Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75251) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok!

Van Gold előfizetésem, EA Access-em a saját profilomra. Szeretett volna a fiam játszani a Plants Vs. Zombies első részével. A saját profiljáról nem indította el a multiplayert, mindig azt írta ki, hogy nem talál megfelelő "meccset". Profilt váltva az enyémre, rögtön talál meccset. Mi lehet a baj? Fiam 14 év alatti, így is lett a profilja beállítva. Ez lehet a gond? Kaptam az EA-tól megerősítő e-mailt, hogy 13 év felett tud csak teljes jogú accountot létrehozni. Ez azt jelenti, hogy "hazudnom" kell, hogy tudjon játszani?

(#75252) Def26 válasza pzstm (#75249) üzenetére


Def26
félisten

Azért a 110k -s 2tb modell nagyon jó ár. Rendeletem is egyet. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75253) hackeeeee válasza Def26 (#75248) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Gameshop-nál is kint vannak: (valszeg innen voltak az árak)

Xbox One S (Slim) 500 GB (Fehér) - 99.999 Ft
Xbox One S (Slim) 1TB (Fehér) - 116.999 Ft
Xbox One S (Slim) 2TB (Fehér) - 129.999 Ft

BigStraw: Jahogy. :D Nálam nem volt ilyen Lemerült, felpattintottam, és nem töltött. :) Nem valószínű, hogy lett bármi baja tőle.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#75254) pzstm válasza Def26 (#75252) üzenetére


pzstm
titán

mennyire megbízható/korrekt a bolt? ismerősömnek kellene infó :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75256) oriic válasza Def26 (#75252) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem most adtad el a geped?:DDD

Live-Die-Respawn

(#75257) Croft-21 válasza ImpersonatoR (#75244) üzenetére


Croft-21
őstag

Én annó az 500 GB-os XONE-t vettem 129-ért, szóval sztem a 99K tök baráti a Slim 500 GB-os verzióhoz.
De most majd az 1TB-os fog érdekelni. :)

(#75258) frankdelgado válasza frankdelgado (#75145) üzenetére


frankdelgado
őstag

Üdv.!

Na látom hamar Meg volt a banja a hozzászólásomnak, pedig csak olcsó marketingfogást alkalmaztam. Poénnak szántam -csak nem jött be. :)

Szóval továbbra is érdekelne, hogy EAR Force DSS , vagy Astro Mixamp hangátalakító-erősítő kütyüt használ-e valaki, van jó-rossz tapasztalat, javallott-e az ilyen kütyü, ugyanis a kontis hang kimenet -ami állítolag Dolby Surround- nem igazán elégíti ki az elvárásaimat.... Persze javaslatok is érdekelnek, milyen fejest érdemes használni. Jelenleg egy Trust GXT 330-am van, amit nagy hirtelen vettem a jack-es kontihoz.

(#75259) XFishboneHUN válasza pzstm (#75254) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Zsolti nem tudom mennyire ismered a Konzolvilágot, de a GameShop, a Konzolvilág üzlet franchise része, szóval teljesen megbízhatók! Ugyan az a felhozatal és minőség jellemzi a GameShopot, mint a fő bolt Pesten! :) Én csak náluk GameShop-Konzolvilág-nál veszem, ami kellett eddig konzolhoz, nem csalódtam még bennük! :D :R :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#75260) Trenew válasza Def26 (#75246) üzenetére


Trenew
tag

Árak
A raktáron levő termékek esetében a feltüntetett ár az a bruttó ár, amin megvásárolod tőlünk a terméket.
A rendelhető, előrendelhető termékek esetében feltüntetett ár, az árkalkulációkor fennálló piaci helyzet szerint került kialakításra. A rendelhető, előrendelhető termékek az árkalkuláció pillanatában még nincsenek ténylegesen az üzletben- sőt,előfordulhat, hogy még hosszú hónapokig nem is lesznek- az előrendelhető termékeknél mindig látod a termék adatlapján, hogy mikor érkezik. Ilyenkor az ármeghatározásnál a kiadó által felkínált árakat, valamint az aktuális devizaárakat vesszük figyelembe. Mivel a termékek raktárunkba érkezéséig sok idő eltelik(eltelhet), így külső tényezők- a kiadó áremelése, a forint jelentős gyengülése- arra kényszeríthet minket, hogy változtassunk az oldalon korábban megjelentetett áron. Természetesen abban az esetben, ha a változás pozitív irányú, akkor mi is csökkentjük az árainkat. Megjegyezzük, hogy az árkorrekciósorán mindig figyelemmel kísérjük a piacon levő kínálatot, és igyekszünk a legolcsóbbak maradni még az áremelés mellett is, hogy Neked a legjobb legyen.Ezért szeretnénk leszögezni, hogy a rendelhető, előrendelhető státuszú termékek esetében az árváltoztatás jogát fenntartjuk! Fenntartjuk abban az esetben is,ha te már előrendelted, megrendelted az adott terméket.

