Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) Janusz001


Janusz001
őstag

Kicsit kibaxásnak érzem a Suramar quest lineban a 2 mythic instát a kazuálokkal egyelőre, premade meg dps ként nem hív be, nem hinném, hogy az a 838 -as ilvl vágna oda.

(#71402) BoneDragon válasza Janusz001 (#71401) üzenetére


BoneDragon
veterán

840 alatt felesleges próbálkozni.

(#71403) lakisoft válasza Janusz001 (#71401) üzenetére


lakisoft
veterán

Hogy mi hogy?

(#71402) BoneDragon: És ezt hogy éred el, ha Casual vagy?

[ Szerkesztve ]

(#71404) Arnold2 válasza Janusz001 (#71401) üzenetére


Arnold2
őstag

És miért nem hozol létre Te egy groupot a Looking for group rendszerben?

[ Szerkesztve ]

(#71405) pckownz válasza BoneDragon (#71402) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha ismered az encountert, a kasztodat, ne adj isten lattad mar a dungeont eloben is, szerintem a 840 mar inkabb huzo kategoria.

(#71406) BoneDragon válasza pckownz (#71405) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt magyarázd már el random embereknek hogy 838-ban überf*sza legény vagy. Nem fognak behívni 840 alatt, pont. Ha csinálok groupot, én sem hívom be azokat, inkább 845+.

(#71407) Whysperer válasza pckownz (#71405) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem tudom Főleg,hogy Néha az Isten manaja sem elég,hogy életben tarts pár PRO-t néha meg 830+ os karikat 20% manaból hozok ki egy Boss fightnál!! :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71408) Janusz001


Janusz001
őstag

Mivel most mennék mindkét mythic only instába, így pár szösszenet alapján nem ismerem, de szerintem ha kívülről tudnám az egészet, akkor sem hívnának be. Gearelődés is piszkosul lelassult már, alig jön az ilvl.
Ez van, kazuál guild, kazuál játékos.

(#71409) Redcaster


Redcaster
őstag

Más is járt már úgy, hogy jelentkezett Mythic instára, és az istennek sem sikerült belépnie 1 grpóoupba sem?

842-es DPS DH-mal sokszor a 835-ös groupokba sem hívnak be az emberek, ami kicsit kiborító. Tudom-tudom, indítsak saját groupot, szoktam is ha nagyon nem sikerül bejutni sehova, de tényleg idegesítő, hogy 7-8 ilvl-el vagyok a kiírt határ fölött, és instant jön a decline :W

Lehet hogy csak bebeszélem magamnak, de lehet hogy a DH-k nehezebben kerülnek be ilyen groupokba? Pedig a dps-em megvan, amikor bekerülök, a megfelelő talentkiosztással volt már hogy 20-25 milkával többet sebeztem a többieknél, így ezzel nem szokott gond lenni :(

Egyszerűen nem értem :(

(#71410) Whysperer válasza Janusz001 (#71408) üzenetére


Whysperer
addikt

De igaza volt az löző HSZ.-nek. csinálj Te csapatot. XY mythic-re!!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71411) CactuS válasza .LnB (#71396) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is mana problémákkal küzdök, igaz mythicben valahol ilvl 809 körül, saját csapattal. Mondjuk csalóka, mert a két trinket szed le nagyon sokat, abból csak str-es van 825 feletti.

El lehet karistolni, de szarabb encounternél még érezhető, hogy kell a gear rendesen. Buildből én használom a prismet, jóval hasznosabbnak éreztem a hármas beaconnél.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#71412) Renok válasza Janusz001 (#71401) üzenetére


Renok
senior tag

Nekem sem tetszik ez a mythic erőltetés, főleg hogy a csapatot is Neked kell összeszenvedned, casual-ként nincs időm ennyit szöszölni..
Azt eddig nem is tudtam, hogy Suramar q lánc része ez is, szomorú nagyon.

(#71413) .LnB válasza BoneDragon (#71406) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne vicceljetek már 820 óta nyomom a Mythic-et. Szinte mindig behivnak. Most vagyok 838, most meg pláne. És simán abszolváljuk mindet random grouppal! A két suramar mythic instát rögtön le tudtam tolni azután hogy megkaptam a questeket. Elsőre voltam ott. Egyszer haltam az egyik utolsó bosson, mondták is, hogy megegyszer ezt meg ne próbáljam. Nem tettem, levertük másodjára. Jelentkezel, leírod az IL-ed és kész.

