Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) Lokids válasza #57919488 (#72549) üzenetére


Lokids
addikt

Ez igaz. Bár az utóbbi fél órában már nem.

Na most hogy beleöltem egy rakat időt és AP-t a druidba rá kellett jönnöm, hogy annyira nem jó.
Legalábbis a DPS ága. Se a feral se a Balance nem jó. AOE képessége nem olyan erős. Dotokkal nagyon maximálisan 120% kell nyújtani, hogy kihozza az ember a sebzést, és még úgyis elmarad más classokétól.
ILVL 858 és 220K dps. Más meg ennyivel már 300K+ ad le probléma nélkül.
Nem is nagyon látni, hogy top klánok használnák. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#72552) Frozzy válasza Lokids (#72551) üzenetére


Frozzy
őstag

Ez most ilyen..

860 dh-m van.. Igaz ami igaz eddig nem teljesen tudtam h mire építsem. Most már meg van. De akkor is ha nagyon single target van (lást ursoc) örülök a hc-n a végéig tartom a 200k dps-t. AOEba meg annyi kimegy amennyit nem sajnálok. Ja és single target talent lenne. Mythic+ instáknál nem sok a gondom mert ott át megy a talent AOE-ba, aztán megy a huntolás durván, de raiden szinte használhatatlan és baszogatva is vagyok érte, hogy menjen több dps :D hol ott még mondhatjuk úgy, hogy igazi rotája sincs :/

Most a hunterek viszik a prímet magasan. Majd változik ez.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#72553) demerion válasza Frozzy (#72552) üzenetére


demerion
tag

Akkor valamit nagyon elrontasz, érdemes végignézni mégegyszer, hogy mindent jól csinálsz-e. Van pár demonhunterünk és Ursocon a 300k+ a jellemző, néha becsúszik pár 350 feletti is. Wowheades guide elég jó alap, utána a dh discordon is kérhetsz némi iránymutatást mert a 200k nagyon vérszegénynek tűnik.

(#72554) lakisoft


lakisoft
veterán

Mi a fene történik itt? Reggel várakozási sor van?

(#72555) Peetey91 válasza Frozzy (#72552) üzenetére


Peetey91
senior tag

Az a 200k nagyon kevés, most a 7.1 óta 860 körül 300k felett lenne érdemes tolni. Nézd át a talenteket, stat priot és rotát, pl. hogy a Momentumot jól tartod-e stb.

(#72556) vgyuri


vgyuri
őstag

Óraátállítás miatt mostantól reggel 9 helyett 8 órakor van reset.

(#72557) whitezo88


whitezo88
nagyúr

5nap 1óra l100 played után daily ládából első legó: [link]

(#72558) Csapoati válasza whitezo88 (#72557) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is ma lett meg Valarjar ladából. Nem a legjobb, de legalább nem a legrosszabb. 400 Str-t nyertem a meglevő 850-es bracerhez képest és mindhárom warri specen használható.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72559) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Én tegnap este raid elött kijött hogy lehet kapni ládát ha healerrel bemegyek egy rhc dungit erre az első bossból kidobott 1 legendary wristet a dudumnak hát csakúgy lestem a guild társaimmal együtt.

(#72560) *Szájber*


*Szájber*
tag

Srácok. BloodScalpon van valahol tagfelvétel? (Sajnos a HHK elköltözött és kb egyedül vagyok fenn:) )
(HHK= Hángérien Horda Killersz, tehát Allis Guild érdekel.:) :R

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72561) lakisoft válasza *Szájber* (#72560) üzenetére


lakisoft
veterán

Miért nem költözöl te is? ;]

(#72562) kovsol válasza lakisoft (#72561) üzenetére


kovsol
titán

Én pl nem is egy szerveren vagyok a guilddemmel. Raidre be tudnak invelni így is.

May the Force be with you!

(#72563) Viktor77 válasza kovsol (#72562) üzenetére


Viktor77
titán

HC-ig bezárólag, nem? WoD-ban csak a végén mehettél mythicezni másik szerverről.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72564) kovsol válasza Viktor77 (#72563) üzenetére


kovsol
titán

Nem tudom, legionban kezdtem újra játszani, itt meg HC raid megy egyelőre csak nálunk.

May the Force be with you!

