Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) vgyuri válasza .LnB (#71339) üzenetére


vgyuri
őstag

(#71352) -FreaK- válasza Rison77 (#71348) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem nem.. Mivel a SteelSeries World of Warcraft Legendary MMO egérrel kell játszani, az meg szépen bevilágítja az egész szobát, így rögtön látod is a Mythic Dungeon naptáradat!

Igaz, színes nyomtató az kell, vagy a másik lehetőség, hogy a játékbeli gold-ért küldenek neked postán képet.

(#71353) Arnold2 válasza .LnB (#71350) üzenetére


Arnold2
őstag

Ami jó az "új" rendszerben, hogy ha akarsz, akkor tudsz másoknak segíteni menni, pl mert imba a DPSed, tudod mi merre stb. Lootot ugyan nem kapsz, hacsak nem az önzetlen segítség után járó karmikus piros pontot.

Nem tudom, hogy tudod e illetve hogy mindenkinek világos e a topicban: dungenben-raidben a bossból eső loot (personal/lootmaster) átadható amennyiben az azonos slotban nálad lévő item lvl-je megegyezik vagy nagyobb a kiesett loot ilvl-vel (ez alól raidben kivétel a bonus roll által eső cucc, mert az tiéd és csakis a tiéd).
És itt jön amit már írtam: mythic dungenben, ha már ölted az adott resetben a bosst, akkor biztosan nem kapsz lootot és a fenti rendszerrel sem kaphatsz mástól lootot.
Raidben nem tudom, hogy ez hogy működik még.

(#71354) .LnB válasza Arnold2 (#71353) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tiszta. És ilyen tekintetben szerencsés is vagyok, hétvége folyamán adtam/kaptam is lootokat. 850-es itemeket. Vannak jó arc játékosok random group-ban is. De ha nekem nem kell én is mindig átadom. Tegnap is volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71355) Arnold2 válasza .LnB (#71354) üzenetére


Arnold2
őstag

Én tökre meglepődtem, mikor ilyennel találkoztam (az első hetet csak guilddel instáztam). Tök ismeretlen bedobja a közösbe a lootot ami neki nem kell. Ez bazi pozitív dolog a játékban :)
Azóta én is mindig beírom, ha valami nem kell. Hát ha valaki gazdagodik általa.

(#71356) .LnB válasza Arnold2 (#71355) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerinted én? mikor első Myhic-em alatt rámtradel a srác és ad egy 850-es itemet? :) De mondom, minden run alatt megy az adok-kapok. Jó dolog valóban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71357) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Létezik olyan artifact bármelyik, ami két item-ből áll és lehet két különböző Itemlevel a kettő közt? freak kollégának most mondtam, hogy láttam olyat dungeon-ba, hogy az egyik srác két kezébe két különböző itemleveles artifact volt. De most már kételkedek magamba, lehet hülyeséget mondtam? Lehet az egyik artifact volt a másik meg nem? Van ilyen?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71358) Arnold2 válasza .LnB (#71357) üzenetére


Arnold2
őstag

Aham, pl a frost DK két kardja, Demo lock dagger + OH (ahol tul. képpen az OH az artifact) és így tovább.
Hogy miért van ez így nem tudom, feltehetőleg azért, hogy a reális ilvl-t számolja a karakterlapod.

(#71359) .LnB válasza Arnold2 (#71358) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ugyemegmondtam! háhh! [link]
Tudtam!
:)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71360) -FreaK- válasza Arnold2 (#71358) üzenetére


-FreaK-
veterán

No de ha két külön fegyója van két külön item level-el, akkor az azt is jelenti, hogy két külön fegyvert kell fejlesszen a frost DK? Mert ugye az item level a berakott relic-ekkel nő.

szerk.: ja közben látom a wowhead-en, hogy a kettő közül csak az egyikben vannak a relic-ek, annak nő az item levelje, a másik meg gondolom marad mindig alapon.

(#71359) .LnB: Kecseg'! :D

[ Szerkesztve ]

(#71361) Arnold2 válasza -FreaK- (#71360) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem. Ott is egy fegyvert kell fejleszteni és relicet bele pakolni. Mondom, szerintem ilvl számításban játszik közre.
Pl ha áttekerek Demo lock-ra és megnyitom az artifact fegyót, akkor nem a tőr nyílik meg, hanem az OH (ami maga az artifact). Oda pakolom az AP-t és a reliceket. A main hand daggerre semmi ráhatásom sincs. Gondolom így van a többi class-nál is.

(#71362) Lanash válasza Arnold2 (#71361) üzenetére


Lanash
aktív tag

Így van!
Pala tanknál a pajzs az artifact és azt fejleszted.

