Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) Viktor77


Viktor77
titán

Na, 110 lettem holy szintezéssel. Szintezés közben meghaltam kb. 20x (Ragna ally), szerintem nem vészes. Persze, mikor egyszer felvettem a Darkmoonos körhinta buffot, 5 percen belül meghaltam. :)
Én megöltem egy 107-es spriestet 106-osként, és egy 110-es DH-t 105!-ösként.
A 20 meghalásból asszem 3 olyan volt, hogy egy kisérendő quest npc nekimegy mindennek ami enemy, így egy hordás ha meg akar szabadulni tőle, nem tehet mást, mint hogy megöl. Ezt a questet ezért többször kellett csinálnom.
A mobok normális sebességgel haltak (persze, mihez képest), és behúzhattam akár 5-7-et is, amit egy dps nem feltétlenül vállal be.

Amúgy eddig ebben a kiegben a legszörnyűbb a szintezés. Nincs egy sík terep sehol (Nagrand), vagy hegyre fel, vagy hegyről le. Millió barlang, millió mobbal (persze mind bejön, mert azonos szintűek), sokszor azt sem tudtam hol vagyok. A BS quest jellemzően ilyen, ha wowheaden nem írják le, hogy jutok oda, soha nem találom meg.
Egy-egy területtel hiába végeztem, mindenhol maradt egy nagy felfedezetlen rész.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71802) Tigerclaw válasza Viktor77 (#71801) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A ragnás horda gankeléssel a fő gond az, hogy még esélyed sincs 1v1-re. A legjobb kb. azonnal feladni, mert ha felveszed a kesztyűt, 10 másodpercen belül már legalább kettő, de jellemzően egy party vagy kisebb raid ellen kell harcolnod.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71803) .LnB válasza Frozzy (#71799) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne kicsinyeskedj, majdnem meg volt ott a 6fps is. 5,6-nál már felfele kerekítünk. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71804) Healbacsi válasza Tigerclaw (#71798) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem kell annyira tulmisztifikalni az altozast.. 110-re ha mar ismered a teruletet, pikk pakk fel lehet maszni, foleg, ha mar korabban vmikor belogoltal az altokkal, mert onnantol ketyeg a rested.

Haverok kozott siman elfer mythic runokon 1-2 alt kari, igy azok max szinten gyorsan gearelodnek. Altnak nem kell sok reput kihuzni, csak amire szakmahoz szuksege van, meg a nightfallent. Az altok a.k.-ja lassan fut majd fel, de gyorsan felugrik a fegyo olyan szintre ami mar hasznalhato. A tovabbi idoben lehet menni mainnel raidelni, pvp-zni stb.

En csak annyit mondtam, hogy ha a mainnel felszabadul ido, amit nem kell wq-ekre kolteni, azt el lehet mas dologra is ertelmesen hasznalni. Kinek mi felel meg jobban. Szakmazas miatt, most is erdemes sok altot tartani, mar ha vkit erdekel, hogy mennyi goldja van, esetleg masik karival is raidelne.

(#71805) fordfairlane válasza Tigerclaw (#71802) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én emiatt indítottam egy hordás druidot. Még megvolt az ingyenboost 90-re, így persze gyorsan ment. Egyébként először próbáltam ki, és tetszik a druid.

x gon' give it to ya

(#71806) psion2101


psion2101
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy lenyomom vagy a balegér gombot vagy a jobb egér gombot és forog a kamera,mint ha tornádóba került volna.Már játszottam régebben és akkor nem tapasztaltam ilyesmit.Valaki valami ötlet?

(#71807) rocketry23


rocketry23
tag

Sziasztok!

Legion pre patch óta elég sok DC-t kapok. Nem tudok egy dungit megcsinálni 1-2 DC nélkül.
Support szerint a netemmel van a baj. UPC 120-as net.

Azért elég gyanús hogy pont a patch óta...

Valakinek hasonló probléma?

(#71808) parandroid válasza psion2101 (#71806) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Érintőkijelzős gép?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#71809) hemaka válasza rocketry23 (#71807) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is volt egy idoszak amikor allandoan DC-zett a wow, raadasul ha alt+taboltam, akkor tutira. Tegnapelott letoltott valami 6 gigas patchet, azota (kopp-kopp-kopp) megszunt a problemam.

