Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) powernap válasza salaam (#71950) üzenetére


powernap
tag

igen, az obliterum dolgot én is csináltam health potionból, 1, 1,5 ash / póti, inhüvelygulladásom volt már szinte, szóval feladtam azt én is :D

a warrim herbás, most kb 30 perc alatt jött 30 starlight rose, tiszta haszon, szerintem ez a legegyszerűbb, csak mocsok unalmas

[ Szerkesztve ]

(#71952) Frozzy


Frozzy
őstag

Megöltem downfall-t (demon hunter hidden artifact)
de nem tudom lootolni :F

Highmountainból rá glideltem vagy 5.jére sikerült is szépen leölni és le esett utána mentem és simán nem tudok "belekattintani"

Mi lehet a gond ? :((

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71953) Walter_White válasza Frozzy (#71952) üzenetére


Walter_White
senior tag

Szia. AK4-es szint kell hozzá, és Havoc Talent.

(#71954) Frozzy válasza Walter_White (#71953) üzenetére


Frozzy
őstag

Mind2 meg van :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71955) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Ez a Gardrobe rendszer nem account wide-os?
Kivettem a palámmal a wod-os transmog Blackrock settet hogy majd milyen jó lesz a warrimnak, erre a warinál kékek a blackrock szett itemek, nem tudom transmogolni.
Ha karakterenként kell megszerezni minden cuccot akkor gz blizz mi értelme volt ennek? :D

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#71956) Viktor77 válasza [-HERO-] (#71955) üzenetére


Viktor77
titán

De, account wide. Palával a pala setet vetted ki? Mert azt warri nem tudja felvenni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71957) k.kristof válasza [-HERO-] (#71955) üzenetére


k.kristof
őstag

Már nagyon régen megmondta a Blizzard, hogy account-wide lesz, de ha egy itemen van valami feltétel, akkor azt másik karakterrel is teljesíteni kell, hogy használhasd a skint. Ha exalted kell valakivel, akkor repuzd ki. Ha skill kell, szerezd meg.

(#71958) Walter_White válasza Frozzy (#71954) üzenetére


Walter_White
senior tag

Akkor lehet már javították, és kell hozzá az Item... még multhéten az egyik klántársam csinálta éppen úgy mint Te, és rögtön dobta neki.

(#71959) Peetey91 válasza Walter_White (#71953) üzenetére


Peetey91
senior tag

Én is a rárepülős módszerrel öltem meg, de szerintem AK5 kellett hozzá, már nem emlékszem.

Szerk: megnéztem 5 kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#71960) [-HERO-] válasza k.kristof (#71957) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Azt tudom, de azt nem gondoltam hogy a garrisonos iron srapsert vehető itemeket is külön külön minden karival meg kell vegyem :D
Azért valljuk be ez kicsit vicc kategória.
Most ha a warrival ami boostolt kari, szenvedjek végig mgint garrisont...kizárt, akkor nem lesz set, ennyi :D

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#71961) Frozzy válasza Peetey91 (#71959) üzenetére


Frozzy
őstag

Köszönöm. akkor megvárom az AK5-öt :R

nem hiszem, hogy ilyet kivennének.. akkor nem lehetne oda glideolni, szvsz pont ez a feature, hogy így oda lehet glideolni és meg kell ölni. Nagyobb újdonság kihasználás mint amikor az itemre oda dob az NPC... Alapból ez lenne a legjobb, hogy ha csak így lehetne megcsinálni :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71962) Walter_White válasza Frozzy (#71961) üzenetére


Walter_White
senior tag

Na ezt nem tudtam elnézést, a Druidból indultam ki ott a feralt lvl4-től lehet kivenni,(már csak egy kő van hátra az eventből, remélem holnap beadja) azt hittem ez egységes az első Hiddennél.

(#71963) #10927360 válasza Walter_White (#71953) üzenetére


#10927360
törölt tag

AK 5-ös szint kell hozzá!