Ennyit a 110000ft-os 2TB új konzolról :))

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Trenew24HUN

(#75261) pzstm válasza XFishboneHUN (#75259) üzenetére


pzstm
titán

Természetesen ismerem őket, de kérdésem a gamertechre vonatkozott ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#75262) XFishboneHUN válasza pzstm (#75261) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Oh sorry! :U :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#75263) Croft-21 válasza hackeeeee (#75253) üzenetére


Croft-21
őstag

Azért azt ne felejtsük el, hogy az 500GB/1TB/2TB az igazából nem is annyi, mivel az előre telepített programok kb 138 GB-ot foglalnak el a gépen. Szóval érdemes a nagyobbat venni.

(#75264) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb játékok jönnek ma BC-be.

Live-Die-Respawn

(#75265) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#75264) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Fallout New Vegas, YAY! :C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#75266) monster95 válasza oriic (#75264) üzenetére


monster95
tag

Valaki segíten mi a jó francért strict a nat type?Pár napja még open volt.IP cím le fixálva.Portok megadva.
Viszont az ethernet adatoknál olyat látok hogy bérleti jog kezdete dátum és bérleti jog vége dátum.
Mi lehet ez?

(#75267) sugarforce válasza monster95 (#75266) üzenetére


sugarforce
őstag

bérleti jog kezdete-vége jellemzően dhcp (automatikus ip) nél van. Hogy fixáltad le az ip-t? DHCP address reservation, vagy fix ip beállítás a boxban?

(#75268) monster95 válasza sugarforce (#75267) üzenetére


monster95
tag

DHCP azt hogyan kell?
UGy cináldom hogy IMZ és router beállítsokban ott meg adtam.

(#75269) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

DHCP Reservation-nél megadod az Xbox ONE MAC address-ét és azt az IP címet, amit szeretnél. Ezzel azt teszed lehetővé, hogy a gép mindig ugyan azt az IP-t használja.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#75270) monster95 válasza XFishboneHUN (#75269) üzenetére


monster95
tag

NEm is találok olyat hogy dhcp reservation

(#75271) XFishboneHUN válasza monster95 (#75270) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Milyen routered van?

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#75272) monster95 válasza XFishboneHUN (#75271) üzenetére


monster95
tag

LB-link.Viszont van olyan hogy static routing.

(#75273) StLui


StLui
veterán

Érdekes, hogy én sosem adtam fix ip-t még semminek itthon, és soha nem volt gondom, 1043ND ruter volt, és most is az van csak a V2 azt hiszem (fekete) mindíg rendben van ez a nat dolog is a One-on. Mondjuk már jó pár éve optikai net a tévéig behúzva, nem tudom van e köze hozzá

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75274) -ZeeZee- válasza StLui (#75273) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Mert valószínűleg Upnp-t használsz... Sssssssssssz... :F

[ Szerkesztve ]

(#75275) XFishboneHUN válasza monster95 (#75272) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Network - DHCP Server - Static DHCP

Ő kell neked. Host name-hez bármit írhatsz, ide írd be a gép mac címét és azt az ip címet amit fixen használni akarsz vele aztán mentsd le.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#75276) StLui válasza -ZeeZee- (#75274) üzenetére


StLui
veterán

Lehet, de azt sem tudom mi az. Akkor más miért nem azt használ, szolgáltató függő, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75277) -ZeeZee- válasza StLui (#75276) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Nem. Ezt a routerben lehet beállítani (kell letiltani). Manuálisan kell mindent beállítani (a DHCP-t), és akkor nincs rá szükség. Biztonságosabb, de ugyanakkor kényelmetlen, amíg nincs rendesen beállítva. (tömören: minden eszköz automatikusan akar érvényesülni a belső hálón, ők szabályozzák, hogy mit csinálhatnak, mihez férhetnek hozzá, stb. Ezért kell/illik letiltani és beállítgatni...)

(#75278) Sicilian válasza pzstm (#75261) üzenetére


Sicilian
addikt

Engem egyszer már megtévesztettek. Soha többet nem költök náluk 1 Ft-ot se ...
Én nem ajánlom őket, nekem rossz tapasztalat volt !

nothing is true everything is permitted..

(#75279) Czimby


Czimby
addikt

Én is One tulaj lettem! 😂

Lokalizációnak érdemes más országot választani? Vagy maradhat Magyarország?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75280) zsolti72837 válasza Czimby (#75279) üzenetére


zsolti72837
őstag

Grat. :C
Üdv a klubban.

Jó a Magyar.
Majd egy Gamertag nevet írhatsz. :R

(#75278) Sicilian: Mivel?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75281) Sh4rk válasza Czimby (#75279) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

ÜDv a klubban!