(#72565) Vikthor


Vikthor
nagyúr

kéne olyat kitalálni, hogy lehessen kiválasztani h melyik karakterrel melyik serverre logolhasson be az ember, így játszhatnék magyarokkal is, Mazrigos-on nagyon kevés van, mondjuk a nyelv nem okoz gondot, csak vhogy visszahúz az Arathor...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72566) lakisoft válasza kovsol (#72562) üzenetére


lakisoft
veterán

Most már a raid crollrealm tehát ez nem akadály. Viszont a minden napi élet még mindig realmfüggő. Ezt tisztába tehetnék. Akár úgy is hogy minden szempontból egybekapcsolnak mindent (főleg AH) és mehet :).

(#72567) kovsol válasza lakisoft (#72566) üzenetére


kovsol
titán

Én annak örülnék ha a guild chatet lehetne látni másik szerverről is. Esetleg accountot lehetne felvenni guildbe, és nem karaktert.

May the Force be with you!

(#72568) lakisoft válasza kovsol (#72567) üzenetére


lakisoft
veterán

Vagy alternatívaként a realmet mint olyat megszüntetnék.

(#72569) *Szájber* válasza lakisoft (#72561) üzenetére


*Szájber*
tag

áh...:) pont abbahagytam annó...:) Most meg egyedül vagyok mint a kisujjam!:)

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72570) lakisoft válasza *Szájber* (#72569) üzenetére


lakisoft
veterán

Barátok közül sincs már senki?Mind abbahagyták vagy csak eltranszfereltek a szerverről? vagy más realmen kezdtek új karaktert?

(#72571) *Szájber* válasza lakisoft (#72570) üzenetére


*Szájber*
tag

...abbahagyták:) Amatőrök!:)

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72572) Grillo válasza *Szájber* (#72569) üzenetére


Grillo
senior tag

Én 10 év után kezdtem újra Bloodscalpon. Csak hordásként..

(#72573) lakisoft válasza *Szájber* (#72571) üzenetére


lakisoft
veterán

Akkor keresni kell új társaságot. Az angol mennyire megy?

(#72574) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Srácok, segítsetek légyszi.

Belekezdtem ebbe a játékba, egy Affliction Warlockot húzok, most vagyok 58as, de valahogy nem érzem. Egyszerűen nem vagyok elég gyors ahhoz hogy 3-4 mobot feldotoljak és a felstalkerrel (ha jól emlékszem ez a kutya demon) meg a life drainnel leszedegessem, általában bestunolnak vagy hasonló, és megfekszem.

Tudnátok valami olyan kasztot+talentet javasolni, amivel könnyen tudnék questelni, esetleg 110 után régebbi raideket egyedül csinálni a mountokért, transmogokért?

Illetve egy kérdés még: ha megszerzek egy petet, akkor az összes adott reamlen lévő karakteremen elérhető lesz, vagy csak azon amivel kiszedtem/megvettem?

(#72575) Vikthor


Vikthor
nagyúr

sziasztok!

a harmadik fire relic slot-ot a mágusnak (fire) hogyan kell megszerezni? Kell várni küldire a class hallban, kb egy hét?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72576) Csapoati válasza Vikthor (#72575) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Végig kell csinálni a class hall campaignt. Az meg annyi idő, amennyit szánsz rá, meg persze van pár follower küldi is, ami fix időbe telik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72577) Viktor77 válasza Yiggdrasil (#72574) üzenetére


Viktor77
titán

Retripala pl. Szögegyszerű, már-már unalmas. Jöhet sok mob egyszerre (nem 110-en), van heal, normális dps. A druid is ilyen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72578) Vikthor válasza Csapoati (#72576) üzenetére


Vikthor
nagyúr

jelenleg a quest logban nincs class hall campaign. :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72579) Csapoati válasza Vikthor (#72578) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mage campaign se? Meg a class hallodban mindenhol körbenéztél?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#72580) hunvarlan válasza Yiggdrasil (#72574) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Szerintem a legjobb első nekifutásra a beast master hunter ott a pet megvéd mindentől és lehet vele haladni simán!!!

(#72581) Healbacsi válasza Yiggdrasil (#72574) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha meghalsz mobozas kozben, akkor miert a felhunter petet hasznalod, miert nem a voidwalkert?

Barmely class/spec comboval meghalsz ha nem megfeleloen hasznalod.

Ha esetleg maradnal a warlocknal, akkor menj at demonology specre. Ha meghalsz 4 mobtol, akkor ne huzz be annyit.
Az afflin 60-tol ott lesz a Siphon life is. Drain soul-al, howl of terrorral, mana tap-el es voidwalker pettel nem szabadna meghalnod.

