Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76801) rdt89 válasza godzsy2 (#76796) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a PS a kontroller miatt nem jöhet szóba, volt PS3, de a Dualshock 3 kifolyt a kezemből, azaz rommá tört egy erősebb meccs után, az Xbox meg odafigyel erre, igaz a 360 kontrollere emberölésre is alkalmas olyan masszív, de a One se olyan sokkal gyengébb. :) Valamint nekem a Forza olyan húzó exclusive cím, ami miatt alap a Xbox, de sajnos az Uncharted is legalább ennyire csábító. Tudják ezek, hogy kell az emberre ráerőszakolni 2 konzolt is egyszerre. :D

(#76802) eL Geri válasza b. (#76800) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi!

Én még sosem vettem így NETen kulcsot/ játékot.
Megbízható ez a cdkeys.com?

(#76803) V.T. válasza eL Geri (#76802) üzenetére


V.T.
aktív tag

Én most vettem meg. Igaz addig tököltem vele hogy a fizetésnél végül nem vonta le az 5%ot de így is megérte. Már töltődik le.
360on végignyomtam nekem a sztori tetszett nagyon főleg a legeleje;)

(#76804) Döglött Róka válasza godzsy2 (#76796) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Eztmire irtad?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#76805) oriic válasza Döglött Róka (#76804) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leszel mostanában Halo 5-ben? :)

Live-Die-Respawn

(#76806) eL Geri válasza V.T. (#76803) üzenetére


eL Geri
őstag

Tényleg nem mintha sokat számítana az a -5% most, de nekem sehogyan sem akarja elfogadni a kódot :(

Már meg van: regelni kellett az oldalra :D

[ Szerkesztve ]

(#76807) section9


section9
őstag

Be kell jelentkezni/regisztrálni, hogy elfogadja a kupont. :)
2550-et nekem megér ha mondjuk 6 órát eljátszogatok a single player részével. Ennyit többet elkúrok egy randira vagy egy sörözésre.

(#76808) eL Geri válasza section9 (#76807) üzenetére


eL Geri
őstag

Hm... megvettem, de nekem a beváltásnál SVC60017 hibakódot ír ki.
Ha jól google-ztam, akkor jobb esetben ez azt jelenti, hogy várjak pár órát, talán még nem aktiválták.

(#76809) section9 válasza eL Geri (#76808) üzenetére


section9
őstag

Váltsd át a régiót az Xbox oldalán amerikaira, ott el fogja fogadni. :)

(#76810) eL Geri válasza section9 (#76809) üzenetére


eL Geri
őstag

Globális régiónak volt írva a játék a boltban :(
Miért ilyen bonyolult ez? :)

Most nem vagyok otthon, a gép előtt, és a web-es felületen nem látok ilyen opciót. Meg szívem szerint maradnék is magyarban :D

(#76811) -ZeeZee- válasza eL Geri (#76810) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Valaki már kérdezte tőlem, pm-ben írtam neki.

Én így csináltam: CDKeys-en Paypal-lal kifizettem (2915Ft volt). Erről kaptam 2 e-mailt (paypaltól is, hogy fizettem, meg a CDKeys-től is amiben a link van), a CDKeys-es e-mailben volt egy link, amin keresztül kapsz egy kódot. Azt kell ide beírni. Bal oldalon alul a régiót át kell váltani USA-ra, majd rákattintani a redeem-re, beilleszteni a kódot és OK. Ekkor ellenőriz, ha sikeres (és miért ne lenne), akkor kiírja, hogy most már Tiéd a játék. Ekkor visszaállítod bal alul a régiót Magyarországra, és meg tudod nézni a játékaidat. Ha belépsz a boxra, akkor a Games and Apps szekcióban lesz a ready to install részen. A boxon nem kell régiót váltani.

(#76812) eL Geri válasza -ZeeZee- (#76811) üzenetére


eL Geri
őstag

Istenem, ez aranyat ért :)

Köszönöm szépen a bénáskodásomban való segítséget.
Hiába na, zöldfülű vagyok én még ehhez a konzolos / online vásárlás dologhoz :)

Azt nem gondoltam volna, hogy csak a web-es felületen, a bal alsó régiót kell átváltani. De tökéletesen működött.
Még egyszer köszönöm :)

(#76813) -ZeeZee- válasza eL Geri (#76812) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Nincs mit. Közben nézem, hogy a "link" lemaradt (ahová be kell írni a kódot), de akkor így is hasznos volt. Sok sikert, és ne aggódj, senki sem született pro-nak (tisztelet a kivételeknek :DD )

(#76814) V.T. válasza eL Geri (#76812) üzenetére


V.T.
aktív tag

Nekem pcn nem ment de a boxon beirtam a kodot és elsőre elfogadta. Semmit sem kellett allítani.

