Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) Whysperer válasza Terek (#71749) üzenetére


Whysperer
addikt

Guild társam 110 lett crafting itemmel 810 és az első HC dungeonből legendary dropja lett. 8)

Srácok tudna nekem valaki tanácsot adni. Nagyn jól megoldottma a healelést Shamannal. találtam olyan shamanokat is akik ugyan ezzel tolják, de valaki segítsen már alátamsztani ,mert egyfolytába azon görcöslnek a guild vezetőim,hogy Chainheal spamoljam ... De Én rengeteg hátrányt tudok ellene felhozni és egyszerűen nem hiszik el. Noraml megvan a 7/7 és nem is az Én healemmel vana baj meter szerint sem,de egyszerűen okosok. Nem tud valaki valami értelems shaman vagy statistikát mtuatni ahol látható is ,hogy értelmetlen a hcain heal spamolása?

[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71752) Rison77


Rison77
senior tag

Hát igen, a tipikus blizzard rng. Ismerősöm guild-al napi szintjen tolja boost grouppal a mythic+ -t, még egyiküknek se esett egy darab se. Én örülök ha beinvelnek valahova napi 1x, többre nem is nagyon lenne időm, és kb 2 hete csak úgy sima mythic arcway-ből esett egy gyűrű, igaz kb worst legend a listából, de az ilvl -t legalább megdobta.

(#71753) hyperspace válasza Whysperer (#71751) üzenetére


hyperspace
őstag

Volt szó itt erről a statisztikáról. Ha átnyomsz Healingre, shamannal ezt látod.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#71754) Whysperer válasza hyperspace (#71753) üzenetére


Whysperer
addikt

Én azt hittem ezt kell nézni.

[link]
[link]

Figyelj többet healalel . kevesebb overheallel.
gy,hogy ezt nem webodlalról néztme ,hanem mivel nagyon régóta shamanozom ezért magamtól is nem volt nehéz rájönni.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71755) Viktor77 válasza Whysperer (#71754) üzenetére


Viktor77
titán

Ha van logod, nézd meg ezt az oldalt. Megmondja mennyire vagy effektív, mit kéne többet/kevesebbet nyomnod, melyik cd-t használd. Még nem fullos az oldal, de egy próbát megér.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71756) Whysperer válasza Viktor77 (#71755) üzenetére


Whysperer
addikt

Meglesz köszönöm szépen.

Csak úgye ez az amit nem értek Viktor,hogy telejsen rendben van a healel és ez a mondat el is hangzik a szájukból ,de közbe mondogatják,hogy chain heal chain heal 8) Érted. Szóval

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71757) Lokids


Lokids
addikt

Lehet, van értelme egy karakteren 2 féle (vagy akár az összes) artifactot boostolni?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#71758) Whysperer válasza Viktor77 (#71755) üzenetére


Whysperer
addikt

Viktor ne érts félr enekem csak az esik szarul és szerintem minden értelmes gondolkodású embernek ( PVP-n mindig jó vagyok -- PVE-ben is nem rajtam múlik sosem / bejönnek ilyen 140k-s dpsek mythic try-ra stb és köben ) Azt az ember macerálják aki legalább ismeri a karaterét és aztá meg jönnek előadásokkal..

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71759) Viktor77 válasza Whysperer (#71758) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig a kérdés megoldása nagyon egyszerű. Wowprogressen kikeresel az első 100-ból egy healer sámánt, keresel hozzá logot, megnézed mit tol. Ha azt amit te, akkor mutasd meg a többieknek. Ha nem azt, akkor rosszul csinálod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#71760) Whysperer válasza Viktor77 (#71759) üzenetére


Whysperer
addikt

Ezt cisnáltam csináltam ugyan arról a mythic boss fightról shamanról 2 shaman-t Mitn ez pl.: ugyna úgy healelek mint a bal odlali aki többet tol és kevesebb overhealel. Ergo szerintem ez egy jó effective healelés!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71761) Csapoati válasza Whysperer (#71758) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kezdem azt hinni, hogy némi probléma van a guildeddel. A múltkori "nem jó a sámán" dolog után most ez is...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71762) Whysperer válasza Csapoati (#71761) üzenetére


Whysperer
addikt

Csapoati Köszönöm szépen.... maradjunk annyiban ,hogy 5/7-be tötyörögtak amég Én puggal 5/7- ütöttem és 7/7-nél is érdekes módon jelent voltam a maradék 6 és 7-es boss down-nál!!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#71763) ciao


ciao
senior tag

Sziasztok herbalisták!