[ Szerkesztve ]

(#72582) Peti78


Peti78
őstag

A grid és az xpearl nincs updatelve, mit ajánlottok helyettük?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#72583) Yiggdrasil válasza Viktor77 (#72577) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Viktor77:
Köszi! Az távolsági, vagy melee kaszt?

hunvarlan:
Szintén köszi! Az a kaszt olyan kb mint egy summoner, hogy előremegy a pet tankolni, én meg lövöm meg dotolom a háttérből? Esetleg van valami selfhealje?

Healbacsi:
Neked is köszi az infót! Általában a Voidwalkert használom, csak ha egyesével kell leszedni mobokat akkor szoktam a "kutyát". Igazából nem rossz talent ez az Affli, csak azt vettem észre, hogy a többi kaszt pikkpakk megöl mindent körülöttem, én sokkal lassabban haladok, és nagyon papír a karakter.
Átváltottam Demonologyra, elég zöldfülű vagyok, azt megkell hagyni, de valahogy bonyolultabbnak tűnik ez az ág, pláne, hogy nem értem hogy miért nem tudok mindig kutyákat küldeni a targetre, meg van hogy hamarabb eltűnnek minthogy meghalna a target, és akkor bajban vagyok.

Bocsánat ha sok butaságot kérdezek/írok, múlt hétvégén kezdtem, totál új az egész. :B

(#72584) Viktor77 válasza Yiggdrasil (#72583) üzenetére


Viktor77
titán

Melee. Azokkal gyorsabban lehet haladni.

Peti78: én az ElvUI beépítettjét használom. Már csak azért is, mert a készítők folyamatosan figyelnek a visszajelzésekre, nagyon naprakészek, bugjavításban is. És a használók tábora is nagy, így ha készítők hirtelen nem is tudnak megoldást valamire, egy lelkes felhasználó biztos tud.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#72585) Healbacsi válasza Yiggdrasil (#72583) üzenetére


Healbacsi
őstag

Alapvetoen a lock azert nem esik kezre azonnal, mert 2 fajta Resouce-bol gazdalkodik. Az alap spelljeid mana-ba kerulnek, sebeznek/csinalnak vmit, es emelett Sould shardokat (ezek vannak a protred alatt) generalnak. A tobbi eroseb spelleid pedig Sould shardot hasznalnak el. Ezert nem lehet ezeket a spelleket allandoan nyomogatni.
Egy olyan classal szemben (ahogy fentebb emlitettek: Paladin) erre oda kell figyelni. A warlock ha valaki ert hozza nagyon eros class.

A voidwalker nem csak 1 targetre hatasos.. Ha elhasznalta a suffering kepesseget, akkor at kell kuldeni a kovetkezo celpontra (alap esetben assist-on van a pet, allitsd at protection modba, es magad kuld ra masik celpontra. Ekkor addig uti az adott celpontot, amig te mast nem mondassz, vagy az meg nem hal), 10 sec mulva azt is le fogja venni rolad, es igy tovabb.

Ebbol is fakad, hogy mint minden petes class, a pettel foglalkozni kell, nem csak elkuldeni az elso celpontra. Sok target eseten "mikromenedzselni" kell a petet.

Nekem olyba tunik, hogy az angol tudasod kisse kopottas lehet, igy nem igazan tudod, hogy melyik spelled igazabol tenylegesen mire valo, hanem csak a hatasabol kovetkeztetsz vmire.

Ha afflit hasznalnal megis, haszald a kovi talenteket: lvl15: drain soul: erosebb mint a drain life. Lvl30:mana tap, ezzel mana felaldozasaval nemi sebzes bonust tudsz nyerni, ha arra van szukseged. lvl45: mortal coil (egy celpontra), howl of terror tobb celpontra (ettol a spelltol le tudod szakitani magadrol a mobokat, noha veszelye is van, ha mas mobcsoportba rohannak), lvl60-tol majd siphon life

Tobb target eseteben mindig hasznalj fear-t 1 targeten (ez ne a void targete legyen, feldotolod, aztan fusson csak).

Demo eseteben az erosebb spelljeid szinten Sould shard alapuak, mint az altalad emlitett "kutya kuldes" (Call dreadstalkers). Shadowbolt es doom spellek hasznalataval tudsz alap esetben Soul shardhoz jutni, majd ezutan tudod elhasznalni oket. A hand of gul'dan-nal nem mindegy, hogy mennyi soul shardnal nyomod el, mert annyi wild imp-et kapsz amennyi shardod volt.