(#76815) Lefty válasza Knobber (#76798) üzenetére


Lefty
addikt

Nem tudom ki valtana S-re, akinek van sima gepe. Ha 50ert beszamitjak, 80 ezer rafizetesevel lenyegeben ugyanazt a hardvert megkapni nem tul bombauzlet.

(#76816) Attila432


Attila432
tag

Sziasztok,
NHL 17 Beta kódok, ha valakit érdekelne és lemaradt volna a regisztrációról:
FMQMF-2CWQQ-DDFKW-RK3TR-KRVMZ
J2YT4-XYPGY-XDVKV-9R6VD-RDRWZ

(#76817) Nayrobi válasza Attila432 (#76816) üzenetére


Nayrobi
őstag

Vittem a másodikat, köszi szépen!

(#76818) Stauffenberg válasza godzsy2 (#76796) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"azok, akik nem tudtak dönteni anno a két platform között - azért vettek PS4-et, mert az az "erősebb" gép."

Már az elején is tudni lehetett, hogy a PS4 nem lesz sokkal erősebb, annyival legalábbis nem, hogy a multiplatform fejlesztéseknél ez nehézséget okozzon. Szerintem sokan azért indultak el a PS4 vonalon, mert a bejelentés pillanatában az sokkal jobb vételnek tűnt. Eredetileg a Microsoft korlátozni akarta a lemezes játékok csereberélését, állandó netkapcsolatot igényelt volna vagy éppen a PS4-re már a bemutatókor volt több izgalmas exkluzív cím. Hiba korrigált sokat a Microsoft a megjelenésig (és még utána is), az előítélet az előítélet marad.

"Az eddigi infók alapján a Porject Scorpio erősebb lesz a PS Neonál, így az előbbit fogják többen venni."

De ha nincsenek exkluzív címek, akkor lehet ötször erősebb is a Scorpio, nem fog jobban fogyni, abszolút csak a platformok iránti szimpátia, haverok meg az exkluzívok döntenek. Ráadásul (javíts ki ha tévedek) a PS Neo még csak a pletykákban létezik, így nehéz összemérni őket teljesítmény alapján.

(#76819) norbi2010 válasza Stauffenberg (#76818) üzenetére


norbi2010
őstag

"a PS Neo még csak a pletykákban létezik"

[link]

Amúgy akiknek szervizelték már a gépét, mennyi időbe telt kb.? Ma délben vitte el az UPS.

[ Szerkesztve ]

(#76820) eL Geri válasza norbi2010 (#76819) üzenetére


eL Geri
őstag

Uhh, mi lett a baja?

(#76821) LedyGyuszi válasza Stauffenberg (#76818) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

"abszolút csak a platformok iránti szimpátia, haverok meg az exkluzívok döntenek."

engem speciel teljesen hidegen hagynak az exkluzív címek...rengeteg játék van és nem fogom felvágni az ereimet, mert nem játszhatok 1-2 ps exkluzívval...ps-ről indultam, boxon kötöttem ki...
nekem sokkal fontosabb volt a Microsoft lógó és az az mögött álló csapat ,support, szolgáltatások, LIVE, backward comp.,joy stb...

XONE: LedyGyusziHU

(#76822) norbi2010 válasza eL Geri (#76820) üzenetére


norbi2010
őstag

Őszintén szólva nem tudom, nem volt bekapcsolva pár napig, aztán meg nem indult el normálisan. Pár percig tartott mire behozta a zöld töltőképernyőt, majd egy fél óra szenvedés után kaptam egy E200 000000EF 00000000 hibakódot. :(((

(#76823) a.sebi válasza eL Geri (#76799) üzenetére


a.sebi
őstag

Vedd meg .... en is azzal nyomom pedig black ops 3 es aw is megvan de a ghost most nagyon bejon nekem!