Még a guildemmel nem voltam mythicbe, nem akartam leégni előttük de már bánom, nem egy nagy kunszt egyik sem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71414) Whysperer válasza .LnB (#71413) üzenetére


Whysperer
addikt

LnB jólvan ,de nem mindnekinek van esze kiállni a sebbző dolgokból vagy hasonló stb. tudod mennyi ... találkozok aki áll benne a posion-be és üti a bosst és nem tud kimozdulni. Tegnap pont egy puggal voltam bent a a ROGUE mindegyik bosson isntant ölette magát. szóval az egész instát 4-en toltuk le mert az első 10 másodpercbe meghalt 835-s ilvl-el. Szóval kifoghatsz 830 körül értlemes embert 840 körül ...re.....at!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71415) .LnB válasza Whysperer (#71414) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sose nézem hogy kinek mennyi az IL-e. Az a dolgom, hogy ne halljon. Ennek ellenére van persze egy egy aki meghal, van mikor wipeolunk egyet egyet, de én eddig csak pozitívan tudok nyilatkozni minden LFG mythicemről.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71416) Tigerclaw válasza Janusz001 (#71401) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Alapból 840 esik ott...nem hiszem, hogy 840-es gear kellene oda. Persze jobb az erősebb, de gondolom 820-tól már megoldható. Amúgy is a trash nehezebb mint a boss, de ott meg lehet CC-zni. (Igaz a CC használata nagyon kihalt, pedig anno abszolút az instázás szerves része volt) Rengeteg múlik azon, hogy valódi premade, klános kommunikációval, illetve a skillen is.

A két Suramaros dungeonban a két endboss nehezebb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71417) Tigerclaw válasza Renok (#71412) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos pár lépéssel később már nem mythic-be, hanem raidbe kell menni...igaz elképzelhető, hogy az LFR-t is elfogadja.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71418) BoneDragon válasza .LnB (#71413) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom megint nem sikerült felfogni miről van szó, ahogy másnak sem. A suramar instákról, amik nehezebbek, mint a többi és ha téged oda behívnak 840 alatt akkor tedd össze a két kezed.

(#71419) Janusz001 válasza .LnB (#71413) üzenetére


Janusz001
őstag

Ma kb 30 percet ácsorogtam a summon kőnél, folyamatosan jelentkeztem egyszerre több helyre, minden hol decline. Lehet tank,heal castal egyszerűbben megy a pugba jelentkezés, de dps -ként, főleg ha az embernek nincs annyi ideje gearelődni, alacsonyabb ilvl -el ez szopás.
Továbbra is fenntartom, hogy én ezt kicseszésnek érzem a kevesebb idővel vagy nem olyan aktív guildben levőkkel, mondhatnám, hogy majd idővel túlnövi az ember az instát, csak addigra lehet a kutya sem fog odajárni, aki meg kulcsol, az meg valószínűleg összeszokott bandával megy.
Téma részemről lezárva.

(#71420) .LnB válasza BoneDragon (#71418) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még jó hogy leírtam konkrétan, hogy a két Suramar instát rögtön letoltam, ahogy megkaptam a questeket. 835-re voltt hirdetve. Irtam nekik, hogy 828 vagyok, behivtal, lenyomtuk. Aztán a másikat rögtön utána másokkal. Aznap léptem is előre jó pár IL-t.

(#71419) Janusz001 Igen DH DPS-ként elhiszem, hogy nehezebb. Gondold el mennyien lehettek most DH DPS-ek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71421) BoneDragon válasza .LnB (#71420) üzenetére


BoneDragon
veterán

Még mindig dps-ről van szó. Látom nehezen megy...

(#71422) hunvarlan válasza BoneDragon (#71406) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Ez nem igaz mert én 835ös groupal a több bossos insta 2 wipeal ment le a kevesebb bossos insta meg 3 wipe-al ment le az utsó boss miatt ha készít egy groupot akkor simán megoldható.

(#71423) BoneDragon válasza hunvarlan (#71422) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látod, ha készít egy groupot, máris kimondtad a varázsszót. Szerinted kinek van kedve wipeolgatni? Van aki az első wipe után kilép. Ezért visznek minél magasabb ilvl-el rendelkező dps-t, meg tankot.

(#71424) benceman00 válasza Whysperer (#71414) üzenetére


benceman00
tag

Ilyeneket azonnal kickelni kell. Én úgy vagyok vele, hogy 40perceket várnak a dps-ek, hogy nagy nehezen bekerüljenek egy dungeonbe. A hülyék ne tartsák fel a sort. ;]

Üdv, ASZPi

(#71425) Janusz001 válasza .LnB (#71420) üzenetére


Janusz001
őstag

Nem vagyok dh dps, egy kihalófélben lévő cementes sámlit egyengetek.