Valaki talált már felwortot csak úgy, vagy csak a herbalista WQ keretein belül, vagy magról lehet hozzá jutni?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#71764) hemaka válasza Terek (#71749) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ne aggodj nekem sem esett szar sem, pedig 3 110-es karakterrel nyomom felvaltva, a WB-t is mindig oltem, az sem dobott csak 35 goldot, az aztan nagyon kell ja.. :D

(#71765) k.kristof válasza hemaka (#71764) üzenetére


k.kristof
őstag

Csak World Questből vagy AH-ból szerezhetsz Felwortöt.

Viktor77: jó ez a Check My Wow, majd ráveszem a többieket a guildben, használják, pár emberre ráférne némi javulás.

(#71766) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Lehet ignorálni valakit más realmről? Van egy ember aki sorra spammeli a raid boostját, minden nap folyamatosan. Player Not Found-ot ír Ignore-kor.

(#71767) k.kristof válasza whitezo88 (#71766) üzenetére


k.kristof
őstag

Spam miatt reportolom az illetőt, olyankor kilogolásig ignorálja a játék. Ennél jobbat nem tudok. Úgy nem megy, hogy az Ignore ablakban adod hozzá, és utána írod a realmot?

[ Szerkesztve ]

(#71768) Arnold2 válasza ciao (#71763) üzenetére


Arnold2
őstag

Legjobb tudomásom szerint magában csak úgy nincs. WQ illetve mag csíráztatás (amivel érdemes összeállni, ha lehet, más herbalistával, mert nem csak te tudod leszedni, hanem aki épp ott van időben az is) formájában lehet hozzájutni.

(#71769) salaam


salaam
senior tag

Édesdrágajóistenem, lottószelvényt kellett volna venni. :C
*Mondjuk egy vállalható legionös legendarynak is örülnék ;)
Imgur

[ Szerkesztve ]

(#71770) lakisoft válasza salaam (#71769) üzenetére


lakisoft
veterán

Gratula :). Keményen megdolgoztál érte. ;]

(#71771) TheProb válasza salaam (#71769) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem anno első run-ra kiesett :D

Most firelands mountokkal fogok próbálkozni, kíváncsi leszek...

Amúgy askmrrobot helyett nincs most valami másik oldal ahol fizetés nélkül lehetne optimalizálni...?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71772) lakisoft válasza TheProb (#71771) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem olyan drága az hogy ne bírd ki. 2 USD / hó

[ Szerkesztve ]

(#71773) Tigerclaw válasza TheProb (#71771) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Reforge és gemek nélkül mit optimalizál? Az enchantokat?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71774) hemaka válasza TheProb (#71771) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mar fizetos lett? LOL

(#71775) csuzda


csuzda
aktív tag

Segítséget szeretnék kérni.
Ez akkor a WoW Battlechest lenne? 1 hónap játékidőt ajánl 100-as szintig.

Előre is köszönöm! :D

[ Szerkesztve ]

(#71776) TheProb válasza lakisoft (#71772) üzenetére


TheProb
veterán

Arra, hogy megmondja melyik item a jobb a bag-emben, arra biztos drága nekem...

(#71775) csuzda: igen, ezt vettem meg én is.WoD-ig, 1 hónap gametime-al.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71777) csuzda


csuzda
aktív tag

Nagyon jó :D Így fel sem kell állnom a fotelből :DDD

Úgy érzem egy visszatérő kezdő játékossal fog bővülni Ragnaros szerver horda oldala :D Tauri 4szeres szerverén volt egy ember paladinom, meg PVP szerveren játszogattam, így egy kicsit fura lesz most eredetin játszani

[ Szerkesztve ]

(#71778) TheProb válasza csuzda (#71777) üzenetére


TheProb
veterán

Írtam privátot.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71779) Peti78


Peti78
őstag

hali!
A z alliban hol tudok alacsony szinten repu nélküli olcsó mountot venni? Jelenleg sw környékén tartózkodok.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#71780) TheProb válasza Peti78 (#71779) üzenetére


TheProb
veterán

lvl 20-40ig húzz fel 1-1 fajt és azoknak vedd meg a mountját

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71781) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Valahol olvastam az elmúlt hetekben egy konzol parancsot, amivel ki lehet kapcsolni a Legion egyik "újítását", mi szerint a tőlem távolabb lévő modelleket folyamatosan cseréli le nagyobb poligonszámú modellekre. Ez főként a fáknál vehető észre, és eszméletlen zavaró tud lenni.