(#76824) eL Geri válasza a.sebi (#76823) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi, kis vásárlás technikai nyögvenyelés után, de már megvettem :)
Bár kipróbálni most pont kb. egy hétig nem is fogom tudni (más programok miatt)... de ha már eddig kibírtam 3 évig, akkor ez nem olyan nagy gond :)

(#76825) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na hoztam egy kis infót. Két üzletben kérdeztem meg hogy mennyiért számolják be régi 500-as gépet új, Xbox One S vásárlásakor

Gamertech
576 KByte

50 ezer Ft-ot mondtak mindkét helyen. Szerintem korrekt, főleg mert ugye 70ért már refurbished gépet kapni.

Bevétel előtt természetesen letesztelik mindkét helyen, hogy működik-e rendesen, és a kontrollernek sincs semmi baja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76826) Zjunior


Zjunior
veterán

Ha bannoltak vkit liverol attol a gep meg hasznalhato nem?
Talaltam olcson gepet...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#76827) eL Geri


eL Geri
őstag

Assassin's Creed Unity akció:
Na erre már nem csábulok el (a COD Ghosts után), de szinte ingyen van akit érdekel:
http://www.cdkeys.com/xbox-live/games/assassin-s-creed-unity-xbox-one

(#76828) oriic válasza Zjunior (#76826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha gépet bannolták akkor csak offline használhatod elvileg.

(#76829) Knobber

Ezt innentől mindenkinek magának kell eldöntenie hogy megéri-e neki. Csak ugye hamar kell gondolkodni, mert most ellepik a piatcot a régi gépek, ha meg a bontatlan előző szériás One-ok elfogynak a raktárakból, onnantól csak Slim-et lehet majd kapni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#76829) Knobber válasza oriic (#76825) üzenetére


Knobber
aktív tag

Hát igen, csak kérdéses hogy mondjuk így minimum 50 000Ft ráfizetést ( 100 ezer lesz a One S 500GB ) megér-e egy slim?
Mert ugye ez generáción belüli váltás, és nem hoz akkora előnyöket azon kívül hogy beépített táp, kisebb méret és akár 2TB belső tárhely.

Youtube: Knobber

(#76830) eL Geri válasza Knobber (#76829) üzenetére


eL Geri
őstag

Nekem baromi jó lenne a kisebb méret, mert most pl. azért van a földön, mert egyszerűen nem fér el a meglévő szekrényen már :)
Viszont egyébként a külcsín eddig is tetszett, nekem azzal sosem volt bajom. Sőt a fekete talán még nem is koszolódik annyira.

Viszont ezekért az előnyökért nem fogok 50-70e Ft-ot adni érte :(

(#76831) zsolti72837 válasza eL Geri (#76827) üzenetére


zsolti72837
őstag

Tényleg olcsó. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#76832) adrian94


adrian94
őstag

Valaki megtudná mondani, hogy hányan játszanak a COD Ghosts-al jelenleg ?

Szerk:

Ha már itt járunk a Halo The Master Chief Collection is elég olcsó most :)

[ Szerkesztve ]

(#76833) b. válasza eL Geri (#76827) üzenetére


b.
félisten

Uh köszi. Már meg is vettem :) Itt is kell játszani az USA régióval, de már zsír :) Ezt már lehet akciónak nevezni.
Amúgy Overwatch ( PC ) origin edition is csak 35 Euro,. ( Battleneten 59 ugyan ez a verzió)

adrian94(#76832) : ne már, álljatok le . Most ezt is meg kell vennem :DDD Már nincs egy vasam sem :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76834) eL Geri válasza b. (#76833) üzenetére


eL Geri
őstag

Bevallom, eddig nem ismertem ezt (és társai) lehetőséget / áruház.

Van még 1-2 finomság: Max: The Curse of Brotherhood, Titanfall

Milyen gyakran szoktak itt frissülni ezek az ajánlatok? Más valami is jöhetne még :D
Pl. reggel óta ugrott 2-3 eurót felfelé a Ghosts :Y

[ Szerkesztve ]

(#76835) istvankeresz válasza eL Geri (#76827) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Megvan lemezesben, éppen azt nyomom. Kijátszás után kíváncsi vagyok mennyiért megy el?