(#71426) hunvarlan válasza BoneDragon (#71423) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Azt elfelejtettem odaírni hogy még csak hírből sem ismertem az instákat bementünk és meglehetett oldani csak jobban kell figyelni és kész ez igaz az összes mythic instára.

(#71427) BoneDragon válasza hunvarlan (#71426) üzenetére


BoneDragon
veterán

De itt most nem erről van szó, hanem hogy nem viszik az embert ha nincs gearje! Ha én pl tankként készítek egy groupot, és fél percen belül jelentkezik 30+ dps, nem a 835-öst fogom vinni, ahogy más sem. Túltelített a piac.
Meg casualként azt sem értem miért probléma valakinek ha nem jut le mythicre... :U

(#71428) Renok válasza BoneDragon (#71427) üzenetére


Renok
senior tag

Mert belerakták quest láncokba.. :U
Ha nem így lenne, nagyon magasról tennék a mythic-re.

(#71429) Cathfaern válasza Renok (#71428) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Plusz ugye nincs mas verzioja. Ezert zavar engem Kharazan is, hogy csak mythic lesz. Engem casualkent az erdekel, hogy lassam a sztorit. Erre tok jo az instak normal modja, meg az lfr. De igy muszaj mythicbe is mennem. Igen, lehetne mondani hogy oruljek hogy egyaltalan ez van, de wotlk ota a Blizzt sajat bevallasa szerint is elment abba az iranyba hogy mindenki lathasson mindent. Akkor vagy legyen is igy, vagy alljunk vissza BC-re hogy nincs lfr meg csak mythic verzio a raidekbol meg dungeonokbol is csak normal meg mythic.

(#71430) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem tudom mennyire lesz hasznos számotokra de azért leírom.
Láttam korábban ezt a videót és nagyon megtetszett, hogy a lejárt cd-k után felvillannak az újra aktív spellek. Azt hittem ez a WeakAuras addon, fel is tettem, próbálgattam. De nem sikerült ilyenre megcsinálnom. Aztán kértem segítséget, és akkor mondták, hogy ez egy külön addon.

Ha valakinek tetszik még és használná, akkor ez az: [link]

Nekem újdonság volt, és szerintem nagyon hasznos. Lehet ti már ismertétek. Gondoltam leírom hátha valakinek hasznos lesz.

-------- -------- --------

Emerald milyen? Nyomtátok már? Én talán hétvégén jutok csak le.

------- ------- -------

Az elmúlt három napban, napi 5 IL ugrottam minden nap (mindezt napi 2-3 óra játékkal esténként). Így casualként ezzel elég boldog vagyok. Remélem tudom tartani sokáig ezt a tempót. Tegnap lettem 842.
Tegnap Nithogg a World Quest kill után dobott nekem egy ilyet: [link] :) Nagyon meglepődtem. És nyilván örültem mint majom a ...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71431) Csapoati válasza .LnB (#71430) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az én definícióm szerint amúgy már te sem vagy casual. :) Az igazi (mint pl én :D) még mythic insta közelében se járt, marad az LFR raidnél, ilyesmik. Jó, haverokkal normal raidre azért én is le akarok merészkedni, csak hát egyelőre 823 az ilvl-em.
Amúgy azt a fejest én is néztem, tiszta Lich kinges.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71432) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A HC insták milyen ilvl-ű cuccokat dobnak? Most 824 vagyok, eddig csak kb. 4-5 normál 5fős-ben voltam, most már igazán ideje lenne HC-ba menni szerintem.

(#71433) Cathfaern válasza Csapoati (#71431) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lvl105, de már csak 1 insta hiányzik az order hall-os küldihez :D

(#71434) .LnB válasza Csapoati (#71431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Addig mindenki casual amíg nincs meg a Nightfallen exalted! :D

Napi max 3 órával nem nevezném magam másnak. Annyi, hogy ezt az időt 100%-ban a fejlődésre használom. Belépek és általában a WQ-k alapján megtervezem fejben jó előre, hogy mit fogok csinálni az nap. Nincs felesleges bámészkodás. Például tegnap is napi 4 WQ után, Black Rook Hold Mythic, majd pici Artifact, Relic farm és fegyver alakítgatás. Ennyi fért az időmbe.

Igaz ezzel pont azt rúgom fel amiért elkezdtem játszani, hogy "majd a lore-ra figyelek és élvezet miatt játszom". Bár igazat megvallva élvezem így is. :) Nagyon tetszik ez a healer szerep.