(#71810) rocketry23 válasza hemaka (#71809) üzenetére


rocketry23
tag

Tegnapelőtt volt 6 gigás patch? Nem is vettem észre :U

(#71811) #57919488 válasza rocketry23 (#71807) üzenetére


#57919488
törölt tag

Addonokat ki kellene kapcsolni es ugy megprobalni. Lehet 1-2 bezavar, hatha csak ennyi a gond.

(#71812) BoneDragon válasza rocketry23 (#71810) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem.

(#71813) hemaka válasza rocketry23 (#71810) üzenetére


hemaka
nagyúr

Valami 6 gigas szart letoltott valamiert, fogalmam sincs miert, lehet javitott, mert szetganyolta valami, passz.
55.4GB egyebkent a wow mappa, masnak is remelem.

[ Szerkesztve ]

(#71814) psion2101 válasza parandroid (#71808) üzenetére


psion2101
tag

Nem érintős.Egy Lenovo Y50-70-ről lenne szó win 10- el

(#71815) #57770240


#57770240
törölt tag

(#71816) func93 válasza #57770240 (#71815) üzenetére


func93
senior tag

:N :DD :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#71817) Tigerclaw válasza #57770240 (#71815) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A maximum titanforged most is valahol ilvl 900 felett lehet, nem?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71818) Walter_White válasza #57770240 (#71815) üzenetére


Walter_White
senior tag

Lvl 111 what? :) ez most bug, vagy lesz valamiféle szint emelés esetleg 7.1-el 115-re?

(#71819) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Uccsó Brewfestes nap, Coren gyilkolászása közben azon merengtem/morogtam, hogy jövő ilyenkorra felhúzom mind a 10 altomat lvl110-re és úgy fogom farmolni az eventes bosst a hiányzó, alacsony droprate-ű mountért....hát erre nem kiesett ami kellett : Brewfest Kodo. :C

(#71820) parandroid válasza psion2101 (#71814) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mobilról vagyok két napja, most csak ezt a hozzászólást találom ([link]), pedig volt valahol egy részletesebb is. Ezeket próbáld átállítani a wow parancsikon tulajdonságainál. Utána sajnos azt kell használni, viszlát launcher. A blizz meg kapja be, hogy még mindig nem bírták ezt a hibát javítani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#71821) gabranek válasza Frozzy (#71799) üzenetére


gabranek
aktív tag

Nekem tegnap 1fps volt itt. csodálom nem vágtak ki raidből...ilv840 retri palával toltam 7k dpst :DDD

田中れいな

(#71822) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ha ezt tudom nem húzok fel 3 altot. :D

”Reputation will not be made account-wide, no, but we will be easing a couple of linked features with 7.1.

First, Court of Stars and The Arcway will now unlock account-wide once each individual dungeon is completed once on an account.

Second, World Quests will no longer have the "friendly" reputation unlock requirement for secondary/alt characters. Once you hit 110 on an alt, you will immediately receive a quest to speak with Khadgar to receive your Flight Master's Whistle and unlock World Quests, as long as you've already unlocked World Quests on your main.”

(#71823) Hunner válasza BoneDragon (#71822) üzenetére


Hunner
senior tag

Miért is?

Teljesen reális változások. Nem várhatta el senki, hogy a segge alá tolja a blizzard az xy exaltedet, minden karakteren. Ha altozol, szépen tolod a world questeket, előbb utóbb meglesz velük is a repu. Ha meg proff miatt kell 1-1 recept akkor tessék ráfeküdni arra a repura, ahogy azt illik/szokás/természetes. Ne könnyítsük már ki a játékot mégjobban. szvsz

Ami nem tetszik hogy nincs szó az altok tényleges erejét adó artifact könnyítésekről. Inkább arról beszélnének mikor lesz AP AK szorzó bevezetve altok számára, az valahogy fontosabb szerintem, és tényleges gond...

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#71824) rocketry23 válasza hemaka (#71813) üzenetére


rocketry23
tag

48.8 :)

(#71825) Lirion válasza #57770240 (#71815) üzenetére


Lirion
addikt

Ez látod egészen biztos, mivel az egy fake item. A titanforged határ amúgy 895.