(#71964) Tigerclaw válasza #10927360 (#71963) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Kár hogy az Artifact Knowledge nem account wide. Nagyon visszaveti az altozást hogy se AK se AP tekintetében nincs semmi rásegítés. Ha azt vesszük, hogy még az offspec fegyver fejlesztése is a main fegyvertől veszi el az időt és az AP-t, a többség csak nagyon lightosan fog altozni. PvE szerveren nagyjából elég annyi trait, amennyi összejön a szintezés során. Herbás/bányász karinak nem kell több.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71965) lakisoft válasza Tigerclaw (#71964) üzenetére


lakisoft
veterán

Később biztos lesz. :R

(#71966) #10927360 válasza Tigerclaw (#71964) üzenetére


#10927360
törölt tag

Igen én is így gondolom. Örülnék ha egy későbbi Patchben ezt megoldanák vagy legalábbis engednének az ALT gyeplőn.

(#71967) lakisoft válasza #10927360 (#71966) üzenetére


lakisoft
veterán

Várni kell rá egy kicsit, de meg szokták ezt lépni. :R

(#71968) Frozzy válasza Walter_White (#71962) üzenetére


Frozzy
őstag

Több hidden is lesz ?

Ha igen akkor már tudjuk hogyan lehet megszerezni? Vagy lehet majd csak kesobbi patchben lesz benne ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71969) #10927360 válasza Frozzy (#71968) üzenetére


#10927360
törölt tag

Lesz több, hiszen a WoW Head hozza is ezeket a Hidden Artifactokat csak valószínűleg később kerül be a játékba.

Én nagyon bánom amúgy, hogy DH-t kezdtem ennek a kiegészítőnek az elején. 300 órát öltem bele, úgy hogy nem játszottam közben más karakterrel. ilvl 858-ban vagyok és menetelünk a HC-val a Guildemmel. Ezen kívül folyamatos pénzforrásom a Fishing , ugyanis fullos artifact fishing pole-al rendelkezem. DE

- Kevés DH Transmog lehetőség (Nem fogok DH ként Druida Leather cuccokban rohangálni)
- 10 év alatt ez az első Melee karakterem RAID-en, nem látom át a Fightot hiába vagyok top DPS
- Demon's Blade talent miatt ha nincs minimum 20% Haste (senki sem tolja 20%-al) unalmas 1 gombos rota legalábbis Boss fighton, arról nem is beszélve, hogy rettentően nehezen és randomizálva lassan töltődik fel a fury. Ettől függetlenül 240-270K DPS-t tolok vele. De még se élvezem vele úgy a játékot mint vártam.

Így visszatértem a gyökereimhez 6 évnyi játékidőm van egy Priestbe. Most vele próbálom meg felvenni a ritmust.

(#71970) ldave válasza #10927360 (#71969) üzenetére


ldave
félisten

Érdekes, hasonlót mondott egy klántársam is a DH-ról, a kezdeti nagy lelkesedésnek vége és ő is vissztarért inkább a druidájához.

A Slime draws near! Command?

(#71971) pckownz


pckownz
senior tag

Az erzes amikor raid kozben kiesik a masodik legendaryd, de csak most kezdted el az utolso elotti research-ot.... :W :W
(sajnaljatok pls :D )

(#71972) Renok válasza #10927360 (#71969) üzenetére


Renok
senior tag

Neken lvl 108-on fogyott el valahogy a lelkesedés, amit a DH-t illeti, pedig nagyon cool, meg minden, de valahogy mégsem adja.
Pedig piszok jól néznek ki, és a glide is szuper dolog, de a rota meg ez az állandó mozgás valahogy nem adja.

(#71971) pckownz: Pff, meg is érdemled. :D
Nekem 3db 110-es kari (a harmadik tegnap lett 110), és egy legendarym sincs. :O

[ Szerkesztve ]

(#71973) Tigerclaw válasza pckownz (#71971) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ja, vagy amikor az első sem esik ki és mikor már kettőt is hordhatnál, akkor sem fog esni...miközben másnak már most három van. Aztán majd mire esik, már az itemleveljét is hozza majd bármelyik epic titanforged és amúgy meg egy rakás hulladék, mert ha már úgysem esik, miért nem a vendor trash legendary-t kapjad elsőre.