A fejes meg nem rossz de transmogolva lett. Nem ment a rucimhoz. :) Így nézek ki, tudom "kukás" AH-ból kiszedhető szett, de nekem tetszik. :)

(#71432) -FreaK-: "base ilvls are 805 normal, 825 Heroic, 840 Mythic"

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71435) Csapoati válasza .LnB (#71434) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem csak az idő dönti el a dolgot. Voltam én hc raider heti 9 órával is (3x3 óra/hét). :D A kazuár elquestelget, régi instázgat, pet battle-özik, egy-két insta, ilyenek. Persze te is messze vagy a hc-től, én átlagnak hívom. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71436) -FreaK- válasza .LnB (#71434) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hát az cumi. Mivel jópár itemem már 825 meg 830, így ami HC-ből esne az nem lesz upgrade. A mytic-hez meg ugye még kevés vagyok. Oszt most akkor mi van akkor? Fejlődjek tovább WQ-ból?

(#71437) Arnold2: Én ezt csak nemrég tudtam meg, hogy nincs mythic a finderben. Nem is értem ezt miért kellett így csinálniuk.. Most egyébként hol megy a csapatkeresés mythic-re? valamelyik cset csatornán?

[ Szerkesztve ]

(#71437) Arnold2 válasza Cathfaern (#71429) üzenetére


Arnold2
őstag

Úgy gondolom, hogy inkább az a baj, hogy nem tették bele a dungenfinderbe a mythicet.
Én úgy látom (lvl849-en), hogy a mostani mythic insták lassan megfelelnek az előző kieg HC instáinak. Guildes grouppal mostanra már csak végigsuhanunk rajtuk és ha nem csinálunk valami nagy hülyeséget még csak nem is wipeolunk.
Ezért tartanám lassan célszerűnek, hogy tegyék be a mythicet is a dungen finderbe, hogy a DPSek is tudjanak pugolni és ne 40 percet mantrázzanak a bejáratnál (ha már ennyire erőltetik őket).

Kara mythic onlyt szerintem egy ilyen mini raid light-nak tervezték (inkább összeszokott csapatoknak) a hossza miatt. Ne feledjük, hogy bazi nagy a hely, igen sok bossal, tehát nem fogunk fél-egy óra alatt végig suhanni rajta (még így az elején). Így nem is hiszem, hogy a megjelenéskor könnyen pugolható lenne az insta (sajnos).

(#71430) .LnB: mi voltunk tegnap normálban és a raidre szánt idő alatt 4 boss-z hoztunk. Volt 1-1 wipe, de ezt betudtuk, hogy még nagyon új a raid.
Neveket még nem jegyeztem meg, de öltük: az első kezdő sárkányt, Ursoc-ot, a sárkány triumvirátust és a pók-madarat.
(Normálról beszélve) egyedül eddig a pók-madár volt nehezebb, bazi nagy volt így az elején a fejetlenség, de isten tudja, hogy lenyomtuk. A többi mondhatni tank n' spank volt. Vasárnap meglátjuk a többit.

Amúgy csini a transmog :)

(#71438) J o e válasza .LnB (#71430) üzenetére


J o e
tag

Gratula szép darab, nekem Nithogg tegnap gyűrűt dobott, meg is lepődtem mert azt hittem "csak" egy WQ :))

(#71439) Healbacsi válasza Csapoati (#71435) üzenetére


Healbacsi
őstag

A heti 3x3 ora az meg semi-hc szintet is alulrol surolja. :)

Amugy a casual jatekost nem az teszi casualla, hogy 1 ev alatt jut el lfr szintre, hanem, hogy a rendelkezesre allo keves jatekidot epp azzal tolti, amire eppen kedve van, es nem grindeli minden eszkozel a legujabb epiceket. Ettol fuggetlenul a casualok is fel szoktak oltozkodni neha meg jobban mint mas tobbet jatszo jatekos, a trukk, hogy lehet raid boostokat vasarolni goldert, euroert, tied a loot, es a raidet hc szinten kitakaritjak neked max 2 ora alatt.

(#71440) Csapoati válasza Healbacsi (#71439) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mit csináltunk volna, ha annyi idő alatt is megvolt minden? :D (10 fős HC Dragon Soul volt ez) Ja a hc alatt a nehézséget értettem.
A második bekezdéssel meg teljesen egyetértek.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71441) Whysperer válasza .LnB (#71430) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez komoly? ;-) Palával ennyi a heal? Úristen. nekem ennél 2x több spellet kell használnom a shamannal. Artifct heal/totemek/riptide/healing rain/ healing wave/healign surge/chain heal/Earthen Shield Totem/wellspring és ezek anynira specifikusak ,hogy simán mindet használom.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71442) pckownz válasza .LnB (#71434) üzenetére


pckownz
senior tag

Voltal raiden a holyval?