Mondanam, hogy probalj ki egy paladint (ami tenyleg baromi egyszeru egy kezdo jatekos szamara), de akkor megint 0-rol kell indulnod. A lvl60-at sem erted el, nincsenek heirloom itemjeid is, igy termeszetesen lassabban haladsz. Igazabol a lock nem kijezetten kezdo kari, de ha mar eddig eljutottal, es tetszik amit lattal belole, akkor ne add fel, inkabb kerdezz (mint ahogy teszed is), es aztan kiforrja magat.
Majd ha "felszenvedted" a karit maxra, akkor lesz egy alap ralatasod a jatekra, akkor sem keso uj kariba kezdeni. Masreszt sokan esnek abba a hibaba, hogy bele-belekostolnak karakterekbe, es amikor mar tobb dologra kell figyelni (nehezebbe kezd valni a jatek), akkor ujba kezdenek. Ezzel az a gond, hogy igy sose lehet raerezni a dolgok izere.

[ Szerkesztve ]

(#72586) Vikthor válasza Csapoati (#72579) üzenetére


Vikthor
nagyúr

se mage campaign se class hall quest nincs a listában, class hallban meg senki nem ad semmit. Esetleg quest completetist addon :F

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#72587) lakisoft válasza Vikthor (#72586) üzenetére


lakisoft
veterán

vagy Zygor Leveling Guide?

(#72588) Grillo


Grillo
senior tag

Srácok, mit tanácsoltok? Ugye újra elindultam a 79-es karakteremmel az itteni javaslatotokra Hyjal-ben, aztán azóta folytatva a questeket, most Pandaria közepén járok 91-es szinten.
Folytassam itt, vagy érdemes átmenni a WoD-os területekre, ide meg majd visszajövök utólag, ha szeretném a questlinet végigjátszani?
A questeket szeretném végigjátszani a történet miatt, de nem feltétlenül egyszerre, ha a gear és egyebek miatt érdemes ugrani.

(#72589) Lirion válasza Grillo (#72588) üzenetére


Lirion
addikt

Már 90en át kellett volna menned wodos területre.

(#72590) Nimda


Nimda
addikt

Hali!

Merre van a 110-es pvp vendor?Ashranban?Ha igen, hogy jutok oda?

(#72591) Janusz001 válasza Nimda (#72590) üzenetére


Janusz001
őstag

Garrison hs, onnan meg v an portál ashranba. Pvp vendor meg nemtom merre van.

(#72592) Peetey91 válasza Nimda (#72590) üzenetére


Peetey91
senior tag

110-en nincs pvp vendor. BG-bol, Arenabol es a ladakbol eshetnek cuccok. A 100as pvp itemek Ashranban vannak es Mark of Honorba kerulnek.

(#72593) Nimda válasza Janusz001 (#72591) üzenetére


Nimda
addikt

Sajna Draenort nem kezdtem el, így se portál se hs.

Peetey91 köszi, ezeket tudtam, de azt nem, hogy nem lehet 110-es pvp itemeket vásárolni.

(#72594) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Tudom láma kérdés de hol lehet bekapcsolni wow-on belül hogy lássam a sebzéseket letöröltem a mikscrolling battle text addont mert idegesített hogy mindent eltakar a healboton és nem tudom visszakapcsolni.

(#72595) *Szájber* válasza lakisoft (#72573) üzenetére


*Szájber*
tag

SoSo. Elboldogulok vele.

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72596) *Szájber* válasza Lokids (#72551) üzenetére


*Szájber*
tag

Akkor nem csak szerintem haramt gyenge a feral dudu? (Cicázok, de olyan low dps-t tolok, hogy szégyenlek instába menni..:)

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72597) thomeef válasza *Szájber* (#72596) üzenetére


thomeef
őstag

Ez a csóka 500k-t tol single targetre, ugyh annyira nem lehet szar :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#72598) *Szájber* válasza thomeef (#72597) üzenetére


*Szájber*
tag

hoppácska...:)
Átértékelem a karakterem akkor!:) Lehet kiöregedtem...:):):)

 *Szajber* felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 

(#72599) Peti78


Peti78
őstag

A curse telepítés közben fel akarja pakolni a net frame 4 et, ami nem is lenne gond, de megáll a telepítés. Mi lehet a hiba?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#72600) Lirion válasza *Szájber* (#72598) üzenetére


Lirion
addikt

Nagyon nincs mit átértékelned. Egyrészt azért, mert a linkelt druida nem képes 500k-s dps-re, másrészt azért, mert a feral druidák a dps listának eléggé a végén kullognak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.