Nem tudja valaki ezt a parancsot? Bárhogy keresem, nem tudom visszakeresni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#71782) Csapoati válasza TheProb (#71776) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nézd, a lustaságot mindenhol meg kel lfizetni. Utána is lehet nézni ingyen, hoyg kinek mi a jó. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#71783) Peti78 válasza TheProb (#71780) üzenetére


Peti78
őstag

Akkor draeneiként exodarban tudom megvenni?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#71784) lakisoft válasza TheProb (#71776) üzenetére


lakisoft
veterán

Wowhead is tud ilyet ha fizetsz érte. :R

(#71785) Arnold2 válasza Peti78 (#71783) üzenetére


Arnold2
őstag

Igen. Szép színes elefántokat :)
Hogy hol, azt sajnos nem tudom, de talán segíthet, hogy SW-ben a flight master mellett van az árus. Érdemes Exodarban is arra fele keresgélni (vagy megvárni hogy innen valaki megmondja :) ).

(#71786) k.kristof válasza Arnold2 (#71785) üzenetére


k.kristof
őstag

Cataclysm óta 20-as szinten elküldenek, hogy menj megtanulni a Riding Skillt és vegyél mountot, meg fogja találni.

(#71787) hemaka válasza TheProb (#71776) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nincs is ertelme, hisz mar csomo enchant eltunt, nincs stat birizgalo npc sem. Megnezed mi a prio stat aztan ugy begemeled, enchant, aztan jo napot. Kb lk szinten van most ez a dolog, nem kell hozza semmilyen addon vagy kutyafule.

(#71788) wanted5 válasza csuzda (#71777) üzenetére


wanted5
őstag

ha kibírod még ~3 hétig, amikor megjelenik a Warcraft dvd, akkor azzal jobban jársz (persze csak ha játszol más blizzard játékokkal is)
tartalmazni fogja:
- a wow battlechest-et
- medivh hőst a hearthstone-ban
- gul'dan-t a heroes of the storm-ban
- meg ugye a filmet dvd-n

ez kerül kb 3 forintba, de az extrák csak a fizikai, dobozos verzióra érvényesek

[ Szerkesztve ]

(#71789) wanted5 válasza wanted5 (#71788) üzenetére


wanted5
őstag

*3 ezer forintba, sorry

(#71790) ciao válasza wanted5 (#71788) üzenetére


ciao
senior tag

Pont ezen bosszankodtam, hogy a filmhez a wow-os tartalom az miért a kezdőcsomag miért nem valami, mount/pet/toy/transmog cucc. így lehet meg se veszem a filmet. :(

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#71791) wanted5 válasza ciao (#71790) üzenetére


wanted5
őstag

Nekem pl nagyon jól jön, mert most kezdtem bele a játékba, és ezért nem vettem meg eddig az alapot.
A másik két játékkal is játszom, úgyhogy duplán jó.

A régi veteránoknak már kevésbé jó ajánlat, de max eladod a battlechest kódot mondjuk 5 euróért, biztos lesz rá vevő

(#71792) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azon gondolkoztam, hogy ha valamit nem változtatnak elég sok timesink elem kiesik a játékból nagyon hamar...ami persze jó nekünk.

Nézzük pl. a legnagyobb falatot a world questeket, leánykori nevén napi questeket:

Item reward: Aki eléri az ilvl840-et annak gyakorlatilag az ilyen questek 90%-a felesleges, mert még titanforge upgrade-el sincs esély hogy értelmes cuccot kapj. Ha még jobb a geared, akkor a 95%-át felesleges csinálni, vagy semelyiket sem. (Lehetséges változás, ha emelik a rewardok itemleveljét)

Order resource reward: Az elsők lassan belefognak a Legendary slot kifejlesztésébe és utánna kvázi csak heti párezer kell a seal-hez és a missionokhoz. Ha gold-al váltod ki a sealt, akkor még annyi sem. (Lehetséges változás pl. ha a class armor set tovább upgradelhetővé válik, de ez is csak PvP realmon fontos, ahol sok a gankelés outdoor pvp, mert máshol nyugodtan questelhetnek a normál gearjükben.)