En tegnap voltam 4/7 normalon es van nemi fenntartasom. Volt olyan encounter ahol a warri tank tobbet healelt mint en. Bar eleg overkill volt a healer felallasunk (6/27), de ez akkor is durva. Valamit elronthattam :(

(#71443) thomeef válasza -FreaK- (#71436) üzenetére


thomeef
őstag

834-es rugóval én tegnap 2 óra alatt nem tudtam lejutni eye of azshara mythicbe, pedig az a questem. A 840+ dps-ekre pedig 20-30%-ot verek dps-ben outlaw rugóval. Én mindig csak pvp-ztem wowban, nem érdekel a pve, de mivel most azzal lehet gyorsan geart szerezni, nyomatnám. De ez valami borzalmas ami pve-részen megy a játéknak. Így nem csodálom hogy évről évre csökken a játékos szám.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#71444) .LnB válasza Whysperer (#71441) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha tudnád, hogy a Avenging Wrath-tel mit le lehet művelni. :D A videóban a srác nem is necces helyzetben tolja el. 2perces cd meg "ajándék" rajta.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71445) Whysperer válasza .LnB (#71444) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó mondjuk érted nem tudom aPla miylen ,de amikro egy raid teambe learakom a mindenkire shielde tmeg a 3 totemet ,meg a artifact meg wellspring-t eltoom jó irányba akkro mindenki maxon van egy másodperc alatt és ott is marad.

De ahogy így elnézem most magma ellen beszélek,de Én ,ha leader lennék akkro raiden beraknék egy palat meg egy druidát aztán atöbbi csak töltelék vagy nem tudom. bár egy PALA/DRUID/SHAMAN elég jól ellátja a raidet. Tegnap legalábbis egy druiddal elég jól elvoltunk. 8)

Viszont Igen ez azért érdekel pedig megjelenés elött nagoyn rerollolni akartam palara,de hát ez van :)) Erre a mennyei kiráslyából idéznék. "Vagyok aki vagyok,mert kell egy ilyen is!" 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71446) .LnB válasza pckownz (#71442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem voltam még. De nem biztos, hogy veled van a baj. Itt egy 7/7-es HC log. Itt sincs elöl a Holy Pala: [link]

Jelenleg így áll az EN heal rangsor: [link]

De figy, ne engem kérdezz paláról. Én nagyon kezdő vagyok még vele. Régen csak rugóval nyomtam, most Legion-ra rerolloltam mert mindig is akartam Palával healelni. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71447) k.kristof válasza Arnold2 (#71437) üzenetére


k.kristof
őstag

Isten ments, hogy betegyék. Random HC-ban és RF-ben is olyan idióták vannak sokszor, hogy el nem tudom képzelni, hogy képesek levegőt venni. Nem hiányzik, hogy még Mythicben is legyenek. Jó az, hogy guilddel megyek, és így legalább jobban összeszoknak az emberek, geareljük egymást.

(#71448) Whysperer válasza .LnB (#71446) üzenetére


Whysperer
addikt

Elég siralmas a Shaman kilátásai ahogy elnézem 8)

Mondjuk vicces az a lista. Warrior a top healer. 8) nem tudom ,hog yesne a tankoknak ,ha a healereknek jób blenne a tankolási mutatójuk mint a protoknak. azért ez tényleg a F..ff kategória szerintem a Blizzardtól. cisnáljon oylan játékot ahol healeni kell,hog y atnak életben maradjon ,mer tigy kb a raidet healelm a tank majd megoldja magának ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71449) .LnB válasza Whysperer (#71448) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezek csak számok, te is írtad, hogy tegnap jól elvoltatok. Akkor meg? Amíg halnak a boss-ok addig nincs baj. Max az újaidról több bőr kopik a Shámlival a sok spell miatt, mint nekem a Palával majd. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71450) Csapoati válasza Whysperer (#71448) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne kezdjük már ezt megint, mint a kieg előtt, hogy jajj szar a sámán jajj nem lesz jó. Bármelyik healer spec be fog férni hc raidre (megfelelő skillel és gearrel nyilván), ebben 100%-ig biztos vagyok.

#71451: "Elég siralmas a Shaman kilátásai ahogy elnézem"

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.