Need for speed 2015-met sem veszi senki, mert ha jól emlékszem, arra is volt valami jó ajánlat digitálisban.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#76836) b. válasza eL Geri (#76834) üzenetére


b.
félisten

Titanfall bent van nekem EA acessben, meg Dragon Age( az is akciós)

Szerintem érdemes naponta ránézni, ahogy nézem elég sok játék fut pár óra alatt out of stock állapotba.
Egyébként Mafia 3 cirka 29 Eurós előrendelésben is nagyon jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76837) gazsiazasz


gazsiazasz
csendes tag

MGS5: Phantom Pain-t megéri megvenni ennyiért?

(#76838) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam minden hónap végén összeszedem a következő hónapban megjelenő játékok listáját. :)

Augusztusban megjelenő Xbox One játékok:

Augusztus 2:

Batman: The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows - Trailer
Battleship - Link
Risk: Urban Assault - Link

Augusztus 3:

Overcooked - Trailer
Happy Dungeons (Preview/Early Access) - Trailer

Augusztus 5:

Cannon Brawl - Trailer

Augusztus 9:

Uno - Link

Augusztus 16:

Grow Up - Trailer

Augusztus 19:

F1 2016 - Trailer

Augusztus 23:

Deus Ex: Mankind Divided - Trailer
Worms W.M.D - Trailer
Madden NFL 17 - Trailer

Augusztus 26:

Assetto Corsa - Trailer
Attack on Titan - Trailer

Augusztus 30:

Resident Evil 4 HD - Trailer
The Turing Test - Trailer
The Final Station - Trailer
Verdun - Trailer

Augusztus 31:

Shiny - Trailer

Live-Die-Respawn

(#76839) b. válasza oriic (#76838) üzenetére


b.
félisten

Deus Ex tuti vétel lesz. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#76840) section9 válasza oriic (#76838) üzenetére


section9
őstag

Risk: Urban Assault egy rövid ideig ingyenes volt a Store-ban. Akkor be is húztam. Asszem még nem távolították el.

(#76841) Lefty válasza gazsiazasz (#76837) üzenetére


Lefty
addikt

Ne hulyeskedj, a megjelenesi teljes arat is megerne barmikor.

(#76842) oriic válasza b. (#76839) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is, plusz a The Turing Test is érdekel, a többi sajnos felejtős.

Live-Die-Respawn

(#76843) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A PES 2016 megéri a jelenlegi akciós árát (4000 Ft)? Én Fifázgattam csak az utóbbi 10 évben, de most megjött a kedvem a focihoz. Az EB-s dlc mennyire igényes?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76844) ImpersonatoR

Xbox ONE S - UNBOXING Konzolvilag

[link]

(#76845) melan


melan
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék pénzt feltölteni a gyerek microsoft fiókjába, de nem sikerül. Visa kártyám van, minden adatot megadtam, kiválasztom, hogy pénz feltöltése a ... fiókba, kiválasztom az általa felajánlott összegek közül az egyiket, fizetési mód megadás stb, a végén egy hibaüzenet lesz, miszerint nem sikerült a tranzakciót végrehajtani - forduljak a microfos ügyfélszolgálathoz. (Megjegyzem, ez sem sikerült, mert a problémám leírása után nem találok küldés gomb vagy hasonlót)
SZóval próbáljam a gyerek fiókjából egyből, vagy itt miért nem megy? A kártya hitelkártya, ezzel vásárolok máshonnan, lóvé van rajta... hitelesítéshez kódot kér átutalásnál, de nem minden esetben (pl allianznál nem).
Ötlet?

(#76846) Knobber válasza istvankeresz (#76835) üzenetére


Knobber
aktív tag

Az új NFS már benne van az EA Accessben is. Az Ea Access meg ugye évente kerül 6000Ft-ba vagy havi 990Ft.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Knobber

(#76847) JamesHun válasza melan (#76845) üzenetére


JamesHun
addikt

dombornyomott?
nincs webkártya opciód a bankszámládhoz?

SeriesX: JamesSHun

(#76848) Jovanny2 válasza b. (#76836) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ja, PC-re. ;) XO-ra azért drágább lesz.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#76850) b. válasza Jovanny2 (#76848) üzenetére


b.
félisten

EZ PC-n is bomba ár egy ilyen kaliberű játékért.
Nálam mind2 platform játszik :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.