Újra sikerült a fejlesztőknek elrontani egy elég egyszerű algoritmust.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71974) Janusz001


Janusz001
őstag

Én már inspecteltem olyat, akin volt 1 db :) Fortuna eddig nem volt kegyes hozzám, pedig lassan a 2 db hordható fejlesztés is megvan.

(#71975) Tigerclaw válasza Janusz001 (#71974) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Úgy hallottam, hogy elvileg folyamatosan nő az esélye annak, hogy legendary-t kapsz, de ha egyet kapták akkor elvileg ezt az esélyt csökkentik nagy mértékben a következőre. Viszont ezt sikerült úgy elrontaniuk, hogy az ellenkezőjét csinálta, vagyis aki kapott egy legendary-t, annak nagyban megnőtt az esélye a következőre. Ezért van az, hogy vannak akiknek zsinórban lett akár három is pár nap alatt.

Elvileg ezt azóta "javították", de ahol ilyen előfordulhat, ott ki tudja hogy sikerült javítani. Lehet hogy csak valami workaround-ot készítettek, ami meg talán bünteti azokat is, akiknek még egy sincs.

Az egész olyan mintha lottóznál és mikor eltalálod mind az 5 számot, talán jó rewardot kapsz, de lehet hogy olyat, ami kvázi többet érne disenchantolva. (persze gondolom nem lehet)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71976) Healbacsi válasza Tigerclaw (#71975) üzenetére


Healbacsi
őstag

Egy legendary drop eselye a regi mount drop eselye kozeleben, vagy alatta lehet. Az emberek nem is ertem miert foglalkoznak vele (ertem en, hogy bis, de lehetetlen befolyasolni, hogy kiessen).

Mondjuk legyen 1%. Szepen naprol napra novekszik az esely. De azt nem mondjak, hogy mennyivel, mondjuk novelik 1%-al.. tehat 1.01% lesz az eselyed a kovi napon.
Noveltek? Igen. Ki lettel segitve? Nem.

(#71977) Peetey91 válasza #10927360 (#71969) üzenetére


Peetey91
senior tag

Kezdek én is hasonlóan érezni, majdnem ugyanebben a cipőben vagyok. Most próbálgatom Vengeance-ként, hátha kicsit felüdülés lesz.
Már tervezem, hogy felhúzok egy shamant vagy huntert (kipróbálnék egy rangedet ebben a kiegben, bár az Elemental elég hulladék jelenleg)

[ Szerkesztve ]

(#71978) adrian360 válasza Peetey91 (#71977) üzenetére


adrian360
őstag

"bár az Elemental elég hulladék jelenleg"

most kapott buffot, mennyit számít ? én cementezek,de ha használható, lehet kicsit rááldozok. bár a resto-t is kéne húzni :(

(#71979) #57919488 válasza #10927360 (#71969) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Druid a 4 teljesen mas spec miatt szinte megunhatatlan. WoD-ban a Balance Druid nagyon bejott de itt most inkabb Feral a kedvenc. Resto az mindig tokeletes de mindig csak offspec.
En mar akkor mondtam, hogy keves a DH-nak a 2 spec mikor bejelentettek. Egyhangu es ha unalmas lesz akkor egy ido utan az egesz karaktert lehet dobni a kukaba az elert dolgokkal egyutt.
Diablo 3-bol pont a legjobb dolgot a Paragon rendszert nem vettek at ami itt is lehetett volna Account-wide.

(#71980) Arnold2 válasza #57919488 (#71979) üzenetére


Arnold2
őstag

Diablo 3-bol pont a legjobb dolgot a Paragon rendszert nem vettek at ami itt is lehetett volna Account-wide.
És a WoW-os megfelelője mit adott volna?

(#71981) Lokids


Lokids
addikt

Használ itt valaki inscription professiont?
Beválasztottam Herba mellé, mert hogy jó lesz az de még nem jöttem rá, hogy mire jó.Valami Cardokat lehet vele csinálni, ha jól olvastam, amiből össze kell rakni egy decket vagy mit. De nem nagyon értem.
Herba egyszerű. Szedj füvet azt örülj. De itt nem világos, hogy mit éri meg csinálni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#71982) Janusz001


Janusz001
őstag

Csak a paragont ne, akkora likat vágott a játékosok között, hogy csak na.