Blood of Sargeras, Felhide és hasonló rewardok:
A blood of sargeras lassan hulladékká válik, mert obliterumra sincs szükség, de már annyi felgyűlt, hogy ha az upgrade szintet növelnék 860-870-re később, már arra is van elég. Leatherworkerként a felhide-nak eddig semmilyen hasznát nem láttam. 1-2 dologhoz kellett, de amúgy totál felesleges jelenleg.

Gold reward: Van akinek ez aprópénz, másnak meg jól jöhet ha néha megcsinálja a zsírosabb, jellemzően wardenes kill/dungeon questeket a havi tokenért, szóval ennek van jövője

AP reward: Ez jelenleg a legnépszerűbb, de ahogy inflálódik az AP és pár hét múlva meglesz sok embernek a fullos trait fa, akkor nem csodálkoznék azon, ha a további AP farmtól elmenne a kedve a többségnek. Nem épp jó mulattság naponta AP-t farmolni, hogy hetente-két hetente kapj +1% HP-t. Szóval rövid távon ezt biztos sokan tolják majd, de hosszabb távon szerintem ez is kiesik. A pro raiderek kivételével talán ez lesz az az időszak, amikor inkább altozik az akinek még nem émelyeg a world questektől.

Repu reward: Pár héten belül nagyon sokan exaltedek lesznek szinte minden jelenlegi frakcióval, így attól kezdve totál feleslegessé válik a jutalom ezen része. A 4 questes napi frakció WQ persze meglesz az AP reward miatt...meg esetleg a csodavárás miatt (hátha legendary esik a ládából), de a repu kárba megy.

-----------------
Withered training: Exalted felett totál felesleges, mert se nagy, se közepes ládák sincsenek az instában, szóval csak a pár kicsi ládából eső némi gold és blood of sargeras a reward, illetve a legvégén a nagy ládából 1 AP item, némi további felesleges repu és blood of sargeras. Altozósoknak jön 1db 250-es boa nightfallen repu növelő item. Amennyi időt elvesz, szerintem a kutya se fogja tolni, még akkor sem ha legendary is eshet a ládából. (amúgy nem tudom, hogy eshet-e)

Mana farm: Mivel a training kiesik a képből és a repu is exalted, semmi értelme sincs farmolni. (talán a Nighthold idején kitalálnak valamit erre)
-------------

Állítólag hetente kapunk mostantól valami bónuszt a WQ-kra, de ha már nem kell resource, nem kell repu, nem kell több gold, akkor sok motivációt ez se fog adni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71793) -FreaK- válasza Tigerclaw (#71792) üzenetére


-FreaK-
veterán

Jól össze foglaltad én is erre jutottam már, talán csak nem gondoltam végig ennyire (még nincs meg a revered nightfallen sem 2k híján).

Illetve még valami: A class hall-os missionokból jöhet valami használható később? Mert azt se lesz értelme folytatni, ha csak azt éred el vele, hogy egyre magasabb szintű questekre tudod küldeni a follovereket, de ugye minek.. pet meg aztán nem érdekel, másról meg nem nagyon tudom hogy mit adhatnak még. Vagyis quest indító itemet kaptam már, de az sem volt egy kihagyhatatlan dolog.

Ma jött egyébként valami patch? Vagy honnan ez a heti WQ bónusz?

[ Szerkesztve ]

(#71794) k.kristof válasza -FreaK- (#71793) üzenetére


k.kristof
őstag

Heti event, ahogy WoD-ban is voltak. Múlt héten aréna skirmish volt, most WQ, jövő héten megint más lesz. Ott van az in-game naptárban.

(#71795) Healbacsi válasza Tigerclaw (#71792) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nehany dolgot kihagytal.

Noha vkinek meglesz a fullos trait fa, de onnantol lehet az offgear fegyvert fejleszteni, igy az ap world questek tovabbra is relevansak. Akinek nincs eleg goldja, akkor a goldos world questek goldos combat ally-val tovabbra is relevansok.

Illetve mivel a main kari eleg ki lett huzva, ahogy te is mondod, megnyilik az ut az altok szamara.

Nem kell felni attol, hogy a wq-ek kivesznek a koztudatbol.