:C

(#75282) Czimby


Czimby
addikt

Most csinálom az ACC-om, 1hónapos goldot felhasználjam! Crew-t le tudom szedni vele? Mert úton van egy 12hónapos. Összeadódnak vagy hogy van ez?

Köszi srácok!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75283) Madoc


Madoc
veterán

Brazil store bol tudok feltöltöt venni? Otp mastercard. Mint pl.singapurbol.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#75284) Atomgeszi válasza Czimby (#75282) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem nem adta hozzá az Elite-hez kapott(azt hiszem 2 hetes) időt. :F

(#75285) s7evcsenko válasza Atomgeszi (#75284) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az trial volt szerintem, azért nem adta hozzá.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#75286) belan válasza Czimby (#75279) üzenetére


belan
addikt

udv Fight Cluba :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#75287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Aktív gold tagsággal június 30-tól július 5-ig bárki ingyen letöltheti és játszhat a Halo 5: Guardians teljes verziójával.

To celebrate the release of Warzone Firefight next week, the full game of Halo 5: Guardians will be available to download and play FOR FREE to all Xbox Live Gold members from June 29 to July 5 as part of Xbox Live’s “Free Play Days” program. Additionally, Halo 5: Guardians will be on sale for 50 percent off during this same time. There’s no better time to join the Spartan ranks!

:Y

Live-Die-Respawn

(#75288) sch_a válasza oriic (#75287) üzenetére


sch_a
addikt

Abszolút nem vagyok képben a konkurenciával, segítsetek már. Ott is vannak ilyen durva promók, leárazások? Nem pöcsméricskélésbe akarok belemenni, sőt... Nekem ezekből az jön le, hogy nagyon gyengék az eladások. Azért ez kemény promó egy exkluzív, elvileg platformhúzó címnek. A Sunset Overdrive-ot (szintén exkluzív) odaadták ingyen, az EA access is nevetséges áron van, mégis voltak ott is ingyenes napok. Stb., stb... Nekem ez így elég vészjósló. De ha ez megy a másik félnél is, akkor nem szóltam...

[ Szerkesztve ]

(#75289) Def26 válasza sch_a (#75288) üzenetére


Def26
félisten

Nekem most ps4 is van és nem mondhatnám, hogy ekkora akciók lennének (húzócím ingyenes hétvége pl. ). EA Access hiányát nem nagyon érezni (elég sok ea játék van szaré hugyér a psn -en). Viszont cserében iszonyat mennyi online player van (még mindig az unalomig játszott bf4 -ben). :Y

Még annyi, hogy már ott is vannak az itteni majornelsonos akciók egész jó áron, jelentsen ez bármit is. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75290) oriic válasza Def26 (#75289) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nekem most ps4 is van"

Valamelyik nap azt mondtad X-et eladtad. ;]

szerk:

Kérdésre: PS-en is vannak hasonló akciók.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#75291) sch_a válasza Def26 (#75289) üzenetére


sch_a
addikt

BF4-re kicsit rákaptam múlt hónapban. Kicsit meglepődtem, mert Xboxon is rengetegen játszanak vele online.

Azért gáz ez, mert ami fogy rendesen, annak nem vágják le durván az árát. (Lásd GTA V, pedig az is már majdnem 3 éves és most akciósan 13ezer...)

(#75292) Spike60 válasza sch_a (#75291) üzenetére


Spike60
csendes tag

Hát ne csodálkozunk miért fogy ilyen kevés az X-ből... :DDD

(#75293) Def26 válasza oriic (#75290) üzenetére


Def26
félisten

Polgárpukkasztás volt egy bizonyos hír alatt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#75294) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

STEEP gameplay

Live-Die-Respawn

(#75295) Lefty válasza oriic (#75294) üzenetére


Lefty
addikt

Most ez igy nem mondom, hogy meggyozo.

(#75296) HF77


HF77
őstag

üdv
azt kérdezném, hogy xbox one wireless controllerhez gyárilag van töltőkábel, vagy venni kell hozzá külön aksit vagy play & charge kit-et??
köszi

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#75297) zsolti72837 válasza HF77 (#75296) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Ha simán veszel akkor nincsen. :N

:R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75298) zsolti72837 válasza zsolti72837 (#75297) üzenetére


zsolti72837
őstag

*simát

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#75299) Czimby


Czimby
addikt

A gamertagem CzimbyPeti1984, egyenlőre még telepedik a Forza6, meg ha meglesz a gold akklr a The Crew, és majd megpróbálom 3nap alatt kitolni a Halo5-t. A Reach és a Halo4 is megvolt 3-4nap alatt.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#75300) Czimby


Czimby
addikt

Ahhoz, hogy goldban ingyenes x360 játékot telepitsek kell bankkártyát megadni?
A Crew simán telepithető, de az X-Com kártyát kért? Vagy nem ingyenes?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.