(#71363) Whysperer válasza Arnold2 (#71358) üzenetére


Whysperer
addikt

Resto shaman mace + shield. shieldem 752-es a SHieldem meg 832 --- De nem tudom ,hogy tudnám a MACE-t növelni a shield helyett!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71364) k.kristof válasza Whysperer (#71363) üzenetére


k.kristof
őstag

Sehogy, mivel az artifact ott a shield, a mace az csak egy járulékos valami. A reliceket is a shieldbe pakolod, nem a mace-be.

Szerintem a másik fegyvert egyszerűen nem veszi figyelembe az itemlevel számolásakor a játék, nekem az lenne logikus.

(#71365) Whysperer válasza k.kristof (#71364) üzenetére


Whysperer
addikt

Akkor már kérdés. Mért van az ,hogy bemegyek 832-vel mythicbe resto shamannal és van olyna ,hog ylent a teoemem és hiába toloma healet még critelős heallel is alig tudom tartani a TANk életét. akkorákat kap pár paladin meg Dh tank ,hogy csak úg ypislogok. és akkor még tartsam életben a sebbző dolgokból ki nem álló DPS-t. és a kedvencem mikro van egy DH tank mondjuk ugrom 100 meter és egy DPS DH aki meg az ellenkező irányba ugrik 100 meter. OMG .. THE BEST

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71366) .LnB válasza Whysperer (#71365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig DH tankokba alig kell heal, azok jól elvannak úgy magukba is sokszor. :)
Guide-ot néztél a karidról, mit hogy kell csinálni?
Nekem abszolút nem megterhelő a mythic heal Palával.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71367) hemaka válasza Whysperer (#71365) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sehogy, kerd meg, hogy esetleg a def spelleket is nyomkodja a gyoker. :D

(#71368) k.kristof válasza Whysperer (#71365) üzenetére


k.kristof
őstag

Hunter vagyok, én tudjam hogy kell healelni? :P

(#71369) Whysperer válasza .LnB (#71366) üzenetére


Whysperer
addikt

Persze csak mondom az a poén,hogy BG-n 14 ember könyebb életben tartani mint néhány tankot egy mythicben 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71370) TheProb


TheProb
veterán

Jól érzékelem, hogy az NPC Scan már csak a legion-ös területeken kezd el visítani ha rare van a közelben?
Régi zónákra nincs olyan addon ami valahogyan (hanggal vagy valami észrevehető grafikus jelzéssel) tudatdná velem, ha rare van a közelben?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71371) Csapoati válasza TheProb (#71370) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gyárilag is van grafikus jelzés, annál messzebb szerintem nem is kell.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71372) TheProb válasza Csapoati (#71371) üzenetére


TheProb
veterán

Az jelzi akkor a régi területeket is? Mert akkor tényleg megoldódott a kérdés :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71373) fordfairlane válasza TheProb (#71372) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem nem jelzi.

x gon' give it to ya

(#71374) hemaka válasza TheProb (#71372) üzenetére


hemaka
nagyúr

MOP es WOD teruleteken jelzi, catat nem tudom, de alatta tuti nem.

(#71375) Janusz001


Janusz001
őstag

Ancient manát mire lehet elkölteni? Ma letoltam 2000 -rel a whitered armyt, de megint cappen vagyok, sok jön a nyúzásból, az a pár 50 amit el lehet költeni, meg nem sok. Ha meg nem lootolom, nincs nyúzás.

(#71376) BoneDragon válasza Janusz001 (#71375) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van egy vendor Suramar városában az állatkert részen, ahol van a dinós WQ. Lehet nála venni pár cuccot.

(#71377) Lirion válasza .LnB (#71357) üzenetére


Lirion
addikt

Nem létezik ilyen, vmit félre néztél. Azok az artifactok, amik két slotot foglalnak is, egy tárgynak számítanak, így az ilvle is megegyzik a kettőnek. Gondolj arra, milyen hátrányba kerülnének a tankok, ahol a pajzs az artifact és a fegyver meg maradna 750-es szintű mythic raiden. Semmi dps-ük nem lenne, nem tudnának tankolni...

(#71378) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Valaki akinek a main karija most holy pala vagy resto shaman, tudna velemenyt mondani eddig pvprol mennyire birja?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#71379) .LnB válasza Lirion (#71377) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD azigen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71380) Tigerclaw válasza tPedro_ (#71338) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én talán két napja csináltam és nem volt bugos. Esetleg dobd el és vedd fel újra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71381) Tigerclaw válasza .LnB (#71357) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gondolom valami bug van a kiírásban. Én is inspecteltem egy pala tankot és a fegyverére az alap ilvl 750-et írta, a pajzsra meg sokkal nagyobbat.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71382) Tigerclaw válasza .LnB (#71366) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mondjuk úgy hogy nagyon sokat számít hogy a tanknak és a dd-knek milyen gearje és milyen a skillje. Sajnos egyre több rohanós tankkal találkozok, aki azt hiszi, hogy mana csak a Suramaros questekhez kell, a healernek nem. Ma is volt egy HC Fenrir pull, ahol szó szerint 1-2% manával kezdtem healelni és még a mentő CD-k sem voltak meg. Túléltük nagy meglepetésemre. A másik fajta meg azt hiszi, hogy mivel van 4 millió HP-je, már behúzhat 2-3 packot is egyszerre.