(#71983) Peetey91 válasza Lokids (#71981) üzenetére


Peetey91
senior tag

Azokból a kártyákból egy trinketet lehet összerakni, keress rá a Darkmoon cardra Wowheaden. Ezenkívül amiben van pénz azok a glyphek, Vantus runák és egy toy. Igazából nem feküdtem rá nagyon sohasem, ha olcsó volt a Felwort AHban megvettem, készítettem belőle Sallow pigmentet és a fent említett dolgokat eladtam, elég szépen megszedtem magam velük, de ahogy nézem most kicsit nálunk csökkentek a glyph árak. (Idáig egy olyan glyphen ami kb 8-9k között ment el több ezer gold haszon volt és futószalagon lehet készíteni őket.)

(#71984) #57919488 válasza Arnold2 (#71980) üzenetére


#57919488
törölt tag

Gold / Magic find itt is mukodhetne de Haste, Mastery, Crit, Versa fejleszteseket is bele lehetne pakolni. En legalabbis el tudnam kepzelni egy tovabb fejlesztett Reforge rendszerkent.

(#71985) Tigerclaw válasza Peetey91 (#71977) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem csak farmkari lesz a DH és bár a Havoc látványosabb, most mások tanácsára a Vengeance-el szintezek. Az külön jó benne herbánál, hogy ha kell felugorhatok ahelyett hogy körbelovagoljak. Repülni úgyse fogunk még jó darabig.

Ez a harmadik tankom a Legionban és a monk brewmasterhez képest (ami három közül a legmagasabb szinten és 860 közeli gearben van), a Warrior és a DH tank mintha egy másik dimenzió lenne. Ezekkel behúzok 10 mobot szar gearben és ugyanúgy 100% HP-n fejezem be, mint ahogy pulloltam, de az is lehet hogy 30% HP-n kezdtem és 100%-on fejezem be. A monk esetén 10 normál mob szerintem akár halált is jelenthet, de a HP-m biztos hogy valahol 30% körül lenne, ha túl is élném.

Gyakorlatilag a legskillesebb BM tank nagy erőfeszítéssel se tudja elérni azt a szintet amit mondjuk egy kezdő Warrior vagy DH tank "random" gombnyomogatással. DH-nak van egy halom mentő CD-je, de még sosem kellett használnom...csak néha kiváncsiság miatt benyomom mondjuk a demon formot, hogy el ne felejtsem hogy olyan is van. A legtöbbször még a demon spike-ra sincs szükség. Kb. 1-1-1-2...sőt gyakran az 1-1-1-1 is elég.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71986) pckownz


pckownz
senior tag

Valaki tud olyan oldalt, ahol kulonbozi Keystone runokra felvannak sorolva a legjobb teamcompok?

(#71987) Renok válasza #57919488 (#71984) üzenetére


Renok
senior tag

Csak a reforge-ot ne, annyira boldog vagyok, mióta nincs.

(#71988) parandroid válasza Tigerclaw (#71985) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egész kedvet kaptam egy dh-tankhoz... :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#71989) #57919488 válasza parandroid (#71988) üzenetére


#57919488
törölt tag

"...1-1-1-2...sőt gyakran az 1-1-1-1 is elég"

:DDD

(#71990) Csapoati válasza Renok (#71987) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én meg nem, mert sokszor 10-20 ilvl-lel alacsonyabb cucc is jobb, mint ami aktuálisan esett, mert pont a 2 rosszabbik stat van rajta. Reforge-dzsal legalább az egyiket tudnám picit javítani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71991) Whysperer válasza Csapoati (#71990) üzenetére


Whysperer
addikt

Amúgy pont ezt nézem ,hogy nekem van olyan ami jót add,de a másiknak jóbb az equipje mégha alacsonyabb is a ilvl. most konkrétan 4 trinketet rotálok!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71992) Tigerclaw válasza #57919488 (#71989) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tényleg annyi elég outdoor bármihez, legyen az 10 mob összehúzva, vagy pár elit, rare, akármi.

shear-shear-shear-soul cleave /repeat

Ha ennyit tolsz, nem tudsz meghalni és végig 100% HP-n leszel és emellett van talán 5 mentő skill...amiket max. azért kell használni, hogy ha instában meghal a healer, tudd hogy mit kell nyomni.