(#71826) Healbacsi válasza hemaka (#71813) üzenetére


Healbacsi
őstag

37.2 .. a cache konyvtar most szinte ures... bar +20 gigara tuti nem maszik fel.

(#71827) Lokids


Lokids
addikt

Kipróbáltam a balance druidot és... nos jobban tetszik, mint a feral. Mennyire gáz átváltani úgy, hogy eddig a feral artifactot toltam? Igaz, még csak 107 vagyok.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#71828) Viktor77 válasza Healbacsi (#71826) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam is 52. Ennyinek is kell lennie, hacsak nem töltöd le teljesen újból, akkor 37.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71829) Janusz001


Janusz001
őstag

37,1GB itt néhány addonnal. Szerencsére mire teljesen újraraktam, nem hízik.

(#71830) Csapoati válasza Lokids (#71827) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott még semennyire.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71831) Healbacsi válasza Viktor77 (#71828) üzenetére


Healbacsi
őstag

Azaz azt mondod, hogy ha 37 a frissen letoltott, azaz az actualis rendes meret, akkor miben jobb az 55 gigas?.. mert van hely a vinyon, ssd-n?
Szamomra nem logikus.. Szep dolog, hogy 10 eves wow konyvtar van a gepeden, de 20 giga az 20 giga tok foloslegesen.

(#71832) hemaka válasza Healbacsi (#71826) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nalam a sima Data mappa ami 55 GB, de ami a legszebb, hogy ma is letoltott valami 600 megat... Bar az 55.4 nem valtozott.

[ Szerkesztve ]

(#71833) Viktor77 válasza Healbacsi (#71831) üzenetére


Viktor77
titán

Azt mondom? Hol mondom? Én nem látom. Leírtam 2 tényt. A régi telepítés 52 giga körül van, az új 37.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71834) Tigerclaw válasza Lokids (#71827) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nyugodtan válts. Ami pontot eddig elköltöttél arra az csak csepp a tengerben.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71835) Healbacsi válasza Viktor77 (#71833) üzenetére


Healbacsi
őstag

"Nálam is 52. Ennyinek is kell lennie".. azaz meg sem ennyinek KELL lennie, mert eleg a 37 giga is.

Ismetlem.. Az, hogy 10 eves a wow a gepeden meg nem feltetlen KELL. En is sokaig ragaszkodtam a regi telepiteshez, de amiota ssd-t hasznalok wow ala, nem dobalok ki 20 gigat az ablakon tok foloslegesen, mert inkabb felrakok 3 masik jatekot arra a helyre.

Hemaka: nezz bele a data konyvtarba, ott lesz a chache is benne, ami mar szepen felduzzadt

[ Szerkesztve ]

(#71836) Viktor77 válasza Healbacsi (#71835) üzenetére


Viktor77
titán

Direkt játszod a hülyét?

Azért írtam, hogy 52, mert azt írta, reméli másnak is ennyi. Igen, ennyi, nincs semmi gond a telepítésével. Ha régi a játéka, akkor ennyi, semmi gond. Hogy jön ide, hogy mit akarsz kezdeni a megspórólt 20 gigáddal?

A Cache könyvtár meg olyannyira felduzzadt, hogy már 12 mega.

A 10 éves WoW sem igaz, WoD közepe tájékán töltöttem le újra.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71837) hemaka válasza Healbacsi (#71835) üzenetére


hemaka
nagyúr

A Data mappaban csak fajlok vannak, de a Cache mappa nekem nem veszes 2mega jelenleg. De lassan tenyleg az van, hogy a 120-as SSD-n sem ferek egy op rendszer + wow komboval. :U

(#71838) fordfairlane válasza hemaka (#71837) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lemeztakarítóval, visszaállítási pontok törlésével, Wupdate mentések törlésével is meg lehet spórolni valamennyit. De való igaz, egy Win7 64bit + wow kombó esetén egyre szűkösebb egy 120GB SSD.

x gon' give it to ya

(#71839) Healbacsi válasza Viktor77 (#71836) üzenetére


Healbacsi
őstag

Szerintem te jatszod a hulyet mar megbocsass, es csakis azert, mert vki ellent mond neked. Irjuk paran, hogy nincs 50 giga a wow.. de te meg allitod, de van, mert ugy helyes. Hat nem ugy helyes.