Amúgy elég fura, hogy hasonló gearben az egyik tanknak majd 1 millióval több HP-ja van. Ok, az is csak egy stat, de mégis fura. Ahogy az is, hogy monk tankot talán még heroicban se nagyon láttam, de mythic-ben tuti nem. A legtöbb tank DH magasan.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71383) Peetey91 válasza Tigerclaw (#71382) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ez érdekes, BM monkkal még én sem voltam egy csapatban, pedig rendszeresen pucolom a mythiceket.

(#71384) hunvarlan válasza Tigerclaw (#71382) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én egyszer healeltem Monk tankot mythicben és nem volt nagy gond de picit jobban figyeltem rá mivel elöszőr voltunk abban az instában.

[ Szerkesztve ]

(#71385) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Balance druidnak hogyan lehet a dagatt csirke formot kikerulni?
Ha jol lattam van egy atlatszo skin szeruseg?!

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#71386) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok,

kb. 8 év után újra benéztem wowra mivel a battlenet accountomon valahogy megjelentek a kiegészítők (persze a legutolsót kivéve). Már régen is csak kazuárként pve soloban játszottam, ritkán néztem be instába. Ahogy látom sok minden változott, pl. régen elég jövedelmező volt egy lvl1 alttal bebútorozni egy aukcós házba és felszedegetni a disenchantolható dolgokat, elküldeni másik karinak és eladni a nyersanyagot. Nagyjából a lvl70-es repülő tudás+mount ebből lett meg annak idején ami azért nem kevés pénz volt. (mondjuk ott is hagytam abba a játékot lvl70-en)
Mostanában viszont azt látom, hogy bár az auctioneer pluginban lehet disenchant-ra keresni, találat már nincs sosem. Mi változott?
Láttam van vmi másik pénzkereseti módszer amivel a bányászott nyersanyagot lehet drágakővé alakítani majd megint valamivé JC tudással de nem nagyon sikerült megértenem. Ezt vki röviden ki tudja fejteni? Köszi! :)
ps: egy lvl73 karim van mining+enchant tudással

fred

(#71387) Whysperer


Whysperer
addikt

Igazatok volt. Tegnap voltam lent csóri 831-es Pala tankkal Mythic farmon és telejsen easy mód volt ki healelni.

Viszont vettem egy GTX 1060 Úristen 1080p-be meg 4k-ba is ultran siman jó! 4k ultran vagy min. 44+ FPS abszolult játszható csak olyan meszire ülöka tv-től ,hogy túl kicsi minden szóval vissza tettem FHD-ra ott meg úristen kategória 60-220 FPS között van a szaros OLD motor miatt,de telejsen burtálsi. egyedül az AA van leszedve,de kb semmit nem látok ebből.

85 ezer votl a WF2-es 6Gb-os 1060. Szóval ,ah valaki hasonló kártyában gondolkodik kifejezetetten ajánlani tudom. Ezt csak ezért írtam le.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71388) Arnold2 válasza freddirty (#71386) üzenetére


Arnold2
őstag

Az utóbbiban tudok infót adni.
A JC tud prospectelni. Ami azt jelenit, hogy 5 bányászott fémet átnéz drágakő után kutatva. Ilyenkor a nyers fém ugye megsemmisül és kapsz valamilyen követ. Ebből a köböl lehet most a Legionban statokat adó gemeket készíteni, ami jelenleg igen szép áron megy az AH-ban.

(#71389) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van itt valaki aki Holy Pala és raider szinten tolja? Tegyefelakezét! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71390) pckownz válasza .LnB (#71389) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem vagyok HC, de igyekszem a keves idomben a legtobbet elerni :R

(#71391) .LnB válasza pckownz (#71390) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó én is, szóval kezdésnek jó lesz. :)

Milyen buildet használsz? Ilyet? [link]
A legtöbb guide-ban ez a build van. Tegnap kipróbáltam, és nem jött be. Egyrészt a mana-m elég hamar elfogy, holott az előző buildemmel most 838IL-lel már simán bírtam Mythic-et. Ez tegnap Darkheart Thicket-ben történt. Mondjuk ott a trash is elég húzós, de akkor is. :/ Eddig így nyomtam (kb) [link] Már alapból a két Bacon baromi jó dolog, egyet raktam a tankra, egyet egy meele-re és kis tulzással 3 emberre kellett csak figyelni. Prism-em nem volt. Igazából azért is próbáltam ki ezt az ajánlott buildet. De nem tudom, annyira nem voltam vele előrébb ahogy észrevettem. És igazából az bizonytalanít el, hogy most ha nem az ajánlott buildel tolom akkor hátrányban leszek? Jó lenne már valami erőfelmérő más pala tankokhoz viszonyítva egy raiden belül. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71392) Whysperer válasza .LnB (#71391) üzenetére