A warriornál meg ignore pain, ami még jobb.

A pala, dk, guardian druid nem tudom hogy mit tud, de a monk szánalmasan gyenge. Élvezetes azzal harcolni, de gyenge. Mindkét másik tanknak gyengébb a gearje a klánban, de eszem ágában sincs ajánlani a monkot tankolásra nekik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71993) Csapoati válasza Whysperer (#71991) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én 3-at és a legjobb, hogy van 2 olyan, ami papíron a legjobb lenne, de a proc-uk mintha valami közös cd-n lenne, mert nem annyiszor jönnek be, mint egy flat statot növelő trinket mellett külön-külön. Tudom, hogy régen volt ilyen shared cd, de azt hittem, hogy ez már nem divat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71994) birno válasza Tigerclaw (#71985) üzenetére


birno
addikt

Bar nem allitottad az ellenkezojet, de azert tegyuk hozza, hogy ez csak questelesre igaz, egy mythic/mythic+ instaban mar oda kell figyelni warriorral is, foleg most a nerfek utan.
Mikor kijott legion tenyleg ignore pain spam kellett csak, most mar messze nem.

(#71995) TheProb


TheProb
veterán

Hunter petekkel most mi a helyzet, tud erről valaki valami leírást? Mert azt olvastam, hogy ugye elvették a lényeges speciális képességeket, stb. De most van egy "dinóm" aminek ugye van az a képessége, hogy csökkenti az ellenfél bekapott heal mennyiségét, ez se "működik" már? Mert 1x nem láttam még a targetemen a debuffot. Ugyan ez a helyzet a kivéreztetés ability-vel is.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71996) Healbacsi válasza TheProb (#71995) üzenetére


Healbacsi
őstag

(#71997) Frozzy


Frozzy
őstag

Most, hogy működik a RAF ?

Akit rafoltam előfizetett 1 hónapra. én is kaptam egy hónapot. most ha megint vesz GC-t megint kapok én is vagy h működik ez ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71998) Healbacsi válasza Frozzy (#71997) üzenetére


Healbacsi
őstag

A meghivott elofizet egy honapra, te kapsz egy honapot. Az meghivott elofizet egy ujabb honapra, akkor kapsz egy mountot. Ha linkelitek az accountot, es egyutt haladtok akkor 300% xp mind a kettotoknek, illetve minden meghivott altal elert 2 karakterszint a meghivonak ad 1 karakterszintet.
Roviden ennyi

(#71999) TheProb válasza Frozzy (#71997) üzenetére


TheProb
veterán

Az a szint adás nem automatikus, mielőtt félreértések esnek. Játszania kell a RAF-olt usernek és a játszott szintek után tud adni szintet a meghívónak. Visszafelé nem működik. Ja és csak lvl90ig lehet szintet adni, jár az xp boost.

1. befizetett hónap után 1 hónapot kap a meghívó
2. befizetett hónap után megkapod a mountot

(#71998) Healbacsi: Ez oké, eddig én is tudtam a dolgokat. Kérdés az volt, hogy miért nem látom a debuffot a targeten. Elvileg a BL se műküdik már vagy csak a hunterre érvényes?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#72000) Healbacsi válasza TheProb (#71999) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem, a kerdes az volt, hogy a hunter petek spelljei mukodnek-e, mert nem latod a targeten. A linkben szereplo adatok szerint mukodnek a petek spelljei.

A sajatodon kivul latsz a targeten barmi mas debuffot (esetleg mas jatekoset?) ?

A kerdest legkozelebb maskent tedd fel, de nem ez volt a kerdes.
Kapsz egy kielegito valaszt, es erre jossz a nem ez volt a kerdessel. Probalj meg egyertelmubben fogalmazni. Esetleg ird le az esetet, es aztan adj meg egy konkret kerdest.

Ha azt irtad volna, hogy ajanljunk addont vagy vmi megoldast, mert nem latod a targeten a peted altal feltett debuffot, akkor kerestem volna egy addont. de igy rad bizom: [itt megteheted.]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.