(#71796) Arnold2 válasza Tigerclaw (#71792) üzenetére


Arnold2
őstag

Withered training-hez:

Ha már egyáltalán nem kell onnan semmi (repu/gear) olyat lehet trükközni, hogy bemész, elindítod a legkevesebb manás csapatot, majd egyből, újból beszélsz a nőcivel, hogy te végeztél. Minimál loot lesz, de eshet a róka mount ill gondolom legendary is. És megvagy 2 perc alatt :)

Blood of Sargeras: 7.1-es patchben majd jön egy vendor ahol BoS-ért tudunk különböző Crafting Matsokat vásárolni.

A többivel amúgy egyetértek

(#71793) -FreaK-:
Illetve még valami: A class hall-os missionokból jöhet valami használható később?
Oda talán a legkönnyebb betenni bónusz tartalmat a jövőben, így én nem hanyagolnám el.
Ami talán jól jöhet, hogy eshet raid/dungen quest item, aminek teljesítése után kapsz egy raid/mythic lootot.

[ Szerkesztve ]

(#71797) Tigerclaw válasza -FreaK- (#71793) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ja igen, kihagytam a missionos problémakört, pedig az is oda kívánkozik.

Én kifejlesztettem azt a class trait-et, hogy a missionokból hozhatnak felszerelést a championok, így nekem más az összes max itemlevelen van, ami most 850, de ettől függetlenül ma is 6-ból 4 quest felszerelés upgrade rewardot adna, ami felesleges. Emellett hiába vagyok exalted nighfallen, ahhoz is kaptam missiont. A maradék meg kukába való zöld equipment, amire szintén nincs szükségem. Talán napi 1-1 mission akad, ami "hasznos" mert mondjuk pénzt hoz, esetleg olyan reput, ami még "kell" illetve kb. hetente jön valami mythic quest, aminek a rewardja ha duplán szerencsém van, akkor titanforged lesz és talán hasznos lehet.

Szóval a saját tapasztalatom az, hogy a missionok nagy része szintén felesleges jelenleg.

Amúgy a repura visszatérve, amennyire láttam a nightfallen-t kivéve a többi exalted sokaknak nem ad semmit. Pár szakmának ad jellemzően felesleges receptet és semmi mást. Az enchanter talán tud profitálni az olcsóbban előállítható enchantokból, de mondjuk egy lw, bs, vagy tailor aligha fog készíteni pár armor darabot a szintzési időszakot kivéve...amikor minimálisan hasznos lenne. Szóval a nighfallent kivéve a többségnek semmit sem ad a többi frakciónál az exalted. Ezt elég komolyan elcseszték a fejlesztők. Eddig jellemzően egy egyedi enchant, vagy mount be volt téve csalinak, de most semmi. Gondolom a repüléshez azért beteszik majd az összes frakció exalted reput, de ha így halad, mire repülhetünk, a wod-hoz hasonlóan nem lesz aki repüljön.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71798) Tigerclaw válasza Healbacsi (#71795) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a komolyabb altozást és az offspec fejlesztését eléggé megölték a jelenlegi rendszerrel, mivel korábbi állapottal ellentétben, most mindenképp a main kari main spec fegyverére szánt időből kell áldozni az offspec fegyverre, vagy az altra és alt esetén újra kell építeni az artifact knowledge-t is.

Annyi biztos, hogy a fullos fa lesz az a pont, ahol többen válthatnak offspecre.., amikor a main spec 1% HP-je helyett, nulláról 30 pontosra húzhatsz egy offspec fegyvert. Alt esetén is, de ott az alacsonyabb artifact knowledge miatt sokkal lassabban jön össze ennyi AP.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#71799) Frozzy


Frozzy
őstag

Ez azért kicsit erős volt.. 5FPS-el WQ-zni :D

YOUTUBE LINK

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#71800) Tigerclaw válasza Arnold2 (#71796) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

"Blood of Sargeras: 7.1-es patchben majd jön egy vendor ahol BoS-ért tudunk különböző Crafting Matsokat vásárolni."

Jelenleg a sok szakma már haszontalan, szóval nincs értelme craftos alapanyagot vennem, ha nem fejlesztenek a szakmán. Azt kellene elérni, hogy az összes ugyanolyan hasznos legyen folyamatosan.

Amúgy ha valakinek van infója a fontosabb és hasznosabb 7.1 változásról, az megoszthatná itt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.