De.. legyen nalatok 100, a francot se erdekli mennyit foglal a gepeteken.. Viszont azt allitani, hogy hulye vagyok, mert arra probalok ravilagitani, hogy ha vmit meg lehet oldani -20 gigabol, akkor inkabb ne csinalja az ember, mert a regi telepites az /flex?

Nem allitottam, hogy nalatok vmi szar, vagy nem jol mukodik. Csak a turonak taroltok folosleges szemetet 20 giga helyen? Ennyi erovel azt a 20 giga helyet vegigirhatnad 1-esekkel, az eredmeny ugyanaz.

Szoval.. semmi baj a wowotokkal, a mienkkel sem. A tietek is mukodik, a mienk is. Tema lezarva, mindenki ugy gazdalkodik a helyevel ahogy akar.

Meg del sincs, de mar felbasztam az agyam

(#71840) fordfairlane válasza Healbacsi (#71839) üzenetére


fordfairlane
veterán

Tényleg nem értem, hogy minek vitatkozol. Annyit írt, hogy az ~54GB méretforglalás normális. Ezt kell azalatt érteni hogy egy normál, teljesen letöltött WOW telepítés + eléggé "repopulated" cache struktúra 54GB-t "kell", hogy foglaljon. A "kell" alatt nem azt kell érteni, hogy "muszáj", hanem hogy kábé ennyi szokott lenni mindenkinél a helyfoglalás.

x gon' give it to ya

(#71841) Viktor77 válasza Healbacsi (#71839) üzenetére


Viktor77
titán

Átmehetek hozzád letölteni a 37 gigás telepítést? Korlátos nettel biztos nem fogom újra letölteni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71842) Healbacsi válasza Viktor77 (#71841) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha el tudsz jonni Szentesre, es ha hozol vinyot, ssd-t, pen drive-ot, gepet, akkor azt masolok neked ra amit szeretnel.

Nem vicc.

(#71843) lakisoft válasza Viktor77 (#71841) üzenetére


lakisoft
veterán

Milyen neted van neked hély?

(#71844) Whysperer válasza Viktor77 (#71841) üzenetére


Whysperer
addikt

"Hol laksz?" Szigetszentmiklós közelbe van neked?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71845) TheProb válasza lakisoft (#71843) üzenetére


TheProb
veterán

Sztem mobilnet usb tetheringgel ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71846) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Paladin tankkal játszom és nem nagyon találtam pontos infót arról, hogy mi a versatility, haste meg mastery cap. Egyáltalán van ilyen még manapság, mint anno a hit rating meg defense rating?

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71847) Csapoati válasza Vikthor (#71846) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a soft captől (hard cap tuti nincs) is nagyon messze lehet bárki a jelenlegi gearrel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71848) Vikthor válasza Csapoati (#71847) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Világos, csak szeretném tudni, hogy mire kell "gyúrjak", ahogy olvastam palatank esetében a versa majd haste a legfontosabb zöld tulajdonság, ami a geart illeti.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#71849) Healbacsi válasza Vikthor (#71848) üzenetére


Healbacsi
őstag

[link]

soft/hard caprol egyelore nem lattam cikket, bar sokat nem is kerestem. Szerintem a jelenlegi ilvl mellett meg nem relevans ez a temakor.

(#71850) fauv


fauv
őstag

Üdv !

Vettem egy 1060-as 3 GB-s kártyát és ledöbbenve látom, hogy 10-es beállítással / élsimitás off / nem lehet játszani vele. A procival nem lehet gond 4,4-en ketyeg bőven elég ehhez a kártyához.
Vissza kell vennem 8-9-re ahhoz, hogy ne essen 60 fps alá .

A kép beállításoknál melyek azok, amik nagyban befolyásolják az fps-t, és esetleg a kép minőség romlása nélkül nyerhetnék vele valamit ?

Köszi előre is a tippeket.

Attila

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.