolléga. :)
Egyébként a két kart kell egyszerre lenyomni a speciális képesség aktiválásához, ha a sárga csík megtelt.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#75572) LedyGyuszi válasza Game-over (#75569) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mindenhol 29-ét írnak...pl. gamestar... :U

XONE: LedyGyusziHU

(#75573) Gabesz84 válasza Game-over (#75569) üzenetére


Gabesz84
őstag

fele fele arányban írnak 29-et meg 30.-át, legalább preloadolni lehetne vagy valami, 80 giga, mire lejön... :D
Nincs kedvem megvenni csak a single miatt, multi meg nem érdekel, gondoltam kitolom csütörtök pénteken ha már ilyen nagylelkűek voltak MS-ék...

(#75574) Hunt3r22 válasza Game-over (#75569) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Meddig?

Xr

(#75575) oriic válasza LedyGyuszi (#75572) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Ma jön este az új ingyen DLC, holnaptól játszható ingyen a játék. Vagyis technikailag nálunk már június 30. lesz amikortól játszható a játék.

Live-Die-Respawn

(#75576) Gabesz84 válasza oriic (#75575) üzenetére


Gabesz84
őstag

ééérdekes itt is 29.-ét írnak és ez eléggé hivatalos oldalnak tűnik. Namindegy, végülis éjfélig még 29.-e van :)
Csak azért csodálkoztam mert az 50%-os akció már él.

(#75577) belan válasza oriic (#75575) üzenetére


belan
addikt

amúgy 3 hónapos gold live veszek akkor is van minden hónapba ingyen játék mint ps4 nél?jó lett halo 5?grafika milyen mert yutube nem igazán jön át a grafika

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75578) LedyGyuszi válasza oriic (#75575) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

:R

XONE: LedyGyusziHU

(#75579) #07331584 válasza Gabesz84 (#75576) üzenetére


#07331584
törölt tag

Nem láttam a gyors átfutásom alatt időzónát a cikkben (lehet van benne), de ami usankában még 29, az nálunk már 30 is lehet bőven.

(#75580) oriic válasza Gabesz84 (#75576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó a felét kicsit benéztem sry. A lényeg, hogy ma este jön a DLC, ha az megjelent utána(jobb esetben szinte azonnal) tölthető a játék. Este olyan 7 fele jön a frissítés.

Live-Die-Respawn

(#75581) StLui válasza bLaCkDoGoNe (#75571) üzenetére


StLui
veterán

Köszi! Lehet lett volna hasonló trükk a Yacht utolérős, vezetős, és közben lőni kellene feladatnál is, az is szét szivatott :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75582) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pénteken jelentik be hivatalosan a Summer Sale-t.

Egy ízelítő a felhozatalból.

Live-Die-Respawn

(#75583) Atomgeszi válasza oriic (#75582) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez a 2033 + Last Light?

(#75584) oriic válasza Atomgeszi (#75583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. (vagyis azok Redux, felújított kiadása egyben)

Live-Die-Respawn

(#75585) adalbert1 válasza oriic (#75582) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez már talán volt egyszer 1500 Ft-ért akciósan (talán a Tomb Raider Def. edition is ilyen áron volt valamikor), akkor be is szereztem - persze, ha más játékok ára is ennyire leesik, akkor biztos veszek pár dolgot. :))

(#75586) Atomgeszi válasza oriic (#75584) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az mondjuk nem rossz. Bár a Last Light-ot is azért hagytam abba X360-on, mert a felénél már irreálisan kezdett nehéz lenni. :U

(#75587) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hajajj! Elore felek hany jatekot fogok megvenni... Aztan csak ott fog porosodni a digitalis polcon.

Szeretnek vasarolni toltot + akksit a 2 karhoz. Tudtok ajanlani valami frankot? Tetszenek ezek a beleallitos megoldasok, bar nem ertem akkor hogyan tolt.

(#75588) oriic válasza adalbert1 (#75585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, volt már egyszer ennyi, akkor vettem meg én is. Ennyi pénzt akkor is megé a két felújított játék ha nem játszik vele az ember. :DDD

Live-Die-Respawn

(#75589) zsocy válasza StLui (#75581) üzenetére


zsocy
őstag

Ezer bocs és autocorrect, Franklin a szereplő, nem Lincoln. :)
Szóval ha egy küldetés túl nehéz valószínű használni kell a karakter képességét. A yachtos üldözősben Michael vezet, neki nincs ilyen Ő lövöldözés közben tud időt lassítani ha jól emlékszem.

Később lesznek azért keményebb küldik is, de megéri megtanulni, nagyon jó játék!

(#75590) Medocsabi válasza Atomgeszi (#75586) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pedig érdemes,sztem a legjobb alkotások boxra :)
Bár 360-on sokkal sötétebb a játék,nem akkora a látótávolság,és sokkal parásabb volt :)
amúgy youtube sokszor segített nekem is ha elakadtam... :K

(#75588) orichalcos :ennyit bőven megér,valamelyik hétvégén nem volt net,és jól elvoltam velük offline :D
reméljük hasonló akciókra számíthatunk majd!

[ Szerkesztve ]

(#75591) pzstm


pzstm
titán

Volt már?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75592) Gabesz84 válasza pzstm (#75591) üzenetére


Gabesz84
őstag

kinect adapter for windows. Ezek szerint az S-hez is ugyanez fog kelleni? Amazon kommentekben láttam hogy írták, hogy ezzel az adapterrel rá lehet dugni a mostani konzolok usb3 csatijára is :) (nyilván ez alapból hülyeség, de néha jól jöhet)

(#75593) pzstm válasza Gabesz84 (#75592) üzenetére


pzstm
titán

igen, ugyanez

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75594) axlfsi válasza RichieTri (#75566) üzenetére


axlfsi
veterán

Aye, rajottem. Megtetszett, oda is ragadtam vagy 3 orat (ejjel 3-ig), es egesz gyorsan meg is lett a lvl7. Hasonloan HVT missziokhoz, ha barmikor elbukik a csapat, akkor minent elorol kell kezdeni; erdemes normalis jatekosokkal tolni, de jo mokat, nekem egyelore tetszik minden ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#75595) LedyGyuszi válasza axlfsi (#75594) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

+RichieTri
este csapathatjuk ha van kedv meg hely... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#75596) RichieTri


RichieTri
senior tag

így már estére tuti meg is lesz a csapat. :)

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#75597) Tesztelo.hu válasza belan (#75577) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, de csak addig játszhatsz velük, amíg van Gold tagságod.

(#75598) Dani82


Dani82
senior tag

Deals with gold learazasokat csak akkor latom ha nekem is van goldom? Felvaltva vesszuk a home partneremmel 3 havonta, es most az ove ketyeg. igy nem fogom latni az akcios jatekokat?

(#75599) belan válasza Tesztelo.hu (#75597) üzenetére


belan
addikt

azt vágom csak addig lehet

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75600) Bogyi007 válasza Dani82 (#75598) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha az akciós árakat látni akarod és tényleg jóban is vagy a Hometársaddal akkor jelentkezz be a konzolodon az Ő profiljával (mivel a Home miatt rajta is kell lennie a gépeden) s voilá már látni is fogod az árakat - s ha spanod akkor az ő profiljával meg is tudod venni a játékokat, s mivel megy a Home így a te profiloddal is tudod majd azokat játszani.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.