Whysperer
addikt

Ha ez segít bár tudom nem azért azon a ilvl-en nekem is le kell ülni inni a Shamannal ;) Nincsen mana problémám ,de nem lehet észnélkül össze vissza spelleznem szóval .. hirtelenben is ki kell találnom mit tolok. pl a nem spammolhatoma chainhealemet orrvézésig,ha érted mire gondolok. Hiába húznék fel vele mindenkit 1xe, Pedig van vagy 8 féle healem. Viszont a Shaman esetében a Wowheades spec telejsen incompetes.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71393) Lanash válasza .LnB (#71391) üzenetére


Lanash
aktív tag

Raid ma nyílt, ezért nem hiszem, hogy lenne itt hirtelen valaki akinek tapasztalata lenne.
De csatlakozom az előttem szólóhoz. Mythic instában Resto Druiddal ilvl839, nekem is néha meg kell állnom.

(#71394) .LnB válasza Lanash (#71393) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem a mana a főbb kérdésem, hanem a build. Az oké, hogy néha néha meg kell állni. Meg az a dungeon amúgy is picit húzósabb a sok trash miatt nem? Én úgy vettem észre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71395) Lanash válasza .LnB (#71394) üzenetére


Lanash
aktív tag

Nekem ebben az instában nincs gondom a trash -el. De ez saját vélemény, és druiddal.
Kis palámon és nem a Dev aurát használom hanem: Aura of Mercy -t.

(#71396) .LnB válasza Lanash (#71395) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem sincs bajom. Csak egy árva Holy palát akartam megkérdezni, hogy neki milyen buildje van. És ha azt használja mint az első amit linkeltem akkor az neki milyen "érzésre". Mert nekem a saját buildem "kényelmesebb" volt. Ennyi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71397) pckownz válasza .LnB (#71391) üzenetére


pckownz
senior tag

821 ota healelem mythicet, 828protwarrior volt a legkisebb tank amit healeltem, vele voltak gondok, de 830+nal mar nem igazan.

30-nal Cavalier, 60-nal en Auro of Mercy-t, 90-nel Judgement of Light
A tobbi mint a linken.

Alapvetoen a tank melle terelem a dps-t, igy a holy prism meg light of dawn szepen tartja lightos idoszakban. DPS-t nem healelek 60% folott direktbe, csak ha olyan a boss, hogy spike-olhat millas dmg-t, de akkor is inkabb ratolok egy bubit ha para a helyzet. Altalaban ts-en szolok a tanknak ha lowhp-n van tobb dps is, hogy most absorbokat tolja, light of the martyrral meg felrantom a dps-eket (opcionalisan lebubizok ha nagy az aoe es sokat kell mozognom mert szetszorodtak). Igazabol, az elso olyan dmg osztasnal ahol mindenki lowra kerul szoktam full cd-t tolni, belertve az artifactot is.

A holy prism nagyon jo, ha van melee a tankon kivul, de mivel altalaba a tank mellett allok, igy nalam instant talent, es pont ezert a cavalier, hogy a dottal rohangalo mage-eket is elerjem. Light of the martyr miatt viszont ha tudod mikor orul meg a boss es van bubid, kb faceroll. Persze ez alol kivetel, ha a dps retard, multkor azsharaba a kukacnal konkretan elzartak magukat a poisonnal es istennek se tudtam atvergodni magam rajta, igy a tankkal ketten fejeztuk be.

Kivancsi leszek, hogy raidben hogy fog alakulni, tervek szerint a tankot fogom healelni.

(#71398) bobace válasza [-HERO-] (#71385) üzenetére


bobace
őstag

Ezt vedd meg AH-ból.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#71399) tPedro_ válasza Tigerclaw (#71380) üzenetére


tPedro_
őstag

Azota nekem is sikerult. Tegnap elott nem akart menni, tegnap kiprobaltam a quest leadas/jatek ujrainditas/quest felvetel kombot es vegre tudtam beszelni az NPC-vel.

Mas:
Ezek a world questek baromira bejonnek. Kulon plusz pont, hogy nem kell leadni oket, hanem rogton kapod a rewardot. :C
Suramarbol van hatra meg egy keves, kozben mar 814-es ilvl-nel tartok. Jovo hetre kene a 825 az LFR-hez.

[ Szerkesztve ]

(#71400) [-HERO-] válasza bobace (#71398) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Koszi szepen!
Estere ranyomom a dagadt csirkere :D

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.